Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka06

Czy tez macie zimą mniejszą ochotę na seks??

Polecane posty

Gość Bulinka06

Zauważyłam ostatnio ze jak jest zimno na dworze i w domu przez to tez, spadła mi ochota na seks :( Jest mi ciągle zimno i marzę o tym zeby wskoczyć pod koc i przytulić sie do mojego partnera i ogrzać przy mnie troche. Najlepiej pod dwoma kocami... Dziwna jestem jakaś czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dziwna. Wiem natomiast, ze lubie sie kochac gdy jest chlodno bo potem jeszcze przyjemniej sie ogrzac. No, ale jestem facetem :-D. Choc z drugiej strony ktos sie ze mna wtedy kocha wiec tez sie pewnie podoba (a przynajmniej mam nadzieje ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimą mam mniejszą (czytaj: równą zeru) ochotę na cokolwiek :O z utęsknieniem czekam na wiosnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato lato lato!!!! Czekam z utęsknieniem mi nie jest zimno jak sie kochamy ale mojej czasami na początku. Potem juz cieplutko a jak skończymy to jest cudownie rozgrzane ciała pod kołderka splecione z sobą i tak do rana mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee.to chyba zgodne z rytmem natury,ze zima jestesmy mniej aktywni rowniez w tej materi.Od innych ssakow tak bardzo sie nie roznimy-one tez nie rozmnazaja sie zima.Ale niech tylko przyjdzie wiosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka06
Zgadzam się z Tobą m.a.g.d.a. ja też zimą nie mam ochoty prawie na nic... :( Rozmawiałam z moim partnerem o moim mniejszym zapotrzebowaniu na seks zimą i hmmm on powiedział że pierwszy raz się z czymś takim spotkał... :0 A mi jest po prostu zimno :( i nie mam ochoty latać na golasa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ok, właśnie pod kołderką bardzo bym chciała pobaraszkować w zimie, bo ciałka się rozgrzewaja i jest tak.....cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do oziębłych
:D zimą. W ogóle straciłam ochotę, tylko w czasie owulacji czasem jeszcze mie się chce. Mąż chce iść ze mną do seksuologa... :( i chyba ma rację. Mnie samą mnie dziwi, że tak mi się odechciało, męża bardzo kocham i teoretycznie nie ma żadnego powodu mojej oziębłości. K..., co się ze mną dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenkrantz i Guildenstern
mnie się tylko chce jeść... Seks leży na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×