Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

.. humorek jakoś w tym tygodniu zupełnie mi nie dopisuje.. ale chociąż udało mi się zacząć nową stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iffonkaaaa
hej:) mam 175cm wzrostu...i waze 65kg..porazka:(( doradzcie mi jakies cwiczonka i dietke...plosiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka32l
witam wszystkich, ostatnio zakupilam meizitang na ktorym w ciagu 2 tyg schudlam 5 kg, zostalo mi jeszcze do zrzucenia okolo 10kg, na tym magicznym cudzie wiem ze mi sie uda. moje kolezanki w ciagu miesiaca schudly do 12kg a co najwazniejsze po skonczeniu brak jest efektu JOJO !!! pozdrwiam wszystkich 847299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. ja tylko na cwile, bo nie mam czasu:/ wpadne wieczorem albo jutro rano :):) Misia, ussssmiech :D proponujezjesc mala drozdzowke.. :) wtedy ochota najprawdopodobniej pujdzie sobie gnebic kogos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dawno się nie odzywałam ale nawał pracy nie pozwala.. a najgorsze jest to że na pewno w następnym tygodniu też się nie odezwę ponieważ idę na urlop.. nie wiem czy pisałam ale jadę w Alpy Włoskie.. :) wydaje się to cudowne ale troszke się boję bo nie znam ludzi i jade sama (autokarem) w ramach wygranej w konkursie na sprzedaż naszych produktów firmowych.. fajna sprawa.. a tak w ogóle to schudłam choć sie praktycznie nie odchudzam.. to znaczy nie stosuje żadnej konkretnej diety.. po prostu mało jem a zazwyczaj jeżeli w ogóle jem to są to słodycze :( :O.. W tej chwili jest 58 kg.. ale ciekawe co będzie po wyjeździe.. dam znać.. pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję że topik nie \"umrze\" kiedy mnie nie będzie. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem o taaaaaaka smutna :( bo cie nie bylo.. i teraz tez cie nie bedzie.. . ale zycze ci fantastycznego urlopu :) odezwij sie jak tylko wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Jakie tu ogromne pustki.. gdzie się podziewasz agatko??? przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale mam tyle pracy że nie wiem gdzie ręce włożyć.. i jeszcze egzamin w sobote i biznesplan do napisania.. jestem oszołomiona zwłaszcza dlatego że nadal nie mogę dojść do siebie po urlopie.. BYŁO SUPER!! Zupełnie inny świat, widoki przepiękne i najważniejsze jest to że bez żadnych kontuzji nauczyłam się jeździć na nartach.. :):) a teraz czeka mnie już tylko szara rzeczywistość.. ale pogoda jest piękna i pomimo nawałau pracy i nauki jestem bardzo pozytywnie nastawiona.. może nie odpoczęłam fizycznie ale jak najbardziej psychicznie.. Agatko odezwij sie i napisz co u Ciebie.. jak w szkole? i czy u Ciebie również taka piękna wiosna sie zbliża? Pozdrawiam Papa 🖐️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Jakie tu ogromne pustki.. gdzie się podziewasz agatko??? przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale mam tyle pracy że nie wiem gdzie ręce włożyć.. i jeszcze egzamin w sobote i biznesplan do napisania.. jestem oszołomiona zwłaszcza dlatego że nadal nie mogę dojść do siebie po urlopie.. BYŁO SUPER!! Zupełnie inny świat, widoki przepiękne i najważniejsze jest to że bez żadnych kontuzji nauczyłam się jeździć na nartach.. :):) a teraz czeka mnie już tylko szara rzeczywistość.. ale pogoda jest piękna i pomimo nawałau pracy i nauki jestem bardzo pozytywnie nastawiona.. może nie odpoczęłam fizycznie ale jak najbardziej psychicznie.. Agatko odezwij sie i napisz co u Ciebie.. jak w szkole? i czy u Ciebie również taka piękna wiosna sie zbliża? Pozdrawiam Papa 🖐️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jeszcze przed wyjazdem udało mi się schudnąć i nawet przez to że po prostu na wyjeździe się \"obrzerałam\" to nie przytyłam i to również bardzo pozytywnie mnie nastawia.. ale takie kilkudniowe oczyszczanie, czy też może głodóweczka na pewno by się przydało.. na pewno się zdecyduję.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) tylko ze w sumie troche sieprzenislam na inne forum, podaj mi mejla, to wysle ci zaproszenie, jest naprawde fajnie :) poza tym, u mnie nie zle, juz mam zaliczne 2 przedmioty, prsawo i cwiczenia z ekonomiki... wiec jest fajnie :) staram sie nie jesc pieczywa ,ael srednio mi to wychodzi :P ogolnie staram sie mniej jesc, wiecej pic i nie kusic sie slodyczami, ale z roznym skutkiem mi to wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeniosłaś się... ja też chce :) więc podaje maila - misia_22_1983 - u mnie środnio z dietą bo odkąd wróciłam do kraju to tylko się odjadam.. niepochamowana ochota na słodycze, ale musze się opanować.. czekam na zaproszenie Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia.. nie widze tego mejla :( tzn podaj mi pelny adres :P ja tez tak srednio... ciagle jestem gloodna.. mam troche slodyczy w domu... ale ja mam ochote na czekolade a akurat tego nie ma :/ moze zjem sobie jablko albo pomaranczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam 1.5 buleczki z serem i ogorkiem :P i jajko.. wypilam dwie cherbaty... narazie nie jest zle... ale mam paczka jeszcze.. powinnam sie uczyc, le mi sie nie hce :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia_22_1983.o2.pl Rzeczywiście nie podałam całego adresu.. może teraz będzie widoczny.. :) W sobotę byłam w szkole.. konsultacje a potem egzamin.. jakoś poszło :) a w niedzielę pioerwszy dzień wolny od jakiegoś już czasu i straszny grzech, ale stwierdziłam że w tygodniu i tak nie będę miała czasu i .. umyłam okno.. :( .. z odchudzaniem .. szkoda gadać :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, a czy to czasem nie bylo : misia_22_1983@o2.pl ?? :P juz wyslalam :) ja wlasnie zabieram sie za plan finansowy z mojego planu marketingowego na marketing :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia!! widzialam ze sie zalogowalas :) super, jaki masz nick?? wpadnij naforum. moj nick to agataaa (mam avatora z takim malym skaczacym kotkiem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zalogowałam sie rzeczywiście i już widziałam że jesteś jako agataa.. nie wiedziałam gdzie mam wejść bo chyba \"udzielasz\" się na wielu tematach.. fajna sprawa dziś do was postaram się dołączyć.. jestem misia_23 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proana
nic nie jedz i bedzie okey to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, najlepiej to na wspolny blog ... w plotki... :) mysle ze mozemy zalozyc sobie spokojnie nasz topik, bedziemy mogly tam sobie spokojnie gadac i moze ktos sie przylaczy, to bedzie razniej :):) ja dzis jestem dumna z siebie, dostalam 3- z niemca ;) ... i kupilam sobie dwie pary balerinek, zlote i czarne (ten sam model :P ) bo nie moglam sie na kolor zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki :P dobrze że miałaś agatko tyle kasy ja zawsze musze sie decydować na jedne ....:( gratulki za 3:)i powodzenia :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kasa to tak roznie, bo hmmm po pierwsze, to jedna pare sprezentowal mi chlopak na zajaczka :) a poza tym kosztowaly 29.90 za jedna pare , wiec nie jest tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja treaz musze sie osstro zabrac do roboty :/ ehhh... musze na jutro wymyslic i napisac plan mojej pracy licencjackiej :P, na czwartek napisac prace z gastronomii a na poniedzialeek dokonczyc prace na marketing... no i niedlugo juz mam zaliczenia z ekonomiki i rachunkowosci... ehhh... az sie chce zakopac spowrotem pod koldre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki.. cały czas jestem choć różnie to bywa z tym odzywaniem.. była agatko na tamtym forum ale tez jakos nie zdecydowałam sie odezwać.. a ten pomysł z własnym topikiem tez mi się podoba.. więc może założe ale chyba dziś na pewno nie zdążę.. święta minęły.. nie wiem czy przytyłam ale na pewno sie nie oszczędzałm i nic sobie nie odmawiałam :P szczerze mówiąc jestem przerażona bo wiosna takla piękna idzie a ja nie jestem w stanie wziąć się za siebie :O.. co dzie\\ń sobie przyżekam .. i nic :P i jeszcze ta szkoła.. egzaminy .. różne prace do napoisania i oczywiście magisterska.. nie wyobrażam sobie żwłaszcza że w pracy jak zawsze nawał i problemy.. a dodatkowo ostatnio zaczęłam zawalać nocki i to jedną za drugą bo gadac mi się chce z kolegą (:P).. zamiast porządnie się wyspać.. ehh.. taka moja głupota mam teraz w niedziele egzamin i pewnie w końcu coś obleje a tu poprawka ustana :( straszne a tak ogólnie to pomimo tego mojego narzekania humor strasznie mi dopisuje :):) Agatko gratuluje trafnego wyboru .. niech sie butki dobrze noszą.. kafee a co u Ciebie się dzieje.. odwiedzasz nas niekiedy ale tak jaoś mało piszesz.. ogólnie fejnie że jesteś.. Pozdrawiam i biore się do pracy bo dziś specjalnie na 7 przyszłam 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×