Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonqa

Pytanie o srodek odchudzajacy BioCla

Polecane posty

hehehe no to tak narazie ja go biore ponad mieśąc po 2 tabletki dziennie i szczeze to mój organizm sie chyba przyzwyczaił bo jesc to chce mi sie normalnie ale nie jem za duzo bo sie pilnuje zrzuciłam 3 kilo i chciałam jeszcze chociaz dwa ale jak staneło tak stoi od 2 tygodni głuwnie chodzi mi o to zeby schudły mi nogi ale z tym jest ciezko jedyne co moge poowiedziec pozytywnego o biocla to to ze schudłam w okolicach brzucha widac mi zebra nie mam gróbych boczków które jeszcze niedawno miałam a co najleprze nam kaloryfer na brzuchu heeheh schudło mi to co wogóle mi nie przeszkadało zostały jednak nogi jak słupy i wyglądam strasznie nieproporcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka08
Dzięki za odpowiedź :D no mi właśnie najbardziej zależy na brzuchu :D A ty Ryksa w czasie tego miesiąca nie jadłaś słodyczy?? Napisz czy ćwiczyłaś jak tak to ile i co ?? :D:D jakbys mogła to czekam na odpowiedź :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak słodyczy to ja ogólnie nie jadam bo nie przepadam wiec nie jadłam wogóle ale to nie był dla mnie zaden problem co do ciwiczeni to ciwicze duzo robie 150 brzuszków 100 przysiadów robie 3 ciwiczenia na miesnie skosne brzucha które trudno jest opisac robie ciwiczenia na miesnie posladków skacze duzo na skakance tylko ze niewszystko naraz dziele sobie to na 4 serie i co najwarzniejsze ciwiczenia wykonuje powoli i dołkadnie bo nie prawda jest ze jak sie szybko ciwiczy spala sie wiecej kalorii własnie jest odwrotnie a noi jeszcze chodze na basen raz w tygodniu acha i robie te cwiczenia 6 dni w tygodniu w niedziele nie ciwicze bo nie chce mi sie a pozatym jeden dzien przerwy jest bardzo wskazyany no i to by chyba było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinga_78
Witam Podzielę się z Wami moimi obserwacjami. Biorę BIO CLA z zieloną herbatą od 1,5 tygodnia i: 1.z brzucha straciłam boczki (oczywiście ćwiczę codziennie po 15 minut); 2.uda mi trochę zeszczuplały (hurrra); 3.biorę 2 tabletki dziennie (to jak ktoś chce schudnąc do 5 kilo, branie ich więcej może powodować za duży spadek wagi i efekt jojo-niestety); 4.nie polecam brania BIO CLA z herbatkami przeczyszczającymi-możemy nie dojechać do szkoły/pracy:))) To na razie tyle, zobaczymy co będzie po miesiącu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczka
Hejka! Ja mam 18 lat, brałam bio-c.l.a. dwa lata temu przez jakis miesiac chyba, nie pamietam dokladnie... Tylko wtedy byly bez zielonej herbaty, ale popijalam sobie ja dosc czesto wiec wychodzilo na to samo :P Cwiczylam do tego codziennie po godzince na rowerku stacjonarnym, troszke mniej jadlam, i to bylo cos :) naprawde wtedy duzo schudlam... nie pamietam wagi ale pamietam jak ciuchy na mnie lezaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem ten biocla to niezła lipa jest biore go juz półtora miesiąca najpierw po dwie teraz juz po 3 tabletki i owszem schudłam 3 kilo i na tym sie skonczyło a przeciez ja potrzebuje schudnac jeszcze co najmniej 3 te codzienne godzinne cwiczenie juz mnie wykanczaja basen i aerobik zreszta tez niejem duzo co jeszcze mam zrobic?????????!!!!!!!!!!!!! pomuzcie jestem zrozpaczona!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 1988
wedlug mnie to nie tabletki pomagaja srzucic te kilka kilo tylko cwiczenia isama mysl o tym ze bierzemy cos co a nam pomoc nas mobilizuje do dzislania np.cwiczen.Nie wierze w to biore to od ponad miessiaca i nie schudlam ani kilograma nic kompletnie nic nie widac po ciuchach a tak mi zalezalo na 3 kg.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetnes
hej ryksa , waga teraz stanela i to normalny obiaw. Przy cwiczeniach fizycznych i diecie, nastepuje taki przelom kiedy masa tluszczowa spalasz a w zwiazku z cwiczeniami rozwijaja sie miesnie. Tym sie wogole nie przejmuj, bo Twoje cialo i tak i tak sie zmienia, nabierasz lepszych ksztatow, jedrnieje cialo przez prace miesni i proces ich rozbudowy. Napewno w pewnym szokiem moze zdazyc sie tak,ze ktoregos czasu staniesz na wage i przybedzie Ci kg, ale nie przejmuj sie!! Tak sie dzieje czesto! Waga stoi a cm ubywa!! Trzymam kciuki!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dlugo trzeba brac i ile opakowan aby zrzucic 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinaa
Ale przy tym srodku trzeba też dużo sie ruszać. Z tego co czytałam środek BIoCLa działa powoli, więc trzeba byc cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanecia147
hej...waże jakieś 17 kg przy wzroście 163...może i nie mam niewiadomo jakieś dużej nadwagi ale jednak nie chce być taka gruba i szeroka w biodrach....nie jestem pewna czy kupić ten preperat....mam różne obawy....słyszałam, że jak zażywa sie różne środki odchudzające to ma się np biegunke....jak czytałam wasze opinie to tylko, że chydnie sie w brzuchu...a ja chce też w biodrach troche cm stracić...prosze doradzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaa
Chyba pomyliłaś się w wadze.... 17 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze do konca maja zrzucic brzuch a najlepioej 10 kg bo inaczej strace prace a co za tym idzie fajne wakacje :/ co do cwiczen to jestes dosyc leniwa i mam slaba wole, pomecze sie jeden dzien a na drugi juz mi sie nie chce... teraz doszla do tego mala kontuzja mam zebra i lopatki stluczone i lekarz powiedzial ze bedzie mnie to bolec nawet 3 tygodnie, wiec ciezko bedzie z jakimikolwiek cwiczeniami :/ ryksa co do Twoich nie ubywajacych kilogramow...miesnie sa ciezsze od tluszczu i dlatego tak sie dzieje.. Moja kolezanka wazy 52 kg wyglada szczuplo ale miesni nie ma.. jej siostra przy tym samym wzroscie wazy 57kg i wyglada jeszcze szczuplej a to dlatego ze ma same miesnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka76
Mam pytano, bo połykam 2-3 razy dziennie te ciemne kolosy od tygodnia i mnie wszystko swędzi. Mąż się śmieje że tłuszczyk się rozpusza. Czy może jest ktoś kto je stosuje i go uczuliły? .......A boczki i brzuszek jak były tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadłam przez miesiąc
+1000 kcal ,zle się czułam-biegunki i otępienie kompletne i niestety przytłam 2 kg -nie działa lepsze juz jest cealin ale efekt dopiero po 4 miesiącach razem z diiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia 011
Ja od lutego do kwietnia zażywałam BioCla schudłam całe 2 kg :D Do tego ćwiczyłam 30 min dziennie co dla mnie było nie złym wyzwaniem, bo z natury jestem leniwa do ćwiczeń. Pewnego dnia kupiłam inne tabletki do odchudzania o nazwie Ananas są znacznie tańsze niż BioCla i przede wszytskim są dla osób które prowadzą raczej siedzący tryb życia. Schudłam 6 kg w ciągu 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09827465
NIE POLECAM.stosowałam w tamtym roku i schudłam to fakt ale jakie miałam problemy z włosami !!! niesamowite.a potem pojawia sie takie uczucie chemii w ustach , cieżko opisać, ale było paskudne i aby go nieczuć zaczynasz żreć tik taki niepomagają.wiec wracasz do starych przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
Cześć, właśnie trafiłam na waszą stronke i bardzo ciekawi mnie ten środek. Powiedzcie mi jeżeli stosuje się ten preparat to wiem że trzeba coś tam ćwiczyc ale czy trzeba przy tym z jakiś produktów zrezygnować czy mniej trzeba jeść bo tego właśnie nie wiem ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaczynam brać BioCLA i szczerze mówiąc, to pokładam w tym spore nadzieje. Do tego najlepsza dieta ŻPM (Żryj Połowę Mniej :D), czyli jakieś 1000kcal, 40 min (2x20) dziennie ćwiczeń, chrom, jazda konna i na rowerze, od września raz w tygodniu basen... Mam nadzieję, że się uda, a przede wszystkim, że będę miała na tyle silną wolę, żeby się powstrzymac od słodyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maty
biorę od wczoraj btw właśnie zauważyłam że na allegro są tańsze... 29,99 + 6,50 przesyłka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesica
Skutecznw są herbatki System Slim figura 1 2 i 3 schudłam 3 kilo w 3 dni,ale stanęłam bo....skończyły mi się herbatki na 14 dni(1)i starczyły tylko na 7 bo za duzo piłam,więc zaczęłam 2 oczyszczanie...spróbujcie tylko nie za duzo na dzień;)Acha i się mniej chce jesc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabuś
_anka gdzie kupiłaś biocla za 40 zł za 60 szt. bo szukam i nie mogę znaleźć :D Jeśli widziałyście gdzieś w podobnej cenie napiszcie gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozi19
Hmm tak sie własnie zastanawiam nad kupieniem BioCla i z waszych opisow wynika ze warto :)mam spora ndwage i chciałabym to zgubić..prosze opowiedzcie mi i nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam już na nim 7 kg, teraz przestałam brac, bo kasy chwilowo brak, ale wygląda na to, że jak już zaczęłam chudnąc, to pójdzie za ciosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozi19
Kurcze bardzo bym chciała schudnać na poczatek może być i 7kg:)mam nadzieje ze wiecej schudne..... a co do tego trzeba stosować??? taka bardzo scisła ciete i cwiczenia czy jak ????prosze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem mi bardziej służy L-karnityna + wysiłek fizyczny jak widać organizmy są różne nasze ludzkie.... mi akurat bio CLA nie pomagało i w moim przypadku jest nie skuteczne stosowane z ćwiczeniami nawet.. ale nie stoi na przeszkodzie ,żeby spróbować... może akurat w waszym przypadku będzie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×