Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Cześć Jestem..jestem.. nowy tydzień nowy nawał pracy więc nie mogło mnie zabraknąć :P Choć mam ogromną ochotę na jakiś dłuższy odpoczynek.. tak szczerze to mnie troszkę ta moja praca wykańcza :( i doła łapie też non stop.. agatko musimy się trzymać i nie dawać handrze :) .. troszkę za poźno wiem, ale smacznego serniczka życzę :P Agatko te tabletki to FOR SLIM i rzeczywiście ich u mnie nie ma Pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym dniu na uczelni,... juz mi sie nie chce tam wracac :P glodna jestem :/ ide cos zjesc, mam dola :( ciagle od wczoraj, jakos tak... moze wyskoczy dzis na soalrium, to mi zawsze poprawia humor :P a jutro planuje na basen isc, zobacze co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abssinthe
hej dziewczyny....caly dzien dzisiaj w pracy Was podczytywalam (doszlam do strony 52 :) ) i od jutra zamierzam sie dolaczyc do wspolnego odchudzania...trzymam za Was kciuki, oby dzisiejszy wieczor byl szczuply....i za siebie tez :) Ciesze sie, ze jestescie tutaj, strasznie sympatyczny i cieply ten watek... :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwiam cie, ze przeczytalas az tyle :P a ja dzis chyba ide na basen :):) hi hi hi :P :) tzn na aerobik w wodzie dokladniej :):) dzis zjadlam : 2 kanapki z serem, gruszka, budyn czekoladowy, lizak, pol paczki prazynek i 6 sliwek :P aha i jedna krowke :) brawo dla mnie :/ bede wieczorkiem chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto powracam - dane moje - 160cm wzrostu, 73kg...chce 55, a na poczatek do 9go listopada chce zejsc na 65 :) Juz mi sie udalo zrzucic 3kg, bo moim najwiekszym kopem do zabrania sie za siebie byl widok 76 na wadze... tak mi sie jakos zebralo w tym glupim kraju....i pomyslec, ze jak wyjezdzalam z Polski, to wazylam 60 i uwazalam sie za gruba :( wczoraj bardzo dobry dzien, zjadlam jogurt z lycha otrebow, 3 ziemniaczki z pieca z mnostwem ziol i kapusta kiszona jako surowka, 3l wody i 3x herbatka pu erh...a, i kanapke z pelnoziarnistego chleba z poledwica i chrzanem. Wieczorem dwie lyzeczki nutelli....dobrze, ze nie wiecej :) (mialam taki okres, ze ta nutellla nie stalaby dluzej niz dwa dni w domu...teraz nawet mi sie nie chce slodyczy jesc, zemdlilo mnie po tych dwoch lyzeczkach) Dzisiaj dotychczas tylko ryzyk z warzywami 2 porcje (ryz, kukurydza, marchewka, groszek zielony, pol lyzeczki masla na dwulitrowy garnek tej mieszanki). dwa litry wody jak na razie i dwie herbatki + red bull. Moj plan jak na razie polega na odpowiednim laczeniu i maksymalnym ograniczeniu slodyczy, bo wiem, ze to one mnie gubia...w tym pomaga mi chrom, poza tym biore zielona herbate w tabletkach i wyciag z hoodii....aaa lekomanka jestem :). Staram sie cwiczyc przynajmniej pol godziny dziennie. Nie chce \'zrzucic 10 kilo w weekend\', tylko raczej zmienic moj styl zycia, tak, zeby to juz nie wrocilo.... pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i stwierdziłam że spróbuje napisać jeszcze raz :) serdecznie witam nową koleżankę i mam nadzieje że pozostaniesz z nami na dłużej. Bardzo miło czytać że uważasz że jest u nas miło. Gratuluje wytrwałości w czytaniu i życzę powodzenia w walce o swoją wymarzoną figurkę :) Moje odżywanie nie moge nazwać dietą odchudzającą ale na prawdę już stwierdziłam że nie jest tak źle i było by ok gdybym chociaż nie przytyła bo jak dopada mnie ochotka na małe obrzarstwo to to jest najgorsze :O ale ostatnio nawet stwierdziłam że potrafię choć troszkę się opanować, nie biorę rzadnych tabletek, z resztą nigdy aż tak nie wspomagałam się przy odchudzaniu tabletkami, ale piję przeróżne herbatki, ostatnio wróciłam nawet do czerwonej i to chyba ona jest odpowiedzialna za to że nie mam takich napadów obrzarstwa. dziś zjadłam; trzy kawałki (malutkie:P) chlebka ciemnego z soją i pasztecikiem, pomidor :) na pewno to dziś nie wszystko ale jest ok Muszę w końcu zaakceptować (w miarę :P) siebie taką jaką jestem bo to myślenie o odchudzaniu i chęci schudnięcia czuję że stało się aż obsesyjne. A najgorsze jest to że na prawdę nie widzę u siebie tej \"silnej woli\" która kiedyś doprowadziła do mojego schudnięcia :O może na wiosnę coś się zmieni.. :) A tak w ogóle to nawet nie wiem ile teraz ważę.. chyba boje się wejść na wagę :O agatko jak czytałam co ostatnio zjadłaś to lekko się uśmiechnęłam, cenię sobie to że potrafisz się przyznać do grzeszków ale coż wszystko dla ludzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) ja jakos od wczoraj wpadlam w dni monotematyczne i to nie dlatego, ze chcialam, tylko od mamy nauczylam sie gotowac w ilosciach dla pulku wojska :). Czyli - wczoraj ryz z warzywami przez caly dzien, duuuzo wody i herbaty... ile ryz ma w ogole kalorii? jest ciezki czy nie? a dzisiaj mroczne ilosci zupki warzywnej na wodzie, z lyzeczka tylko oliwy na wierch ( bo niektore witaminy sie lepiej przyswajaja z tluszczem)...a rano pol melona, tego zoltego. i duzo wody, i herbatki - pije teraz pu erha z cytrynka i jest swietny :) tez nie chce miec schiza, ze musze chudnac za wszelka cene...tak naprawde nigdy nie mialam i sie z tego czesciowo ciesze...chociaz tylko czesciowo, bo moze bylabym wtedy szczupla a nie taka kulka jak teraz? ehh zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Pogoda u mnie ładna, tzn świeci słoneczko ale ogólnie za ciepło nie jest brr :O Jutro chciałam wziąć sobie wolene w pracy, jadę zapolować w końcu na jakiś samochód :) mam nadzieje że wszystko się powiedzie. A teraz biore się jeszcze do pracy... Dziś zjadłam: 3 kawałeczki chlebka z soją i serkiem topionym, pomidor, jeden kabanos Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) ale sie rozpisalyscie, o ho ho :) ja dzis troche jestem chora :( niestety.. wlasciwie juz od wczoraj... jak tylko wrocilam wczoraj do domu z uczelni to polozylam sie spac... tzn wczesniej zjadlam jogurt... a w oogle to wczoraj zjadlam tak : miska platkow na sniadanie, pozniej 2 kanapki na uczelni no i pozniej ten jogurt w domu... no i dzis sie rano obudzilam i bylo mi strasznie niedobrze, ale myslalam ze to z glodu.. ale jak zjadlam 2 kanapki to bylo mi jeszcze gorzej :/ nie bede was wprowadzac w szczegoly :P dzis zjadlam te dwie kanapki, gruszke i kilka sliwek... wypilam dwie gorzkie cherbaty a na kolacje zjadlam ryz z sosem chrzanowym.... do tego mam ok 38 stopni goraczki :( mam nadzieje ze to nie zadna grypa rzeladkowa albo cos :/ bo teraz jak zjadlam ten ryz, to znow mi sie robi niedobrze :(:( a ja jutro do pracy ide... a po pracy na uczelnie :/ :/ ale przynajmniej sobie zarobie troche, bo jestem bez kasy totalnie :P a jak zawsze tyyyyle rzeczy bym sobie chciala kupic... na aerobiku bylo super :) bardzo mi sie podobalo :) choc uwazam ze 14 zl za 46 min zajec to troche duzo.... to i tak bede chodzic, bo uwazam ze jest super :) do tego bylo smiesznie, bo bylam z kolezanka mojej mamy i jej corka (ja z ta corka tez sie znami i to od dziecka) , mojej mamy nie bylo, bo akurat musiala isc na jakies imieniny czy cos tam :P no i z ta kolezanka zesmy sie pobily \'makaronami\' z ktorymi cwiczylysmy :P ogolnie bylo fajnie :) nic ide sobie, bo jutro musze ok 6.30 wyjsc z domu :/ zeby byc na 7.45 w pracy.. tam bede do 13 a na 14 musze jechac na uczelnie na cwiczenia do 19.30 :/ yhhhh wpadne jutro wieczorem, jesli bede w stanie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo :(:(:(:(:( ja wczoraj jakos przetrwalam, ale ciezko bylo :P dzis dostalam propozycje zebym poszla ds i jutro na vichy, ale nie mam sily, poza tym mam troche do zrobienia na przyszly tydzien... narazie zjadlam miske platkow z mlekiem... ide sprzatac i na zakupy, bo nie ma co jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.. a raczej..hmm bo to już popołudnie :P W piątek miałam urlop i pojechałam na poszukiwania samochodu dla mnie, razem z kolegą.. fajnym kolegą :) :P ale co z tego skoro i tak nic nie udało mi się znaleźć.. niby tych ogłoszeń jest dużo ale jak przychodzi co do czego to okazuje się że to same niewypały.. porażka :O Nie wiem jak to bedzie, ale mam nadzieje że coś w końcu znajdę :) a dziś od rana mnustwo pracy.. rozliczeniania, telefony, problemy.. uhh :P a wcozraj to na maksa leniuchowałam :) a dziś zjadłam: trzy kawałeczki chlebka (malutkie jak zawsze :)) z pasztecikiem i pomidor.. ogólnie to nie miałam dziś w ogóle czasu i jadłam dopiero o 14.. niedobrze ale tak niekiedy mam.. mam ochotke teraz na coś dobrego hmm Fajnie agatko że masz możliwość dorobienia sobie, a co masz zamiar robić po ukończeniu swoich studiów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze i tworze... na jutro musze napisac na zajecia list motywacyjny i cv :) ja dzis zjadlam : 7: 1/2 bulki z almette 10: 2 kanapki z serem i salata, jabluszko i kilka paluszkow 14: jogurt 18: alchimides (czy jakos tak to sie nazywa :P ) , czyli taki placek maczny z sosem ostrym z fasolka , nadziewany pieczarkami i paczka frytek :/ zle sie dzis czuje i w ogole mam nie za dobry chumor ostatnio :/ ja wlasciwie to nie wiem co chce robic po tych sudiach :/ tzn chce magisterke zrobic sobie, ale chce isc do pracy, albo gdzies do jakiegos hotelu, ale tam to mam szanse tylko na recepcje isc, a tego bym nie chciala :/ ew moge zawsze isc do jakiegos sklepu typu cubus czy h&m popracowac... sama nie wiem :/ cos robic trzeba... a ja leniem jestem strasznym ... i strasznie cie podziwiam, jak ty tak piszesz ile ty pracujesz itd, ja bym chyba padla!!! a powiedz mi jakiego autka szukasz? tzn do jakiej ceny, co bys w nim chciala miec i jaki rocznik?? bo moj chlopak bardzo sie interesuje samochodami i moze mogl by cos podpowiedziec, tzn co do jakiejs marki, czy modelu, co by bylo dobre w praktyce :) pisze dalej :):) jutro pozno wracam z uczelni :/ ale pewnie wieczorkiem zajze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już od 7 w pracy :P Wczoraj urwałam się szybciej około 14 i poszłam do kosmetyczki.. zafundowałam sobie bardzo fajne pazurki :) wróciłam jeszcze na chwilke po południu do pracy sprawdzić maila bo mnie kierowniczka rejonu męczyła że coś mi ważnego przesłała i żebym sprawdziła.. i właśnie tego nie lubie.. już się cieszę że udało mi się szybciej urwać a i tak musze wracać :( ale cóż :O a dziś ide do lekarza na 15 i akurat moja kumpela też idzie wiec może po jakaś pizza :P albo chociaż spacerek bo ja w ogóle tyłka nie ruszam z za tego mojego biurka .. a on rośnie niemiłosiernie :P jeżeli chodzi o samochód to ciągle słucham jakiś opinii.. i z chęcią dowiedziałabym się co zaproponowałaby Twój chłopak Ogólnie patrzę na samochody sprowadzone z zagranicy bo zawsze to szansa że pomimo tego samego rocznika co samochód w Polsce ale zawsze mniej wyeksploatowany, poza tym chciałabym chyba jednak aby nie był zbyt duży, zgrabny ładny taki dla kobitki :) a jeżeli chodzi o kwotę to powiedzmy 8 tys przygotowany do rejestracji czyli już po opłatach celnych i takich tam :) to tak ogólnie; także czekam na jakieś propozycje Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nikogo nie ma już tak długo :( Dziś piątek więc czekają mnie dwa dni wolnego :) ostatnio nie mogę się wyspać więc teraz jest szansa na małe poleniuchowanie :P Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chora jestem :(:(:(:(:( wiec malo mnie przed komputerem :/ ogolnie to tutaj jest adres takiej ankiety : www.streetcom.pl/wq/ank/index.php?sid=127 wypelnij sobie, moze sie zalapiesz tez, nie pamietam dokladnie o co chodzi, chyba o wysokogatunkowe alkohole ;) ankietye mozna wypelniac do poniedzialku wieczor, wiec sie zalapiesz ;) ogolnie to moje dupsko rosni i roscie :/ jestem przerazona :/ musze cos zrobic, tzn musze cos zrobic wiecej niz gadac, bo narazie to tylko gadam, choc staram sie ostatnio ograniczyc jedzenie i calkiem mi to wychodzi ( z malymi wyjatkami :P ) teraz troche sobie posiedzejeszcze przed komputerem ale ide spac, chociaz sie wyspalam dzis i wczoraj, ale jednak jestem zmeczona, boli mnie glowa i gardlo, wole sie wykurowac i doleczyc, niz ciagnac za soba chorobe przez nastepny miesiac :/ buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze i sie ucze... tzn sie staram :P wlasnie skonczylam pisac zadanie na angielski... a teraz powinnam sie za niemiecki zabrac, bo jutro mam spr, alemi sie nie chce :P dzis zjadlam : 1 bulka i kromka chleba (wszystkie z serkiem i pomidorkiem) , herbata, - 3 ciastka maslane i 1 delicja - 2 kiwi niedlugo mam obiad, ale po tych kiwi jakos nie jestem glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze i sie ucze... tzn sie staram :P wlasnie skonczylam pisac zadanie na angielski... a teraz powinnam sie za niemiecki zabrac, bo jutro mam spr, alemi sie nie chce :P dzis zjadlam : 1 bulka i kromka chleba (wszystkie z serkiem i pomidorkiem) , herbata, - 3 ciastka maslane i 1 delicja - 2 kiwi niedlugo mam obiad, ale po tych kiwi jakos nie jestem glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze i sie ucze... tzn sie staram :P wlasnie skonczylam pisac zadanie na angielski... a teraz powinnam sie za niemiecki zabrac, bo jutro mam spr, alemi sie nie chce :P dzis zjadlam : 1 bulka i kromka chleba (wszystkie z serkiem i pomidorkiem) , herbata, - 3 ciastka maslane i 1 delicja - 2 kiwi niedlugo mam obiad, ale po tych kiwi jakos nie jestem glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie siedze i sie ucze... tzn sie staram :P wlasnie skonczylam pisac zadanie na angielski... a teraz powinnam sie za niemiecki zabrac, bo jutro mam spr, alemi sie nie chce :P dzis zjadlam : 1 bulka i kromka chleba (wszystkie z serkiem i pomidorkiem) , herbata, - 3 ciastka maslane i 1 delicja - 2 kiwi niedlugo mam obiad, ale po tych kiwi jakos nie jestem glodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pogoda ładna tzn teraz świeci słoneczko ale ogółnie w nocy to jest wręcz mroźno :( zima idzie :O I pewnie tyle z mojej diety, ostatnio przestałam się przejmować, ale chyba znów będzie trzeba zacząć bo tyłeczek rośnie :P pofarbowałam sobie wczoraj włosy a dziś idę do fryzjera troszke podciać.. a później solarium :P :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho, no to widze dzis dzien urody ;) ja dzis od rana : zaspalam godzine na uczelnie :P zlamalam muj ulubiony kolczyk :/ i jeszcze focha strzelila siostra mojego chlopaka :/ ale bylam na zakupach dzisiaj w galerii baltyckiej :) (takie nowe gigantyczne centrum handlowe) ... kupilam sobie troche kosmetykow w inglocie ( roz, puder, podklad, korektor... majatek :/ :[ :P ) , balsam nivea do bardzo suchej skory i taki przeslodki i przesmieszny budzik czerwony z przczolka, ze sklepu FLO, normalnie zakochalam sie w tym sklepie, sa tam takie fikusne rzeczy :):) a zjadlam dzisiaj : 1 kanapka z salata i zoltym serem 1 kanapka z salata i serkiem topionym 1 jablko 1 zupka, ser w ziolach ,knorr ... no i teraz dopiero wrocilam, wiec juz nic chyba nie zjem ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wczoraj wszedzie byłam gdzie zaplanowałam.. tak krótko to chyba jednak włosów nie chciałam ale przynajmniej już nie sterczy mi każdy w inna stronę :P właśnie poszukuje dobrego podkładu, mam cerę mieszną ale nie chciałabym aby mnie wysuszał.. :( miałam próbkę musu rimella, fajny był ale i cena wysoka pewnie podobnie jak inglot. Ile dałaś agatko za podkład inglot? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... nie pamietam ile :/ ale cos ok 30 zl.. 29 albo 31 :/ dzis sie nim umaluje, to ci napisze jak po calym dniu sie sprawuje, bo tez mam cere mieszana :) , ogolnie to rommel podobno jest fajny, ale malo wydajny, moja kolezanka go ma, kupila jakis miesiac temu i zostalo jej tylko troszeczke... :/ wiec licze na to ze bydzie ok, bo inaczej sie wkuurze :P z tego co widzialam to manhattan ma teraz nowa serie, miedzy innymi takie matujacy, chyba za 16-17 zl, ja kiedys, pare lat temu mialam podklad w kompakcie wlasnie taki do cery mieszanej + tradzikowej i byl bardzo fajny i wydajny :) ja mam zawsze straszny problem z dobraniem podkladu, pudru itd :/ ehhh... ide teraz zjesc sniadanko i sie myc, bo na 12 mam dzisiaj, wiec o 11 musze wyjsc, a musze sie jeszcze pouczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ceny są podobne bo rimela widziałam za 29 i pewnie pojemność jest taka sama wybiore sie chyba dzis do naszej miejscowej drogerii, maja tam spory wybór i ceny przystępne, zobacze co mają :) nie chce mi się pracować :O dziś mój szef wraca bo był na tydzień w egipcie.. uhh takiemu to dobrze :P a ja biore sobie na pewno piątek wolny, a może jeszcze troszkę z jutra miłej nauki agatko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem do egiptuuu !! :P napisz mi jutro co upolowalas w tej drogerii :) ja dzis nie jestem z siebie dumna :( zjadlam : miska platkow z mlekiem >> 2 kanapki na uczelni >> jablko >> ........... paczka chipsow paprykowych :(:(:( >> 2 taleze ryzu ze smietana i cukrem i cynamonem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×