Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

chlebek ze sliwka jest pyszny :) teraz mialam taki \'paczkowany\' schulstaph (czy jak to sie tam pisze), ale kiedys kupilam w bio piekarni green way ( za 8 zł !!!!!!!!!) i tez byl bardzo smaczny. sadze ze jak pochodzisz po piekariach i poszukasz to mozesz gdzies taki dostac :) mniam mniam, ja tez lubie sliwki :P ta moja kuracja 14 dniowa jest z sephory :) kosztowala chyba 59 albo 69 zl, nie pamietam, musiala bym poszukac rachunku :) narazie zjadlam 2 bulki z serem smarzonym i pomidorem (pomidory mi sie koncza :(:(:( ) wypilam herbate, szklanke mojego napoju i teraz pije teraflu zatoki bo sie przeziebilam.... znowu :(:(:( strasznie jestem podatna na tozne katarki i kaszelki :( cos jeszcze mialamn napisac, ale juz nie pamietam :/ jak mi sie przypomni o napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu :( nikogo dzisiaj nie bylo :( ja dzis zjadlam : 2 bulki na sniadanie +herbata obiad: pire ziemniaczane, jajko sadzone i troche salatki z ogorka kolacja: 3 kawalki chleba pelnoziarnistego z serem zoltym i pomidorem , herbata pozniej: jeden piernik i jeden cherbatnik z czekolada.... a tak w ogle to mam dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. ale na prawdę widzę że super Wam idzie :) ja jakoś tak do przodu.. ciągle w biegu i nawet nie mam czasu zastanowić się nad tym co jem :P ale nadchodzi weekend więc przypuszczam że i telefonów firmowych będzie mniej.. przynajmniej zastanowie się co można zrobić w celu poprawy mojej figury :O jeden jest plus, ja uwielbiam warzywa i owoce pod każdą postacią.. uwielbiam kanapki, ciemne pieczywo i nie wyobrażam sobie posiłku bez warzyw.. lubię nabiał, jogurty naturalne, serki.. na takim menu udało mi sie zchudnąć wię c może jest szansa.. :) jedno czego potrzebuję to silna wola i więcej zapału.. u mnie w mieście mamy super basen.. mogłabym zacząć chodzić ale oczywiście na obiecaniu sobie się kończy bo ciągle nie mam czasu a jak go mam to już nie chce mi sie ruszyć.. przez weekend i wolne dni przeważnie się \"obijam\" .. nawet nie wychodzę.. może w końcu jutro się gdzieś wybiorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię eksperymentować z \"nowymi chlebkami\" wypróbowywać.. ale takiego ze śliwką to nie jadłam choć wiem o czym agatko piszesz.. musze się skusić, a te pomidirki to na prawdę fajna sprawa.. uwielbiam takie z własnych upraw.. I ja wczoraj również złapałam doła.. :( mam takiego fajnego przyjaciela w pracy.. oprócz tego że wspólnie pracujemy to również dużo rozmawiamy na tematy prywatne, spotykamy się.. i tak jakoś wzięło nas na nostalgie i połapaliśmy doły.. on z resztą ma swoje doś ważne problemy i to pewnie wynika również z tego.. ale dziś już jest lepiej :) Agatko głowa do góry.. dziś jest nowy dzień :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Hm...musze poszukać tego chlebka:) Dosc dobra wydaje sie ta kuracja. Jak cos schudniesz to napisz :P :) Agatko widze ze ładnie sobie jesz:) Głowa do góry:)) Na pewno wszystko bedzie oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Misiu na takim menu to na pewno schudniesz;) Tylko wez sie nie ociagaj z basenem:P :D:) P.S Na pewno wszystko sie ulozy z Tym przyjacielem:) Głowa do góry.Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
A jeszcze co do mojego jedzonka dzisiejszego : Śniadanie: 3 łyzki platkow fitness + mleko 0 % Obiad: Talerz zupy krupnik kolacja: coz przychodzi do mnie kumpela ktora tez sie odchudza i nie wiem czym ja poczestowac.Slodkie odpada.Kupilam swieze owoce. A Wy dziewczynki znacie jakies fajne i lekkostrawne przepisy?Moze cos wyprobuje;P Pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadal zly vhumor :/ i jakas taka podenerwowana jestem, ale to pewnie przez okres:/ no i poprawka sie zbliza :/ dzis zjadlam porazajaco malo : na sniadanie duza bulke z dynia z serem zoltym i pomidorem + hrtbata pozniej ok 16 cherbatnika z czekolada i 3 zelki i o 18.30 talez zupy pomidorowej ... ale nawet niejestem glodna :/ tylko kurcze, mam ochote na slodkie straszna :/ jesli kupilas owoce, to moze zalatka owocowa, albo owoce maczane w jogurcie naturalnym?! ew pokrojone owoce z jakims dietetycznym slodkawym dipem ? misia, nie martw sie, ja postanowilam sobie ze od wrzesnia zaczne chodzic z mama i jej przyjciolka na basen, ale cos czuje ze nic z tego nie wyjdzie, (ogolnie to 1 raz na prube narazie, jak sie bede czu;la, bo jestme na chlor uczulona, ale mam nadziej ze jak to przyzyje to moze pochodze troche) tyle, zmykam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Agatko widzę że robisz duże przerwy między posiłkami ;/ Co sie dzieje? Zawsze tak ładnie jadłaś...Ale dzis na pewno bedzie lepiej:)) Dzieki za pomysł z sałatka:* Hm...zrobiłaś mi ochote na tego herbatnika...:) A jeżeli moge wiedzieć to ile chcesz schudnac??? Bo ja jeszcze z jakies 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem ze duze przerwy, tylko ja nawet tego nie zauwazylam w ciagu dnia, poprostu nie bylam glodna. to bylo pewnie spowodowane tym ze do godziny 15 lezalam w lozku :P bo sie tam uczylam, pozniej lecialam pare spraw zalatwic i pozniej znow sie uczylam :P nie wiem jeszcze ile chce schudnac, chcialabym prawei 10 kg, ale zobacze \'w praniu\' jak to bedzie wygladac, wlasciwie to nie chodzi mi o wage tylko o brzuszek, ramiona , boczki i uda :P chociaz chciala bym zleciec z kilogramow, bo nie podoba mi sie liczba ktora mi na wadze wyskakuje :P ide, wieczorem pewnie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Aaaa to teraz rozumiem dlaczego takie wielkie odstepy robilas ;) No ale na pewno bedzie lepiej:) A ile Ty ważysz ze chcesz zrzucic az tyle?:) Moze nie katuj sie az tak strasznie tymi dietami tylko w wolnym czasie troszke sie poruszaj?;> Mam do Ciebie pytanie;) Otóż cały czas jestem dzis głodna ;( nie wiem dlaczego ...:(( Moze to sprawa pogody bo jest strasznie zimno i co chwile pada deszcz...Caly czas burczy mi w brzuchu.Na śniadanie zjadłam 3 kromki Wasy z 3 plasterkami szynki drobiowej i 3 plasterkami papryki.Na obiad zjadłam gotowane udko z kurczaka i duzo kapustki bialej. Dopiero co zjadłam obiad a nadal jestem głodna;( Babcia jeszcze upiekła taki pyszny placek ze sliwkami ;( tak mnie na niego korci ze masakra;/ Najgorzej jak zaraz zjem kawałek;( Poradź mi prosze co mam robić. Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja waga jest wzgledna... zalezy jak na to patrzec, waze 58 kg, ale zle sie czuje z taka waga, widze po sobie ze przytylam. ogolnie nie bede sie zaglebiac w analizowanie kiedy ile wazylam i jak sie wyedy czulam. nie bardzo chodzi mi o wage, chociaz wolaal bym zeby byla nizsza :P chodzi o to jak wygladam, a niestety nie mieszcze sie juz w czesc spodni, a to dobre nie jest :/ dzis zjadlam : sniadanie : 3 kawalki chleba ze slonecznikiem z serem i pomidorem, herbata ok 15: fure sliwek (boli mnie brzuch :/ ) 17: talez zupy pomidorowej ... taraz ide na kawe :Pi pewnie podjem cos slodkiego... nie zaluj sobie kawalka placka, to nic strasznego ;) wszystko jest dla ludzi :) staram sie ruszac, ale roznie mi to wychodzi, np dzis chodzilam na stepperze (albo jakos tak to sie nazywa) jakies 20 - 30 min, staram sie tez troche pomachac raczkami i nogami jak mam czas ;) ide bo kawa stygnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
No coż... w sumie to moze czujesz ze wazysz za duzo...Nie znam Twojego wzrostu wiec nie wiem;P Ale 3mam kciuki ze uda Ci sie zrzucic te 10 kg:) Widze ze dzisiaj sobie ładnie zjadłaś;) Oj z tymi sliwkami to wiem cos na ten temat;P Mi na szczescie przeszedl juz szał głodowy i nie skusiłam sie na tego placka:)) To dobrze ze masz jakis ruch;) Ja na jesien zakupuje rowerek stacjonarny :D wiec bede pedalowac zeby trzymac forme:) Życzę smaczznej kawy :):* ( chociaz pewnie ja juz wypilas :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej kawy zjadlam kawalek sernika, pycha byl :) a jakas godzinke temu zjadlam miske platkow z mlekiem :) jak juz pisalam, nie wiem czy chce 10 kilo zrzucic, to zalezy jak bede wygladac, mam zamiar zatrzymac sie przy rozmiarze dla mnie satysfakcjonujacym ;) jesli po zrzuceniu 5 kg dojde do wniosku ze to jest to, to tak zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Mmmm... serniki są pycha :) i płatki z mlekiem tez ;) rozumiem o co chodzi z tym schudnieciem i rozmiarem:) to tak jak u mnie. Tylko pamietaj ze rozmiar rozmiarowi nie rowny ;/ a to co dzisiaj zjadłam i zjem S:2 kromki Wasa z szynka z indyka i cebulka +nektaryna O:gotowana piers z kurczaka z jakas surowka K;jogurt :P Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie mialam dobrego dnia, ciagle jadlam cos slodkiego, i teraz 30 min temu zjadlam dopiero kolacje... dosc spora.. no.. ale jutro tez jest dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) ale rozpisałyście.. już dawno tak nie było.. a ja w pracy, dzis wrócił kolega z urlopu więc mam nadzieje że będzie troszkę lżej.. u mnie powoli do przodu.. w weekend nie moge powiedzieć że się obrzerałam .. było ok. Dziś zjadłam rano drożdżówke, później jabłko i gruszkę.. na pewno na tym nie schudnę, ale cóż :P głowa do góry Boje się wejśc na wagę bo wiem że sie przestraszę :O przypominam sobie moje menu które stosowałam podczas odchudzania i ja na prawdę nie byłam ąz taka głodna, kwestia przyzwyczajenia.. więc nie wiem co teraz sie dzieje.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Misia!! :) to dobrze ze ten kolega juz wrocil, odciazy cie troche od pracy :) wiesz, z tym jedzeniem i byciem glodnym, to ja tez tak mam... to chyba polega na tym, ze im wiecej jesz, tym bardziej masz rozciagniety rzeladek i pozniej znow chcesz zjesc tyle samo, zeby sie nasycic... ale jak stopniowo jest coraz mniej, to pozniej wystarcza ci o wiele mniejsza porcja ;) tak ja to sobie tlumacze, bo zauwazylam to u siebie :P ja dzis zjadlam : sniasdanko: 2 kawalki chleba ze slonecznikiem z serem i pomidorem, herbata 2sniadanko: bulka z almette i pomidorkiem :) jest mi strasznie zimno :( a jak mi jest zimno, to jestem wiecznie glodna, ehhh:/ nic, ide sie uczyc, w srode sadny dzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Czesc dziewczynki :* Wiecie dzis rozpoczecie roku szkolnego ;) Jejku jak wszyscy mnie zobaczyli chudsza to normalnie w szał wpadli.wszyscy mi zazdroszcza.I niby wszystko byloby ok,ale... Zrobiło mi sie slabo na akademi.Fakt ze bylo duszno ale nigdy mi sie nic podobnego nie zdarzyło.Nagle zaczeło mi sie krecic w glowie i miałam przed oczami ciemno.nic nie widziałam mimo ze miałam otwarte oczy.Śniadanie jadłam: duzo platkow fitness z mleczkiem . Jak myslicie -od czego mogło mi sie tak zrobic???Prosze odpiszcie mi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nidmfa, moze to byc od polaczenia dusznosci, diety i stersu... jesli to bylo jednorazowe, to mozesz byc spokojna, ale jesli bedzie sie powtarzac, to skontaktuj sie koniecznie z lekazem... :) ale nie martw sie, jesli zjadlas sniadanie, to raczej nie bylo z glodu, mysle ze nie powinnas sie przejmowac :):) u mnie masakrycznie zimno, wlasnie robie ciepla herbatke sobie:/ brrr.... ahhh... te szkolne czasy :P ja nauke zaczynam w pazdzierniku ;) ale musze teraz sie uczyc, bo mam poprawke z rachunkowosci finansowej :(:( hlip hlip :(:( ale mam ochote na slodkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzedniczka napisała
"ale jesli bedzie sie powtarzac, to skontaktuj sie koniecznie z lekazem... " ewentualnie z farmaceutą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, no tak :P niby ;) chociaz farmaceuta nie ma mozliwosci przebadania itd, a idac do lekarza, jest sie przebadanym i ewentualnie mozna dostac skierowanie na badania :) ja wlasnie jem kalafiorka ugotowanego w parowarze ;) (czyli na parze, bez soli, zdrowo i smacznie:P ) i wszystko by bylo pieknie i dietetycznie, gdyby nie ta tarta bulka z maselkiem ktora jest polany moj kalafiorek :P ale trudno :P pyyycha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki Wczoraj nie było tak najgorzej; przynajmniej nie objadłam się znów na noc. choć mialam ciężki wieczór i nockę bo byłam pomóc kolegom z pracy którzy wracali z budowy i złapali panę .. :( a byli bez zapasówki :P trudno jakoś musze przeżyć dzisiejszy dzień w pracy choć czuję się na prawdę zmęczona... Pozdrawiam Agatko miłej nauki .. na pewno zaliczysz i będzie ok :) .. a jeżeli chodzi o te omdlenie to uważam że organizm któremu dostarczamy tak mało energii podczas odchudzania ma prawo tak się zachować, ale na pewno już się to nie powtórzy :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis od rana siedzie i sie uczy, spanbo mi idzie strasznie :/ a teraz wlaczylam kompa, bo chcialm wziasc udzial w aukcji, bo byla bardzo fajna bluza.. i co?!?! i net nie chcial mi sie zalaczyc :/ i oczywiscie jak juz w koncu udalo mi sie polaczyc, to aukcja juz sie skonczyla :(:( jest mi smutno, tak sie cieszylam na ta bluze, buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidmfa
Dzięki Wam dziewczyny ;* Nie wiem co bym bez Was zrobila ...Agatko nie przejmuj sie ;) z tymi aukcjami tak bywa...Nastepnym razem na pewno znajdziesz cos ciekawego :) Jaka u Was pogoda? Bo u mnie straaasznie zimno :( A jak mozna wiedziec to z jakiego wojewodztwa jestes Agatko? Bo ja z malopolskiego i poprawy pogody nie widac;/a szkoda bo bym sobie pojezdzila na rowerku ;) Dziś zjadłam: Ś:płatki z mlekiem ( te co zwykle) II Ś: gigantyczna nektaryna( jak widac dodałam do mojego menu 2 sniadanie,wkoncu nie moge z glodu umrzec w szkole) obiad: kilka pierogow z slliwkami polane jogurtem naturalnym kolacja: dokonczenie jogurtu;) No i szczerze to objadłam sie jak swinia ;( czuje sie zle choc nie jestem przejedzona.A wy tez myslicie ze zjadlam za duzo?Napiszcie mi prosze :*:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlas w sam raz :) albo i za malo :P mniam mniam, ale bym sobie zjadla pierogi .... mmm..... moze jutro po poludniu chociaz namiastke tego, czyli uszka z kapusta i grzybami z barszczykiem zjem, razem z moim kochanym, bo on bardzo lubi :):) ja jestem z pomorskiego, dokladniej z Gdyni :) i leje u mnie strasznie praktycznie prawie caly dzien :/ ja dzis nie mialam zbyt chwalebnegodnia:P ś : 3 kawalki chlebka ze slonecznikiem i 1/2 bulki z roznymi serrkami i pomidorem + jajko z sola i maslem + herbata 2ś : kawa z mlekiem o: (tylko sie nie śmiać :P ) 2 kiwi i paczka piernikow w glazurze a teraz ciumkam sobie cukierka :P dobrego, kawowego... na kolacje zrobie sobie kanapke albo zjem jogurt, jeszcze nie wiem... ale wczoraj sie dowiedzialam od kolezanki, ktora dosc sie sie orientuje w tych sprawach, ze na kolacje najlepiej jest jesc bialko, bez weglowodanow, czyli ser, jajka, miesko, ryby... :) cos w tym musi byc ide sie uczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj zjadłam Jabłko twarożek farmnerski z ogórkiem i dwa kawałki cimnego pieczywka ryż z kurczakiem i warzywami (moja bratowa zrobiła.. nawet jej się udało :)) Chaciałabym chociaż oczyścić organizm; dzień lub dwa dni głodówki by się przydało Poszukuje tablete FOR SLIM.. brałam je i na prawdę pozwalały mi panować nad objadaniem się, przynajmniej jezeli chodzi o słodycze; nie ma ich w aptakach bo podobno nie ma również w hurtowniach.. ciekawe dlaczego, bo uważam że są dobrze i na prawdę tanie.. a może są inne które pomogły by, macie jakieś propozycje? Biore się do pracy i pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAAAAAAALAM :D:D:D:D:D dzis bedzac w ikei zwarzylam sie na wadze :/ nie spodobalo mi sie to co tam zobaczylam :(:( Misia, zapytam mame, czy nie ma tych tabletek, ew czy naprawde nie sa dostapne (moze nie ma ich w hurtowniach w twoim rejonie poprostu z jakiegos powodu) , ewentualnie jaki byl by dobry zamiennik :):) bylam dzis na zakupach, kupilam sobie fajna sportowa tunike w veromodzie, taka do getrow (tylko jeszcze nie mam getrow) i marynarko - kurtke w terranovie :P fajna nawet... uwaga uwaga, przeceniona z 149 zl na cale zawrotne 19.90 :D uwielbiam polowanie na przecenach :D kupilam sobie tez posciel w ikei i etui na plyty dla mojego chlopaka do samochodu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko serdecznie gratuluje :) a tak na prawdę to byłam pewna że zdasz :P Byłoby fajnie gdybyś rzeczywiście zapytała się mamy co z tymi tabletkami, będę wdzięczna :) Przeceny.. właśnie.. już mam mały plan aby w sobotę wybrać się na jakieś małe \"Buszowanie\".. a poza tym musze kupić sobie jakieś ładne pantofelki na jesień, bo już nie mam w czym chodzic do pracy :O Wczoraj zjadłam: jogurt naturalny z ziarnem dwa kawałeczki (małe) chlebka z ziarnem, serkiem topionym, szyneczką i pomidor małą miseczkę zupy warzywnej (moja mama robi na prawdę pyszne zupy :)) dwa kawałki chlebka (małe:P) z serkiem, szynką i ogorkiem kiszonym kilka chipsów i draży :O .. byłoby nie tak tragicznie gdyby nie ta ostatnia pozycja :( Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jesli to bylo kilka, to nie masz sie czym przejmowac :P oj ja lubie zupki, najbardziek pomidorowa :) lubie tez bardzo zupy - krem :) ziemniaczana jest suuuper :):) taka tradycyjna ziemniaczana tez lubie i warzywna :) i zurek lubie jeszcze, za to nie zonsze rosolu :/ ble ble fuj :P ja dzis zjadlam 1 bulke, i 1/4 rogala i 1 jajko :) do tego herbata, pozniej kawa, to narazie tyle :) zobaczymy jak bedzie dalej ..... musze sie ogarbnac bo dzis chce sobie zrobic2 czesc zakupow, wczoraj byl gdansk, wiec dzis gdynia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×