Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwowlosa

Mam 22 lata i siwe włosy!! pomocy!!

Polecane posty

Gość Siwucha
Hej - a jesteś on/ona? W ogóle nie mam żadnej radości z życia. Nic mnie nie cieszy, na niczym mi nie zależy. A najgorsze jest to, że niestety będę (a w zasadzie już jestem ) starą panną. Chciałabym miec rodzinę dzieci, ale który chłop chciałby siwą żonę (mimo że mpodobno jestem ładna ale co z tego :( . Ponadto gdyby te przepraszam za słowo cholerne geny miały przejśc dalej i dziecko miałoby przeżywać to co ja to lepiej, żeby wszystko skończyło się wraz ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietaaaa
tez samotna ale nie wiem czy to przez wlosy bo mam jeszcze inne rzeczy na glowie ktore powoduja ten stan samotnosci. choc pociesze cie ze znam wiele kobiet ktore wczennie zaczely siwiec i sa juz z kims w szczesliwych zwiazkach. zreszta zawsze mozna sobie poszukac jakiegos pana z siwymi wlosami przeciez sporo jest siwych facetow ktorzy wczesnie zaczeli siwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.k
siwieć zaczełam w lutym tego roku mam 29 lat,chciałabym wiedzieć jak szybko to postępuje,ile mi zostało by wyglądać jak babcia,czy można siwienie jakoś opóżnić?tez jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 lat
ja siwieje juz od 10 lat . u roznych ludzi tempo siwienia jest rozne. nie znam niczego co by zachamowalo skutecznie ten proces. lykam rozne witaminki skrzypy robie masaz skory glowy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
do 31latki. Myślałam, że jesteś kobieta ale pewności nie miałam. Stą dmoje pytanie. Zatem proponujesz szukanie faceta przy zastosowaniu kryterium siwizny? Zadanie nie jest łatwe. Zresztą czy siwy czy nie - prawda jest taka, że żaden facet nie chce mieć siwej dziewczyny :( My - będące w gronie "wyróżnionych" mamy jednym słowem przerąbane. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że jestem z facetem i on dostrzega moje siwe włosy i np. zaczyna sie śmiać, wygłaszac glupie komentarze a na końcu zrywa ze mną. Masakra :( Stosujesz jakies odsiwiaczelub coś, co spowolniłoby ten przyykry proces siwienia? Ja farbuję włosy, ale to wystarcza na miesiąc - nie dłużej. Potem zaczyna się koszmar :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Do l.k. Wiem , że to dla Ciebie tragedia (jak dla nas wszystkich) ale i tak jesteś szczęściarą. Ja pierwsze siwe włosy zauważyłam w wieku 19 lat. Problem stał sie poważny, kiedy miałam 22 lata. I tak minęło już 6 lat. Najpiękniejsze lata mojego życia stały się dla mnie koszmarem. 29 lat to jeszcze nie jest źle. Pewnie masz kilka siwków na krzyż. Zanim Twoją głowę pokryje gęsta srebrna pajęczyna minie sporo lat. A przed 40stką siwienie jest już zupełnie normalne. Pozdrawiam p.s. czy Wam też ta strona powoli działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.k
dzięki za słowa pocieszenia,obecnie mam blond pasemka i siwe nie rzucaja sie w oczy,najgożej będzie przy odroście i sama świadomość że Siwe rośnie na głowie i nie mam żadnego wpływu mnie dobija!cholerne geny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra ma siwe
i jej facet sie z tego nie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 lat
ja farbuje tak naprawde to musilabym co 3 tyg bo szybko mi rosna a z natury mam ciemne to te odrosty siwe bardzo widac. ale z reguly arbuje tak co 6 tyg i robie tak na przemian ze nie zawsze farba czasami zrobie szamponetka czasami szamponem koloryzujacym badz henna zanim sie zmuja to i tak juz mam odrosty wiec w sumie na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Dziewczyny - same farbujecie włosy czy chodzicie do fryzjera? Ja przeważnie sama w domu farbuje, ponieważ wizyta u fryzjera to dla mnie bardzo duży stres. Ostatnio byłam, stało koło mnie kilka młodych fryzjerek i było mi tak glupio. Patrzyły na moje siwe liche włosięta i pewnie swoje pomyślały... a człowiek glupio musi się uśmiechać albo tlumaczyć. Nie dość, że płacę za usługę to jeszcze musze wysłuchiwac komentarzy: ale Pani włosy wypadają dlaczego, ma Pani dużo siwych włosów. Jakie to jest przykre :( Wiem, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora - nie każdt facet zareagowałby śmiechem, uszczypliwą uwagą. Niemniej jednak dla nie jest to nie do pokonania - albo wyjawienie "tajemnicy" albo reakcja faceta po tym, kedy prawda wyjdzie na jaw...Ale to smutne. Samotnośc to największa kara jaka może spotkac człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedziec
niedosyc ze mam siwe wlosy to jescze mam zeza . wiec nie przesadzaj akurat te asiwe wlosy mi nie przeszkadzaja tak jak ten cholerny zez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Myślisz, że przesadzam? Ile masz lat i od ilu siwiejesz (jeżeli można zapytać). Dla mnie (zresztą dla innych też - przeczytaj ich wypowiedzi) to naprawdę dramat :( Oglądam tv, widzę problemy, z jakimi borykają się ludzie i nie powinnam aż tak narzekać. Jednak mimo wszystko nie jestem szczęsliwa i nigdy nie będę. Nie potrafię się pogodzić z tą sytuacją mimo, że trwa od kilku lat. To mnie przerasta. Tak bardzo mi źle. A z zezem nie a się nic zrobić? Okulary, operacja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
nic sie nie da zzrobic. mam tyle lat co tyi mnostwo siwych wlosow zaczela siwiec w ieku 17-18 lat wiec sobie wyobraz ze tez mam juz spora siwiznee na skroniach to juz chyba 100 procent siwych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Smutny nasz los (może zbiorowe harakiri?) . Nie zdawałam sobie sprawy, że ten problem dotyka tak wielu młodych ludzi. Na ulicy, w środowisku, w którym się obracam naprawdę nie widzę młodych siwych ludzi. Tylko ja jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
nie widzisz bo sie farbuja skutecznie. a ja niedosyc ze siwa to jeszcze zezowata to jest bol :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Przykro mi, wiem (po części) co przeżywasz. Masz mena? czy singielka? Jak sobie radzisz z siwkami i zezem? Farbujesz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
wlosy farbuje mam faceta od niedawna ale on jescze niewie ze mam zeza bo ukrywam go pod okularaami. ale cos czuje ze chyba zerwe te znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Może akurat wszystko dobrze się ułoży. Życzę Ci powodzenia i szczęscia w miłości. Teraz mykam do spania. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
siwucha a czy farbujesz wlosy? dziewczyny moze polecicie jakies w miare dobre farby do siwych wlosow? czy ktoras miala ten casting z loreala??? dobrze pokrywa siwe wlosy? ja ostatnio mialam szampon z venity i nie za dobrze pokryl te siwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
nic mi nikt nie doradzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Hej, ja używam różnych farb- Loreal,Garnier, Schwarzkopf. Po kilku myciach są błyszczki we włosach tj. siwe wlosy zaczynają się wyróżniać, a po miesiącu niestety..Jakiś czas temu byłam u fryzjera i byłam bardzo zadowolona. Farba idealnie pokryła siwe włosy ale z czasem wiadomo. Nie ma chyba zadnej dobrej rady. Po miesiący masz odrosty siwe i nic nie da sie zrobić. Ja zamierzam kupić i zastosować RE-NATURE. Zobaczymy czy coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej mam 53 lata i...
ani jednego siwego włosa....., współczuję Ci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Dzięki za współczucie :P Cóż rzec - zazdroszczę Ci...( i gdzie tu sprawiedliwośc - aż nasuwa się myśl ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
re=nature jest chyba szkodliwe bo to jest odsiwiaczi one maja w swoim skladzie jakies bardzo szkodliwe pierwiastki min rtec ja w kazdym badz razie nie ryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
siwucha- a jakie masz z natury wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
ach to mnie zasmuciłaś strabismusek (jeżeli przekręciłam to przepraszam ale to trudni nick). Zaczęłąm czytac forum i zapaliło się małe światełko w tunelu..Wraz z twoim komentarzem brutalnie zgasło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
włosy brązowe - ciemniejszy brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strabismusek
ja tez ciemny braz. cienkie i proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
ja trochę kręcone. Kiedyś miałam ladne, dość gęste włosy. Teraz to tylko wspomnienie. Mam bardzo (naprawdę!!) mało włosów. Cóż - nie będę sie powarzać - tragedia :( Nie wiem - czy to jakas kara za grzechy czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i też
siwieję, farbuję włosy już parę lat co miesiąc.Dlatego są bardzo zniszczone, połamane.Nie radzę stosowania odsiwiaczy ponieważ zawierają w swoim składzie szkodliwe dla zdrowia substancje. Na moich włosach po 3 tyg. już widać odrosty dlatego tak często muszę farbować. Rownież chcę wypróbować casting loreal bez amoniaku - zobaczę jaki bedzie skutek.Mam pytanko czy henne można stosować jeżeli wcześniej używałam farb chemicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×