Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

mi wyszlo 1532,56>>1533 zeby gubic 1 kg/tydz ale i tak jem 1000 no dzisiaj akurat te 1257 ale czasami i do tego jeszcze cwiczenia to powinnam schudnac wiecej i szybciej... moze :) ===> czy prawdą jest to fajny ten wzor :) a bylo mi troche glupio ze za duzo dzis zjadlam ... i dlaczego..??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ufffff, jestem właśnie po 12 minutowym treningu na skakance, strasznie to męczące, serio :) ale jak męczące to pewnie będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stałe bywalczynie tego topicu i Ciebie równiez--> czy prawdą jest to, fajnie, ze jestes:) według tego przelicznika wyszło mi, że żeby chudnąc 1kg tygodniowo musze zjadac 1430 kcal, ale trzymam sie sprawdzonego 1000:) JessicA*--> ja równiez mam tak, że jesli mam strasznie ochote na jakąs zakazaną rzecz to musze chociaz w minimalnym stopniu zaspokoić ta pokuse i troszeczke zgrzeczyc bo jak tego nie zrobie to jest coraz gorzej:P Oczywiscie taka zachcianka może wystąpic raz na jakis czas, bo jakbym tak codziennie pozwalała sobie na małe co nieco to odchudzanie nie miałoby najmniejszego sensu. anioleczek--> masz racje skakanka jest całkiem fajna, skacze codziennie po troche i jeszcze mi sie nie zdązyło znudzić:) A za mną dziasiaj jakieś 950 kcal:) Znacie może jakies ćwiczenia oprócz półprzysiadów na wyszczuplenie ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Ja słyszałam, że skakanka także pomaga na uda i ogólnie wyszczupla nogi, podobno bieg też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
a tak swoją drogą to też mam problemy z udami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze, że masz ten sam problem:( Uda to mój koszmar, niestety mam budowe gruszki i w pierwszej kolejnosci chudne na górze, mam nadzieje, że półprzysiady i skakanka chociaz troche pomoga mi je wyszczuplic:) Hmm.. słyszałam, że od biegania rozbudowuja się za bardzo miesnie i wtedy uda wcale nie wyglądaja na smuklejsze, ale nie wiem jak to jest, jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Uważam, że jak będziesz truchtać a nie biegać to chyba wyszczupleją ci całe nogi. Ja mam zamiar zacząć biegać, ale czekam na sprzyjającą do tego pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegałam wczoraj, bo taka ochota mnie naszła, że szok:P ale równiez czekam na lepsza pogodę wtedy zaczne biegać codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Ja poczekam do wiosny :) Jaknarazie to skacze na skakance, robie 8 minut ABS no i od poniedziałku będę hulać hula hopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez sciagnełam sobie 8 min ABS jak narazie na brzuch, ale jak dla mnie to to jest za duzo powtórzen i mussiałam sobie zmniejszyc ich ilość, bo nie dałabym rady, postanowiłam codziennie dokładac po kilka i mam nadzieje, że juz niedługo bede mogła wykonac pełna serie przez 8 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Ja przygotowuję się teraz, żeby zrobić dwie serie pod rząd. A ma ktoś może do przesłania na maila 8 minut na nogi, bo siostra niechcący to wykasowałam i nie mam teraz skąd ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
www.wyslijto.pl/?file_id=37879664225071463719 prosze bardzo to sa cwiczenai na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
www.wyslijto.pl/?file_id=37879664225071463719 prosze bardzo to sa cwiczenai na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o kurcze juz go usuneli :/ wiec sorki za zamieszanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zjaddlam dobiero po 13 pierwszy posilek i mam na liczniku na teraz 265 kcal piszecie o udach wg mnie sprawdzone dwa dobre cwiczonka na uda to ** poloz sie na boku i unos noge do gory prawie do pionu jak opuszczasz to pilnuj by nie dotknela ziemi i tak ok 50 powtorzen na kazda noge **poloz sie na plecach i unies wyprostowane nogi do gory nastepnie je rozkladaj i skladaj i tak ok 50 na poczatek moze byc 20 w obu http://sklep.wp.pl/app/vppp.po?p=52879&s=5529 ten motylek swietnie dziala na uda szczegolnie wew czesc ud mozna go kupic w marketach kosztuje jakies 15 zl generalnie cwiczenie polega na uciskaniu tego przyrzadu i tak powtarzasz ile daszz rade najlepiej wlasnie ok 50 mozna nim tez cwiczyc rece pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie troche boje uzywac takiego typu urzadzeń na uda bo strasznie sie boje, że zamiast ubywac mi cm będą przybywały w wyniku rozbudowania sie miesni:( A za mna dzisiaj juz 600 kcal, jeszcze tylko 400 i koniec na dzisiaj:) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj nie najlepiej:( zjadłam jakies 1400, nawet nie macie pojecia jaka jestem za to na siebie zła, ze nie dałam rady sie powstrzymac, zaraz poskacze na skakance przez pół godzinki, jutro na pewno bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiczyłam sobie przez pół godzinki i az mi lepiej na duszy:) A jak tam u was?? P.S Ja osobiscie nie używam, ale chciałabym sie zapytac jakie jest wasze zdanie na temat środków odchudzajacych i innych wspomagaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Ja osobiście myślę, że tkaie wspomagacze to pic na wode. A dzisiaj zjadłam około 1250 kcl, no to tyle co sobie postanowiłam :) tylko, że nie miałam kompeltnie czasu na ćwiczenia. Chociaż mam za sobą bardzo długi spacer, dlateog myślę, że jak zrobię jeszcze coś na brzuch i na uda to wsyzstko sie wyrówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie liczę kalorii ... nie łapię się w tym wszystkim. Zjadłam dzisiaj: 300ml owsianki, gotowane udko z kurczaka, 100g marchwi gotowanej, 3 jabłka i kilka słonych paluszków. Tak na zdrowy rozsądek to chyba jest ok. Ćwiczenia u mnie to już nawyk. Uwielbiam je! Zawsze uwielbiałam sport, ale preferowałam te zespołowe, bo było wesoło :D Teraz strasznie przywykłam do tych moich codziennych \'męczarni\" że żyć bez nich nie mogę :) Zminiłam się wizualnie (troszeczkę), ale przede wszystkim wewnętrznie ... Zrozumiałam wiele rzeczy i jestem zupełnie inną osobą. To cieszy. Nie chcę wrócić do tego co było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadlam ten 1000 pocwiczylam 30 min rowerek 10 min stepper i te cwiczenia ze str fittnesclub.pl sa bardzo dobre czuje miesnie jak cwicze a rece mnie teraz troche bola [malo cwicze rece] co do tego motylka mam go i powiem wam ze czuc jak cwiczy sie na nim miesnie wew ud pracuja bardzo dobrze jak ktos ma problem z ta czescia ciala to polecam dziewczyny 1200 1400 to jeszcze dieta wiec wszystko ok nawet jak nie spalicie tych kalorii do 1000 diety sa nawet do 1800 kcal grunt to isc dalej i juz pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodki wspomagajace i odchudzajace chyba dzialaja nawet na kafe sa topici o nich i wielu osobom pomogly ale zdrowiej mozna sie odchudzac bez nich niewiem czy one nie psuja troche metabolizmu bo przeciez kiedys trzeba je odstawic i jak wtedy organizm radzi sobie ze spalniem kalorii sam??? ja pije tylko herbate pu erh srodek w sumie wspomagajacy ale nigdy zadnych tabletek nie bralam wiec to sa tylko takie moje przepuszczenia moonchild pieknie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ups :( zjadłam tak pod wieczór z 10 cukierków .. takich czekoladowych :( jak myślicie ile to może być kalorii? po prostu nie mogłam się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden cukerek ma srednio ok 30 50 kcal czyli ok300- 500 pewnie a ile zjadlas kalorii oprocz tego??? od jednego razu nie utyjesz moze jutro np pocwicz podwojnie nie naraz ale w odstepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JessicA* mam takie małe pytanko do Ciebie: CZy tego peelingu z kawy to można sobie zrobić od razu więcej tak na zapas? I odstawić w jakimś słoiczku np? Czy za każdym razem musi być świeży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
AJ też używam tego peelingu :) Moim zdaniem jest świetny. Ale zawsze robię go od nowa, nie odkładam sobie na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonchild mi czasami troszke tego peelingu zostaje odstawiam go na nastepny raz ale lepiej by byl swiezy wtedy na pewno jest skuteczniejszy dzis rano czulam sie zle slabo i wogole i zjadlam dzis wiecej ...1500 ale trudno po cwiczeniach spale 250 a potem jeszcze rowerek dodatkowo 200 i wyjdzie 1050 trudno boje sie ze jak bede jadla za malo to strace okres tak jak przy ostatnim odchudzaniu a to stac sie nie moze przy tym 1000 i po cwiczeniach [odpada jakies 250 300 kcal] zostaje 750 700 a to troche za malo musze jesc troche wiecej i cwiczyc a robie to praktycznie codziennie moze bede jadla tak 1250 do max 1500--> ale np 1/ tydz ok dziewczyny a jak wy sie czujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej ja wlasciwie czuje sie dobrze... nie licze kalorii raczej ale jem mniej no i uwazam na to co znajduje sie na talerzu.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×