Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

zasmucona => łapiesz mnie za słówka? czy przeinaczasz słowa pod siebie? \"Zasmucona nie dziw się, że jesteś pod obstrzałem - wreszcie ktoś tu odpowiada na pytania i to nawet z sensem i bez inwektyw-> 08.02] 13:06 Zasmucona bardzo Aha, czyli gdybym obrzucala wszystkich wulgaryzmami, wszyscy byliby dla mnie mili? pokretna logika\" dziwna jesteś skoro takie wysnuwasz wnioski. Takorzecze => hmm, no coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
hahahahaa.... ale tutaj robi się zabawnie:D:D:D:D Niektórzy wymyślają fajne określenia:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upokorzyc mozna kogos. Nie mozna samemu siebie upokorzyc. Jest to fizycznie nie wykonalne i alogiczne. Mowiac \"upokorzylem sie\" to tak naprawde mamy na mysli, ze zrobilismy cos za co inni sie z nas moga smiac badz obniza mniemanie o nas. Tak wiec nawiazujac do seksu oralnego: jesli to zrobimy swojemu mezczyznie (badz Kobiecie) to on (badz ona) na pewno nie zmienia na minus mniemania o nas. Tak wiec nie jest to upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam, ze wulgaryzmy to tylko skladowa mojej niecheci. A z ciekawosci: takorzeczy-czy moge wiedziec, skad posiadasz wiedze z zakresu stylistyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba
To cos na rozładowanie emocji Przychodzi 70 letni dziadzio do burdelu i prosi burdel-mame o dziewczynke do sexu oralnego burdel mama na to- dziadku ale czy dasz rade dziadek- płace to wymagam ok. Poszedł do pokoju z panną i ta próbuje 10, 20, min i nic w końcu zrezygnowana mówi dziadku on już chyba nie będzie stał. A dziadek na to on nie ma stać on ma być czysty!!!!!!! buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydewota, nie lapie Cie za slowka, przepraszam, ale z tego co napisalas, zrozumialam, ze gdybym nie udzielala odpowiedzi i obrzucala wszystkich wyzwiskami, to wtedy nie bylabym pod obstrzalem. Zacytowalam Twoje slowa w wypowiedzi skierowanej do BUbulo wcale nie po to, zeby sie przyczepiac do tego, ze wyrazilas swoa mysl w ten a nie inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachociag : nie masz meza , a juz 4 obskoczylas? Ile bralas za numerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, ja po prostu chcialam zaprezentowac swoje zdanie i wynienic poglady. Chcialm sie po prostu upewnic, ze dobrze zrozumialam Antydewote (odpowiadanie na pytania sprawilo, ze zaczelam byc w pewien sposob atakowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie powiedzenie: \"Nigdy nie mow nigdy\". Twierdzilem rozne rzeczy pare lat wczesniej i duzo mi sie pozmienialo. Jak juz mowilem Zasmucona - zostaw sobie otwarta furtke. Nie dla nas, ale dla siebie. Warto. I nie mowie tylko o fellatio, ale o kazdej sprawie co do ktorej nie jestesmy przekonani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmucona => no to źle mnie zrozumiałaś. Może nawet bardziej by na Ciebie napadnięto gdybyś zaczęła nas obrzucać inwektywami. Ale to, że udzielasz odpowiedzi jest miłą odmianą. Chochliczek => myślę, że atenie trudno będzie sprowokować kogoś jeśli chce być konsekwentna \" 07.02] 20:21 A_t_e_n_a CHCIAŁAM PRZEPROSIĆ TYCH, KTÓRYCH URAZIŁAM....( Nacelle, żonkę)...JEŚLI WAS URAZIŁAM TO NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM... NIE POWINNAM SIĘ WYWYŻSZAĆ TAK GŁUPIO...CHYBA TROCHĘ SIĘ SPRZECZAŁAM, BO SZCZERZE TO LUBIĘ SIĘ KŁÓCIĆ..\" no chyba, że chce się jednak okazać chorągiewką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Chocliczku! Sądzisz,że zmierzam kogoś sprowokować?? Nieee..ja tylko chcę się dowiedzieć jakie to są błędy stylistyczne i fleksyjne... A tak poza tym , to nienawidzę stwierdzenia " Nigdy nie mów nigdy"://////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
Chochliczku - przpraszam za pominięcie litery w poprzednim poscie..to nie było specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
a tak...prawda,że lubię się kłócić:] ale poczekam na tego pana - kradne nicki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ateny: BŁĄD FLEKSYJNY- NP. JESTEŚMY PRZYJACIELAMI (POPR. PRZYJACIÓŁMI) dodanie niewłaściwej końcówki, zła odmiana, błędny rodzaj rzeczownika, niewłaściwa postać wyrazu BŁĄD STYLISTYCZNY- \"PRZEDE WSZYSTKIM TO WŁAŚNIE NAJŚMIESZNIEJSZE BŁĘDY JĘZYKOWE RZUCAJĄ NAM SIĘ W OKO\" użtwanie słów z języka potocznego w połączeniu z oficjalnym językam bądź odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
napiszę tak.. dziękuję Wam bardzo że jeszcze bardziej mnie zniechęciliście.. bo teraz jak o tym pomyśle to od razu wymiotuję :P bardzo zasmucona mądrze piszesz :) myślę tak samo ale Tobie lepiej wychodzi opisanie tego :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nastolatek edytka
ja wam powiem tylko tyle ze gzeczne dziewczynki trafia do nieba a niegrzeczne wszendzie wiec ja sie nauczylam robic loda bo wiedzialam ze bez tego nigdzie nie dojde i sie nie mylilam dzieki temu jestem miss nastolatek i jestem z tego dumna i wszystkie dziewczyny mi zazdroszcza wiec proponuje tym ktore nie robia loda bo sie bzydzom zeby pszes kilka dni kilka rasy dzienni pily w kobeczku siemie lniane ugotowane my tak robilysmy z dziefczynami s konkursu i najpief bybo cienszko bo to takie glutki sie ciongnom ale puzniej sie czlowiek pszyzwyczaja i juz sperma ftedy nie jet taka nie dobra i nie wydaje sie ze sie tak ciagnie bo w poruwnaniu z siemiem lnianym ugotowanym to jusz jest malo ciongnaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po raz wtory zniesmaczona ominela moje (i nie tylko moje) wypowiedzi i napisala cos absolutnie niezwiazanego z ostatnimi wydarzeniami. Jak to jeszcze bardziej Cie zniechecilismy? Tym, ze napisalem \"nigdy nie mow nigdy\"? Aha, przepraszam, pewnie tego nie przeczytalas nawet. Czuje sie oficjalnie urazony zlewaniem mnie. Ja Ci nic nie zrobilem. Chlip chlip ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
i co ja poradzę, że tak źle mi się to kojarzy? dzięki Wam jeszcze wzrasta we mnie ta niechęć :/ ale naprawdę nie sądzę, że to czy ktoś uprawia czy nie (będę teraz ładnie pisać) miłość francuską miało decydujący wpływ na jego życie.. a niektórzy z Was właśnie to próbują udowodnić niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ju sie pierwszy raz wpisuję
doczytałam do 11 strony.... i starczy .... słuchajcie przecież każdy robi co mu się żywnie podoba. Jestem mężatką od 14 lat i kiedyś też wydawało mi się to obrzydliwe. Moj pierwszy chłopak bardzo intensywnie na to napierał. więc go wymieniałam. Teraz z mężem nie mam żadnych oporów, więc sprawa jest chyba głównie w miłości i zaufaniu do drugiego człowieka .... tak myślę 34-lataka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_t_e_n_a
bubulo! Bradzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss nastolatek edytka
zniesmaczona_ta_prawdziwa_ owiesz mi, ja bylamkiedys taka sama jak ty i myslalam ze jestem najlepsza bo nie biore do buzi i wszystkie dziewczyny ktore braly wyzywalam do kurf i szmat i nawet mojim kolezanka mowilam prosto w oczy bo ja jestem taka sama szczera kobieta jak ty i ja im mowilam w oczy ze dla mnie to sa kurwy a one sie na mnie obrazily bo myslaly ze mi chodzi o ich dobro ale dzisiaj jusz zrozumialam ze one mialy racje bo jak to robie to od razu stalam sie miss nastolatek i wszystkie chlopaki nawet te co maja beemwu chcom sie za mna umuwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa_
istotki tu obecne ja NAPRAWDĘ nie chcę się z Wami kłócić.. i cieszę się, że Wasze życie intymne jest cooool ;) moje też :D i z tego cieszę się jeszcze bardziej :) aaa dobre z tym siemieniem lnianym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas u przeciwniczek francuza pojawia sie argumentacja, ze ten rodzaj dawania przyjemnosci parterowi jest wulgarny, kojarzony ze zboczeniem, utrata szacunku do samej siebie. Podobnie argumentuja to inne kobiety ktore nie chca sie kochac np. przy zapalonym swietle, czy pozycji od tylu \"na pieska\". To tkwi w glowie to powazna bariera psychologiczna i nie ma co Was namawiac, jak sie pojawila ta bariera to juz inna sprawa. To kiedys minie i zazwyczaj mija wczesniej czy pozniej. Za kilka kilkanasie lat bedziecie mogly czerpac z tego wielka przyjemnosc i nie oderwiecie ust od Pana Wacka. Albo niedlugo traficie na takiego wspanialego faceta dla ktorego ta bariera psychiczna po Waszej stronie nie bedzie istniec - poleca iskry. A ten rodzaj milosci bedzie dla Was wspanialym aktem odwzajemnienia milosci i uwielbienia partnera. Oby sie wtedy nie przytrafil facet ktory nie toleruje ssanka Pana Wacka - pojawi sie inny topic - dlaczego on nie chce zebym go ssala...czy On jest normalnym mezczyzna...? co z nim jest nie tak....chyba go zostawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×