Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonqa

Pytanie o srodek odchudzajacy BioCla

Polecane posty

Gość 321b00m
ok, dziekuje bardzo i trzymam kciuki :)) napewno bedzie dobrze tylko nie rezygnyj z cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest lepsze/ skuteczne/ bio cla z zielona herbata czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
mi sie wydaje ze biocla+zielona herbata jest lepsze, poniewaz herbatka ta dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria74
mozecie podac firme bo slyszalam ze jest nie jedna i niewiem ktore wybrac?dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
hej wam!! valkiria74 firma nazywa sie pharma nord, przynajmniej tak jest napisane na moim opakowaniu, ale na rynku jest chyba tylko jeden srodek o nazwie bio cla, chyba ze mozna kupic w sportowych sklepach sam srodek cla nom...a tak ogolnie to dzisiaj zaczelam stosowanie tego srodka, tyle ze musze cw dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taką nazwe firmy jutro bedzie 10 dzien odką biore bio cla i musz epowiedziec ze jest to srodek dla cierpliwych jezeli chodzi o mnie to zauwarzylam drobne zmiany zmalał mi brzuch ale to nie jest jakas ogromna minimalizacja!! schudły mi boczki z 63kg warze 60 i pół kilograma ale po 1 jem regularnie 3 posiłki dziennie po 2 staram sie te tabletki brac wmiare regularnie 3 mój ostatni posiłek to activia o godzinie 18 puzniej juz nie jem nic 4 pije cherbatki przeczyszczajace bo z tym to akurat mam nie lada problem :( 5 ćwicze minimum 40min dziennie 6 raz w tygodniu chodze na basen 7jestem dobrej myśli!!!! bo to najwarzniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
Hej Ryksa! Bardzo madrze robisz ze trzymasz taka diete i cwiczysz, 3 kg w ciagu 10 dni to spoko :) trzymaj sie dalej pzd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaacha
hej!biore te tabletki od wczoraj nie wiem czy przyniosą efekt ale pokładam w nich ogromne nadzieje. to moja ostatnia deska ratunku. tylko ze mam do zgubienia ponad20kg!!! czy to w ogóle możliwe??????? prosze o odp na moją wypowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
Hej Wam!! kaaaacha musisz napewno cwiczyc, no i jakas dietka by sie przydała, a NAPEWNO bedą efekty, tyle ze na to trzeba czasu.. niestety ja naleze do osob niecierpliwych, ale mam nadzieje ze branie tabletek mnie zmobilizuje do dalszej pracy pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie pożądnie zaweżmiesz to napewno dasz rade ja chciałam zrzucic 7 kilo i 3 juz mam z głowy :) chociaz miałam takie dni ze chciałam dac sobie spokuj bo nie było widac efektów mojej pracy a do tego jestem obrzarciuchem ale jakos to przetrzymałam i teraz wiem ze schudne co do ciwiczen to musza byc napewno ja np skacze duzo na skakance bo moim kompleksem są duze i umiesnione łydki i przedewszystkim chce sie pozbyc ich ale ty skup sie na partiach ciała które tobie najbardziej wadzą proponuje zez diete ale nie jakąś tyranie ja naprzykład jem wszystko oprócz słodyczy tylko ze w małych ilosciach i co najwarzniejsze nie jem po 18 chociaz korci jak cholera ale trzeba sie przemuc bedzie dobrze zobaczysz trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam woelką prośbęjak możecie to piszcie o fefektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
nom, to u mnie narazie spoko....powoli, ale i tak sie ciesze :)) codziennie staram sie jezdzic na roweryku i leeka dietke trzymam ;) pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta__
Czy to mozna normalnie kupic w aptece bez recepty? Jego nazwa to biocla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata158
To jest swietny srodek,bezpieczny ja w ubieglym roku zazywalam go pod koniec zimy .3 opakowania i stracilam 7kg,i wtym roku tez zamierzam go zastosowac.Teraz popijam Slim Coffy ,ale w marcu kupuje biocla z zielona herbata,bo musze szybko dokonczyc pozimowe ochchudzanie:) polecam wam witrynke www.herbapis.pl maja duzy wyborwyszczuplajacych nowosci.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata mam do ciebie pytanie czy to ze musisz znowu go zacząc zazywac znacza ze przytyłas czyzby efekt jojo?? a co oprócz tego ze brałas te tabletki robiłas ?? ćwicyłaś stosowałas diete ?? bo ja schudłam kilo i na tym jak narazie sie skończyło a potrzebuje zrzucic jeszcze 4 ale jakos sie nie da biore to juz tydzien trzymam dosc ostrą diete i ciwicze 40 min dziennie prowadze aktywny tryb zycia cały czas cos robie !! wiec co jeszcze powinnam zrobic ?? doradz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazzi
Siemka wszystkim:) uzanie pzreczytałm wasze wypowiedzi o tym srodku... Jestem dosyc młod bo mam dopiero 16 lat ale musze troszke schudnąć.....I mam pytanie czy wiek moze byc jakims pzreciwwskazaniem do zarzywania tego srodka?? znajpomi strasza ze moge sobie zrobic krzywdy...a Wy co o tym myslicie?? z gory dzieki zxa opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze zeby wiek miał jaki kolwiek wpływ na działanie tabletek no chyba ze zazywało by go 5letnie dziecko ale musisz liczyc sie z tym ze przyjmowanie karzdego rodzaju tabletek zacząwszy od przeciwbulowych , antykoncepcyjnych a skonczywszy na antybiotykach ma naprawde duzy wpływ na organizm a najbardziej na wątrobe ale gdyby karzdy sie tego trzymał to po co były by tabletki jezeli chodzi o mnie to jak narazie nie zauwarzyłam żadnych efektów ubocznych a biore to juz 3 tygodnie a poza tym to skoro jest dostepne w aptekach to pewnie nie jest takie szkodliwe osobiscie moja droga jezeli nie masz dużej nadwagi to nie polecam sa inne sposoby a poza tym to trzeba liczyc sie z tym ze od smych tabletek sie nie schudnie bo jest to tylko suplement diety!!! czyli wspomagacz przy sporym wysiłku i aktywnym trybie zycia diała ale i bez tego mozna sobie dac rade. moim zdaniem jednak sam fakt ze bieze sie tabletki mocno wpływa na psychike i motywuje a wracajac do tematu to jezeli inne leki zazywasz normalnie to po leku na otyłość tez nie powinno ci nic byc pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś16
widze że wasze opinie są w wiekszości pozytywne zatem mam pytanie jakie sciczenia stosujecie przy kuracji BioCLA.Bo dla mnie bardzo ważne bo niechcę wyrobic sobie nadmiernych mięśni a jedynie wspomuc spalanie.Chciałabym głównie schudnąc z boczków ud i brzucha co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazzi
dzieki Ryksa za odpowiedz :) Masz racje skoro jest to w aptece to nie powinno szkodzic :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje basen rower i beganie aerobik oprócz tego mozesz robic brzuszki tylko bez przesady jezeli nie chcesz mięsni własciwie to mozesz robic wszystko tylko bez forsowania najlepiej cos co nie nadwyrEza mięsni ale męczy organizm ja robie duzo brzuszków bo akurat umięsniony brzuch bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czy ktos moze mmi powiedziec czy jest po tym efekt jojo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anka
nie ma po tym efektu jojo.Pisze na opakowaniu;)).Kupilam to dzisiaj.Mam nadzieje ze pomoze mi chociaz troche zrzucic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia __24
_anka....pytanko...ile kaski? listek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anka
Ja kupiłam od razu całe opakowanie.Cena załęży od apteki.Mje kosztowało 40 zł 60 tabletek, ale pytałam w aptece gdzie kosztowało nawet 59,90 tez 60 tabletek.Musisz się zorientowac;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola89
mam pytanko.Kupiłam te tabletki.Czy moze mi ktos zwas powiedziec po ile je przyjmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka08
Hej! Od czterech dni biorę cla i jest super wogle nie czuję głodu robię brzuszki i tańcze..:D:D musze zgubić przynajmniej 5 kilo...a jak myślicie po ilu dniach widać już coś np. w okolicy brzucha albo ogólnie po sylewetce...proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka08
A i jeszcze jedno zalecana dzienna dawka to od 2 do 6 tabletek...ja biore po trzy dziennie. Niech mi ktoś poradzi kto schudł ile brał dziennie???? plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _anka
malwka ja tez biore go od bardzo niedawna.Postanowilam nie jesc slodyczy, ale teraz to nic mi sie nie chce jesc.Czuje sie bardzo lekko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×