Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonqa

Pytanie o srodek odchudzajacy BioCla

Polecane posty

Gość madzialenkalas1
Stosuje bio cla od 2ch tygodni i nie mam juz takiego apetytu na slodycze, mam ogromne pragnienie na wode i soki. Biegam wciaz do wc, ale mysle , ze warto;) Na wage jeszcze nie weszlam, ale jak wejde, to napisze cos wiecej;) Dla mnie bio cla jest ok. Pomaga przelamac pierwsze lody i 3ma sie ....wczesniej po tygodniu dopadalam sie do slodyczy. Teraz moge na nie patrzec i nic;) Niekiedy lody sobie zjem z mezem i jest ok;) Polecam;) Ps. Od czasu do czasu sobie biegam i jej w pracy marchewki, jablko,ciemne pieczywo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja;]
Właśnie maiałam napisać czy wam też ciągle chce się do wc:) bo już się wystraszyłam, że coś ze mną nie tak:) powiedzcie mi jak długo stosuje sie bio cla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnna
Ja używam Bio CLA z zieloną herbatą i są efekty!Przez 2 tygodnie schudłam 2 kg,ale do każdego posiłku jem dużo surowych lub gotowanych warzyw,a nie jadam tłustych,smażonych potraw oraz słodyczy.Cukier zastąpiłam słodzikiem,cukrem słodzę tylko kawę.Pozatym nie głoduję za bardzo i raz na kilka dni równiez skuszam się na kebaba czy hamburgera na obiad.BIO CLA działa i zamierzam wybrac około 2-3 opakowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnna
Zapomniałam dodać że pierwsze efekty widoczne są w okolicach talii i brzucha,odzyskałam wcięcie w talii,które w zimę zatraciłam.Polecam BIO CLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnna
Widzę ze macie problem ze stosowaniem BIO CLA. Stosujemy JEDNĄ kapsułkę podczas KAZDEGO posiłku! Posiłków w ciągu dnia powinno być 4 do 6. Jęśłi wiem że zjem tylko 3 to np kawę z mlekiem i cukrem również traktuję jako posiłek i w trakcie jej picia zażywam Bio CLA aby w ciągu dnia zażyć przynajmniej 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manki
witam, ja takze skusilam sie na bio i po 16 dniach 3 kg mniej nie wiem czy to tak do konca zasluga tylk bio bo codziennie cwicze od 40min do godz czasu ale pewnie tez to cos daje a co dla mnie najwazniejsze to dzieki bio nie chce mi sie slodyczy a w moim przypadku to duzo, a na dodatek przy diecie dodaje energi wiec mam ochote na ruch takze w moim przypadku chyba dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimowoli
Hej Dziewczyny.! Temat coś ucichł a ja po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi rowniez z tego forum zdecydowalam sie kupic Bio cla z zielona herbata. Hmm dzis pierwszy dzien stosowania. Faktycznie apetyt mi sie zmniejszyl (oh cudownie!;D) Dla przykladu ugotowalam sobie 3 jajka na miekko i trzy kanapki z serkiem topionym ( normalnie zjadlabym to i cos do tego) a tu, zjadlam jedno jajeczko i jedna kanapke i na tym koniec! az miło. pije dużo mietowej herbaty - ale to dlatego, ze po prostu lubie, moze przerzuce sie na zieloną jesczze. Kurcze tylko nie wiem po ile dziennie brac tych tableket. Moze któraś pomóc? Proszę. Bóg w dzieciach wynagrodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuś07
witam!;-) myślę że powinnaś brać tyle ile zaleca ulotka dołączona do opakowania a napewno takowa tam jest. Ja również zastanawiam się nad kupieniem tych tabletek chciała bym schudnąć tak ok 7kg ale najbardziej zależy mi na rzeźbie czyli na wyglądzie chce się pozbyć brzuszka i boczków. Ogólnie od kąd przytyłam powiększyły mi się piersi takie mam wrażenie ale tego już się chyba raczej nie da zmienić prawda? czytając wasze wypowiedzi zacznam się przekonywać i wybieram się do apteki a i jeszcze takie pytanie jakie koszty bo czytając widziałam różne ceny wie ktoś napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimowoli
Dziękuję Dziewczyny, że poświęciłyście chwilkę i mi odpowiedziałyście. annuś07 ja biorę Bio od soboty, czyli od wczoraj i podobnie jak Ty chce się pozbyć boczków i oponki, może nie są one strasznie duże ale mi przeszkadzają. Chciałąbym troszeczkę się wysmuklić na wiosnę. Z tymi piersiami to różnie bywa powiem Ci. Jednym już zostają takie jakie są a u innych wraz z z utratą wagi również sie zmniejszają. Jednak jeśli Ty nie chcesz się radykalnie odchudzać tylko zrzucic kilka kg to powinny zostać w calosci na swoim miejscu. Co do ceny to jest baaaardzo różnie. Fakt faktem na allegro najtaniej jest, aczkolwiek ja się jakoś boję, nie jestem przekonana do kupowania czegokolwiek przez internet a co dopiero tabletek-jak dla kogo. A w aptekach bardzo roznie. Najlepiej to po prostu, żeby sie nie nachodzić znajdz nr telefonow aptek w Twoim miescie i sie dowiedz jakie są ceny. Ja np zadzwonilam do jednej apteki, 90 kapsulek kosztowalo 79 zł, w innej 68 z groszem, a w jeszcze innej ( ta, w ktorej ostatecznie kupilam) tylko 46 zł. Więc roznie to bywa. Nie wiem czy one mi cos pomogą, na razie za wczesnie cokolwiek oceniac, ale nie bede sie wazyc, nie mam wagi nawet, tylko sie zmierzyłam. Biore 3 razy dziennie po 1 tabletce i nie chce mi sie jesc, czuje lekki glod dwa razy dziennie zjem cos malego i już. nO.. zobaczymy. Daj znać czy kupujesz czy nie i jak Ci idzie. Pozdrawiam serdecznie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8819
hey dziewczyny stosuje bio cla z zielona herbata od ponad miesiaca i jestesm zadowolona ubylo mi 5 kg mniej wiecej kilogram na tydzien, mniej jem, pije czerwona herbate i zielona, specjalnych cwiczen nie wykonuje tyle co w domu 8 min abs i buns no i tak 200 brzuszkow dziennie mysle ze bez tych tabletek nie schudla bym bo wczesniej podobnie sie odzywialam jak teraz bez stosowania diety wiec ja jestem zadowolona. U mnie w aptece za 90 kapsulek place 42 zl lub ok 50 zl, jesli sie nie wyprobuje na sobie jak dzialaja to sie nie bedzie wiedzialo czy dzialaja czy nie kazdy ma inny organizm, najwazniejsze dla mnie jest tez to ze nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimowoli
kasia8819 piszesz, że stosujesz bio cla od ponad miesiąca i schudłaś 5 kg. a czy wizualnie, w wyglądzie (brzuszek, boczki) zauważalnie się zmniejszyły? Ja stosuję od soboty, czyli dziś iąty dzień i wydaje mi się, że u mnie się zmniejszył, ale już sama nie wiem czy mi się wydaje czy nie. ;);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wammm
ze w tamtym roku zazywałam nieregularnie i cudownie znikł celulitt z moich ud, które rewelacyjnie sie prezentują, a wazyłam 85 kg i mialam troche tego tłuszczyku. ale fakt faktem była lekka dieta, niskotłuszczowa i lekki ruch czyli w miare checi i czasu :) wdług mnie działa ale musimy mu pomóc:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8819
Tak jest różnica w wyglądzie, nie wystają mi te nieszczęsne boczki z moich ulubionych spodni i wogóle ubrania są luźniejsze, skóra sie również poprawiła jest delikatniejsza bardziej napieta i ma lepszy wygląd wiadomo że od razu jakiegos wielkiego szalu nie ma ale jest rożnica widoczna no i inne osoby zauwazyły że schudlam a nie mowilam im ze sie odchudzam wiec to mnie tylko motywuje bo wiem ze nie wmawiam sobie tego ze jest mnie mniej :) dlugo zastanawialam sie czy kupic bio cla ale pomyslalam ze opinie innych ok ale dopoki sama nie sprobuje to sie nie dowiem i nie przerwe napewno po dwoch tygodniach , mysle ze gdzie s tak ze trzy miesiace bede je stosowala(biore 3 kapsulki tylko dziennie w czasie posilkow rano po poludniu i wieczorem) i zobaczymy ile schudne a pozniej odstawie zobaczymy wazne zebym nadal sie odzywiala tak jak teraz i cwiczyla i mys;le ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycha
Hej ja zaczęłam moją kurację wczoraj :) Oczekuję wyników i to sporych :P Od nastepnego tygodnia wybieram się na siłownie myślę że warto ze względu na mięśnie i lepszy efekt. Moje pytanie czy jecie normalnie pieczywo jak tak to jakie?? I co dodatkowo robicie żeby pomóc BIO-CLA ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimowoli
hej;) No prosze.;) Bardzo fajnie, że wybierasz sie na silownie, ja mam u siebie więc też troszkę z niej korzystam, zmęczenie fizyczne jest całkiekm ok! ;D ja przestałam jeść białe pieczywo, czyt chleb zwykłe, bułki kajzerki cy tego typu rzeczy bo słyszałam, że one nie pomogą tutaj, więc kupuję czarny chleb, a że nie wszystkie są smaczne akurat w lidlu fajny uptrzyłam oni tam sami pieką i jest megasmaczny. rownież polecam właśnie co wy innego jeszcze robicie? ja ograniczam jedzenie, i to sporo powiedziałabym, cwiczę trochę, pije zieloną herbate, jesli pije zwykla to nie slodze, nie jem slodyczy, jakoś idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8819
ja jem chleb pełnoziarnisty z biedronki jakoś mi posmakował :) zwykle na śniadanie go jem bo jak później spędzam cały dzień na uczelni to wolę zjeść porządne śniadanie, po za tym jem wszystko normalnie, makaron czasem, ziemniaki, różne zupy, czasami coś słodkiego jakieś ciastko też wpadnie raz na dwa tygodnie ale bez objadania się oczywiście, piję herbatę czerwoną i zieloną, ale to już wcześniej pisałam :) dzisiaj się ważyłam i kolejne kilo mniej już 68 i oby tak dalej życzę powodzenia i wytrwałości i najważniejsze żeby się nie zniechęcać po dwóch tygodniach tylko bądźcie konsekwentne i oceńcie po miesiącu czy jest różnica po bio cla, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELENA1969
Ile można schudnąć w 1 tydzień.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8819
pierwsze efekty po ok 2 tygodniach były i tak średnio pol kilograma kilogram na tydzien spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_a_b
Hej wam:) mam do sprzedania pół opakowania Bio-C.L.A. z zieloną herbatą, za ok. 20 zł. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt na maila: amemori9@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clavscla
na mnie cla działa tylko wtedy gdy ćwiczę - nie męczę się tak i wydaje mi się, że lepiej spalam tłuszcz w czasie treningu, ale poza tym nie wpływa na nic, z apetytem radzę sobie przy pomocy hoodii, a że przede mną jeszcze ze dwa miesiace odchudzania zastanawiam się właśnie nad wymianą wszystkich tych supli na jeden konkretny, wstępnie przymierzam się do któregoś z tych http://jakschudnacszybko.pl. Znacie je może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaO8122
Korzystaliscie z preparatu co sie nazywa Bio-CLA? Bo wyszukiwalam komentarzy dotyczacych tego leku i nie wiem co myslec. Moze moglibyscie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Warto go kupowac, testowaliscie jakies zamienniki? Tutaj jest troche informacji o Bio-CLA: http://www.listalekow.pl/bio-cla/ - uwazacie, ze mozna sie tym sugerowac? Wolalabym sie nie i wydac bezsensownie kase, dlatego mam nadzieje, ze cos mi doradzicie. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×