Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonqa

Pytanie o srodek odchudzajacy BioCla

Polecane posty

Gość Iwonqa

Mam pytanko czy ktos stosowal osobiscie srodek o nazwie BioCLA chce znac wasza opinie o tym leku. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkaaa
tak ja stosowałam jakie masz pytanka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----
oo ja tez bym sie chciala dowiedziec;) czy on cos dal i czy cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowalam jakis czas temu.spostrzezenia satakie,ze fakt faktem czlowiek czuje sie super,jest pelen energii i na wszystko ma ochote ,przezten czas jak to bralam ani razu nie poiwedzialam \"nie chce mi sie\",bylam chetna do wychodzenia i takie tam,ale na wadze zmian nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry tluszcz, ale zadziala odchudzajaco tylko u tych osob ktore majá jego niedobor. Ja sie zdrowo odzywiam i u mnie nie zadzialal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
MOje pytania to: Przy jakiej wadze go stosowalas, jak dlugo i czy sa efekty (schudlas po nim???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkaaa
ja mam dość duża nadwagę !!!! ale powiem wam szczerze że faktycznie działa!!!! gdy go brałam faktycznie dość dużo spadł mi brzuch a jak jeszcze do tego dołączyłam ćwiczenia to zaczął się łdnie formować!!!! naprawdę polecam!!!!! ja już nie stosuję go ze względu na dość wysoką cene ale chętnie bym go dalej stosowała!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata-----
podobno zadziala tylko wtedy jak sie cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkaaa
miałam nadwagę ok 10 kg. wagi nie sprawdzałam ale widziałam po kształcie mojej budowy i po ubraniach!!!! a to wsztsko dodało mi duzo energi!!!!!! POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 10 kg to duza nadwaga??chyba zartujesz??? ja mialam prawie 30 kg nadwagi!! to jest nadwaga....zostalo mi jeszcze 12 do zrzucenia,ale i tak uwazam,ze zaden spceyfik tu nie pomoze,tylko silna wola....wiem cos o tym,bo stosowalam juz naprawde rozniste rzeczy....po prostu trzeba dojrzec do odchudzania..ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkaaa
kochana ja też próbowałam 1000 różnych specyfików i dlatego piszę co naprawdę pomogło!!!!! a moim zdaniem 10 kg to też jest nadwaga i to nie mała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
a jak wyglada ich przyjmowanie jak sie ma podwyzszony poziom cukru?? Nie ma przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkaaa
oj tego to ja już nie pamietam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena k
tabletki odchudzające dla cukrzyków z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiilkaa
10 kg to nie dużo ??? Ja mam 3 kilo nadwagi i to jest dla mnie dużo, a ważę 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nf3u90gv0
zalezy co rozumiesz pod nadwaga?ze chcesz te 3 kg zrzucic,czy wg np BMI masz 3 kg za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
pytanie do osob ktore biora ten lek lub inne srodki odchudzajace czy nie ma przeciwwskazan co do ich brania dla cukrzykow. Przeczytajcie w zalaczonych ulotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
mroowa a jak ty zrzucilas swoje kilogramy?? Piszesz ze zostalo ci jeszcze 12 do zgubienia a co z 18 sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawajestem
Witajcie! Stosuję ten środek. Uważam , że jest skuteczny, jestem prawie w połowie opakowania i juz brzuszek robi sie płaski. Zażywam przy tym więcej ruchu, czasem poćwiczę, czasem pospaceruję dłużej.Nie chce mi sie tak jeść jak wcześniej, nie mam tzw. zachciołów na jakieś frykasy.A poza tym nie odczuwam jakichkolwiek skutków ubocznych. Podoba mi się ten środek i mam zamiar zażywać go dłuższy czas. Jak sie ma dobre układy z aptekarką, to można kupować na listki, nie od razu całe opakowanie( wiadomo- kasa...). Polecam, polecam, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grÓba
hmmmmmmmm....... czytam Wasze "wypowiedzi " i sie zastanawiam -bo widziaće mam 14 kg nadwagi i bardzo chce shudnąc ale jestem jeszcze bardzo młoda - mam 14 lat, nie mam czasu na konkretne ćwiczenie odchudzające (ale 2 razy w tygodniu mam basen- od nie dawna ),a u mnie z odchudzaniem jest - (w ptrost) nie za dobrze a wręcz masaxrycznie - choć ja tego nie rozumie bo u mnei u rodzinie są wszyscy chudzi .... dobra nie zanudzam - właśnie zastanawiam sie nad kupnem Bio-claz zlieloną herbata i nie wiem czy ten środek wybrac Pytanie nr 1.Czy to działa -ale wiecie tak naprawde :) 2. ile potrzeba czasu na 1 efekty?? 3 czy 3-rzeba do tego dołaczac jakies ćwiczneia :::::::::::( 4 ile to kosztuje?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesss
Piszecie że jesteście bardzo zadowolone z bio-cla. Ja też od jakis 2 tygodni używam tego preparatu, ale chyba nie do konca podzielam waszą opinię. Była własnie na badaniach i dowiedziałam sie że cos niedobrego dzieje sie z noja watrobą. Może to przypadek, ale jakos nie chce mi sie wierzyc. Do tej pory żadnych podobnych problemow nie mialam, wiec jedyna rzecz ktora w jakic sposob moglaby wplynac na wynik badan to te tabletki. Mam nadzieje że wszystko sie wyjasni i bedzie ok. Dlatego też apeluję do was o ostrożnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni2
3 miesiące brałam bio cla i polecam te tabletki nic w organizmie sie nie dzieje spowazaniem boni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni2
pytam teraz jesli ktos bierze lek losek jak on pomaga czy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki powiedzcie
ile ten bioCLA z zielona herbata kosztuje? listek badz cale opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajka
wlasnie kupiłam ten środek i che go wypróbopwac. Faktycznie mozna go kupic na listki- 1 listek 20 sztuk okolo 16 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
hej wszystkim!! jestem ciekawa czy warto kupic ten srodek, piszcie jakie efekty macie i czy w ogole sa? pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam wczoraj i za 60 sztuk z zieloną herbatą zapłaciłam 40zł ale jak narazie to nie odczuwam nawet zmian w samopoczuciu wcale nie mam więcej energii a jesli chodzi o jedzenie to głud odczuwam taki jaki odczuwałam moze to jeszcze zawczesnie zeby sądzic ale podobno liczy sie pierwsze wrazenie zobaczymy za tydzień jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321b00m
nom...koniecznie napisz jakie sa efekty, bo tez chcem sobie kupic ten specyfik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak jak narazie to schudłam kilo, czuje sie dość lekko , ale nie wiem czy to zasługa biocla czy moich ciężkich codziennych ćwiczen i pływania na basenie ale bede cie informowała wkońcu to dopiero 5 dzien odkąd je bioe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×