Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość mArtYndża
dziewczeta odezwijcie sie, czy ktorac cos tam próbowala robic z tymi włosami?? Kto zna jakis sposob by pozbyc sie cienego koloru włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasska
ja miałam bardzo ładny brąz włosów, niesety 2 dni temu zachciało mi się pofarbować na inny brąz... dla mnie tragedia bo nie wyglądam w nich;(;( dodam ze farbowałam włosy farbą z garniera na kolor jasny złoty brąz. czy jak pójdę do fryzjerki na ściąganie koloru to uda się odzyskać mój kolor i nie farbowac znowu?;( szkoda mi moich włosów, bo są bardzo jakby to powiedzieć delikatne, cienkie, ale za to bardzo podatne na rózne rodzaje farb, lub trwałych, w czerwcu zrobiłam lekką mokra włoszkę i trzyma mi sie do tej pory. ja chcę wrócić do swojego koloru czy to mozliwe?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylkoJa4
Mam naturalnie ciemnobrązowe włosy a ostatnio zamarzył mi się rudy. Więc poszłam po farbę do drogerii (dodam ze pól roku wcześniej farbowałam szamponetką włosy na brąz) i po zafarbowanieu wyszly mi rude na naturalnych odrostach a na tej częsci farbowanej szamponetką jkaieś kasztanowe... wnerwiłąm sie i poszłąm po następną farbę rudą i znów to samo...doszłąm do wniosku ze fryzjer konieczny. MOja fryzjerka doszłą do wniosku że zrobimy pasemka rozjaśniaczem i na to walniemy rudy i tak zrobiaysmy, miałąm rude włosy z jaśniejszymi pasemkami ale jednak niektóre włosy które nie były traktowan erozjaśniaczemi były wciąż brązowe...dzisiaj po 2 miesiącach poszłam na "dorudzenie" znów pasemka i na to ruda farba i wyszło pięknie, jestem masakrycznie zachwycona, kolor jest intensywnie rudy i jednolity, zapłaciałm za to 137 zł.Polecam dochodzenie do upragnionego koloru pasemkami.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja może nie kocham
Oj ile ja się naczytałam o dekoloryzacji... Obecnie mam na głowie kolor czarny - efekt pokrycia ciemnym brązem Loreal Casting swoich naturalnych mysich włosów. Przeszłam chyba 99% zakładów fryzjerskich w swoim mieście i od opinii - nic się z tym nie da zrobić, po opinie - zdekoloryzujemy, ale za 300 zł, straciłam już nadzieję. Wczoraj trafiłam przypadkiem do hurtowni fryzjerskiej. Dekoloryzator kosztuje 30 zł i ściąga jedynie farbowany kolor - tak usłyszałam. Co więcej, znalazłam przyjemny zakład fryzjerski, który zdejmie mi to dziadostwo i pokryje nowym kolorem za 100 zł. Jutro idę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja może nie kocham
I jeszcze jedno - przy dekoloryzacji nie używa się wody utlenionej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari8818
a jak sie nazywa ten dekoloryzator? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja może nie kocham...
Pojęcia nie mam, jak się nazywa :) Składa się z dwóch saszetek i dostępny tylko w sklepach fryzjerskich. Jednak zdecydowałam się na dekoloryzację w salonie i za 100 zł z mam piękny brąz, gładkie i lśniące włosy, w ogóle nieprzesuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz
Hej. Mam pytanie. Mam czarne właosy od 3 lat. Dodam, ze naturalne moje włoski to kolor ciemny brąz. Kiedyś ktoś mi doradził, ze jesli chce zmienic kolor to powinnam rozjasnic sobie włosy... kupiłam rozjasniacz z "Joanny" i niestety niec kompletnie mi nie rozjaśniło.. czy to mozliwe? Czy poprostu zle cos zrobiłam;/ ? Dekoloryzator dostane tylko w sklepach fryzjerskich? Wof.. nie ma tu u mnie takich;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa.
ta.. ja mam gorzej. bo mam czarne koncowki. gdybym miała całe to bym walneła jakas farbe i bym miała rownomiernie. a jak mi krzywo fryzjerka wycieniowała to mam plamy z tyłu i wogle wszedzie i wogle wole sie sciac na łyso. a moj naturalny to sredni blond. a woda 3% nie pomaga. dosłownie przed chwila sobie rozjasniałam nic a nic. czarny jest jeszcze bardziej czarny bo brąz sie zrobił rudy. ;/ masakra. dla dziewczyn ktore nie malowały nigdy włosow>! NIGDY TEGO NIE ROBCIE>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECZKA92
HEJKA:) JA ROBIŁAM NIECAŁE 2 MIESIACE TEMU WLOSY BALSAMEM KOLORYZUJACYM Z DODATKIEM HNY NA CZARNA CZEKOLADE I WYSZEDŁ MI CZARNY KOLOR A W SLONCU CZYSTY FIOLET;/ NATURALNY KOLOR TO JASNY BRAZ.. CHCIALA BYM ZROBIC PASEMKA BLOND ALE NIE WIEM CZY MI TO ZLAPIE;/ TERAZ MAM JUZ PRAWIE NATURALNY KOLOR TYLKO PRZY GLOWIE ZOSTAŁ POŁYSK FIOLETU.. CO O TYM MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliska
Siemka wczoraj pomalowalam wlosy na ciemny braz z natury mam jasny niestety po kilku godzinach zwatpilam;/ chce wrocic do mojego naturalnego koloru... uzywalam farby garniera blagam pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pare dni temu brunetka
Witam Was. Dziewczyny nie zalamujcie sie i nie kombinujcie same, w domu. Ja kombinowalam wiele razy i efekt, niestety nie byl zadowalajacy...albo w ogole zadnego efektu, albo plamy. Przez wiele lat farbowalam wlosy na bardzo ciemny kolor (prawie czarny). Moj naturalny kolor to jasny braz z blad pasemkami :) no i zachcialo mi sie farbowania....wreszcie powiedzialam dosc i wybralam sie do fryzjerki (szczecin). Szczerze powiem, ze nie spodziewalam sie, ze efekt bedzie tak fajny. Wlosy byly rozjasniane pasemkami....po zmyciu utleniacza okazalo sie, ze wyszedl kolor rudy...i postanowilysmy, ze nalozymy na to sredni braz. W tej chwili wyglada jakbym miala baleyage z miedzianymi refleksami. Kolor jest rewelacyjny. Fryzjerka powiedziala, ze mozemy powtorzyc zabieg, ale nie chce....po jedym razie jest tak jak chcialam....ani za jasne, ani za ciemne. Tak wiec radze Wam....uzbierajcie sobie troche kasy i idzcie do kogos, kto zrobi Wam to porzadnie. Uwazam, ze samodzielne kombinowanie bedzie kosztowalo wiecej, moze nie tyle pieniedzy, ile zszarpanych nerwow :] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enlaluna
witam:)Moja historie z kolorami zaczne od tego ze moim naturalnym kolorem włosów był jasny brąz/ciemny blond.....marzyłam żeby miec jakiś zdecydowany kolor wiec pomysłalam o blondzie i farbowałam sie na ten kolor przez dwa lata wreszcie zapragnełam kolejnej zmiany wiec fryzjerka pofarbowala mi wlosy na brąz mimo ze poczatkowo mi to odradzała ...blond pasował do mnie ostrzegala ponadto że juz nigdy do niego nie wroce jesli zdecyduje sie na brąz...teraz bardzo żałuje że jej nie posłuchałam....ale coż po pierwsze potrzebowałam zmiany po drugie mialam dosyć odrostów po trzecie wiem że rozjasniacz niszczy wlosy bardziej niz ciemna farba i zrobilam to...bylam bardzo zadowolona mialam piekne brazowe włosy ale niestety przez jakis miesiac poniewaz mimo ze fryzjerka użyla trwałej farby kolor sie zmył bo pod spodem mialam rozjasniacz wkrótce okazało sie ze moje włosy znów miaja posredni kolor miedzy jasnym brazem a ciemny blondem mimo iz farbowalam je kilkakrotnie na ten braz ostatecznie zdecydowalam sie na krok drastyczny pofrabowalam wlosy na ciemny braz Garniera i wyszedł mi czarny....to był spory szok...przez długi czas nie moglam sie przyzwyczaic co wiecej moje wlosy byly bardziej zniszczone tymi \"brązowymi\" eksperymentami niż rozjasnianiem....nie mialm juz wyjscia jak tylko fabowac je na ten ciemny kolor bo bardzo szybko pojawily sie odrosty...zaden fryzjer nie chcial sie podjac dekoloryzacji....doradzali mi obciecie wlosów lub czekanie az same odrosna ....od tego czasu minał rok a ja ma wciaz ciemne wlosy oczywiscie nie są juz czarne ....sa nadal ciemne ale stopniowo same sie zmywaja a na odrosty (dodam tylko ze siwe odrosty bo ich kolor nie da sie w zaden sposob okreslic one nie są ani blond ani braz poprostu szare)nakladam co jakis czas farby zmywalne i mniej wiecej to wyglada ale juz nie moge sie doczekac kiedy wlosy calkiem odrosna a jedynym plusem tej sytuacji jest to ze znacznie poprawila sie ich kondycja...długa historia ale morał z niej tylko jeden nie farbujcie wlosów bo skonczycie tak jak ja ...nie mam jeszcze 19 lat a moje naturalne wlosy conajmniej 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila666
Hej dziewczyny, wpadłam tu żeby sie poradzić. Jakieś trzy dni temu zafarbowałam sobie włosy Szamponem L`oreal Casting, granatowa czerń. Wyszła bardziej granatowa niż czerń ;/ Jestem totalnie załamana, nie wychodzę z domu, myję te włosy co godzinę, już chyba nawet powolutku schodzi, zauważyłam że przy głowie mam już swój naturalny jasny brąz. Czy nie wiecie przypadkiem jak można to cholerstwo całkowicie zmyć? Wyglądam naprawdę fatalnie, to było moje pierwsze samodzielne farbowanie i jestem głęboko rozczarowana. Proszę doradźcie, jeśli cokolwiek na ten temat wiecie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia142
Dziewczyny, czytam wasze posty i czuje się lepiej, bo widze ze z moim problemem nie jestem sama. Mój naturalny kolor włosów to najnormalniejszy w świecie brąz. zrobiłam sobie bląd pasemka, ale po jaims czasie znudziło mi się farbowanie odrostow( były jakos dziwnie ciemne) i przefarbowałam włosy na brązowo, oczywiscie farbą z palette. na poczatku miałam prawie czarne , ale po kiku myciach spłukały się i w końcu wychodziły mi rudawe............ a więc dosc często musiałam farbowac. i gdy w końcu poszłam do fryzjera to ona mi powiedział, ze palette to jest największe dziadostwo jakie może byc. i narazie nie mam szans na zmiane fryzury;( aha.zapomniałam dodac ze musiałam obciąc włosy bo końcówki miałam jak strzępy jakiejs szmaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia142
Dziewczyny, czytam wasze posty i czuje się lepiej, bo widze ze z moim problemem nie jestem sama. Mój naturalny kolor włosów to najnormalniejszy w świecie brąz. zrobiłam sobie bląd pasemka, ale po jaims czasie znudziło mi się farbowanie odrostow( były jakos dziwnie ciemne) i przefarbowałam włosy na brązowo, oczywiscie farbą z palette. na poczatku miałam prawie czarne , ale po kiku myciach spłukały się i w końcu wychodziły mi rudawe............ a więc dosc często musiałam farbowac. i gdy w końcu poszłam do fryzjera to ona mi powiedział, ze palette to jest największe dziadostwo jakie może byc. i narazie nie mam szans na zmiane fryzury;( aha.zapomniałam dodac ze musiałam obciąc włosy bo końcówki miałam jak strzępy jakiejs szmaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilot
haha widzę że ten temat jest nieśmiertelny. moja historia jest typowa: z natury jasny brąz/ciemny blond(polski standard) i że zawsze marzyłam o czymś ciemniejszym to rok temu pofarbowałam włosy Pallet miały wyjść brązowe wyszły rude -koszmar, następnego dnia poleciałam do fryzjera który pokrył mi to czarną farbą, kolor się stopniowo spierał, po jakiś 2 miesiącach kolejne farbowanie tym razem już loreal na ciemny brąz i tak co 2 miesiące do czerwca. kilka dni temu oglądałam zdjęcia z jakiejś tam imprezy patrze i nie wierze że to co z włosami we wszystkich odcieniach ciemnego brązu z jasnymi odrostani i czerwonym(!) połyskiem to naprawdę ja. nie zdawałam sobie sprawy że moje włosy wyglądają tak tragicznie. stwierdziałam że koniec ide na dekoloryzacje, jutro do fryzjera na oględziny i zobaczymy co mi powie. boje się że zabiją mnie cena, dekoloryzacja w domu odpada nie chce ryzykować na moich włosach. gdybym miała jeszcze raz wybór to napewno nie zmieniałabym koloru tak derastycznie. swoją droga ciekawe że te wszystkie hollywodzkie gwiazdki raz po raz zmieniają kolory a jakoś im się te włosy na głowie trzymają. pozdr. nie łamcie się trzymam za was kciuki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaa131
Palette to na prawde farba do niczego, wczoraj pofarbowałam sobie włosy na jasny brąz (6oo) a wyszedł jakiś czarny ;/ Tragedia, wyglądam jak jakis żul ;( A jak się robi ten napar (dokladnie) Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mooniaa131
Jak robi się napar z rumianku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PALETTE DO SMIETNIKA
ludzie nie kupujcie Palette najgorsza farba do wlosow.. a co do dekoloryzacji polecam odobiscie poczekac na swoje... ja mialam zdejmowany czarny kolor z wlosow.. siedzialam u fryzjerki 5 h bol i kupa kasy nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana z sarą
witam. dzis z moja kuzynka postanowiłyśmy ufarbowac włosy same w domu:/ jakw idac szukamy pomocy jak to zmyc i widze ze nie ma ratunku! tez miałysmy farby z palet! na dekolaryzacje nas nie stac. załamka na maxa! jeszcze rodzice nas nie widzieli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana z sarą
sara robiła jasny brąz i wyszedł rudy. w desperacji połozyła ciemny braz i wyszedł bordowy:/ ja robiłam ciemny kasztan i wyszedł czarny!! PALETTE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby23
Hej laski :) Dzisiaj zakupiłam sobię farbę Garnier Nutrisse... I patrze na nią i patrze i nie mogę się zdecydować. Moje naturalne włosy to średni brąz. Farba którą zakupiłam to miedziany mahon. Strasznie chcę mieć rude włosy, ale boję się ciągłego farbowania. Wiem, że za jakiś czas będę chciala wrócić do naturalnego koloru. Na szamponetki się nie piszę bo schodzą ze mnie po jedynm myciu. Co polecacie? Może pofarbować i liczyć na to ze kontrast nie bedzie duzy i ze pozowli mi to na spokojne życie z niewidocznymi odrostami? Czekam na odpowiedź (Czasu troche mam, narazie moja gowa nosi na sobie ślady szamponetki koloru kasztan, wole nie kombinować i poczekać aż zejdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus_3D
Dobrze pamiętam, że najlepiej dekoloryzować włosy albo Joanna albo Garnierem? Czy zaraz po ściągnięciu farby nakładać kolejną farbę czy trzeba odczekać kilka dni? I jeszcze jedno;)... Czy nakłada się dekoloryzator na odroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie? farbowalam wlosy jakies poltora miesiaca temu na ciemny kolor moje naturalne to taki sredni braz jak tak odgarnie troche wlosy to tam sa takie bardzo jasne i nie wiem czy to w koncu sa moja naturalne czy nie no bo kazda farba po jakims czasie troche schodzi i chcialam wiedziec czy ona w tym mioejscu zeszla cala czy nigdy nie zejdzie cala i to nie jest moj kolor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WXYZ
Siemka! Rok temu ufarbowałam włosy Palette Czerń i na początku mi się nawet podobały, ale gdzieś po pół roku zaczynałam mieć ich dość. Miałam już pokaźne odrosty i chciałam ufarbować się na total blondynę!!! Byłam u fryzjerki, która powiedziała, że z moimi czarnymi to już nic nie da się zrobić, a już na pewno nie na blond, więc czekałam aż mi odrosną. Aż nagle kolega z klasy powiedział mi o nieznanej mi wcześniej metodzie dekoloryzacji... Pomyślałam: To coś dla mnie ! Poszłam do innego salonu i powiedzieli, że z dekoloryzacją, pasemkami, cieniowaniem i modelowaniem Zapłacę tylko 100 zł !!!!!! Zszokowałam się i uznałam to za dar niebios, bo byłam już w skrajnej desperacji... Pod koniec sierpnia idę do salonu!!! Dzięki losowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1aaa
WXYZ to niemozliwe ze tak tanio....dekoloryzacja sama tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×