Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwowlosa

Mam 22 lata i siwe włosy!! pomocy!!

Polecane posty

Masaz skory glowy. Najlepiej przy pomocy oleju (migdalowy, sezamowy itp). Przy dobrze ukrwionej skorze glowy wlosy nie siwieja. Ja mam 36 lat i nie widze u siebie ani jednego siwego wloska, a jestem brunetka, wiec zauwazylabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość style65
a ja mam kurcze 42 lata i tez mam dosc tych siwych włosów. no niech by chociaz wypadły. łysy - to rozumiem ale nie siwuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk91
No ja tak samo mam siwe włosy a mam dopiero 16 lat kumple sie ze mnie śmieją !!!!!!!!! i nie wiem co z tym zrobić :/ Ostatnio sobie zaczełem wyrywać,no ale przez to osłabiam sobie pozostałe włosy. Macie jakiś dobry sposób na zatrzymanie siwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 lat i kilka siwych włosów ,nieda sie odwrocic tego procesu mozna go conajwyzej spowolnic,delikatny masaz głowy jest jaknajbardziej wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba nie na wszystkich
ten masaz dziala. ja ciagle masuje sobie skore glowy, wcieram rozne mikstury na pobudzenie krazenia i mam mnostwo siwych wlosow pomimo 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc picie soku z marchwi troche pomaga -ale to moja teoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja niestety już się raczej pogodziłam z siwizną choć mam dopiero 30 lat (a siwieje od 15 roku zycia). Nie moge tylko pogodzić się z reakcjami ludzi w stylu: \"ojoj, taka młoda a juz siwa\" itp. Nie uważacie, że to brak ogłady i obycia? Nie wiem jak na to reagować. Jak Wy sobie z tym radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk91
Ja sobie czasami olewam to ale to już jest denerwujące. Ja zaczełem siwiec z rok temu... a teraz mam 16lat i z 50 siwych więc się wyróżniają i denerwują:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomayoo
Hej Pierwszego siwka znalazlem u siebie w wieku 19 lat pozniej bylo tego coraz wiecej teraz mam 26 i coraz bardziej mnie to wnerwia - kupilem odsiwiacz dla mezczyn DELIA - na ulotce bylo napisane ze przywraca naturalny kolor wlosow ( mam ciemnobrazowe wlosy) po 8 minutach od nalozenia zmylem i sie zdziwilem na maksa - dodam ze negatywnie bo juz nie mialem brazowych a kruczo czarne - wygladaja nie naturalnie - zalamka :) postanowilem ze teraz sprobuje sposobem "naturalnym" czyli najlepiej cos ze skorka orzechow wloskich - one farbuja na brazowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 77
Tomayoo, podziwiam Twój zapał :-). Ja juz takiego nie mam. Teraz tylko frustracja po każdym niewybrednym komentażu co do moich włosów i odliczanie dni do kolejnego farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwienie
to zanik barwnika w skórze,może byś spowodowany stresem,lub brakiem miedzi,a wiek akórat nie ma tu nic do rzeczy,znam przpadek że człowiek po silnym wstrzasie osiwiał przez jedną noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek77
Monika 77. Ja mam też 30 lat i głowa siwa. Pierwsze siwe włosy zauważyłem 9 (a własciwie fryzjerka: "Och ile ty masz siwych włosów!!!!!!"). ... a miałem wtedy 16 lat. Przeżyłem z tym różne chwile, mając nawet myśli samobójcze. I tak trwa to już prawie 15 lat. Przez te stresy posiwiałem pewnie dużo szybciej niż by to by to miało miejsce, gdybym to poprostu mówiąc kolokwialnie olał. Ale cóż to taki paradoks że przejmowanie się tym wpływa dokładnie na to co jest powodem naszego załamania, czyli na siwienie. Teraz już odpuściłem, bo albo żyć albo odebrać sobie życie. Wybrałem to pierwsze. Przyjmuję, że są i tak już być musi. Tak jak Ciebie denerwuje mnie tylko ta ilość komentarzy w stylu "taki młody a taki siwy!" lub "ale ty siwiejesz!!!""- jakbym o tym nie wiedział... A jak wy radzicie sobie z tymi komentarzami, co odpowiadacie???. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie chcecie farbować
to tylko naturalny kolagen przywróci siwym włosom ich dawny blas i kolor,nie niszczy a jeszcze wzmocni i zagęsci:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolagen nie jest \"odsiwiaczem\". Kolagen powoduje lepszą elastyczność skóry a przez to lepsze przytwierdzenie cebulki włosowej. Owszem, jesli skóra jest dobrze odżywiona i ukrwiona to włos dostaje więcej substancji odżywczych w tym melatoniny, która jest odpowiedzialna za kolor właosów. Ale sam kolagen niczego nie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon
ja mam 27 lat i nie mam siwych włosów. Mam brązowe naturalne. Kiedyś słyszałam od jednej pani, że jak się od wczesnych lat farbuje to szybko siwieją. Ja jeszcze nigdy nie farbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najczęściej(!) sprawa genetyki i stresów. Pani, która powiedziała, że siwienie jest przyczyną farbowania włosów w młodości nie ma pojęcie o czym mówi. To kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSXI
Na początku mego listu chcialem pozdrowić wszystkie siwe Dziewczyny, kobiety... babcie ;p Ja mam Juz duzo siwych wlosow, mam 16 lat, i mam problem... bo mialem dziewczyny, a teraz boje sie ze niespodobam sie ;/ Wszystkie treningi, smukla sylwetka... ale ten problem nie daje mi spać ;p Prosze o pomoc psxi@o2.pl Te forum jest fajne, bo konkretnie o to mi chodziło ;D Mi w starej klasie mowili ze jestem najmadrzejszy z klasy z matmy bo mam siwe wlosy;] niewiedzialem czy smiac czy płakać ;D może moja druga połówka tez powinna je mieć... bo w końcu lepiej mieć niż nie mieć ;D Mr.PSXI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSXI
A jak ktoś powie "wiesz, on siwieje" To nauczę się szpagatu, kopne go z wyskoku w tył jego "prawidlowej" głowy ;D I zabójstwo na miejscu ;D Każdy sąd mnie uniewinii a mi ulży ze nikt mi tego w życiu już nie powtórzy. Po co kolega ma popełniać samobujstwo i stracić tyle pięknych chwil w zyciu!!! Hhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSXI, rozbawiłeś mnie swoim poczuciem humoru :D ! Ale nadal nie wiem tak na serio co robić i mówić gdy ktoś po chamsku komentuje moje włosy. Czy odpowiedać chamstwem na chamstwo? Czy powiedzieć coś \"mądergo\" ( choć pewnie i tak nie zrozumie o co mi chodzi)? Mam ochotę komuś takiemu dokopać. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 31 lat i od prawie 10
lat siwieje ale jakos nie spotykam sie z komentarzami czy uwagami na temeat moich wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwka
Też od 10 lat siwieję, a mam 30.Aktualnie mam pasemka, dopiero miesiąc, a widać już siwe odrosty. Nie wiem już co robić, bo z farb mam mocno zniszczone włosy, boję się,że kiedyś będę łysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwka
Też od 10 lat siwieję, a mam 30.Aktualnie mam pasemka, dopiero miesiąc, a widać już siwe odrosty. Nie wiem już co robić, bo z farb mam mocno zniszczone włosy, boję się,że kiedyś będę łysa. Ratunku!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwka
Monika powiedz jak ty radzisz sobie z włosami, jak i czym farbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlk
Nie ma sie czemu dziwic ,siwienie bedzie postepowało wraz z postepem cywilizacji,stresy daja popalic toksyny tez,nie ma sie co ogladac na wynalazki bo one niczego dobrego nie przyniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 77
Do Siwki: No cóż, ja włoski po prostu farbuję. Z natury jestem (byłam?) szatynką więc farbuje włoski na bardzo zblizony kolor. Moja fryzjerka robi mi taki kolor, że wyglada jak naturalny, a nie jak "ufarbowany hełm" ;). Ale muszę farbować średnio co 4 tygodnie, bo na ciemnych bardzo widac odrosty. Niestety farbowanie niszczy włosy: są słabe, suche, wypadają, matowieją. Niewiele można na to poradzić. A siwienia nie da się zatrzymać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA222
hEllO WSZYSTKIM SIWIUTKIM... MAM 23 LATA I OD 15 LAT SIWE WŁOSY I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE JEST ICH SPORO :/ PRZYŁĄCZAM SIĘ DO WASZEJ GRUPKI. NIGDY WCZESNIEJ NIE WCHODZIŁAM NA TAKIE FORUM, A TERAZ SĄDZĘ ŻE TO BYŁ BŁĄD. MIMO WSZYSTKO TO POCIESZAJĄCE, ŻE NIE JESTEM SAMA Z TYM PROBLEMEM. CHOĆ ŻADNEGO POMYSŁU NIE ZNALAZŁAM PO PRZECZYTANIU TYCH 4 STRON RÓŻNYCH OPINII I WSKAZÓWEK. KIEDYŚ MIAŁAM CIEMNO-BRĄZOWE WŁOSY I JAK SIĘ PEWNIE DOMYSLACIE SZYBKO BYŁO WIDAĆ ODROSTY. DOPIERO W TYM ROKU ZROBIŁAM SOBIE PASEMKA KTÓRE TUSZUJĄ ODROSTY, ALE NIESTETY I TAK NIE NA DŁUGO... ALE ZAWSZE COŚ... NIE MAM ZNISZCZONYCH WŁOSÓW BO PO OK. 2 TYGODNIACH FARBUJĘ TYLKO ODROSTY I W TEN SPOSÓB CHCĘ \'ZEJŚĆ\' DO TONÓW BLONDU - NA PEWNO BEDZIE MI ŁATWIEJ ZATUSZOWAĆ SIWIZNĘ:) TAK ZRESZTĄ ZROBIŁA MOJA MAMA I TERAZ WYGLĄDA PO PROSTU SUPER! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiałam się nad zmiana koloru na blond, ale jeszcze nie \"dojrzałam\" do tej decyzji. To zbyt radykalna zmiana. Może kiedyś... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa baba jaga
kurcze a ja myślałam że jestem jedyna:)ja mam 18 lat przed rokiem koleżanki uświadomiły mnie że mam kilka siwych włosów...koszmar,nie wiem może to dlatego że żyje w stresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×