Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

U mnie dzisiaj juz 800 kcal jeszcze zjem cos na wieczór i dobije do 1000 na koniec dnia:) JessicA*--> ja tez sie strasznie boje, że strace okres:(:( równiez go utraciłam po ostatnim odchudzaniu i upłyneło duzo wody zanim go odzyskałam z powrotem, musiałam brac tabletki:(:( mam nadzieje, że tym razem bedzie inaczej, bo wtedy byłam młoda i głupia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ja mam już około 750 kcl :) i ćwiczeń tka na 150 .. wieczorem skakanka - około 500 podskoków, ćwiczenia na brzuszek no i inne rzeczy, czyli ze ćwiczeń będzie raczej tak około 400 :) Ja w mojej diecie staram się jeśc właśnie normalnie, tylko, że unikam rzeczy kalorycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisaj zjadłam jakies ok 1000 kcal, przed chwilka wlasnie skończyłam skakac na skakance (25 min), póxniej jeszcze porobie brzuszki i półprzysiady:) Nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie trzęsą ręce czasami, czy mozliwe, żeby to było od odchudzania czy szukac przyczyny gdzie indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mi ze zjadlam dzisiaj za duzo ale nic wypije sobie pu erh pocwicze normalnie rower stepper cwiczenia + jeszcze raz rower a jutro rano przed sniadaniem tez dodatkowo na rowerku pocwicze trudno nie poddam nie zjadlam w sumie duzo za duzo i niezdrowo ale planowalam mniej wiec musze to teraz spalic bedzie dobrze chyba najglupsza rzecza jaka bym mogla zrobic to teraz poddac sie uda mi sie ide cwiczyc pa dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shania* moze to brak jakiejs wit moze cos wprowadz do diety niewiem looknij w necie niedobor jakiej wit powoduje taki objaw pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem:) Najprawdopodobvniej brakuje mi magnezu i potasu, musze wzbogacic moja diete o te makroelementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam i od razu lepiej dzieki cwiczeniom mam na liczniku duzo mniej wiecie ze to ile kalorii spalamy zalezy od naszej wagi jak zawsze liczylam np tak tepper 30 min 250 kcal a tu sie okazuje ze przy mojej wadze spalam wiecej czyli im jestesmi grubsi tym wiecej chudniemy [jesli oczywiscie stosujemy dietei cwiczenia ]chociaz jeden pozytek z tych kg :P http://www.bieganie.pl/zdrowie/kalkulatory/ukalorie.html http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=26 mozecie sobie obliczyc jak chcecie pozdr papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja postanowilam przynajmniej przez ten tydzien cwiczyc codziennie te 8 min abs. a dalej zobaczymy. najgaorsze jest to ze za 2 dni tlusty czwartek.... i te paczki! ehhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra juz po cwiczeniach :) coraz latwiej mi sie je wykonuje :) a co tam u was? spicie jescze czy co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) za mna juz 500 kcal:) anioleczek--> ja tez nie chce aby nadszedł tłusty czwartek:( Skusicie sie na jakiegoś paczka czy trenujecie silna wole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz sama nei wiem co zrobie. z jednej strony bedzie to dla nas wielka proba czy potrafimy sobei odmowic ale z drugiej....jzu tyle sobei odmawiamy... nie wiem zobaczy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ja dzisiaj mam już za sobą 700 kcl .. jestem zdowolnoa :D odbyłam już długi spacer a pod wiczór sobie pocwiczę, i myśle, że dzisiaj dobije około 1000 kcl z samego jedzenia. A co do tłustego czwartku to ja osobiście nie odmówię sobie ze dwóch pączusiów :) Wkońcu to jedyny taki dzień w roku .. Dieta nie katowanie się ! a jak wy dziewczyny, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
a co do tej skakanki, to wy serio skaczecie aż 25 minut? A z przerwami czy bez? Bo ja bym chyba wysiadła tak w kółko .. Ja w około 7-8 minut robie 500 podskoków .. to w ciąglu 25 minut wy chyba robicie ponad 1700 podskoków :) podziwiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasciwie to racja. jeden czy dwa paczki... jedynie pocwiecze sobei dluzej albo nie wiem :) pozdrawiam ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
dzień dobry. czytając te wszystkie wypowiedzi podziwiam was że jeseśćę tak wytrwałe. Ja też zaczełam dietę 1000 kcal.Boję się tylko że nie dam rady .A muszę zżucić 15kg do maja. Jestem ciekawa jak działa piling z kawy,czy daje takie efekty.Jeszcze tylko powinnam zacząć ćwiczyć ale ztym jest gorzej.Muszę kończyć bo mi dzidzuś płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram się nie zjeść ani jednego pączka, zobaczymy czy dam rade:P A dzisiaj zjadłam jakieś 1100 kcal, postanowiłam sie zwazyc i ku mojemu zdziwieniu jak tydzien temu waga pokazywała 2 kg mniej tak teraz 1,5 kg mniej:( czyli przytyłam 0,5 kg ale to pewnie dlatego, że cwicze, a przeciez mięśnie troche ważą dlatego nie bede sie przejmowac:) czy prawdą jest to--> na skakance zazwyczaj skacze pół godziny, zdarza mi sie nawet po 40 min, ale skacze rowerkiem w niezbyt szybkim tempie i dlatego nie mecze sie za bardzo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ja zazwyczja skacze w bardzo szybkim tempie .. hyym to może na jedno wyjdzie to 8 minut i np 20 :) ale ja wole osobiście szybkie tempo, bo czuję, że się męcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami lubie poskakać w szybkim tempie ale wtedy czas skakania drametralnie spada, bo nie dałabym rady skakać np przez 30 min, ale wole wolniej bo wolniej znaczy dłużej a tkanka tłuszczowa spala sie dopiero po 20 min treningu, co nie wyklucza faktu, że jak koncze skakać to czuje że się spociłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
a znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na łydki? Bo nmoje łdki są straszne .. niby szczupłe z przodu, ale po bokach mają takie jakby odstające gule. Nie wiem czy to mięśnie, ale najprawdopodobnie nie. Strasznie się z tym czuje :( A do lata chciałabym coś z tym zrobić. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam identyczny problem:(:( pokazywanie łydek jest dla mnie strasznie krepujace, dlatego o spódnicy moge tylko pomarzyc, najgorzej wyglądaja z boku:( Tez chciałabym je wyszczupic, ale nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Tak, od boku wyglądają najgorzej :( Wewnętrzna strona łydek jest przerażająca u mnie .. zresztą uda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was co do tlustego czwartu wolny wybor to jeden dzien w roku w koncu wiec mozna sobie pozwolic na co nie co ale jesli dla kogos wazniejsza jest dieta to ... kwestia wyboru lydki hmm nie wiem czy najlepszym wyjsciem nie bedzie poczekac na spadek wagi bo wtedy i lydki nieco zeszczupleja a jak cwiczenia to bardzo delikatne zeby ich jeszcze bardzie nie rozbudowac http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=28&m1=&m2=4 tu sa jakies cwiczenia na nogi lydki uda opracowane przez trenera http://www.fit.pl/lydki.htm i tu cwiczonka http://www.szgb.bieganie.pl/cgi-bin/ikonboard/topic.pl?forum=9&topic=380 i tu dziewczyny pisza o cwiczeniu lydekhttp://f.kafeteria.pl/temat_s.php?id_p=2096785 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89250 nie wiem poczytajcie sobie moze cos dla siebie znajdziecie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
O dziekuję bardoz JessicA, na pewno sie przyda. A teraz idę ćwiczyć brzuszek - 150 brzuszków, plus jakieś skłony itd :) Chyba pomoże na mój brzuchol .. Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
mam prośbę czy ktoś może mi podać stonę jak ściągnąć 8 min abs. chciałabym trochę poćwiczyć .Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzela
Ahoj.Czy któraś z was wie gdzie można kupić olejek wyszuplający żeby dołożyć do pilingu z kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JessicA*---> dzieki za te linki dotyczace łydek, naprawdę miło z Twojej strony, że sie fatygowałas:) zuzela--> olejek wyszczuplajacy powinnas znaleźć w dobrej drogerii, przynajmniej tak mi sie wydaje. U mnie dzisiaj jesli chodzi o dietke idzie jak po masle, mam tyle na głowie, że nawet nie mam czasu myslec o jedzeniu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Niedługo poprobię sobie te ćwiczonka na łydki :) A jak narazie za mną 750 kalorii, no może być. Zjem jeszcze podwiczorek i kolacyjkę, pewnie wyjdzie z 1100, czyli ok :) Dobra, idę ćwiczyć. A tak poza tym to widać, że topic się rozwija, za chiwlkę już pójdzie 5 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Dziewczyny co u Was? Ja dzisiaj chyba też troszkę przegięłam z jedzeniem ... :( ale to ze szczęścią! Ważyłam się rano i waga pokazała 68kg (wzrostu mam 168cm, a 2 miesiące temu ważyłam 80kg). Jeszcze nie jest extra, ale ja się baaaardzo cieszę! Nie wiem tylko jak to wygląda z wymiarami (te uda, talia ... itp.) bo nie zmierzyłam się na początku. A jak to jest u Was? Znacie te swoje \'obwody\'? A z udami i łydkami mam to samo :( Okropne są. Boję się, że ngdy nie będą wysmukłe ... może to uwarunkowane genetcznie, że mam masywne nogi? Eh, to możliwe? Fajnie, że tutaj piszecie 👄 Czuję, że mam komu się wyżalić, podzielić radością, pofilozofować, poplotkować ;) i zawsze mogę tutaj wrócić ... a Wy ... jesteście! :D I za to Wam dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Troche ćwiczeń już za mną ;] Zrobiłam 8 min ABS na brzuch, 100 połprzysiadów rozkrocznych, podniesienia leżąc na boku nogą do kąta 90 stopni - 100 powtórzeń na prawą i lewą nogę, około 7 minut rowerka, ale tak na sucho, leżąc :) i jeszcze poskaczę 20 min na skaknce i zrobię gdzieś ze 100 brzuszków oraz 100 podniesień na palcach (te ćwiczenia na łydki). I to mój zestaw ćwiczeń, które wykonuje codziennie. Jak wygląda to u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×