Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwowlosa

Mam 22 lata i siwe włosy!! pomocy!!

Polecane posty

zdarzają się takie rzeczy, znam takie przypadki. Farbowanie włosów, pozostaje Ci. To wszystko przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara16
To straszne.... Mam dopiero 16 lat i już muszę farbować włosy bo mam pełno białych nitek. Mama mówi że to genetycznie odziedziczyłam po niej bo ona tez we wczesnym wieku miała ten problem. Kiedy wyobrażam sobie siebie w wieku 20 albo 26 lat to robi mi się niedobrze. Ale najgorsze jest to kiedy śmieją się z tego ludzie, którzy mnie nie znają albo dziwnie na mnie patrzą. Czuje się wtedy okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
dlaczego okropnie??przeciez masz zafarbowane,jak wiekszosc dziewczyn,moze to tak sobie wkrecasz ze oni tylko Twoje nitki widza srebrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
swięty_M,ale jak sie na łyso ogolisz to siwizna nie zniknie tylko nie bedzie jej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zaczelam siwiec ok
20stki. dzis mam 35 lat i wszystkie wlosy siwe. masakra. 10 dni po fabowaniu widac odrosty.czestw farbowanie oslabia wlosy przerzedza je a ja z natury mam cieniutkie wiec ogolnie masakra jakas. olejek rycynowy u mnie powodowal tylko silny wzrost wlosa co powodowalo ze odrosty byly widoczne jeszcze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonda
0jtaktak39e to wszystko chemia,niszczy włosy i zanieczyszcza organizm,mozna sie nabawic alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra83
PRODUKTY Z FIRMY TIAN DE SĄ PRODUKOWANE Z NATURALNYCH SUROWCÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj konkretnego linka
bo nie znalazlam tam nic na siwizne.jedynie w opisie jednego szamponu jest ze hamuje pojawianie sie siwych wlosow ale co z tymi ktorzy juz osiwieli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Mam 21 lat i siwe włosy i..jestem facetem :< Jestem załamany, z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej...nie wiem czemu... w sumie nie miałam w życiu jakoś dużo stresu. Nie chcę być siwym dwudziestopięciolatkiem. :< Siwienie jest straszne, kobiety mają lepiej, mogę sobie położyć farbę, a facet co?... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvmen
dla faceta spróbuj re-nature, sam używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Poczytałem trochę o tym i ... czy to prawda, ze tego Re-nature nie można stosować do włosów czarnych? Mam kruczoczarne, więc wyobraź sobie jak na nich siwizna wygląda...wrr...Koleżanka z pracy mówiła mi o szamponach do siwych wlosów, będę się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvermen
z re-nature nie wychodzi niestety kolor czarny.. ja stosuje ten najciemniejszy (Dunkel) i mam ciemny brąz, tyle ze po tygodniu trzeba poprawiac i tak do usranej śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra83
Balsam do włosów po umyciu przeciwko siwiźnie oraz szampon do włosów przeciwko siwiźnie jest do włosów dla MĘŻCZYZN ORAZ DLA KOBIET ORAZ JEST DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Lepsze ciągłe poprawianie, niż szpakowatość - przynajmniej wg. mnie :/ A używałeś może kiedyś szamponu firmy Just For Men? On się trzyma podobno 6 tygodni, więc trochę dłużej. Ciekawy jestem jakie efekty daje. Wolę nie ryzykować z re-nautre, bo mam naprawdę ciemne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvermen
Just For Men to nowość na rynku dlatego tez szukalem informacji o nim, jak by ktoś coś wiedzial to prosimy o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Idę zaraz do Superpharmy, bo tam można go kupić, więc dopytam się ekspedientki co i jak. Jak coś to dam znać czego się dowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarosławPolskęZbaw
i co na temat tego just for men??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Zakupiłem hehe. Na razie stoi w łazience i czeka na chwilę, by go nałożyć. ;) Od ekspedientki dowiedziałem się, że : a) nakłada się go jak szampon b) trzyma 5 min na głwowie c) od razu po wysuszeniu widać różnicę d) trzyma się mniej więcej 6 tygodni e) nie zmienia koloru naturalnych włosów f) nie wyrośnie mi druga głowa :D Kosztował mnie lekko ponad trzy dychy. Planuję być na Wigilię już piękny i młody haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvermen
na wszystkich odsiwiaczach pisze ze trzyma sie go 5 minut a efekt jest 6 tygodniowy.. lepiej jak nalozysz potrzymaj ok 20minut ;) oczywiscie czekam na opinie efektu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajamajamajama
Ja mam 20 lat i też już kilka pierwszych siwych. Najpierw byłam załamana, potem zaobserwowałam, że u znajomych to norma. U mnie przypadek jest dziwny, bo siwki wyrastają właściwie w jednym miejscu na głowie (mogłabym cyrklem zakreślić takie kółko), nie jest ich nie wiadomo ile - wyrywam, na razie nie widzę sensu farbowania (z resztą - OGROMNIE LUBIĘ SWÓJ NATURALNY KOLOR :( ). Chyba kiedyś wypróbuję jakiś odsiwiacz. Może pomoże, może nie, sumienie będzie spokojne, że nie poddałam się bez walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Silverman, dzisiaj będe próbował! Dam znaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvermen
spoko ;) bo re-nature ma to do siebie że czasem po wizycie u fryzjera musze 2 razy jednego dnia kremować wlosy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Dobra, położyłem. Zrobiłem wszystko jak było napisane w instrukcji (bardzo obszerna btw.) Robiłem to w rękawiczkach, nakładałem jak szampon, zresztą robiłem to pod prysznicem. Dwa dni wcześniej zrobiłem test uczuleniowy, ale wyszedł ok. Aplikacja była łatwa, sam sobie poradziłem. I rzeczywiście, efekt praktycznie natychmiastowy był. Wysuszyłem włosy i patrzę, a siwizny ni ma. To było mega uczucie :D Generalnie, nie widzę żadnych skutków ubocznych, żadna druga głowa mi nie wyrosła, więc polecam. Jaram się strasznie moim nowym lookiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvermen
i takie produkty się chwali :) chyba sam spróbuje :) napisz za jakis czas jak dlugo trzyma efekt bo re-nature kolor traci się w oczach i musze raz na tydzien sobie go aplikować.. pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tramperk
Nie ma sprawy, dam znać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwiejąca
Witam, Mam pytanie czy któraś z dziewczyn robiła sobie włosy tymi preparatami dla mężczyzn. Zastanwiam sie czemu nie robią takich szybkich (5 min.) preparatów dla kobiet. Farbuje włosy jasnym brązem albo ciemny blond na poziomi 6.0 ale i tak wydaj mi się, że nie wyglada to naturalnie, na zdjęciach włosy wpadają w rudy kolor. Lubiłam moje naturalne włosy, jestem szatynką ale coraz więcej wrednych siwulców pojawiło się na głowie i zmuszona jestem farbować. Wolałabym jednak by efekt był bardzoej naturalny. Mam pytanie do Panów, którzy stosowali Just for men, czy można użyć na włosy wcześniej farbowane ? czy na ulotce są jakieś przciwskazania, czy pojawiają się normalne odrosty jak w przypadku uzycia zwykłej farby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siwe włosy, a raczej zapobiegając działają czarny sezam i olejek amla, tyle wiem:), ale wiek i tak zrobi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak123
aleksanrda83 jak dlugo uzywasz tych odzywek TIAN DE. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×