Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

Gość lalunia 69
Aha i dzię ki tez za odp. panu "jakis tam facet " bardzo mi te odpowiedzi wiele wyjaśniają :) Nie bę de aż tak się zadręczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno !!!! Przecież takim stwierdzeniem go przestraszyłaś.To nie tak działa mechanizm seksualny jak u was My mamy oprócz siebie jeszcze "przyjaciela" a przyjaciel to chuj i lubi robic czasami na opak Jak mu powiedziałas ze jesteś na niego napalona i nie zawiedzie się na tobie to go tak zestresowałaś żeby ci dogodzic że mu nie chciał stanąć.Nigdy tak nie mów żadnemu facetowi to facet tak może powiedzieć lasce i ja to podnieca ale u nas jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumię pod pojeciem "jestem w tym dobra" Ja jako facet mam satysfakcje z tego że moja partnerka ze mna ma orgazm a nie sztucznie skacze po fiucie ,czy jeczy tak że wyczuwam u niej kompletny brak podniecenia a sztuczność u mnie natychmiast wymięka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Aha , ale...tamto było wcześniej , ta nieudana sytuacja. A teraz : niedawno ,napisałam mu esa i powiedzialam też ,że mam ochotę na niego. A ja nie chcę mojemu obecnemu partnerowi zrobić na złość (jak powiedział facet który mi się podoba) Tylko bardzo , bardzo mnie pociąga fizycznie . Bardzo i lubię go, ale rzeczywiście im bardziej namiętne smsy mu ślę, tym bardziej się wycofuje . Ale dzięki za radę , zobaczę co z tego wyniknie. Narazie się męczę domysłami czemu mnie nie chce. Po prostu myślałam ,że każdy facet jak się nadarzy okazja kochania się z kobietą w miarę atrakcyjną , to nie odmówi .... Ale widzę ,że tak nie jest. Pierwszy raz "biegam" za mę ż czyzną a tu on nie chce . i dziewczyna to taka młoda nie jestem , mam ponad 30 latek ...:) pozdrawiam "jkf" i amisa . dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Kurczę , sorry , ja nie skaczę ...:) Po prostu mam na niego straszną ochotę . No i tyle , po prostu. Dobra czyli delikatna kiedy trzeba i wogóle seksowna .Tak mówią . Nie sztuczna, Wtedy ponoć za dużo gadałam...:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ze każdy facet ma ochotę na seks z fajna laską Pamiętaj o tym że on ma jakąś kobietę i to dość krótko są razem więc występuje u niego fascynacja a fascynacja seksualna utrudnia a nawet uniemożliwia zdradę.Jeszcze jest taki problem że niektórzy nie potrafią mieć seksu bez zobowiązań i natychmist zakochują się w tej osobie Może on należy do tych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie miałem na mysli ciebie wyrażając sie w tak obrazowy sposób o stosunku seksualnym.Miałem doswiaczenie z takimi laskami ktore były tak napalone na mnie a przy tym tak udawały swoje podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Tak , to możliwe ,że ma kogoś .Chociaż setki razy go o to pytałam, twierdził, że na stałe nie ma nikogo. Ale 5 miesięcy nie wytrzymałby bez seksu. Jeśli by w kimś się zakochał dałabym spokój. Fascynacja seksualna kimś ,jest najbardziej prawdopodobna, bo we mnie raczej się nie zakocha . Tak sądzę . Pewnie On nie chce zdradzić tej osoby. Mnie zraniłby pewnie mówiąc to , ale wiedziałabym o co chodzi. A ja staram się nie zakochać w Nim.. trochę sie męczę ta sytuacją; Poproszę go o prawdę , po raz kolejny. Dzięki za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
nie szkodzi "jtf" Ale nie można (ja nie ) być napalonym i udawać tego . Tak myślę . Po co udawać ? nierozumiem. Jest chemia i już.Wtedy była... Ale nic nie wyszło. Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ...to ty jako kobieta nie rozumiesz ,że wy lubicie podrajcowywać faceta tylko dla sprawdzenia swojej atrakcyjności seksualnej a osiągniecie orgazmu jest czasami dluga grą wstępną ktora nie zawsze przynosi rezultat a facet się męczy i robi sie jej żal że powinna przyśpieszyć u niego wytrysk .... i zaczyna grę w udawanie. Co nigdy tego nie robiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak planujecie przyszlosc to
potem bedzie do luftu, raz na miesiac i z twojej inicjatywy:( To nie jest nic przyjemnego, a jak dobijesz do 30 i twoje libido będzie szalało to chyba go zdradzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Nie żal. Może wyrzuty ,że nie podnieca wystarczajaco faceta. Nie jest atrakcyjna, moze tylko dlatego jest takie udawanie; jesli dobrze zrozumialam o co ci chodzi. Ale to czy nie moze czy nie chce to dwa różne zagadnienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z ta atrakcyjnością ,ale wierz mi że prawie każda przy pierwszych spotkaniach intymnych udaje orgazm ,bo do tego żeby facet doprowadził do orgazmu kobiete podczas przypadkowego seksu jest równa 0.Pomijam sytuację kobiety dojrzałej i wyposzczonej około 40 letniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
nie mam 40, jeszcze ,i nie jestem wyposzczona ;) Mój partner nie podnieca mnie tak ,; A pierwszy kontakt z tym , którego pragnę był z jego winy nieudany. choć p[ewnie chciał mnie zadowolić . Ale byłoby cudnie , gdyby sie uda ło ... mało brakowało...:) Byłam sfrustrowana ,że może nie jesstem atrakcyjna .Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Bo za długo z sobą jesteśmy. Bo potrzebuję nowego potwierdzenia . Bo chcę czegos nowego , innego . Fantazja , jest ale to już przestaje wystarczac.Weszłam na to forum aby dowiedziec sie czemu czasem facet nie chce się kochać z e swoją lub inną kobietaą .I własnie dostajeę odpowiedzi. Bo przecież znajomego nie zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
I tu może ktos podjął by , motyw zdrady ? partnera. Ale zostawmy to, mnie interesuje własnie ta niechęc do seksu z kobietą , która pożąda męż czyznę . Subtelnie . ale daje mu to do zrozumienia . I coś już rozumiem. Aluzje , czułość , pocałunki... Trochę romantyzmu , a on nic... DZięki "JTF":)) Chyba dam sobie spokój , ale bę dzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
dobranoc wszystkim :) (chyba ,ze ktos chce jeszcze cos mi napisać ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala41
ja juz sie nie kochalam z swoim facetem rok bo on nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana696
mam problem z facetem. moze ktos pomoze. prosze. nie wiem co mam myslec. jestem ze swoim od 3 lat. przez caly czas seks sprawial nam wielka przyjemnosc. jednak ostatnio zauwazylam ze on robi to jakby z przymusu. nie potrzebuje tego z laski tylko chciałabym zeby bylo jak dawniej,. wiele razy probowalam go jakos rozkrecic ale nic z tego. jak go całowałam i zaczynalam sie dobierac do jego spodenek to od razu chce mu sie spac. kiedys jak go piescilam i przestawalam to mi nie dawal spokoju przez cala noc a teraz nawet mu sie nie chce. napiszcie dlaczego tak jest bo juz nie wytrzymuje. mozliwe zeby mu sie nie chciało? dziwie sie bo bardzo rzadko sie widzimy i on nie ma ochoty. prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19L siwak
"dziewczyno !!!! Przecież takim stwierdzeniem go przestraszyłaś.To nie tak działa mechanizm seksualny jak u was My mamy oprócz siebie jeszcze "przyjaciela" a przyjaciel to ch*j i lubi robic czasami na opak Jak mu powiedziałas ze jesteś na niego napalona i nie zawiedzie się na tobie to go tak zestresowałaś żeby ci dogodzic że mu nie chciał stanąć.Nigdy tak nie mów żadnemu facetowi to facet tak może powiedzieć lasce i ja to podnieca ale u nas jest inaczej" Dokładnie, taka sama sytuacja zdazyła się mi. Kobieta napalona doswiadczona dobiera się, schrupac cie chce, Ty chcesz ją zadowolic a co do czego psycha siada a pisiorek zwisa. Nie wiem dlaczego. Może męzczyzni są łowcami ? I sami muszą zdobyc swóje sex-pragnienie ? Kobiety, zachęcajcie ale nie przesadzajcie bo męzczyzna moze sie przestraszyc i na ppewno nie jestem tu jedynym przypadkiem. Odkąd zaczełem podniecać ją swoimi zachowaniami, dominonowac i inicjować - wszystko się zmieniło, choć nie powiem - lubię jak ona łapie za spodenki bądź dotyka mnie po całym ciele...to jest dobry znak... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana696
ale on od jakiegos czasu nie chce w ogóle. a to zaczyna mnie wkurzac. a pozniej faceci sie dziwia ze sie ich zdradza i wielce pokrzywdzeni. nie ma go praktycznie miesiac, caly czas czekam a on nic. i jeszcze wiecznie ma pretensje i fochy. wiecznie jest zmeczony. oczywiscie jak sie poklocimy to tylko i wylacznie moja wina, zabiera sie i jedzie do mamusi-- tak mowi. mam wrazenie za ma inna. a wmawia mi ze ja kogos mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana696
wczesniej przez 2 lata narzekal ze nic nie robie. ze go nie pieszcze, nie dotykam, nie caluje teraz jak to robie to go wkurzam. jak lezymy i sie przytule to odwraca sie na 2 bokk i idzie spac albo wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana696
a jak przyjedzie do PL to bardzo chce wracac do pracy. moze tam ma inna? nie mysle o niczym innym tylko o tym i coraz bardziej sie boje. nie chce go stracic ale nie chce byc zdradzana czy oklamywana. co mam zrobic. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureczkaaaaa
jejku faceci sa różni tak jak i kobiety niektóre robiłyby to non stop a inne raz na jakiś czas:) przeciez zwiazek to nie tylko sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Tak ale facet z racji testosteronu;) zawsze powinien mieć ochotę a jeszcze jak kobieta subtelnie prowokuje.. Jeśli nie reaguje to moze dziwak jakiś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26latkaaa
A ja jestem z facetem 3 miesiace, to bardzo krótko wiem, ale bardzo chce z nim byc a mam problem z ktorym nie umiem sobie poradzic. Oczywiscie chodzi o sex. Fakt faktem ze bardzo szybko zaczelismy ze soba wspolzyc i moze to nie byl najlepszy pomysl, ale stalo sie. Wiem, ze on tez ze mna chce byc i ze nie ma nikgoo na boku, bo widzimy sie codziennie kazda chwile spedzamy ze soba... No,ale nie ma seksu, to znaczy jest, ale 5 minut raz w tyg. Nie obchodzi go to czy mnie zaspokoja czy nie, a jak mu to mowie, to twierdzi ze jestem nimfomanka!!!!! I w ogole mnie nie dotyka i nie caluje! Czy jest cos takiego, ze facet moze nie potrzebowac czulosci???? Albo ma taki uraz z przeszlosci, ze cos go powstrzymuje? Nie inicjuje seksu z nim juz bo 2 rqzy zaczelam i odmowil :( Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×