Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość do czytająej 555
Istotnie koleżanko :D te dwie postacie tak nagle się pojawiły na topiku, wcześniej ich nicków nie znalazłam i tyle mają do powiedzenia? I jak ich nasza para zainteresowała?? gdyby nie to że wewcia pisze jakiegoś czasu i Anna to pomysłabym że niedojrzała para dalej się bawi :D i Zapomniany to Anna i weewcia a rzeczka to zadumana i pan samotnik a przynajmniej ich przyjacielke :D:D pozdrawiam nieźle się bawię czytając, kto by pomyślał, że znajdę kabaret na topiku dla nieśmiałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahhaha
ach to jedna strona się bawi??? :D:D zapomniany przepraszam ale wiesz, że z tą wewcią i tobą to wiadomo że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nieśmiała
do chcących pisać o rzedce i zapomnianym może jak się wyjaśniło, że rzeczka ma swój własny topik to tam się przeniesiecie z wypowiedziami a my wrócimy do naszych niesmiałych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co te prowokacje?? Mało kobiety macie rozrywek w życiu codziennym?? Żal mi was bo żyrujecie na cudzym nieszczęściu i bólu!! Skoro chcecie zabierać głos, to miejcie chociaż odwagę podpisać się pod swoimi wypowiedziami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
samotniku przed chwilą o słowo ,,prowokacja,, czepiałeś się zapomnainego???? Ooooo!!! tobie wolno jemu nie :D:D:D a może jednak zampomniany ma racje, a ty nie potrzebine się wtrącasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotnika
zacytuje cie ,,ja osobiście nie widzę tutaj żadnej prowokacji,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DOŁUJCIE Z NIEŚMIAŁO.ŚCI
można się spokojnie wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie jest rozpatrywana kwestia tego kto ma racje, a kto nie!!! Myślę, że jeśli osoby nie potrafia sie podpisać pod swoimi wypowiedziami, a tylko zależy im aby dolewać oliwy do ognia, to śmiało można tutaj mówić o prowokacji!!! Same tylko pokazujecie, że miałem rację, bo prowokacja o której pisał Zapomniany, odbiega całkowicie od prowokacji, którą Wy tutaj uskuteczniacie!! Miejcie trochę klasy kobiety(bądź jedna kobieto o wielu nickach) i przestańcie urządzać tutaj cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty
miej lasy i wynoś się stąd!!!!!!!!!!!!!!! Skąd takie przypuszczenie że nie widzimy różnicy w prowokacji, spadaj stąd i przestań się mądrzyć i zabierz ze sobą tą biedną i nieszcześliwą rzeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotnika
nie obchodzi mnie co twoim zdaniem jest rozpatrywane a co nie, nie obchodzą mnie twoje wynurzenia. To forum na inny temat i jak na razie to ty nie masz klasy ciągnąc temat i popisując się swoją elokwentnością, wyluzuj gości i odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usunąć Rzeczkę i Zapomnianego
oboje są siebie warci hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej samotnik
ty się podpisz:D:D bo to że nick czarny to nic nie znaczy:) Czarny nick można sobie zawsze nadać z 50-siąt i co z tego, a ty taki nieanonimowy bo aż trzecią stronę piszesz na tym topiku? Ty to długo tu jesteś ze ztarzem, a może pisałeś pod innym nickiem też czarnym co:P podtrzymyję SPADAJ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest dopiero cyrk hahahaha
Zapomniany dziękuję, że jesteś i że się tak o mnie troszczysz w potrzebie, przesyłam buziaczki dla Ciebie Najdroższy Rzeczko Moja Najdroższa... Już kończę bo jeszcze troszkę i spóźnię się na spotkanie z Tobą Zaraz będę przy Tobie Skarbie... Zapomniany nie gniewaj się, sam rozumiesz uwielbiam wierszyki, no i ...no i dałam się przekupić (niech tak brzmi oficjalna wersja ) Rzeczko Moja Najdroższa... w końcu w taką pogodę Ty jesteś mym Słoneczkiem Zapomniany mam nadzieję, że przezyję konfrontacje z Tobą Jeśli chodzi o czerwienienie się to po prostu nie widziałeś, bo zdarza mi się to w towarzystwie prawie obcych facetów, tzn. zdarzało wtedy kiedy sie spotykałam Rzeczko Moja Słodka... Klapsik za co był doskonale wiesz Wszakże należało się Ale wiecie co? Od razu powiedziała, ze się Wam poskarży Zdecydowanie potwierdzam opis Rzeczki i przebiegu naszych spotkań No bo... no bo właśnie tak było Po prostu spotkać ze mną się nie chciała, ale czułem, że wyjątkowa ona jest i takie uczucie pozostało do dziś Zapomniany Kochanie dziekuję Tobie za ten cudny weekend, bardzo mile mnie zaskoczyłeś Rzeczko Kochana... Tobie również Skarbie dziękuję, mam nadzieję, ze weekendzik taki nie był ostatnim tego lata Do usłyszenia wieczorkiem Żabciu, jak tylko wrócę znowu z roli tragarza to dam znać Zapomniany Kochanie z niecierpliwością czekam na nasze dzisiejsze spotkanie, zreszta jak na każde, tyle, że dziś mam troszkę więcej czasu i już tęsknie za Toba Rzeczko Najdroższa... Mam nadzieję, ze dziś jednak przyjedziesz do mnie wcześniej niż napisałaś Pamiętaj, że czeka dziś nas bardzo miły wieczór... choć każdy jest miły Ba! nawet niesamowicie miłe te wieczorki są Szczególnie ten dzisiejszy (wczorajszy?). Dziękuję, że jesteś Kochanie... Zapomniany dziekuję Ci za romantyczną randkę, musze przyznac, że ostatnio bardzo pozytwywnie mnie zaskakujesz buziaczki Kochanie Rzeczko Kochana... Pamiętaj, że marzenia się spełniają o czym mogłaś przekonać się ostatnio No i czasem życie może tak zaskoczyć, że ni będziesz widziała gdzie i kiedy... a znajdziesz się na słonecznej plaży w Hiszpanii A za weekendzik to ja Tobie podziękować chciałem Wszakże tak urocza znowu byłaś dla mnie... Zapomniany Kotku dzis na szczęście wcześniej się zobaczymy mam nadzieje , że dzień zleci mi szybko, a jutro juz będzie o wiele przyjemniej bo wyjeżdżamy Proponuje abysmy wyjechali i już nie wracali do tego całego kieratu Rzeczko Kochana... Jak Ty dobrze wiesz co lubię Aż mi ślinka pociekła Słoneczko właśnie zaniosłem rzeczy do auta i zaraz jadę po Ciebie... i... już tylko „kawałek” drogi dzieli nas od ukochanego morza Nie chcesz wracać? Wcale nie musimy Wszakże mam siebie, a to wystarczy hahahaha opera mydlana a wiec jedźcie i nie wracajcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
o rany... :O dla wszystkich , może przepchnę aby ta okropna stronka się skończyła a wraz z nią ta upiona wojna :( 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw wojne rozpetala
a teraz kwiatki sypie hahaha Anno Lu boze cialo bylo w czwratek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Mądry jest ten, kto wie kiedy skończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) nie do uwierzenia, ale ruch zrobił się na topiku! osobiście nie wiem, co sądzić na ten temat, nawet nie miałam czasu zapoznać się ze wszystkimi wypowiedziami, ale wydaje mi się, że RZECZKA i ZAPOMNIANY nie powinni być tak ostro krytykowani albo nawet wypędzani z topiku przez nieznajome (?), a może tylko ukrywające się osoby ;). Szkoda tylko, że to uczucie przemieniło się w małą bitwę na słowa, pomyśleć, że to wszystko się dzieje na tak cichym i spokojnym zwykle topiku ;). Dziękuję za słowa skierowane do mnie, mam nadzieję, że jeszcze o mnie nie zapomnieliście. próbuję właśnie przyswoić sobie wiedzę, ale jest mi baardzo, ale to baardzo trudno :(. W dodatku, jak już wcześniej napisałam, ten skwar. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę jak jest trochę chłodniej, lekki wiaterek i można odetchnąć..... Przesyłam buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna nieśmiała
pomogę ci... 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lu
kolejna nieśmiała🌻 dziękuję . Jesteś nową osobą, czy kimś piszącym tu i troszkę skryta albo może jak topikowy duszek obserwująca topik? Zielonooka🌻 Też życzę miłego wkuwania i wspaniałych ocen. Tommi 🌻 Twój przypadek nie jest odosobniony, wiele osób w gronie ludzi i najczęściej sobie obcych nie umie rozmawiać. Mnie też wielokrotnie sprawiało to trudność i nagle pojawiała się okropna cisza :) albo nie wiem co powiedzieć :) weewcia🌻 ty wiesz, kiedy na topiku się pojawić ;) Czy znów nas niebawem opuścisz, czy zostaniesz już w kraju na dłużej? Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna czytająca
Do zielonookiej > Rozkręcił się topik bardzo, tylko szkoda że nie na temat :) Bardzo lubię was czytać, sama jestem osobą nieśmiałą i od kąd czytam te posty to rażniej mi na duszy, że nie tylko ja mam takie odczucia i lęki. Po części każda z osób tu piszących o nieśmiałość to ja :) Mam bardzo duży problem przy wystąpieniach, przy rozmowie do patrzących na mnie ludzi. Poruszaliście już ten temat, ale nie umiem znaleść rozwiązania dla siebie. Może jeszcze powrócicie do tego tematu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×