Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwowlosa

Mam 22 lata i siwe włosy!! pomocy!!

Polecane posty

Gość psxi
[http://www.takarada.pl/kqs/index.php?d=produkt&id=4], [http://www.grecian.pl/grecian.php] kupie niedługo... niestety jestem bezrobotny ;] bo mam 16 lat hahahah do poczytania http://facet.interia.pl/seks/know-how/news/fetysz-siwych-wlosow,934694 Tak sobie mysle czasem zeby isc do marketu i kupic sobie piwo ;] Ale ujak na zlosć oni nie powiedza ze wygladam staro z siwymi wlosami ;] Fakt jest taki że włosy jakie by nie były to nadal nie mam 18+ hehe pozdro for All ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka siwowłosa
witam mam 29 lat ipełno srebrnych nitek podejrzewam że powodem są silne -końskie dawki przeciwwirusowych leków które musiałam brać w ostatnim czasie czy ktoś osiwiał przez leki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest prawdopodobnie siwa od leków. Bierze bardzo silne leki od 15 roku życia i prawdopodobnie one się przyczyniły do siwizny. No chyba, że to u nas rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka siwowłosa
a czy ktos wypróbował maseczki odsiwiajacej z olejku kokosowego o którym wspomniano wyżej?Jestem ciekawa czy działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopppp
tez mnie ta maseczka ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka siwowłosa
A czy ktoś używa naturalnych farb jak np.henna? Na ile działają takie farby,czy pokrywają siwe włosy? Wiem że normalne farby są szkodliwe nie tylkodla włosów ale i wogóle dla zdrowia-szczególnie dla oczu.No ale,co mamy za wyjście..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kochane! jezeli chcecie zachowac naturalny kolor wlosow w dobrych salonach robia zabieg odsiwiania!! niestety nie dziala od razu i nie na farbowane wlosy. ale mysle,ze po 3 beda calkiem ladne, potem raz na 2,3 miechy jeden zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
zabieg odsiwiania jest szkodliwy bo odsiwiacze maja w swoim skladzie szkodliwe zwiazki i pierwiastki miedzy innymi rtęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa
potwierdzam reklamowany RE -NATURE w moim przypadku jest bez sensu -mam podrażnione dziasła!!Boję się że na farby też organizm tak zadziała ,i co wtedy??Aż strach pomyśleć bo mam dopiero 29 lat...i coraz więcej siwków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na farby nie będziesz miała tak ostrej reakcji (mam nadzieję). Nie oszukujmy się jednak- farby niszczą włosy, źle wpływają na skórę głowy itp. Ale chyba nie mamy innego wyjścia. Co do ostrych reakcji alergicznych to wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, od farby, od częstotliwości farbowania itd. Ja jestem alergiczką. Mam alergię na mnóstwo substancji chemicznych.Ale farbowanie nie wywołuje u mnie jakichś drastycznych reakcji, poza niewielkim łupieżem. Używam farb Subriny. Ładne kolory są zwłaszcza w brązach. I są stosunkowo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igranka
to ja chyba nic nie powinnam mówić, bo mam 29 lat, ale powiem, że ostatnio też znalazłam 2 szt po prawej stronie głowy jeden i po lewej, nie cały tylko od cebulki ok. 4 cm były siwe, myślałam, że sie załamię, przecież jestem młoda, nawet dzieci jeszcze nie mam, wszystko przez te stresy, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
mam pełno srebnych nitek(które przybywają w przerażającym tempie-w lutym miałam z 4 siwki a teraz to chyba już co czwarty nad uszami) mam kolor ciemny blond i dylemat: czy pofarbować je na ciemny czy zrobić blond pasemka a może balejaż(kolor??).Dziewczyny co radzicie?Jak można ukryć te cholerne siwe włosy?Czasami to mnie już dobija że w tym wieku mam taki problem!Jak widze siwych (starszych)ludzi to myśle ile mi zostało czasu żeby wyglądądać jak oni.Dodam że dzieci też jeszcze nie mam a w czasie ciązy nie można farbować-więc jak mam iść do porodu -siwa...?Ta wizja mnie przeraża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
i jeszcze jedno czy jeżeli wybrać farbowanie to czy farbą czy szamponem?Najwięcej mam siwych nad uszami.co radzicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kto Ci powiedział,że w ciąży nie można farbowac włosów? Kolejny dziwny przesąd... Pewnie, że trzeba w ciąży bardziej na siebie uważać, ale bez przesady. Napewno nie staraj się przyciemniać włosów, bo wtedy siwe odrosty bedzie widac jeszcze bardziej. Napewno lepszy bedzie jakiś balejaż albo pasemka. Ale czy jest sens przejmować się czterema siwkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
moja ciocia pierwsze siwe włosy miała w wieku 18 lat a mój tata tak jak ja-29 czyli to wszystko wina genów-szkoda żw w tym przypadku nie mam ich po mamie ona pierwsze siwe włosy miała w wieku 55 lat,ale dziekuje za rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwka
też zaciekawiła mnie ta maseczka z olejkiem kokosowym, chciałam ją wypróbować, szukałam olejku kokosowego we wszystkich możliwych sklepach, ale niestety nie znalazłam, może ktoś wie gdzie można go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
ostatnio wyczytałam-też na stronie nt.siwienia,gdzie matka 12-letniego dziecka,który zaczął siwieć,stosuje zioła oczyszczające krew,po których po ok.4 tygodniach ludzie o siwych włosach wracają do swojego koloru.Zioła te oparte są na książce : STEFANIA KORŻANOWSKA :PRZEWODNIK PO ZDROWYM ŻYCIY. oto przepis kłącze perzu korzeń mniszka kwiat nagietka korzeń łopianu ziele nawłoci w jakich proporcjach yo pić-tego nie wiem,ale chce kupić ta ksiażke,kto wie-warto spróbować(ale czy działa na geny??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
podobmo kwas foliowy zapobiega przedwczesnemu siwieniu,znalazłam też jakieś cudo o nazwie CHEVITON ale kosztuje 88zł!i nie wiem czy jak ktoś już zaczął siwieć czy mma sens to brać,ale dziewczyny (ichłopcy)nie martwcie się są gorsze problemy,ja się już pogodziłam z tymi siwkami ide za tydzień do fryzjera to chyba coś wymysli..przynajmniej na jakiś czas,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert urbanski byl juz
siwy gdy byl w liceum:) to geny i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfgf
probowal ktos tego Re-nature? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giiiieniaaa
najgorzej działa stres ja po stresujacym dniu mam kupe nowych siwulców:( :( mam totalnego doła mam 20 lat i juz nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwowłosa 2
wyczytałam na stronie dla 40-latków że dla mężczyzn na siwe włosy jest skuteczny REVITALIC FOR MEN wystarczy wymieszać zawartość saszetki ze zwykła wodą,nałożyć na włosy aby po kilkunastu minutach przywrócić im naturalny kolor. znalazłam tez przepis: świeże zielone łupiny orzecha przepuścić przez maszynkę do mięsa dodać do nich olej kokosowy i nałożyć na włosy-podobno wychodzi brązowy kolor i w miare trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllen
a co z tym sezamem? Próbował ktoś?? ja jem często sezamki ale to chyba za mało i takie przetwożone i z cukrem to chyba nie zdziała za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek
Hello Everybody! ja mam 24 lata i dzisiaj dowiedziałem się że mam kilka siwych włosów. (Kilka to może mało powiedziane). A dowiedziałem sę tego od swojej mamy, która nie ma ani grama siwych włosów. Mam wlosy koloru ciemny blond i jakos wczesniej nie zauwazylem tego fenomenalnego odkrycia. Ale jakie poruszenie w calej rodzinie... Po slowach mamy ze siwieje stanąl mi taki obrazek przed oczyma: ze bede wygladal jak Lesli Nielsen w "nagiej broni" - o zgrozo!!! cala ta sytuacja wydaje mi sie zabawna ale jak inni ludzie zareaguja, jeszcze nie bede mogl sie odpedzic od wielbicielek Lesli NIelsena, a jest ich napewno sporo... :-P tylko ze one maja pewnie po 60 lat. Ratunku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
Nie pozostaje wam nic innego jak skorzystanie z produktu SILVER STOP sam zaczolem siwiec w wieku 17 lat Kilka razy w formie zartu zwracano mi uwage "siwiejesz:)" jednak dla mnie bylo to strasznie smutne i odrazu uciekalem z towarzystwa zaczolem regularnie strzyc sie na 6mm zeby sobie wszyscy zapomnieli ze (...) noi kupno SILVER STOP okazalo sie strzalem w 10 rezultaty po 3 tygodniach Przy moich ciemnych wlosach teraz moze widac 2-3 siwe wlosy ale i tak ciezko je znalezc:)) jestem bardzo szczesliwy Juz sie nie krepuje przed nikim To cos wspanialego Tylko ci co wczesno zaczeli siwiec i sa bardzo wrazliwy zdaja sobie sprawe jaki to bol jak ktos zwraca uwage ( butelczka produktu kosztuje 40zl 1 starcza na 3,4 miesiace) Jednak dla mnie cena nie gra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKUTECZNA RADA
Dziewczyny i chłopcy. Radzę wypróbować produktu "Silver Stop" lub "Grecian 2000" dostępnego w internecie. Produkty te po stosowaniu przez 2 tygodnie do 4 tygodni przywracają siwym włosom naturalny kolor. Więcej dowiecie się kiedy poczytacie o tych produktach na internecie. Radze przeczytać komentarze (aukcja allegro) ludzie zachwalają ten produkt. Napiszcie co o tym sądzicie a może ktoś ma też własne postrzeżenia na ten temat.piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettka86
mi po słodyczach przybywa siwców jak za dużo się ojem cukru wiadomo cukier wypłukuje z organizmu witaminy :( ale jak mam doła to musze:( mam 20 lat i coraz wiecej siwców :( i jeszcze zaczęły mi teraż okropnie włosy wypadać mam totalnego doła :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Mam 28 i psychicznie wysiadam. Farbowanie co miesiąc - ile tak można? Włosy są w fatalnym stanie znizczone,wychodzą garściami, nie wiem co mam robic. Caly czas (poza snem) myślę o swoich siwych włosach. Nie mam chłopaka i nie chcę mieć. Nie wyobrażam sobie momentu, w kórym musiałabym mu powiedzieć o siwych włosach i jego reakcji. To ponad moje siły. Moje życie tojedna wielka porażka. Dlaczego to akurat mnie musiało spotkac? Chciałabym skończyc ze sobą, ale nawet nie mam odwagi. Nie pociesza mnie to, że nie jestem sama z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 31 lat
i ten sam problem co ty normalnie juz wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×