Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonqa

Pytanie o srodek odchudzajacy BioCla

Polecane posty

Gość july_16
mam166 wzrostu i waze 54kg...Wiem ze dla niiektórych to mało ale ja musze zrzuci 4 kg...i mam na to 3 tygodnie. Chcialabym wiedziec czy przy tej wadze schudne przy pomocy tego srodka 4 kilo...codziennie trenuje i ogranicze diete.Myslicie ze sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july_16
chcialam tylko dodac ze trenuje boks i zostalo mi wlasnie 3 tygodnie do wazenia...dlatego takmi si spieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzuchna
nie wierzcie w zadne srodki to tylko strata pieniedzy caly czas nie mozna tego brac a po przerwaniu nastepuje efekt jojo dlatego radze troche przystopowac z jedeniem wiecej ruchu i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak1986
czesc wszystkim ja dzis wasnie kupilam Bio-CLA w sklepie z suplementami co prawda w Anglii ale znalazlam.hehe.mam 150kapsułek w cenie ok.100zł.i zamierzam stosowac 6 tabletek dziennie-3 rano ok. godziny 11 bo wtedy jem sniadanie i 3 tabletki ok. godziny 17 bo wtedy jem drugi a zarazem ostatni posilek w dniu.OPIS MOJEJ KURACJI ODCHUDZAJACEJ;sniadanie-chuda szynka lub boczek podsmażany,szklanka soku pomidorowego,ciemne pieczywo.obiad-sałatka z,pomidora.ogóreka,papryki,szynki i sałaty+żółtko z jajka,mieso z kurczaka podsmażone lub ugotowane.Ogólnie dziewczyny duzo warzyw i owoczów,soki ,herbaty owocowe lub mietowe,nie jem slodyczy a diete zaczełam 4 dni temu a od dzis zarzywam ten suplement,co drugi dzien chodze na siłownie i basen.powróce do tematu jak zauwaze efekty.pozdrawiam.P.S.wazne jest to zeby sie nie poddawac.trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Cyz jest mozliwość schudnięcia z brzuch (wiszącego) i zeby wrócił o0n do poprzedniego wyglądu? Czy zostanie wisząca oponka? Czy bioCla pomorze mi w tym? W jakim czasie widać efekty i ile tabletek dziennie trzeba stosować? I najwarzniejsze cy merzczyzni też mogą stosować ten środek? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1986
czesc bunia.ja zazywam ten srodek od paru dni i trzymam diete i powiem ci ze sam suplement nie pomoze ci zrzucic brzuszka musisz do tego cwiczyc i ograniczyc jedzenie.ja jem 2 posilki dziennie ale odkąd biore te kapsulki to nie mam duzego apetytu a wczesniej potrafilam jesc nawet o 12 w nocy a teraz ostatni posilek zjadam o 17 i co drugi dzien chodze na silownie i basen.mam duzo energi i zapalu do cwiczen.po bio-cla nie czuje zmeczenia i mam checi na wszystko-zauwazylam to juz po 2 dniach stosowania.narazie sie nie waze zeby sie nie zniechecac poniewaz efekty nie sa widoczne po kilku dniach.a co do tego czy mezczyzni moga to stosowac to szczerze mowiac nie mam pojecia ale najlepiej zapytaj w aptece.ja kupilam ten srodek z pulki przeznaczonej dla kobiet.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wutaj olciu. Dzisiaj stosuje drugi dzien biocla i jakos nie odczuwam braku apetytu, ale jeszcze wszystko przedemną i męzem bo on też stosuje. Robie brzuszki codziennie wieczorem. No może cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1986
witam bunia,ja stosuje 6 tabletek dziennie,3 rano i 3 wieczorem.jezeli masz mozliwosc dołacz do cwiczen basen i moze rower,i wprowadz jakąs diete ale oczywiscie nie głodowa,zaleceam nie jesc po 18,ale wszystko zalezy od ciebie i od meza.musicie sie wspierac na wzajem.P.S.trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalu
Witam wszystkich, Też jestem jedną z tych co stosuje Bio CLA. I widzę efekty. Zanim zaczełam stosować ten środek zrobiłam lekkie rozeznanie i pierwsze na co mnie uczulono to to, żeby nie szaleć z ograniczaniem jedzenia - pięć małych posiłków dziennie, ostatni na trzy godziny przed snem (żeby organizm nie zaczał magazynować tłuszczu w oczekiwaniu na "głodówkę").Tak więc stosuję dietę (czyli jem trochę mniej) chodzę dwa razy w tygodniu na aerobic, bieżnię, brzuszki (w zależności na co mam ochotę), smaruję się jakimiś "cudami" na spalanie tkanki tłyszczowej na brzuchu (Elancyl). Miesiąc stosowania i 2 kg mniej, sylwetka sie wysmukliła, a brzuszek wyraźnie spłaszczył. A i co najważniejsze pozwalam sobie czasami na małe co nieco do kawy (np. ptyś). Wiem, ze dla niektórych te 2 kg to nie za dużo, ale mam nadzieję, że to początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
Hejka na początek pozdrawiam wszystkie dziewczęta :D. Lalu chciałam się zapytać co to masz czy się smarujesz aby spalić tkanke czy to jest dobre ?? Na jakiej zasadzie to działa, gdzie to kupić i ile to kosztuje :) I jescze jedno z tego co czytałam to piszecie że bierzecie więcej tych kapsułek czy jeżeli bedzie się połykać tego wiecej to jest szansa na lepsze spalanie ?? I czy do takich ćwiczeń wystarczy atlas ?? dzieki i czeakm na odpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka05
Dziewczyny mam pytanko stosuje Bio-c.l.a o 1.02 i do tego ćwiczę po 30 min powiedzcie mi czy to działa no i czy nie ma żadnych skutków ubocznych.po moim brzuszku widzę efekty zaczyna sie robić twardy no i ma o 1cm miej czekam na wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka05
prawdę mówiąc ja mam dobra przemianę materii i to może dla tego tak szybko chudnę przez te 4 dni schudłam 1,5 kg no ale jest jeden problem po tych tabletkach nie chce mi sie jesc no i można powiedzieć ze przez te 4 dni zjadłam ok 500 kcal ale bardzo sie martwie aby nic mi sie nie stało odp. szybko!!! proszę was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka05
na początku ważyłam 59,5 kg a teraz wazę 58 przy wzroście 164 a chce schudnąć do 55kg powiedzcie czy dobrze robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek123
witam! ja stosuję Bio Cla od 6 dni i wierzcie mi że działa straciłam apetyt nie chce mi sie słodyczy (gdzie ostatnio już pzesadzałam) mam więcej energii nie ukrywam ze sie zawzięłam.ja już stosowałam kilka diet i cały czas musze sie pilnować ponieważ 8 lat temu mając 17lat schudłam 30 kg (ze 100kg)i do tej pory nie przytyłam lekkie skoki wagi.lubię sie odchudzać i ćwiczyć dziennie nawet do 1000 brzuszków mam bardzo fajny sprzęt kołyska na brzuszki polecam kupiłam na allegro wygodne nie obciąża kręgosłupa. i nie czuję obciążenia. wracając do tabletek tracę centymetry w udach , biodrach i brzychu. moja mama jest przy tuszy i ją też zmobilizowałam zeby brała i ona tez widzi różnice ze znikają cm z obwodu ciała pozdrawiam i życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
heja Kasiula 20 no nieźle ci to idzie a masz jakieś konkrety że tak dobrze ci idzie ze spalaniem ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
chodzi mi o jakie posiłki doladnie jesz czy normalnie wszystko ?? w jakich godzinach trzeba jesc i jakie ćwiczenia są dobre do tego i jaki czas ? Za odpowiedz ci dziekuje :) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Myszko84- moze powiem Ci czego unikam:) : - slodycze -biały chleb -slodzone napoje gazowane i alkohol -makaron -jedzenia po 17 -pasztetu -ziemniaków jem 3-4 razy dziennie, cwicze glownie wieczorem, od jutra biegam i chodze minimum raz w tygodniu na silownie, codziennie cwicze sama w domu glownie na brzuch, bo jestem typowe jabłko. Aha i byłabym zapomniala- zazywam therm line II dzieki ktoremu po wysilku naprawde czuje, ze cos zrobila bo on szybciej powoduje rozgrzanie ciala:) ja generalnie wyznaje zasade, ze bez ruchu niczego sie nie osiagnie:) sama jestem tego przykladem:) schudlam juz 15kg, zostalo ostatnie 11 ktore zamierzam zdobyc do konca maja- polowy czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
Dzieki ci Kasiulka za odpis pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty nie ma problemu, ja bardzo lubie pomagac jesli chodzi o odchudzanie:) i chetnie sie dowiem co wy stosujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
Ja stosuje BIO CLA te bez zielonej herbaty, natomiast ja bym chciała schudnąć jakieś 6 kg ja mam zwrostu 159 a ważę 61 kg ;/ chce mieć tego troszkę mniej ale dopiero dzisiaj zaczełam a nie wiem czy mi się to uda ;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie:) a skad jestes? bo jak z wroclawia to mozemy razem biegac:D bo szukam kolezanki do biegania a za cholere nikt nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka84
hehe spoko ja też szukam :( ale przykromi bardzo ja jestem z Bytomia :) pozdro :) kurcze musze sięzmobilizować aby przez to przejść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1986
hej dziewczynki widze ze coraz lepiej nam idzie.ja juz stosuje bio-cla ponad 2 tygodnie i widze postepy.brzuszek jakby troche mniejszy-przynajmniej tak ludzie mówią,z wagą podobnie,narazie sie nie waze i nie mnierze bo chce zobaczec efekt koncowy-czyli wtedy jak skoncze całą paczke 150kapsułek za ok.2 tygodnie,czuje sie rewelacyjnie,pelna energii i wigoru,to chyba przez ten suplement-ale tez znacznie ograniczylam sie z jedzeniem,jem 2 posilki dziennie bo nie mam apetytu,nie jem ziemniaków, makaronu,ryżu,słodyczy,tłustego miesa.jasnego pieczywa,ale za to jem dużo warzyw i owoców,mieso z kurczaka,chudą szynke jogurty naturalne,i nie jest zle-ale uwierzcie mi ze pierwsze dni byly koszmarem gdyż z natury jestem łasuchem.hehehehe,az sama sie dziwie ze daje rade-juz sie przyzwyczilam do tych zmian i ciesze sie z nich bardzo-trzymam za was kciuki[oby sie udało]pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1986
kasiulka juz po bieganiu a przede mną dzis silownia,ale za ok,2 godzinki ide po ostatnim posiłku i trzech kapsulkach,hehehe,DAMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia1986
ojjjj uwierz ze mozna jesli tylko sie chce i ma sie w sobie troszke zaparcia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×