Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Zapomniany gratuluję pracy , mam nadzieję dobrze płatnej , ciekawej i nie męczącej.:D Do tego życzę super szefowej lub szefa , ale pewnie z szefową lepiej się dogadasz ......no i samych sukcesów :D Weewciu nie smuć sie już nam , moze poprostu nie myśl , nie rozpamiętuj przeszłości , bo twój mąż bardzo cie kochał i na pewno nie chciałby zebyś była smutna .............. Rzeczko widzę że jesteś osobą kierujacą sie impulsem , ale to nie zawsze dobry doradca , główka do góry , na pewno wszystko jakoś się ułoży Ustereczko , Komandorze może tak byście sie pokazali?:D Pozdrowienia dla Zielonookiej , Kiciuli i pozostałych bywalców A teraz dobranoc bo oczka się same zamykają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... 🖐️ Co prawda jestem bardzo zmęczony po całym dniu pracy, ale choć na chwilkę wpadnę... No bo jak tu nie odpisać? :) Weewciu... Bardzo mi przykro, że taki humor Ciebie dopadł :o Widzisz... nawet Czarcik wychodzi ze swojej sierści aby pomóc :) Naprawdę jeszcze zdążysz się dołować a tymczasem chyba nie warto? Co? :) Zakop ten dołek, a jak sama nie dasz rady to pomożemy :) W razie większego dołka, służę spychaczem :D Co Ty na to? :) Rzeczko... Jak to mówię... więcej szczęścia niż rozumu :) Czy już mogłabyś przestać wypisywać szczegóły o nas? :o :) LauroMini... Dlaczego jesteś zakompleksiona? Co jest tego powodem? No i jakie sytuacje Ciebie paraliżują? Na pocieszenie powiem, że wszystko (no prawie :) ) jest do przejścia... :D Sarenko... Czy dobrze płatna, to się okaże bo dużo zależy ode mnie i od siły przekonywania :D Ciekawa... zobaczymy :), może nie co dzień, ale z pewnością się namęczę :D Niestety firmą przewodzi szef :o Na rozmowie wydawał się sympatyczny (skończył tę samą szkołę co ja) i zobaczymy jak to będzie :) Troszkę dziewczyn tam pracuje i byłoby z kim gadać, ale co z tego jak 90% pracy poza biurem? :p :D Dziękuję :) A co u Ciebie nowego słychać? :) Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję, że pogoda się zaraz poprawi :D Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za upierdliwy facet
Kobieta odpowiada na zadane Jej pytania, do tego stara sie jak moze pocieszyc osobe ktora jest w dolku a ten ciagle to samo nawija bleeeeeee chyba faktycznie ma sporo do ukrycia skoro boi sie kazdego zdania, coz jest takie powiedzenie "PRAWDA W OCZY KOLE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pomarańczowa
czego komentujesz? Co cię to obchodzi zjeżdzaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pomarańczowy
a Ty moze pomarańczowa jesteś lepsz?? sama komentujesz więc a sio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty sio
mnie się nie chce zaczernić jak mam takie dno przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za osioł
ledwo puscił kantem jedna laske juz mu sie papa smieje ze bedzie mogl inne panienki w pracy bajerowac Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy:D Zapomniany, ale czy życie polega na \"zaczepianiu\" obcych osób?? Przecież to tani chwyt podrywacza, a Ty chyba do takich nie należych, więc nie rozumiem dlaczego tak usilnie starasz sobie wyrobić w sowbie umiejętność \"zaczepiania\" dziewczyn?? Weewciu widzę, że Rzeczka już starała się pocieszyć, wiec ja ze swojej strony nie bedę opowiadał życiowych historyjek, ale myślę, że świadomość tego, że faktycznie nie jesteś sama w swoim smutku, choć troszkę rozgrzała Twoje serduszko!:D Rzeczko już po Twoich wypowiedziach zauważyłem, ze nie jesteś osobą myślącą jedynie o sobie, mało tego z każdego Twojego słowa wypływa wielka miłość, a zarazem cierpienie, jest mi przykro niezmiernie, że taka osoba jak Ty została w ten sposób potraktowana przez los. Masz rację należy ponosić konsekwencje swoich czynów i być odpowiedzialnym za to co się mówi i robi, myślę, że doskonale sobie z tym radzisz i mozesz być pod tym wzgledem wzorem dla niejednej osoby!:D LauroMini to, że ktoś jest nieśmiały nie oznacza, że jest skazany na samotność...popatrz np. na Rzeczkę i Zapomnianego pomimo, że oboje są nieśmiali, odnaleźli siebie, pokochali się i nieśmiałość nie stała Im na drodze! Zadumana gdzie sie podziewasz?? widziałem Cie na innych topikach więc się nie wymigasz :D A pomarańczowe nicki przywołuje do porządku, macie coś do powiedzenia to wypowiedzcie sie z kulturą a nie toczycie pustą konwersację! Pozdrawiam Was ciepło i serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotnika
to jest topik dla nieśmiałych nie dla nudziarzy :P I odczep się od zapomnianego, a jak tak bronisz rzeczki i umów się z nią a nie tu f popisujesz się błazen !!!!!!!!!!:P zapomniany weź nauczkę i omijaj takie idiotki na przyszłość bo to samo do wyra włazi a potem odczepić się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie moi Drodzy, ale jak widzę takie puste baby to nie potrafie być obojetny, zwłaszcza jeśli są wulgarne i obrażaja drugiego człowieka, dlatego proszę Drogie kobietki o \"przysłonienie uszu\", bo nie powinny \"wysłuchiwać\" tego co zamierzam powiedzieć! pomarańczowa istoto przemawia przez Ciebie zawiść, najprawdopodobniej chciałabyś mieć takiego faceta jak Zapomniany i nie możesz znieść myśli, że Rzeczka Go zdobyła i to dwukrotnie, a Ty odpadłabyś juz w przedbiegach, bo nie dorastasz do pięt żadnej z wypowiadających się tu kobiet, jeśli masz ochote obrażać kogokolwiek to zacznij od siebie, bo niczego pozytywnego soba nie reprezentujesz!!! Z tego co zdążyłem zauważyć to Zapomniany bynajmniej nie gustuje w takich prostaczkach jak Ty więc odpuść sobie!!! Jak to mówią każdy sądzi po sobie, a więc możemy domniemać, że to Ty wchodzisz każdemu napotkanemu facetowi do łóżka!!! Zresztą gdyby Rzeczka taka była Zapomniany na pewno by Jej nie pokochał, no ale to chyba dla Ciebie zbyt trudne!!! Jeszcze raz proszę Was o wybaczenie, ale myślę, iż z takimi osobami trzeba po prostu dosadnie, bo inaczej nie dotrze, do tego małego rozumku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam tych głupot
do mnie pajacu,ale to ty masz problem wzwiazku z rzeczką :D:D Mówie powaznie zaproś ją na randkę i przestań tu truć :P Kultury może wymagać tylko ktoś kulturalny, ty nim nie jesteś :D:D to tak jakbyś się za takowego uważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
samotnik ale ty dużo wiesz o rzecce? Niebywałe! i jakieś podejrzane i proszę jak się zdenerwował? Ale pomarańczka ma rację, tak bronisz rzeczki, obsmarowujesz zapomnianego ale ty możesz, co nie? Bo ty ten sprawiedliwy i obiektywny :P dziadek weź wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa jesteś
hahahahahahahahahahaahhaahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bydło
hahahahaha ciekawe tylko czy to jedna napalona panienka w wielu wcieleniach, czy jest tutaj wiecej takich prostaczek?? tak jak samotnik napisal miala zbyt maly rozumek, bo nawet nie umiala przeczytac hahahahaha Rzeczko i Zapomniany nie przejmujcie sie, zawsze w stadzie znajda sie jakies czarne owce hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooodoooo
samotnik tym razem na pomarańczowo :D:D:D:D ale bydło robisz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POmarańczowi się wygłupili to fakt , ale kojarzy mi się to mniej więcej tak jakby na eleganckim przyjęciu pojawił się ktoś nieogolony , z potarganymi włosami i w samej bieliźnie , na dodatek podartej , obrzydlistwo prawda? No wiec ignorujmy tych Obrzydliwców!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka dla wszystkich nieśmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ustereczka nasza!!!!!!!!!!!!!!!! Dobry Wieczór kochana Ustereczko , czy w Usterkowym kraju przywieziono zimportu trozseczkę optymizmu i czyżbyś wystała sobie w kolejeczce szczyptę?:D Ustereczko fajnie że jesteś i nawet uśmiechnięta...... Więc ja też się uśmiecham :D do ciebie i do wszystkich :D No cóż troszeczkę się uniosłam Wybaczcie ale nie mogę patrzeć jak ktoś włazi z butami i niszczy wszystko co takie delikatne i ztak ciężko wypracowane....... ( mam na myśli atmosferę na naszym topiku) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do wcześniejszych stron i napawam się tą minioną atmosferą, serdecznością, kiedy Usterka pisała długie i częste posty, do wierszy Komandora, do radosnych, optymistycznych postów Zapomnianego, do przepięknych wypowiedzi Maji, Zielonookiej, Sarenki czy Lei, do prawdziwie zakłopotanego Kłapouszka... Nie mam natchnienia, ochoty na nic, nic mnie nie cieszy, nawet tu nie mogę znaleść ukojenia... dziękuję za próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... hmm.... jestem.... ale tak ciężko pisać, jak źle się dzieje... wolę przesiedzieć cichutko, przeczekać... tylko coś się nie może atmosfera naprawić.... wynika z tego, że... trzeba pisać... o pozytywach... tak myślę... Mi na przykład bardzo jest miło, kiedy ktoś mnie wspomina i wypatruję, czy w liście topikowych znajomych padnie moje \"imię\", a jak już padnie to i siły na pisanie przychodzą ;) Weewciu >> pogoda już się poprawia, więc pewnie wsiądziesz na rower i znowu będziesz nas raczyć opowieściami o Czarciku (którego w tym miejscu pozdrawiam) i znowu zaświeci Ci słonko! Sarenko >> podarta bielizna.. no racja, obrzydlistwo :D Powiem o moich planach wakacyjnych... choć trochę się obawiam, co przyniosą. Wybieram się na 2 m-ce na Szmaragdową Wyspę, z nadzieją, że przez jakiś czas uda mi się popracować, a potem trochę może zobaczyć... a co mi z tego wyszło opowiem jak wrócę, obiecuję... Usterko >> bądź i pisz... Zapomniany >> oj Ciebie to już wieki całe nie było, dobrze, że jesteś, a i Komandor może wyczuje znajome fluidy i wróci... Rzeczko i Zielonooka >> plusssz active i do zakuwania... powodzenia! Kiciula >> rzuć opisem... no wiesz o czym... (intryguje mnie jeszcze sprawa koleżanki z Warszawki, ale chyba nie wypada o to pytać, nie?...) Pozdrawiam Wszystkich, nowych aktywnych, starych aktywnych i starych, co to niby ich nie ma, a pewnie są, tylko tak wirtualnie, nie pisząco... czyli ich nie widać... no to zamieszałam ze zmęczenia, Dobrej nocy życzę Wszystkim, słodkich snów, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Znowu sie porobiło :( brak słów :( LauroMini wiesz ja również większą część życia byłam zakompleksiona bynajmniej nie bez powodu, ale starałam się po pierwsze nie okazywać tego, ponieważ zauważyłam, że samo poczucie niższości odpycha innych ludzi, a po drugie tym samym starałam się to przezwyciężyć i częściowo udało mi się to! Więc głowa do góry jeszcze nie wszystko stracone :) Sarenko masz rację jestem bardzo impulsywna, tak własnie si zastanawiam jak to się ma do mojego braku spontaniczności, juz sama nie wiem.. Zapomniany napisałeś więcej szczęścia niż rozumu, ale przecież sam dobrze wiesz, że człowiek zakochany nie kieruje sie rozumem a sercem i tak jest właśnie ze mną juz od 4 lat, choc chciałabym w końcu móc zacząć wykorzystywać mój rozum i uśpić serce!! Samotniku dziękuje za ciepłe słowa!! Weewciu jak Twoje samopoczucie?? Mam nadzieje, że choć troche się poprawiło!! Lea no jakoś posuwam się do przodu z moimi studiami, mimo iz było tego niezmiernie duzo, mam nadzieje, że niebawem nastapi koniec:) Pozdrawiam Was i życzę usmiechu na twarzyczkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani:) Ale tu się narobiło, jakieś pomarańczowe pyskówki, a kysz!!! Lea_ :) jak miło Cię znów czytać:) Tak dawno Cie nie było. U mnie wszystko dobrze, zaraz minie pierwszy miesiąc w mojej nowej pracy. Koleżanka była, ale nic z tych rzeczy jeśli o to pytasz:) Bardzo się lubimy, ale to za mało, bo musi być jeszcze to iskrzenie.. Za to wczoraj dostałem propozycję romansu od pewnej bardzo młodej, znajomej dziewczyny. Niby w żartach, ale tak nie do końca;) Ale chyba nie będę nadużywał;) znajomości.. W każdym razie razie czas leci, poznaje jakieś nowe kobiety w związku z pracą, ale wszystkie niemal zajęte. A gdzieś w sklepie, klubie, itp. to milczę jak zaklęty. Dlaczego tak bardzo to paraliżuje..:( Wewciu, to Ty jednak mieszkasz teraz za granicą?? I co u Czarcika? Tutaj do mnie zacząl zaglądać kot sąsiadki, taki piękny perski, prawdziwe cudo. W dodatku na spacerek wychodzi inny kot kolejnej sąsiadki i ten da się pogłaskać:) Usterko, co u Ciebie? Tak rzadko zaglądasz. Rzeczko:) Zapomniany:) Zielonooka (wciaż się uczysz biedactwo:) ) Zadumana:) Samotniku:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Sarenko Moja optymizmu brak, ale nic to, bo czasem znajdzie się Jakaś.. ;) osóbka co rozśmieszy i od razu jest lepiej, Bóg Ci zapłać, Sarenko :) Nasz topik kojarzy mi się trochę z arką ;) więc i dzięcioły ( odżegnuję się od innych słów na \" D \" ) mogą się przytrafić, trzeba zrozumieć - taka już ich natura - dziurawić.. http://rozrywka.eurocity.pl/zwierzaki/obrazek_1315.html * * * Lea, tak daleko się wybierasz. Czy to będzie taka spontaniczna wyprawa, czy może masz tam jakichś znajomych którzy przygarną i pomogą ? * * * Rzeczko jak stan ducha ? * * * Kicula nie znam się na iskrzeniach, więc muszę zapytać: czy Ty czekasz na coś w rodzaju.. ekhem.. pioruna.. :D, czy raczej chodzi Ci o coś takiego jak magnetyzm serc ? * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * \" Od czarnej słodyczy , jedwabnych snów dusza powstaje i tęskni znów , i wije wianki , i powrozy wije , i zarzuca je gwiazdom i księżycom na szyję ; wychodzi z ciała na niebieski połów i wraca z siecią pełną ptaków i aniołów . \" Dobranoc Wszystkim Nieśmiałym - udanych połowów Weewciu ja nie chcę żebyś była smutna... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usterko jak miło Cię znowu widzieć:) Miło, że pytasz o mój stan ducha, widzisz jednoznacznie nie potrafię odpowiedzieć jaki jest, przeżywam wahania sinusoidalne i każdego dnia czuję się inaczej, jednego dnia kiedy oszukuję siebie, że mogę dalej żyć i normalnie funkcjonować jest wszystko dobrze, ale kiedy następnego dnia do mnie dociera, że oszukuję sama siebie jest dwa razy gorzej:( Wczoraj to był bardzo ciężki dzień dla mnie, z racji tej magicznej daty, naszczęście nie siedziałam sama w domu bo bym zwariowała, tylko wybrałam się z Mamą Zapomnianego na wycieczkę po nowym centrum handlowym i tak czas mi minął w przyjemnej atmosferze, Zapomniany słał smsy co się z Nim aktualnie dzieje w Warszawie i dzięki temu jakoś przetrwałam! Pozdrawiam Ciebie serdecznie i napisz proszę co się u Ciebie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że nie przeczytałem poprzednich wypowiedzi... :) Ale jestem po męczącym szkoleniu i niedawno wróciłem ze stolicy:p Mogę teraz tylko pozdrowić wszystkich... 🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem właśnie po kolejnym szkoleniu i mam chwilkę... :) Widzę, ze jakieś zmiany na kafetreii zaszły... kolorki się pozmieniały, system numeracji stron... coś mi nie pasuje :p Jak zwykle pomarańczowi namieszali i komentować tego nie będę :p Samotniku... Podrywaczem nie chcę być ale dla własnej satysfakcji chciałbym pozbyć się tej przywary :p Nie lubię gdy cokolwiek mnie ogranicza i nie mogę w pełni się rozwijać :) Po prostu ta nieśmiałość mi przeszkadza... A już inną historią jest fakt, ze nie raz widzimy fajne dziewczyny (przynajmniej z zewnątrz) i chciałoby się pogadać a tu... :o Ale nic to... w końcu życie tylko na tym nie polega :D Sarenko... Racja... Ci pomarańczowi (nie ważne po czyjej stronie stoją) są jak nieproszeni goście :p Ale rada jest prosta... ignorancja :D Weewciu... Może teraz nie jest do śmiechu ale każdy dobry moment w życiu może się powtórzyć. Może z innymi osobami ale co złe minie, co dobre przed nami :) Na siłę nie można zmienić nastroju, to fakt :o Lecz z czasem wszystko mija... to niedobre również :) Wszyscy jesteśmy dobrej myśli i Ty też się postaraj :) Wiem... trudne, lecz zapewniam, po jakimś czasie wykonalne :D Trzymaj się w uśmiechu! :) i... napisz co z Czarcikiem :) Lea... A jeśli napiszę specjalnie do Ciebie, to pojawiać się będziesz częściej? :) Kiedy dokładnie wyjeżdżasz? No i mam nadzieję, ze jednak nie będziesz żyć samą pracą :) A jak w ogóle samopoczucie? :) Ustereczko... Co z Tobą się dzieje? :) Rzeczko... Impulsywność i spontaniczność różnią się od siebie. Niestety jesteś impulsywna nie wtedy, kiedy trzeba :o Ale myślę, ze z czasem wyjdziesz na prostą :) Rozum zawsze musi być na pierwszym miejscu, bezwzględnie na sytuację :) Nie można dopuścić do stracenie kontroli nad sobą :o Grozi to Różnymi konsekwencjami... Ale ze wszystkim można sobie poradzić :) A zresztą o szczęściu i rozumie nie miałem na myśli uczucia... Kiciula... Jak tam w nowej pracy? Już przyzwyczajony? :) No i co z tym romansem, tak sobie po prostu zaproponowała? Musiało to być czymś poparte :) No i... w każdym żarcie jest odrobinę prawdy... :p:D Kluby chyba nie są najlepszym miejscem na znajomości, ulica, sklepy odpada... no i w sumie nie wiem jakie miejsce jest dobre :) I chyba nigdy się nie dowiem :) Ale póki co niech życie toczy się własnym torem.. :D Pozdrawiam weekendowo i mam nadzieję bardzo słonecznie :D 🖐️ Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Jest to mój pierwszy raz na forum ;) Postanowiłam wstąpić do Waszego pokoju ze względu na Wasze ciekawe i sympatyczne wypowiedzi :) Sam temat nie do końca odzwierciedla charakter mojej osoby ;) W skrócie o sobie: młody żuczek ze mnie... studiuję, pracuję... a co więcej...? Jak zapytacie to odpowiem :) Będzie mi bardzo miło jak odpiszecie i dacie szansę przystąpienia do Waszych zwartych szeregów :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej,jka tu was duzo,szczerze mowiac pierwszy raz tu jestem i to nie dlatgeo,ze jestem niesmiala,ale chcialaby wam wszystkim zyczyc wiecej pewnosci siebie i wiary w swoj urok osobisty,3majcie sie niesmialki:*:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×