Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

ZAPRASZAM WSZYSTKICH 🌻 ktorzy zmieniaja siebie i walcza o szczupla sylwetke Gwarantowane wsparcie porada zyczliwe slowo Czas na taka zmiane idealny by w cieple wiosenne i letnie dni moc cieszyc sie urokiem wakacji a wspomnienie ilosci kg na wadze bylo tylko wspomnieniem.... najlepsze w tym wszystkim jest to ze jet to mozliwe do zrealizowania i ze sie nam uda...:D NIE CZEKAJCIE DLUZEJ Zaczynamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie w jaki sposob chcesie schudnac jakie cwiczenia jaka dieta ile chcecie zrzucic w jakim czasie a jesli tego nie wiecie to tutaj dowiecie sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Jessica!ja tez postanowilam sie odchudzac,a ty na jakiej dietce?ja od jutra diete kliniki drMayo,chce zrzucic zrzucic jakies 14kilo.dokladna wage podam w wtorek.wzrost 166cm,waga ok.64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczek123 ja nie jestem na zadnej konkretnej dicie licze kalorie jem 1000-1200 czasami 1500 i cwicze rowerek lub stepper 30 min i 15-30 min cwiczonka na wybrane partie ciala ale od jutra postanowilem byc przez tydzien na diecie kapuscianej kupilam juz warzywka na zupke i jutro gotuje a potem sie zobaczy u mnie diety niskokaloryczne sprawiaja ze czuje sie bardzo zle wiec musze moje odchudzanie rozlozyc w czasie bo jem kcal wiecej troszke ale cwicze za to wiec mam nadzieje bedzie ok ja chce zrzucic podna ilosc kg jak ty bo 15 mam 176 wzrostu i tak mysle ze to odpowiednia ilosc SWIETNIE ze napisalas i ze tu jestes razem musi sie nam udac🌻;) ile czasu bedziesz sie odchudzac?? i jak mozesz napisz cosik o swojej diecie aa i czy cos cwiczysz?? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar ja stosowac 2tyg.,a potem tak ok.1000.przez te dwa tygodnie chce zrzucic tak ok.5/6kg,a cicze godzinke na steperze,bo chce miec ciagle jedrne nogi.a juz sie odchudzalas czy to pierwszy raz?zazdroszcze wzrostu_tez bym chciala byc taka wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubassek
jessica ja chce schudnac i to w szybkim tempie,mam do zrzucenia ok 16 kg,co mi doradzisz> prowadze siedzacy tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
======>misiaczek123 odchudzam sie drugi raz ostatnio 1,5 roku temu i schudlam 15 kg w 2 m-ce odchudzalam sie przez maj i czerwiec i sie udalo jadlam 1000-1500 3- 4 w tyg cwiczylam lub rower jedyny minus to to ze stracilam na 3 m-ce okres a i drugii ZE PRZYTYLAM ZNOWU przez te 1,5 roku ....:D ale to sie zmieni juz niedlugo... ======>grubassek moja rada:przedewszytskim dieta skoro prowadzisz siedzacy tryb zycia[ja podczas 1 diety poza tymi cwiczeniami 3-4 razy w tyg nie prowadzilam specjalnie aktywnego trybu zycia] tylko ta dieta musi byc lekka pozywna warzywa i owoce mieso chude ryby chudy nabial malo ciemnego pieczywa 1-2 kromki duzzo wody mozesz pic zielona herbate albo pu erh ja bym jednak na twoim miejscu wygospodarowala choc min ilosc czasu na jakas aktywnosc fiz chociaz 1-2 razy /tydz rower stepper cwiczenia w domku spacer basen to poprawia niesamowicie metabolizm no i u ciebie podstawa bedzie skrupulatne liczenie kcal ja to licze tak 10 h snu=620kcal 10h zycia=750 [ chodzi mi o fun zyciowe] = 1370 czyli juz \'\'samo zycie\'\' ile kcal spala jak do tego dodamy jaies cwiczenia i nie dostarczymy organizmowi za duzo kcal to schudniemy ale nie nalezy przesadzac i jesc za malo bo zwalniasz metabolizm i klapa nie chudniesz jak bedziesz jadla 1000-1200 1500-jak cwiczysz to ci sie uda wg mnie swietnie okresla co jest dobre a co zle menu diety South Beach to ogolne [chodzi mi juz o 3 faze] jak masz jakies pytania to dawaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa.
autorko topiku, a ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tylko ja
Jessica naprawdę jedząc 1000 kalorii schudłaś 15 kg?? SZOK, ale gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze tyle ale mam grube kosci jak schudlam i wazylam 65 to wszyscy mysleli ze mam ankoreksje i jestem wychudzona strasznie a 65 to nie jest malo tylko ja mam taka dziwna budowe nie mam trzesacej sie galaretki tylko taka uformowana sylwetke ale zle sie czuje mam cellulit i chce czuc sie lekko i dobrze w swoim ciele a wtedy[ jak schudlam [ tak sie czulam] teraz chce wazyc 68 i mam nadzieje ze w maju tyle wazyc bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej wszystkim :) czytajac was uswiadamiam sobie ze jednak mozna! i ze ja tez moge! i zrobie to! do maja zrzuce ok 10 kg ! 3mam za was kziuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam minąl dzien?ja jestem zadowolona,bo zjadlam tylko 4jajka=360kcal,nic wiecej,i na pewno wytrzymam te 2tygodnie conajmniej.szkoda ze nas tak malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) taka u was fajna atmosferka, że pozwolicie, że się przyłącze. Mam do zrzucenia 10 kg i tak samo jak Ty JessicA* nie jestem na żadnej konkretnej diecie, stosuje 1000 kcal, czasami zjem 800 kcal, czasami 1200 bywa róznie, do tego codziennie skacze na skakance 30 min + ćwiczenia na rózne parie ciała. Myślę, że wspólnie osiagniemy nasze cele i na wiosne nie bedziemy miały się czego wstydzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o a jednak ktos tu jest :) ja tez chce stosowac 1000 kcal :) musi nam sie udac. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osobki🌻 ====>anioleczek ====>Shania* hello====>misiaczek123:) u mnie dzisiaj na liczniku 1100 ugotowalam dzis zupe kapusciana ale byla gotowa dopiero na kolacje od jutra zaczne wlasciwa diete kapusciana jeszcze zaraz ide pocwiczyc rowerek+ gimnastyka ciekawe ile mi zejdzie kg na tej kapuscianej ??? misiaczek bedziesz jadla przez 2 tyg same jajka?? anioleczek do maja to gwarantowane ze sie uda a pierwszymi efektami bedziesz sie cieszyc juz niedlugo zobaczysz ;) Shania* fajnie ze jestes i ze ci sie podoba:) dobry plan sobie opracowalas taka dieta i cwiczenia na 100% sa skuteczne wiecie co zeby sobie przyspieszyc efekty bo w koncu chodzi o to zeby bylo widac ze jestesmy szczuplejsze zeby skora byla jedrniejsza i gladsza postanowilam dzialac od wewnatrz: dieta i cwiczenia[ ktore pobudzaja procesy metaboliczne w organizmie] i na zwenatrz czyli masaze i peeling z kawy jest swietny a skora po nim gladziutka i widocznie jedrniejsza [robie juz 4 raz ten peeling] bede go robic co 2-3 dzien kawa po zaparzeniu wydziela kofeine ktora pomaga w metabolizmie tluszczy sadze ze takie dwustronne dzialanie przyniesie lepszy efekt ok to zabieram sie do cwiczen pozdrawiam robie sobie co 2 dzien peeling z kawy jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tylko same jajka!chce szybko miec jaks efekt,a te 2tyg. to nie tak długo.a tak wogole to mam tak ze jak nie mam takiego reżimu,to jem duzo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JeSSicA* witaj :D Widzę, że jak narazie nie jest źle, prawda? Tyle, że jak znam życie to połowa się wyłamie :( a ja odchudzam się na poważnie! Naprawdę chcę schudnąć i wytrwać. A tym razem nie jest to puste gadanie. Uwierzyłam w siebie. Wiem, że potrafię, że nie ma rzeczy niemożliwych i wiem, że \"chcieć to móc!\". Nadal nie jestem superlaską, ale jest mi lżej (dosłownie i w przenośni :D ). Moja obecna waga to 73kg przy wzroście 168cm, a wymarzona ... ehh ;) Kiedyś powiedziałabym, że marzenia się nie spełniają, ale teraz mogę powiedzieć bez żadnych ogródek, bo wiem ,że się uda !! Wiem, że JESTEM CORAZ BLIŻEJ CELU!!! ----> 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Jak narazie to zjadłam dzisiaj 500 kcal i jestem z siebie naprawde zadowolona. moonchild--> widze, że masz taką samą motywacje jak ja. Tez sobie powiedziałam, że to jest ten ostatni raz, kiedy sie odchudzam, bo uda sie i głeboko jestem o tym przekonana, jestem zdania, że wiara+ nadzieja to furtka dla możliwości, inni mogą wiec czemu nie ja, przeciez nie jestesmy od nich gorsze. Damy rade:) JessicA*--> Możesz powiedziec cos więcej o tym peelingu z kawy? Ja codziennie się smaruje żelem wyszczuplajacym bezposrednio po masazach szorstką rękawicą, ale właśnie słyszałam, że ten peeling daje niezłe rezultaty. misiaczek123--> 2 tygodnie na samych jajkach?? podziwiam ja bym nie dała rady, ale nie uwazasz, że po tej diecie efekt jojo jest murowany? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej Ja tez w siebie wierze i ani mi sie sni odpuscic.... teraz sie uda :) a z tymi jajkami... myslisz ze to zdrowe? hmm bo jak na moje to naprawde silna jestes.. podziwiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuj! Nienawidzę jajek :P Jakoś nie chcą mi przejść przez gardło. Przynajmniej gotowane. Dzisiaj mam jakby to powiedzieć, lekki dołek ... ale nie jem, nie, problem z jedzeniem już chyba mnie nie dotyczy. W zamian za to boli mnie głowa i mam jakieś takie pesymistyczne myśli. Słabo mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMi1984
hehe,a ja mam tutaj inny sposób(dla was na pozbycie się tłuszczyku).ŻADNYCH DIET!!!! 1.sen-nie mniej,nie więcej-tylko 8 godzin(jeśli pracujecie). 2.rano i wieczorem prysznic w ciepłej wodzie zakończony wodą letnią,do tego pod prysznicem intensywny masaż obtłuszczonych miejscnp.gabką,lub specjalna szczoteczką(przesuwamy gabke od stóp w kierunku serca) 3.peeling całego ciała raz w tygodniu(fusy z kawy,lub cukier pomieszany z oliwą). 4.rano,przed posiłkiem pijemy dwie szklanki wody mineralnej z cytryną:) 5.nie jemy po godzinie 20 6.nie jemy za dużo słodyczy 7.pijemy mnóstwo wody 8.trzy razy w tygodniu gimnastyka(po półtora godziny),zamiast gimnastyki można wybrac basen. jESLI KTOS MA JAKIEŚ PYTANIA DOTYCZĄCE GIMNASTYKI,JAKĄ POWINIEN WYKONYWAC,JAKIE RODZAJE ĆWICZEŃ ,TO POSTARAM SIĘ POMÓC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMi1984
oczywiście-co do niejedzenia po godz.20,mozna jeśc,gdy sie ma ochote,ale najlepiej coś lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmyslilam sie!postanowilam skonczyc z tymi jajkami,i stosowac 1000kcal,troche wolniej,ale co tamdo wakacji jeszcze 4 miesiace.zrezygnowalam z tej diety bo mam chyba zbyt wrazliwy zoladek,i zle sie zuje potych jajkach.widocznie nie kazda dieta jest dla kazdego.jestem z siebie dumna bo nie przekroczylam 1000kcal;)a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki za Ciebie :) Tak bardzo bym chciała żeby wszystkim tłuściutkim babkom udało się zgubić kilogramy. Żeby poznały co to prawdziwe życie. Znam jego smak, ale należy on do przeszlości i coraz trudniej jest go sobie przypomnieć. Marzę o tym żeby być szczęśliwą ... Być kimś. ~~ Odchodząc od tego troszkę filozoficznego tematu: powiedzcie mi, jak to jest, że są grubaski, które mają niesamowite powodzenie u facetów, nie mają kompleksów, są zadowolone z życia i pewne siebie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale się zmachałam, skakałam przed chwilą na skakance i czuje sie świetnie:) misiaczek123--> uwazam, że dobrze zrobiłas przechodząc na 1000 kcal i mniejsze ryzyko wystapienia jojo:) moonchild--> wiesz, że ja również zastanawiałam sie nad tego typu pytaniem no i jakos nie potrafie znaleźć sensownego wytłumaczenia dlaczego tak sie dzieje, hmmm... może to jest kwestia samooceny?? Może jest to nastawienie psychiczne, one chyba poprostu nauczyły sie akceptować siebie, ale to sa tylko moje domniemania:) Jesli ktos wie dlaczego tak jest to niech nas oświeci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups musiałam niechcacy uciąć mysl, tam gdzie jest wypowiedź do misiaczek123 powinno byc tak---> uwazam, że dobrze zrobiłas przechodząc na 1000 kcal, bop jest zdrowsza i występuje mniejsze ryzyko wystapienia jojo:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziwczynki! jak tam u Was? trzymacie sie jakos ? :) ja wlasnie zabieream sie za cwiczenia :D pozdrowionka i buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie?? Ja się jakos trzymam, chociaz nie powiem przechodza mi na mysl brzydkie mysl w stylu: \"jak masz ochote na pączka to poprostu idz do sklepu i go kup\" ale walcze z tym i natychmiast zmieniam tok myslenia:) wiec nie jest tak źle. Pozdrawiam i piszcie, bo jestem ciekawa jak sobie radzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×