Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

Gość arnilka
z numeracja jest roznie, mama zamowila sweter 46 a przyszedl wor!ciotka spodnie i byly za male, generalnie moja kolezanka mowila aby zamawiac o numer mniejsze.JA kupuje w Quelle i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!popatrz tam- jest duza wyprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak można
tak robić w bambuko kobiety, właśnie rozleciały mi się sandałki po 2 tygod. użytkowania... podeszwa wykonana była z "kartonu" chyba :( pękły w połowie, a szewc chce 30 zł za naprawę całej pary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jak można
ale widzę że dołączyłam do grona niezdowolonych klientek nie przeczytałam komentarzy...wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więcej się nie nabiorę .
Na zakup z tej beznadziejnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka Panna
Zamowilam kiedys pare rzeczy. Najwieksze przegiecie to,ze zamowilam bluzki ten sam fason i rozmiar,tylko inne kolory,a przyslali mi w dwoch rozmiarach. Jakosc taka sobie, a co do rozmiarowek piszecie,ze takie wielkie ciuchy - nieprawda, to w Polsce tak sie zaniza rozmiary,ze ja nie majac nadwagi czasem kupuje ciuchy XL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanie wielkie
nic poza tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisu
Na rynku pojawiła się nowa konkurencja dla BonPrix...jakość duuuuużo lepsza...w końcu co Francja to Francja! http://www.3suisses.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika80
wczoraj zamówiłam sobie katalog 3 Suisses. Najlepsze że jest bezpłatny:) mają też jakiś konkurs... http://www.3suisses.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalillo ich z cenami
kto bedzie zamawial szmaty w ciemno za tyle kasy? mam na mysli 3 suisses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika80
ten kto się potrafi elegancko i z klasą ubrać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odineczka
Niestety, dałam się skusić na "jakość". Nie kupujcie, bo jak już ktoś pisał, to wygląda dobrze tylko na zdjęciach. W dodatku są problemy z reklamacjami. Kupiłam komplet sztućców, badziew jakich mało, za to na zdjęciach Photoshopem podrasowane pięknie. Odesłałam im cały komplet, a oni twierdzą, że ja im odesłałam tylko łyżeczki. No i mi te łyżeczki odesłali z pismem, że reklamacja towaru może być rozpatrzona tylko pod warunkiem, że prześlę im cały komplet. I teraz nie mam ani pieniędzy, ani - co prawda badziewnych - ale sztucców. A oni to pewnie sprzedadzą kolejnemu naiwnemu jako pełny komplet i będą mu wciskać, że cały komplet mu przesłali. Naprawdę, nie dajcie się nabrać!!! Tym bardziej, że czas oczekiwania naprawdę jest długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja również się wypowiem co do tematu kupiłam kiedyś w bonprix strój kąpielowy, jakościowo dobry i ładny ale góra była za mała:/ musiałam odesłac następna sprawa, kupiłam bluzkę, rozmiar 36 jaki zawsze nosze a jak ją zobaczyłam to wyglądała na conajmniej 40! a pozatym koszt wysyłki drogi i te ubrania też mają różne ceny także już nigdy nic nie kupie od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah zapomniałam o jednym najważniejszym! w każdym katalogu na początku są zawsze promocyjne przedmioty, jakieś koce, kubki itp i spodobał mi sie kiedyś taki komplecik kubków z tacką i łyżeczkami, zestaw kawowy (tak było nazwane) za 29 zł chyba jak dobrze pamiętam, na zdjęciu wyglądało jak normalne kubki a jak dostałam przesyłkę to zdębiałam! kubki były mniejsze o połowe od zwykłej szklanki, czyli na jakieś 100ml! i łyżeczki to samo, jak dla dziecka dosłownie! kto by w tym pił a tymbardziej kto by w tym czymś podał znajomym kawe! na jeden łyk?? dodam że filiżanki do kawy są większe od tych kubków, także leży to u mnie dla ozdoby i jest zupełnie nieużywane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bardzo uwazac na ten bonprix bo tak jak pisalam wyzej, oszukali mnie i jeszcze mnostwo osob z tymi kubkami, nigdzie nie bylo napisane ze są takie male jak dla dziecka, zalosne... niby zadne pieniadze ale dybym wiedziala nie kupilabym napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia kupiła tam dwie bluzki i na tym nasze zakupy w tym katalogu się skończyły. Ceny porównywalne są z markowymi ubraniami, a jakość dużo gorsza. Osobiście wolę kupować sprawdzone marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledine
Ja jestem zadowolona z piżam z Bon Prixu, mają bardzo fajne. I mam też fajne buty kupione u nich. A wiecie..wczoraj zauważyłam, że 2 października otwierają u mnie w Łodzi pierwszy sklep Bon Prix :) na pewno któregoś dnia się tam przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rotaria
jak byk napisane że wszystko 100% poliester - to czego się spodziewałaś zwłaszcza za taką cenę PS. Naprawdę polecam polskich producentów - szyją z dobrych tkanin, świetne modne wzory i niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś kupił
płaszcz skórzany ( 449zł ) i może podzielić się opinią na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_29
Ja 6 październiak zamowilam mężowi 2 bluzy, dzisiaj już 16 a kontaku stamtąd żadnego. Wysłałam maila, żeby podali mi jakąś informację, kiedy to przyjdzie czy co. 22 mąż ma urodziny i to miał być prezent, ale kiepsko coś wygląda. Jestem przyzwyczajona do szybkich przesyłek z allegro. raczej już się więcej nie skuszę na ponowne zakupy tam. Zero kontaktu od sprzedawcy, co jest dość irytujące. Jak kamień w wodę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry temat I ja dałam się nabrać - w jesiennym katalogu był - pled, cudny, puchaty obszyty szerokim futerkiem , Okazał się być cieniutkim polarowym łaszkiem z 2 cm zmechaconym obszyciem w dodatku ściągającym ten łach. NIGDY więcej! Odradzam to barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry temat I ja dałam się nabrać - w jesiennym katalogu był - pled, cudny, puchaty obszyty szerokim futerkiem , Okazał się być cieniutkim polarowym łaszkiem z 2 cm zmechaconym obszyciem w dodatku ściągającym ten łach. NIGDY więcej! Odradzam to barachło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbasia
Zamówiłam sukienkę dla córki na Gwiazdkę jeszcze w LISTOPADZIE!!!! Szlag mnie trafia bo do dzisiaj nic nie przyszło a panienka po drugiej stronie telefonu chyba pierwszy raz w pracy. Więcej nie kupię jak mam się denerwować. Są inne sklepy internetowe gdzie dostawa jest w 4 dni. Odradzam ten sklep jesli komus się śpieszy. Z terminami są do BANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia718
ja bardzo polecam ubrania firmy bonprix. Nigdy nie przyszło mi nic za duzego ani za malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia718
ja bardzo polecam ubrania firmy bonprix. Nigdy nie przyszło mi nic za duzego ani za malego a ubrania sa bardzo dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia718
ja bardzo polecam ubrania firmy bonprix. Nigdy nie przyszło mi nic za duzego ani za malego a ubrania sa bardzo dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyx
czy kupowalyscie juz z bon prixu lub innego katalogu bielizne lub bikini ?? jestem ciekawa jak z rozmiarami, np bluzki w bon prixie trzeba zamawiac 1-2 rozmiary mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozcarowana
No nie wiedziałam że tak się sytuacja przedstawia ... Właśnie niedawno zamówiłam sobie bluze z bOn prix i jeszcze nie doszła ... zamawiałam kurierem więc powinna już być a z tego co panie tu piszą to nie wiem jak moja bluza będzie wyglądała .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliczePełkaaaaaaaaaaaaaa
A JA TAM JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!!! PEWNIE TE NEGATYWY PISZE KONKURENCJA BON PRIX!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×