Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość enamorado valiente
Witajcie.Ostatnio przypadkiem wpadlem na strony kafetery,i na wasze wypowiedzi, ciekawe to co piszecie,dla mnie szczegulnie,poniewaz zawsze interesowaly mnie osoby niesmiale, moze dlatego ze pierwsza dziewczyna w ktorej,sie zakochalem byla wlasnie niesmiala.sluchajcie jest wiele osub ktore chca odkrywac skarby ktore macie ukryte tak gleboko,w waszych wnetrzach,bo jakie to mile poznawac druga osobe powoli.Kiedy ona zaczyna sie otwierac i przelamywac swoja niesmialosc...Mam nadzieje ze szybko znajdziecie takie osoby,ktore pomoga sie wam otworzyc,bo milosc przawdziwa "nie jest wstydliwa" Ps:do dzisiaj jestem z ta dziewczyna w ktorej sie zakochalem i mowie wam bylo warto walczyc o poznanie jej osobowosci, zreszta kazdego dnia widze cos nowego,i to jest piekne...BRAK NUDY!!! poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problekik powiedzcie mi jak robicie te emotikonki bo za nic nie moge ich nigdzie wyczaic??????a sa urocze hi hi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosłownie chwilkę wolną więc odpowiadam: Zapomniany :) ten cytacik z piosenki Anity Lipnickiej i Johna Portera pt. Nobody else.Płyta jest cudna, zachęcam do słuchania! Jeśli chodzi o 😍 to w głębi serca myślę, że może jednak kiedyś uda mi się poznać tę osobę...na razie takiej mhm CHYBA nie spotkałam...choć kto wie? sama się nad tym zastanawiam.... Dziękuję za przemiłe słowa, ostatnio często jakieś miłe osóbki mówią mi, że taka osoba jak ja na pewno kogoś znajdzie. To bardzo miłe, podnosicie mnie na duchu. Póki co jestem wyciszona, spokojna, nie płaczę z powodu samotności. Wierzę, że w końcu ...wszystko się ułoży. Całuję, napiszę coś w pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich , którezy tu zajrzą :D Do MaiI - emotionki są bardzo proste , nawet nie wiesz jak . Też to przeżyłam , zanim ktoś mi wyjaśnił , że np. piszę dwukropek i literkę D i mam piękny uśmiech :D Maju i co skleciłaś na obiad , bo ja poszłam na łatwiznę i z mężem zjedliśmy pyszny schabowy u rodziców ( sama bym takiego nie zrobiła) :D Zapomniany cieszę się ogromnie , że podoba ci się zmiana.:D Piszesz , że masz zamiar napisać książkę , czy mógłbyś nam zdradzić o czym ona będzie?:D Tak czy inaczej na pewno będzie ciekawa i ciepła :D Komandorze czy już wyszedłeś z \'dołeczka\"? :D Moze pora znów pojawiać isę na topiku , lato się zbliża , a \"gang nieśmiałych\" nie wie gdzie wybrać się na letni wypoczynek , do tej pory nic nie zostało postanowione więc proponuję się pojawić , bo jeszcze się okaże , że zabierzemy cię w miejsce kktórego nie lubisz:D Ustereczko co u ciebie ? No dobrze powiem ci na uszko jaka to była okazja : mój mąż zmienił pracę na inną wiec chcieliśmy to uczcić :D Ale masz się tu u nas pojawić . Co do przepisów bhp to się nie martw , przykleimy Zapomnianego Takim klejemn \"na niby\" :D Weewciu dla ciebie duży uśmiech optymisty :D z dedykacją ,żeby nigdy cię nie opuszczał :D Tooli może opowiesz nam o tym jakt to jest gdy świat wiruje :D Kłapouszku gdzie jesteś , chyba nie wpadłaś w jakiś dołeczek , bo jeśli tak to znalazłoby się tutaj parę osób , do podania rączki celem wyciągnmięcia z dołka :D Kafeteryjko mają rację na pewno wszystko będzie dobrze , samotność w końcu też nie może trwac wiecznie , ona lubi zmieniać ofiary :D Pozdrowienia dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu, ale mój poprzedni komenatrz nie pojawił się :(. Chcę życzyć Wam miłego popołudnia, muszę pędzic do nauki. Odezwę się wkrótce...:) Ach, bardzo lubię tę piosenkę Grechuty, ZAPOMNIANY. A mój cytacik pochodził z NOBODY ELSE Anity Lipnickiej i Johna Portera, chyba jeszcze tego nie pisałam. A dziś cytuję kawałeczek innej piosenki tego świetnego duetu :): TRYING TO FIND YOUR WAY BACK TO LOVE TO FIND THAT ROAD YOU WERE WALKING ON(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACZYNAM SIE DENERWOWAC !!!!!DLACZEGO NIE WCHODZA NASZE WYPOCINKI??????NIE POJMUJE!!!ALE POZDRAWIAM WAS MOCNIUTKOOO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARENKO!!!!DZIEKUJE ZA OSWIECENIE z emotikonkami :d:d:D:d ale potrzebuje tez smutnej minki kwiatkow czasem no i lapki bo jak inaczej wam ja podam w chwilii zwatpienia!!!:d dlatego prosze o dalsze wyjasnienia emotikonek..... Na obiad mialam tylko racuchy bo w soboty wolimy wyjsc i polazic sobie razem niz siedziec w domku a tym bardziej w kuchni!!Ale na ogol gotowanie mi wychodzi wiec Tomcio jest zadowolony hi:d papajki:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI ZA TE PRZerywniki w postaci literki D ale jak widzisz SARENKO stawiam pierwsze kroki w emotikonkach i tylko jedna pojawila sie wczesniej!!!:D :D No i ciesze sie niezmiernie ze wreszcie wskoczyly nasze wypowiedzi....moze wieczorkiem opowiem wam jak poznalam meza mego bo to calkiem wesola historyjka....:D :D :D PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz Maju w nawiasie kwadratowym cześć i wychodzi łapka, piszesz w nawiasiku kw.love i masz serducho, niestety zapomniałam adres z te stronka z emotikonkami, ale sa łatwe, aha i kwaitek to chyba piszesz kwiatuszek albo kwiatek w nawiasie kw. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsunaj
witam wszystkich, jestem zsunaj i też jestem nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju... Jeśli to twoja piosenka to gratuluję:) Może kiedyś usłyszymy Ciebie na scenie?:D Co do książek nie obawiaj się krytyki... po co?:) W końcu chyba nie piszemy dla krytyków tylko dla siebie, prawda?:) Na życzenie podaję niektóre emino(coś tam:) ) Napiszę je ze spacją między : a znakiem. A obok - to co otrzymujemy, gdy tej spacji nie ma:) : ) -> :) : ( -> :( : p -> :p : o -> :o - to jest literka „o” a nie zero:) : D -> :D Reszty szczerze mówiąc nie znam:) Ale szczegóły znajdziesz pod tym adresikiem... http://forum.o2.pl/emotikony.php - nie pogniewamy się jak poćwiczysz:) enamorado valiente... Cieszę się z Twojego szczęścia... oby trwało jak najdłużej:) Kafeteryjko... Po pierwsze nigdy nie należy mówić nigdy:) Po drugie w twojej wypowiedzi wyczuwam nutkę optymizmu, a to mnie bardzo cieszy:D Nie mów nawet, że „chyba” kogoś spotkasz... powiedz raczej, że na pewno:) Faktycznie nie wszystkie ale większość utworów Lipnickiej jest udanych:) A zresztą jak dla mnie fajne klimaty to są:) Poza tym widzę fakt kojarzenia przez Ciebie Grechuty:) To mi się podoba:) A słowa te stały się od jakiegoś czasu moim mottem życiowym:) Sarenko... Widzę, że pośpiech u ciebie niezły:) Ale w końcu pogoda już się poprawiła, słoneczko świeci i warto z niego skorzystać:) Niestety o czym będzie książka nie mogę powiedzieć. A to dlatego, iż obiecałem sobie tego nie robić dopóki nie powstanie. Gdy skończę macie u mnie egzemplarze przedpremierowe:D Jedyne co mogę napisać... temat będzie zahaczał o nasz egzystencjalizm:) Bardzo się cieszę z faktu przyklejania mnie klejem „na niby”:) Po ktoś jeszcze mógłby niepotrzebnie się posklejać i co wtedy?:) NO I CO Z PRZYJAZDEM?????????????????? !UWAGA TO JUŻ PISAŁEM ALE POWTÓRZĘ DLA TYCH, KTÓRYM NIE POKAZUJĄ SIĘ POSTY! KOMUNIKAT DLA KAŻDEGO KOMU NIE URUCHAMIA SIĘ NOWA STRONA! Jeśli nie widzicie swoich świeżo napisanych postów, albo czujecie, że powinna już być nowa strona (po 20 postów na stronę) należy uczynić to: W okienku gdzie znajduje się adres na końcu tego kafeteryjnego są liczby. np. ta strona ma adres: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=318981&start=990 - ale żeby zobaczyć kolejną stronę należy dodać do końcowej liczy wartość „30”, czyli w tym przypadku byłoby to 1020. To działa :) i Polecam:D A teraz zmykam na grilla do znajomych:) W końcu czas otworzyć sezon na „zwęglone” żarcie:) Pozdrawiam baaaardzo ciepło wszystkich pozostałych bywalców:D Trzymajcie się i pamiętajcie... Z dniem 16 maja wprowadzono ZAKAZ wpadania w dziury:D :D :D Zakaz obowiązuje do odwołania:D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nieśmialych!Wpadłam tylko na chwilkę,dziś wróciłam z domku(byłam tam na weekend),dzieki za kciuki,przydały się i chyba pomogly(wynik za tydzień)!Życze milej nocki i kolorowych snów!Jutro nadrobię straty!buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia i miłego tygodnia!!!!! Więcej pisać nie mogę, bo mi się łapki telepią z zimna. Dziś rano 10 stopni ciepła było. Brrr.... PS. Innaaa, kocurki a gdzie Ty się podziewasz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA!!!!! :D Udało się . Tysięczny wpis!!!! Sarenko wielkie buziaki dla Ciebie. Bez ciebie nie byłoby tego topiku!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nieśmiałe duszyczki! Życzę wszystkim zdającym egzaminy mnóstwo powodzenia na sesji, samych 4 i 5. :) Ja też muszę wkuwać, dlatego już zmykam! Moc buzaików! Maju! Tekst Twojej piosenki jest naprawdę fajny, zazdroszczę Ci umiejętności rymowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim topowiczom!Maja23>>>>>>>>>>>>>Cześc!Gratuluję talentu pisarskiego,i wierszyk, i pioseneczka superowskie!Może troszkę smutniutkie,ale klapouszki wlaśnie taką tworczośc lubią najbardziej!Wiesz moja nieśmiałość jest bardzo podobna do Twojej,zwlaszcza \"strach\"przed \"obcuchami\".Dlatego b.ciekawi mnie jak poznalas swojego Tomka i ile już czasu jesteś jego zoną,cio?Czy te cyferki przy Twoim nicku to Twoj wiek,bo ja też mam 23 latka.....i czsem chcialabym wrocic do lat dziecinnych!Czy Ty też czasem tak myslisz?Acha gratuluję radości życia, troszkę Ci zazdroszczę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam wszystkich Jestem szczęśliwa bo w ostatniej chwili zdążyłam zarezerwować nick , który wymyśliła mi Ustereczka:D:D:D Na forum właśnie pojawiła się Sarenka z kreseczką:D:D Ale to nie ja , jestem tutaj.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjka>>>>>>>>>Cieszę się,że jesteś z nami,wiele nas łaczy:ja też lubię te same gatunki filmów, komedie romantyczne a zwłaszcza dramaty i obyczajowki,nie wiem czy oglądalaś ale polecam Tobie i wszystkim film z Meg Ryan pt.\'When man loves a woman\"-super ,za każdym razem ,oglądając ten film troszkę sobie chlipię,ale polecam!Wiesz zastanawialam się co możesz studiować i stawiam na zarządzanie,marketing,zgadlam ,cio?Łaczy nas też samotność,często mam takie myśli po co to wszystko?????Czy ma to sens????Ale wierzę,że każda \"potwora znajdzie swego amatora\"czego Ci serdecznie życzę.Mam nadz.że nie obrazisz się za tego potwora?To tylko takie powiedzonko!Zgadzam się zTobą do nieśmiałych świat należy,jedno jest pewne gdyby na świecie były takie ludziki jak Wy byłoby duuuuuuuuużo lepiej!!!!!!!Po co nam zło,przemoc,nienawiśc.....wystarczy dobroć,milosc,uczucia,sympatia .no i rozmowa a wszystko byloby o.k.!Ciesze się,że nie popłakujesz sobie.Teraz wiem ,że to w niczym nie pomaga,zresztą jak dlugo można,na ile tych łez nam starczy!Życzę Ci powodzonka w zakuwaniu i dużo wytrwałosci(kwiatuszek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapouszku! Zgadłaś! Gratuluję i bardzo mnie cieszy, że mam tu bratnie dusze na forum ;). Jestem romantyczną dziewczyną lubiącą szczególnie smutne ballady, smutne filmy też. Musze obejzreć ten, który mi polecasz. Postaram się jak najszybciej, o ile będę mieć przerwę w nauce, wejść na forum. Bardzo chciałabym Was bliżej poznać, a naprawdę bardzo mnie cieszy fakt, że wydaje Ci sie ze jestesmy podobne. Cóż, już nie wypłąkuję się w poduszkę, żyję, innego wyjścia nie ma. mam nadzieję, że jeszcze nadejdą dla nas naprawdę szczęśliwe dni, Kłapouszku ! :) całuski, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandor Tarkin>>>Gratuluje refleksu,tak sobie marzylam,że to może ja......mam planik będę 2000,tym razem mnie nie wyprzedzisz hihihih!Z tym imieniem ,jest mi obojętne jak bedziecie się do mnie zwracać,chociaż Klapouszek jest chyba najlepsiejszy!Ale wybor należy do Was!Masz rację klapouszki też się denerwują,ale kopytka nie wchodzą w grę,jeszcze nózka by się zlamala albo cioś takiego!Czasem tylko za dużo gadam i nektórych to denerwuje,a Ty jak sie złoscisz pokazujesz pazurki????????Pewnie są calkiem ostre!Nigdy nie przyjażnilam się z męzczyzną,tak myślę ,że to był błąd!Kobitki,bynajmniej te co znalam i naprawdę lubiłam,nie były po prostu szczere!Robiły rózne rzeczy za moimi plecami,poza tym jedna z nich nie potrafiła cieszyć się moim szczęściem,chciala wszystko zepsuć.........ale nie chcę o tym gadać ,może to też była moja wina????Muszę się wam do czegoś przyznac poznalam super dziewczynę,mimo,że tyle razy zawiodlam się na moich psipsiólkach cieszę się,że Ona jest,jest fajowska!!!!!!!!!!Wiesz chyba mi się spodobasz,naprawdę,czarne futerka są w moim typie!hmmm......chętnie pobiegalabym sobie z takim kocurkiem ale...............pewnie nie nadązyłabym za Tobą,klapouszki nie sa takie zwinne jak kocurki!niestety!Acha jak tam egzamin?U mnie chyba dobrze.I co z tym imieniem?p.s.przyjaciólka miala rację,rozmowy z Tobą naprawdę przywracają wiarę w dobro!p.s.2 mam niedyskretne pytanko(nie chcesz to nie odpowiadaj)dlaczego takie super ludziki jak Wy :Ty i Zapomniany jesteście sami,cio?Brzydziachny ten swiat!I jak dajesz sobie radę z samotnością,pewnie przyjaciele Ci pomagają???buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Bryyy Wieczór Wszystkim;) :classic_cool: Ja tylko na chwilke bo niestety czas oddania pracy nagli :0 Mam oddać juz gotową w srodę lub czwartek😭 Więc obecnie przezywam silne stany depresyjno-maniakalne;) :D Męczę się z przypisami (akurat promotorka ma niezłego fijołka na ich punkcie 😠 ), wklejam ,wycinam ,usuwam 😭 Juz chyba wolałabym wykonywac manualnie te czynności;) Ale skrobne teraz pare przemyśleń (bo nie byłabym sobą of course;)) a więcej wystukam w czwartek;) Komandor-> Miło ze zauważyłeś moja nieobecność:) 🌻 Pewnie brakowało Ci kocurku mojej rozczochranej lwiej grzywy;) Przyznaję ze od jakiegoś czasu zapodział mi sie gdzieś grzebyczek:0;) Żartuję oczywiście:) A zresztą kocurek, kocurka zawsze zauważy albo i wyczuje;) Hmmm serial "7 życzeń" ogladałam bardzo daaaawno, jeszcze w czasach mojej młodości;) ale coś kojarze że był tam nijaki Dariusz :)chyba był....:0 ;) Dobrze pamietam?:) Czy juz skleroza totalna i porażka na froncie:(;) Z nickiem to trafiłeś w setno sprawy;) Zawsze mam z nim problem:( Moja kreatywność umyka wtedy w przestworza niemocy twórczej 😭;) Myśle, mysle.... i pustka w głowie:( albo własnie tylko takie bezosobowe nicki przychodzą mi na myśl :( bo INNAAA jest bezosobowa,nie musimy sie tutaj czarować Komandorze;) Liczę więc na Twoją inwencję twórczą:) AA i chętnie wysłucham propozycji pozostałych forumnowiczów:) Masz rację, kocurki z czerwoną grzywą niczym nijaki Pan W......("Jestem jaki jestem;)) wyszły juz z mody;) Znajomi zwracają się do mnie tradycyjnie,czyli Kasia i Kaska:) Ehh ta proza życia:0:D Ale ostatnio kolega zartowniś poproszony przeze mnie o sprawdzenie godziny przyjazdu pewnego publicznego pojazdu komunikacji miejskiej czytać:autobus;) przeczytawszy tą skądinąd bardzo wyczekiwaną informację;) zaczął krzyczeć na cały głos :"Kasieńko, będzie za 6 minutek!!!" Nie musze pisac jaką reakcje spowodował u pozostałych wyczekującyh na tenże srodek transportu:0 Myślałam ze zapadne się pod ziemie, az w takim centrum zainteresowania to nie lubię być;) A możesz zdradzić skąd wziął się Twój nick, Komandorze :classic_cool:? Czy Ty przyjaciela/przyjaciółkę " - wnioskuję ze zjadłeś słóweczko "masz";) Przynaj sie ze byłes głodny jak kocurek na tygodniowej ścisłej diecie;) Ale plote głupotki:0 wybacz prosze:( A więc obecnie nie mam takiej prawdziwej przyjaciólki:( Ale myśle ze sa szanse na prawdziwego przyjaciela:) Wiele razy zawiodlam się na pseudoprzyjaciólkach wiec jestem ostrozna w wypowiadaniu tego słowa:) Chociaz mam taka bardzo dobrą koleżanke ale niestety odległość robi swoje:( A jak jest z tą sferą u Ciebie:)? Dr Jeckyl i Mr Hyde:D Myśle ze az tak skrajnie,to nie jest;) Po prostu jestem osobą spokojną, ale też troszkę zwariowaną,potrafię i przyznaję się ze lubie zaskakiwać:) oczywiscie tylko pozytywnie;) A więc czas na "pysiowanie" ;) proszę nadstaw oba pysie, ooo i juz prawy 👄 i lewy 👄 ;) Widze ze już ktoś Cię pysiował 😠 Zapomniales wytrzec slady pomadki:( No to teraz się zdołowałam:( a myslalam ze ja tylko "pysiuję" Komandora:( 😭 ;) Zapomniany->Pomysł z kliniką bardzo mi sie podoba:D Musze tylko rozmowić sie z Kłapouszkiem i mysle ze w niedługim czasie rozpoczynamy działalność:D Ale pewnie chchesz jakies profity za sam pomysł;) Zartuje oczywiscie:) Dziwne jak wiele wspolnych cech mozna tutaj odnależć....równiez kiedys nosiłam się z zamiarem napisania ksiązki ale plany jakoś odpłynęły a raczej zderzyły sie z rzeczywistością.... moja ksiązka na pewno nie byłaby az tak ambitna jak Twoja....Czekam z niecierpliwością na te przedpremierowe egzemplarze;) Maja23 i Pan Tomek;)->Jestem pod wrazeniem Twojej twórczosci:) Pisz ,pisz i jeszcze raz pisz !!!! nie mylic ze "śpisz";) to nie żadna hipnoza;) Proszę o więcej wierszysk:) Panie Tomku,proszę zmusić Żonkę!!! :D I proszę sie tez odezwać:) Tutaj nie biją tylko "pysiują" 👄 ;) Chyba Żonka nie widziała:0;) AA czekamy na ciekawą historie poznania Mai i Pana Tomka;) Zadanie domowe dla Mai23-> 🌻 ❤️ 👄 :classic_cool: 😠 💤 Tylko nie kopiować!!! 😠;) Kafeteryjka-> Mamy wiele wspólnego....:) Ale równiez nie odkryję na razie wszystkich kart;) Przesyłam Ci duuuuuuużo optymizmu i uśmiechu:):):) Wiesz ,zawsze po deszczu, wychodzi słoneczko.... a czasmi przepiekna tęcza:) 🌻 Zapomniany-> Musi być Janusz!!!!😠:D Kłapouszek-> Juz myślałam ze trzeba bedzie zorganizować ekipę i szukac Cie w Stumilowym Lasku:( Fajnie ze wróciłaś:) Przeczytałam własnie Twoj post do Komandora i tak nasunęło mi sie pytanko, jakie są Twoje współlokatorki w akademiku?:) Przyjaznisz sie z nimi? Jaka jest atmosfera między Wami? :) A miało byc króciutko:D Ale to tak wciąga:) Pozdrawiam wszytskich ,których z powodu nasilającej się senności 💤 pominęłam w w.w. postach:0 Dobranoc:) Żabki na noc;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! 🖐️ Znalazłam chwilkę i postanowiłam napisać do Was parę słówek. Jeszcze nie znam Was za bardzo, ale zauważyłam, że cechą Was łączącą jest to, że jesteście mili, wyrozumiali, a czy nieśmiali? Tego z wypowiedzi nie zauważam, choć ja też na forum powiem więcej rzeczy niż w rzeczywistości na np pierwszym spotkaniu....nie wiem, co mnie tak ogranicza ;), cóż chyba właśnie nieśmiałość... :0 Już zauważyłam, że Innaaa bardzo ładnie buduje zdania, musiała być dobra z polskiego (nie chciałam się chwalić, ale ja też nie byłam najgorsza, lubie pisać jakieś wypracowania itd.). ;) Zresztą Maja 23 i Komandor i Zapomniany....Może to dlatego, że takie nieśmiałe osoby więcej zcasu spędzają nad książkami niż szaloni imprezowicze.? Co Wy na to??? Kłapouszku, to chyba Ty pisałaś o przyjażni..Ja kiedyś potkałam psiapsiólę, bratnią duszę, ale odległość obecnie niszczy powoli nasza przyjaźń, cóż chyba że jest ze spichrzu i przetrwa to wszystko...zobaczymy...łatwo choćby cukierkiem zdobyć kolegę, koleżankę ;)., trudniej o przyjaźń na całe życie. Jeśli ktoś chciałby się ze mną zaprzyjaźnić, mówię ze jestem na TAK, potrafię poświęcać się dla przyjaźni, być szczera i tolerancyjna....:) Jestem ciekawa, nieśmiałe duszyczki, jakiej muzyczki słuchacie, jakich wykonawców, czy piosenki raczej nastrojowe czy też ostre rockowe ballady ? Kończąc, przesyłam Wam wszystkim gorące buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 CAUSE EVERYTHING FLOWS AND NOTHING STANDS STILL EVERYTHING FLOWS AND ALWAYS WILL 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna>>>>>>>>>>>>Sorki,że piszę dopiero dziś ale wczoraj szybciutko zasnęłam(miała być tylko drzemka)!Wiesz mnie pomysł Zapomnianego też przypadł do gustu,tylko co On będzie za to chciał hmm........?Faktycznie szukałam Stumilowego Lasku ale nie udało się,tracę już nadzieję!Pamiętaj nigdy nie zapomnę o Was,przecież Wy jesteście moją pocieszką!Jeśli chodzi o wspóllokatorki a raczej o jedną współspaczkę to w tym roku naprawdę dobrze trafiłam,dogadujemy się,nie ma konfliktów(odpukać),ale muszę przyznać,że czasem jest trudno.Na pierwszym roku mieszkałam z dziewuszką,ktora też wydawała się super ale niestety okazało się po dwoch latach\"przyjażni\",że to nie to!Dlatego ja też staram się nie angażowac w tak zwaną przyjażń,bo albo żle trafiam,albo nie nadaję się do tego!Widze ,że u Ciebie podobnie w tej kwestii!Mam pytanko dlaczego nie spodobala Ci się wypowiedż Twojego kolegi\"Kasieńko...\"przeciez to b.b.b.milutkie!życzę powodzonka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna>>>>>>>>>>>>Sorki,że piszę dopiero dziś ale wczoraj szybciutko zasnęłam(miała być tylko drzemka)!Wiesz mnie pomysł Zapomnianego też przypadł do gustu,tylko co On będzie za to chciał hmm........?Faktycznie szukałam Stumilowego Lasku ale nie udało się,tracę już nadzieję!Pamiętaj nigdy nie zapomnę o Was,przecież Wy jesteście moją pocieszką!Jeśli chodzi o wspóllokatorki a raczej o jedną współspaczkę to w tym roku naprawdę dobrze trafiłam,dogadujemy się,nie ma konfliktów(odpukać),ale muszę przyznać,że czasem jest trudno.Na pierwszym roku mieszkałam z dziewuszką,ktora też wydawała się super ale niestety okazało się po dwoch latach\"przyjażni\",że to nie to!Dlatego ja też staram się nie angażowac w tak zwaną przyjażń,bo albo żle trafiam,albo nie nadaję się do tego!Widze ,że u Ciebie podobnie w tej kwestii!Mam pytanko dlaczego nie spodobala Ci się wypowiedż Twojego kolegi\"Kasieńko...\"przeciez to b.b.b.milutkie!życzę powodzonka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna>>>>>>>>>>>>Sorki,że piszę dopiero dziś ale wczoraj szybciutko zasnęłam(miała być tylko drzemka)!Wiesz mnie pomysł Zapomnianego też przypadł do gustu,tylko co On będzie za to chciał hmm........?Faktycznie szukałam Stumilowego Lasku ale nie udało się,tracę już nadzieję!Pamiętaj nigdy nie zapomnę o Was,przecież Wy jesteście moją pocieszką!Jeśli chodzi o wspóllokatorki a raczej o jedną współspaczkę to w tym roku naprawdę dobrze trafiłam,dogadujemy się,nie ma konfliktów(odpukać),ale muszę przyznać,że czasem jest trudno.Na pierwszym roku mieszkałam z dziewuszką,ktora też wydawała się super ale niestety okazało się po dwoch latach\"przyjażni\",że to nie to!Dlatego ja też staram się nie angażowac w tak zwaną przyjażń,bo albo żle trafiam,albo nie nadaję się do tego!Widze ,że u Ciebie podobnie w tej kwestii!Mam pytanko dlaczego nie spodobala Ci się wypowiedż Twojego kolegi\"Kasieńko...\"przeciez to b.b.b.milutkie!życzę powodzonka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna>>>>>>>>>>>>Sorki,że piszę dopiero dziś ale wczoraj szybciutko zasnęłam(miała być tylko drzemka)!Wiesz mnie pomysł Zapomnianego też przypadł do gustu,tylko co On będzie za to chciał hmm........?Faktycznie szukałam Stumilowego Lasku ale nie udało się,tracę już nadzieję!Pamiętaj nigdy nie zapomnę o Was,przecież Wy jesteście moją pocieszką!Jeśli chodzi o wspóllokatorki a raczej o jedną współspaczkę to w tym roku naprawdę dobrze trafiłam,dogadujemy się,nie ma konfliktów(odpukać),ale muszę przyznać,że czasem jest trudno.Na pierwszym roku mieszkałam z dziewuszką,ktora też wydawała się super ale niestety okazało się po dwoch latach\"przyjażni\",że to nie to!Dlatego ja też staram się nie angażowac w tak zwaną przyjażń,bo albo żle trafiam,albo nie nadaję się do tego!Widze ,że u Ciebie podobnie w tej kwestii!Mam pytanko dlaczego nie spodobala Ci się wypowiedż Twojego kolegi\"Kasieńko...\"przeciez to b.b.b.milutkie!życzę powodzonka w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja!!!!:D:D ZAPOMNIANY!!!Dzieki za mile slowa ja jednak nie spiewam hi hi tylko pisze czasem .... Kafeteryjko!!!!Tobie tez buziaczki za milych slow kilka... Klapouszku!!!jeszcze raz dziekuje ach....chyba sie rozplyne z powodu waszych pochwal.... Awiec przykro mi cie rozczarowac i siebie tez ale moj nick nie wskazuje ile mam lat,po prostu ktos mi podkradl Maje i dodalam sobie 23 bez zadnego wiekszego znaczenia ,a latek mam zaledwie 31!!!Moj Tomala ma 26 lat. POZNALISMY SIE...w dosc smieszny sposob.Najpierw moja siostra z kolezanka wyciagnely mnie na dyskotekeod razu powiem ze to miejsce raczej nie dla mnie zwazywszy na moje problemy z komunikowaniem sie z OBCYMI.No wiec usiadlam w najciemniejszym kacie i siedzialam sobie cichutko ...wtedy zobaczylam uroczego chlopaka.....pokazalam go kolezance i wyobrazcie sobie ta szalona kobieta poszla po niego mowiac ze spodobal sie mnie!!!co za koszmarna sytuacja....prawie tam zemdlalam z wrazenia,on poprosil mnie do tanca,a ze tanczyc tez nie umialam wiec zemdlalabym po raz drugi!!!On czyli Tomek okazal sie byc bardzo milym facetem ....5latek spotykalismy sie 6 jestesmy malzenstwem!!!TAK WIEM PEWNIE WAS ZANUDZILAM SORKII!!!:D:D:D KLAPOLUSZKU!!Ja nie tesknie za dziecinstwem bo raczej nie wspominam go zbyt dobrze...to dosc ponury okres mego zycia z myslami samobojczymi wlacznie!!Na szczescie jest juz daleko za mna.... INNAAA!!i Tobie dziekuje za pochwaly ale nie chcac byc nieskromna raczej powstrzymam sie od dalszego pisania tutaj....Mma maly problemik z rozszyfrowaniem wiadomosci dla mnie szczegolnie srodek....jest niejasny hi hi!! pozno juz....wiec zegnam sie i do uslyszenia.....(kwiatek) (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×