Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JessicA*

CORAZ BLIZEJ CELU

Polecane posty

haha.kolejny udany dzień diety:):):).moje dzisiejsze menu to 2kanapki,grahamka z serkiem wiejskim,jablko,puszka pepsi light=800kcal.A co u was?czemu nikt nic nie pisze?tak cichutko tu.Nikt sie nie odchudza?czy jestem sama?piszcie coś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pocwiczylam sobie dzisiaj zrobilam peeling z kawy tym razem z oliwa z oliwek i cynamonem jest chyba lepszy od tego z olejkiem skora gladka i nawilzona jedrna super Shania* co do peelingu z kawy robisz go zalewajac 2-3 czubate lyzeczji kawy mielonej wrzatkiem i odstawiasz zeby sie zaparzyla na 15-20 min potem odcedzasz fusy i dodajesz do nich albo olejek wyszczuplajacy albo plyn do kapieli albo oliwe z oliwek i cynamon mozesz tez sama oliwe ale cynamon wzmacnia dzialanie kofeina zawarta w kawie przyspiesza metabolizm tluszczy cynamon poprawia krazenie czyli rowniez metabolizm a oliwa pieknie odzywia i nawilza nie musisz po tym stosowac balsamu wg mnie ten peeling jest swietny brawo Shania* takie myslenie i silna wola zaowocuje ja mam tak czasami ze sie zastanawiam czy dam rade i wtedy przywoluje sie do porzadku i mowie sobie: wiesz co masz robic jak bedziesz tak postepowac to sie uda i kiedys sie udalo wiec i teraz na 100% tez dziewczyny tak trzymac odchudzamy sie dalej misiaczek123 dobrze zrobilas przechodzac na 1000 jest bardziej roznorodna pewnie po tych 2 tyg na jajkach nie moglabys juz na nie patrzec do konca zycia pozdr dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej hej... ale mnie bola miesnie po tych cwiczeniach.... ale musze przyznac ze fajnie cwiczy sie z tymi filmikami, ktore sciagnelam :) 3majcie sie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! :D Jak Wam idzie? Wczoraj myślałam, że mi puszczą nerwy, ale jakoś dałam sobie radę ze sobą. Gorzej z osobami, które musiały wysłuchiwać moich tragicznych monologów =/ Uff ... jutro minie 30 dni odkąd jestem na diecie :D Jestem bardzo zaskoczona, nie wiem jak udało mi się wytrzymać. A co do peelingu z kawy to chyba muszę wypróbować. JessicA* robisz go codziennie?! Lepiej rano czy wieczorem? Wdzisz jakieś efekty jego stosowania? Polecicie coś może na wypryski na plecach? -------------------------------------------------------------------------- Ja natomiast codziennie rano smaruję się kremem wyszczuplającym z kompleksem antycellulitowym firmy Norel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zjadlam dzis 745 kcal zostalo mi jeszcze 255 na kolacje akurat trzymam sie pocwicze sobie jeszcze ===>moonchild peeling robie 2-3 razy w tyg mozna czesciej 3- 4/tyg robie go wieczorem ale rano rowniez mozna go robic wiesz nie robie go codziennie bo to jednak peeling a zluszczanie skory zbyt intensywnie moze ja w koncu podraznic gratuluje wytrzymalosci:) ===>anioleczek jakie to filmiki te abs..? na brzuch itd??? napisz cosik pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Jak narazie za mną 800 kcal, mam zamiar zrobic sobie dzisiaj ten peeling z kawy, zobaczymy jakie będą rezultaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko: ćwiczycie codziennie, czy dajecie czasami mięsniom odpoczac i robicie sobie dzień przerwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak te cwiczenia to 8 min. abs wlasnie. jak narazie to zaczelam cwiczyc brzuch i nogi... na forum byl link to sobei sciagnelam :) i chyab nei dam rady robic ich codzinnie wiec zrobie sobei 1 dzien przerwy bo wszystko mnie boli... heh tak to jest jak ktos tak rzadko cwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie sciagam te ćwiczenia 8 min. abs no i zobaczymy czy sa tak naprawde rewelacyjna jak mówią:P anioleczek--> tez zamierzam narazie cwiczyc brzuch i nogi, mam nadzieje, że efekty będa widoczne już niedługo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no hej a Wy co ? :P gdzie sie wszyscy podziewaja? heh jak tam u Was? ja wlasnei skonczylam cwiczyc a pozniej ide sobei potanczyc :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj na liczniku 1300 kcal, trochę za bardzo sobie pofolgowałam:P ale zaraz ide pobiegac:) piszcie jak Wam idzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz pan
nieskromnie musze zaznaczyc ze facet powinien byc przystojny, musze zaznaczyc ze jestem nieziemsko przystojny ...moge miec kazda z was a przy zapoznaniu sie ze mna macie japy otwarte z podziwu moge z wami robic co chce potem ulatniam sie zostawiajac lewy numer telefonu i poroze waszym facetom. ale do czego zmiezam, nalezy wziasc sobie za zone przecietna kobiete ......raj w pupie....czujesz sie jak krol ,twoja pani jest wierna jak s...i robi bezwzglednie wszystko co chcesz , nie narzeka ze musi sprzatac ,gotowac robic zakupy itd. wszystko robi z przyjemnoscia bo jest zadowolona ze to wlasnie ja wybrales , ty oczywiscie masz piekne kochanki i wtedy mozesz powiedziec ze ZYCIE MA SENS....pamietaj : nigdy nie zen sie z super piekna kobieta bo wczesniej czy pozniej zacznie ci fikac...piekne kobiety sa po to aby miec z nimi sex a nie zenic sie z nimi...wszyscy ktorzy mysla inaczej to wczesniej czy pozniej nieswiadomie zostaja rogaczami min. przez takich jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią wypowiedz pozostawie bez komentarza, poprostu udam, że jej nie ma po co mam sobie psuc humor jakims kretynem, który nie rozumie, ze odchudzamy się dla siebie, ehh ale mniejsza z tym:P byłam własnie na dworze troche pobiegac, pół godziny zleciało bardzo szybko i dzieki Bogu bo niestety naleze do osób które nie lubia sie meczyc:P Dlaczego nie piszecie co u was?? Zostałam sama na polu walki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam co to za zwierzenia koles sie rozpisal............ :O chyba topici pomylil :D:D ale coz.......... co racja to racja Shania* ;) u mnie dzis ok zjadlam rowniutki 1000 jeszcze pocwicze wszystko pieknie wiecie pije sobie taka mala kawe przed cwiczeniami bo to podobno pomaga w spalaniu tluszczu nie jest jakas mocna bo bym jakis palpitacji dostala taka slaba ta z cykorii +kawa rozpuszcz RICORÉ sie nazywa ma blonnik i jakies tam witaminki tak pisza :P jak ja bym chciala zeby tak mi pieknie szlo jak teraz i zeby juz bylo za 2 m-ce :P .......ehhhh jeszcze troszeczke i bedzie supper warzycie sie??? mierzycie??? bo ja nie ale czuje sie tak przyjemnie zmeczona po cwiczonkach na codzien czuje sie lzej mam energie i mnostwo optymizmu i nie poddam sie wiecie mam nawet takie uczucie ze nie zjadlabym niczego co utrudnialoby chudniecie jakies slodycze wegle typu pieczywo jasne slodkie napoje nie moge sie doczekac jak bede szczupla ok koncze bo zaczynam gadac jak lekko zakrecona :D:D:D pozdrawiam was napiszcie co tam u was?? dziewczyny damy rade z kazda chwila jestesmy coraz szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o peeling to jestem naprawde pod wrazeniem, skóra po nim jest taka miła w dotyku, zamierzam go robic raz na jakis czas hmm moze 2- 3 razy w tygodniu, jest z nim troche zabwby ale naprawde warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Ja juz po sniadanku: banan z jogurtem naturalnym, czyli to bedzie ok 250 kcal , wczoraj postanowiłam się zobaczyc czy ubyło mi cos, no i jak narazie pozbyłam sie 2 kg i jestem naprawde szczęscliwa. Zostało jeszcze 7-8 kg:P Wiem, że dam rade:) 3mam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej... no aj to juz dawno po sniadanku (jogurt + 2xwasa ) i po cwiczeniach. ale dzis nei byly one takie jak powinny byc... wszystko mnie boli.... no ale jutro tez jest dzien... dobry dzien aby zrzucic troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam zjadlam juz 510 kcal [1 i 2 sniadanie ] na obiad zjem ta zupe z kapusty na kolacje moze jablko pocwicze popoludniu mama mi dzisiaj powiedziala ze widac ze schudlam troche ciekawe czy jest szczera :P czy chce mnie podtrzymac na duchu ?? ale ok narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj skonczyłam z jedzonkiem, na liczniku 1000 kcal na pewno nie wiecej:) tez ide zaraz poćwiczyc, poskacze sobie na skakance P.S gdzie sie podziała reszta dziewczyn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam dzis w koncu 1257 i koniec ale bede cwiczyc wiec odejdzie ok 250 300 kcal i sie wyrowna do 1000 wypije pu erh zeby mi sie poprawilo trawienie i bedzie ok czuje sie lepiej bo caly dzien chodzilam taka smetna jakos sily nie mialam a cwiczyc chce wiec ok czasami moge zjesc o te 250 kcal wiecej podkreslam czasami :D:D nie chce zeby mi organizm odmowil posluszenstwa wiec musze go sluchac mam czasami tak ze jak mam na cos ochote to chodze i mysle o tym wiec lepiej juz zjesc to na co ma sie ochote[choc troszke] i np potem pocwiczyc tak sobie mowie ze to na poczet mojego odchudzania.. :P ok narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
Ja mam do zrucenia około 6-7 kilo. Chciałabym zrzucić je do maja. Jaką diete proponujecie? Ja mam wstępny plan odchudzanka. Oto on: od pon do pt max 1300 kcl dziennie, a w soboty i w niedizele max 1500. Pozatym codziennie 500 podskoków na skakance, 15 minut kręcenia hula hop i ćwiczenia 8 minut ABS na brzuch, pośladki i nogi. Dodam, że chce wyszcuzplić całe nogi i brzuch oraz stracić te 6-7 kilo. Jak myślicie uda mi się? Mam tylko jeszcze jeden mały problem .. jestem strasznie niezdyscyplinowana w sprawach jedzenia, uwielbiam jeść i myślę, że gdybym pisała tu na forum o moich postępach, wtedy miała bym dobra motywacje i chyba byłyby efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze do maja dasz rade zrzucic 6 7 kg plan ok wg mnie jesli tylko chcesz to zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
no to w takim razie od jutra relacjonuje moje postępy :) tylko, że jutro jeszcze bez hula hop, bo w poneidziałek dopiero je sobie sprawię :) A dzisiaj pozwole sobie aż na 2 000 kalorii, bo to przecież ostatni dzień obżerania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w naszym gronie :) p.s jesli chcesz to mozesz sobie sprawic czarny nick bedzie nam latwiej sie rozpoznac;) to taka moja sugestia ktorej wcale nie musisz sluchac:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
myśle, że narazie mi nie potrzbny ten nick, a jeśli ktoś będzie się podsyzwał wtedy go sobie sprawię :) Nie wiem czy będzie to komuś potrzebne ale znalazłam na internecie coś takiego: Oto wzór na obliczanie zapotrzebowania z kwietniowego numeru Shape'a: 1. Masa ciała w kg 2. Wzrost w cm 3. Pomnóż masę ciała w kg przez 9,6=... 4. Pomnóż wzrost w cm przez 1.8=... 5. Pomnóż swój wiek w latach przez 4,7=... 5. Do 655 dodaj wynik z punktu 3=... 7. Do wyniku z punktu 6 dodaj wynik z punktu 4= 8. Od wyniku z punktu 7 odejmij wynik z punktu 5=... I to jest dzienne zapotrzebowanie organizmu na kalorie. 9. Pomnóż dzienne zapotrzebowanie swojego organizmu na kalorie przez odpowiedni współczynnik: a) 1,2 - jeśli prowadzisz siedzący tryb życia b) 1.375 - jeśli 1-3 razy w tygodniu jesteś aktywna, ale ćwiczysz niezbyt intensywnie c) 1,55 - jeśli 3-5 razy w tygodniu jesteś aktywna i ćwiczysz ze średnią intensywnością d) 1,725 - jeśli prowadzisz bardzo aktywny tryb życia co oznacza intensywne ćwiczenia 6-7 razy w tygodniu. Zapisz wynik mnożenia. Jest to wartość oznaczająca liczbę kalorii, która zjadana dziennie pozwala ci utrzymać obecną wagę. (Mi wyszło 1666 kalorie) 10. a) Jeśli chcesz schudnąć 1 kg tygodniowo, od obliczeń z punktu 9 odejmij 500 kcal. Otrzymałaś maksymalną liczbę kalorii, którą możesz zjadać dziennie, by tracić ok. 1 kg tygodniowo. b) Jeśli chcesz schudnąć pół kg tygodniowo, od obliczeń z punktu 9 odejmij 200 kcal. Otrzymałaś maksymalną liczbę kalorii, którą możesz zjadać dziennie, by tracić ok. 0,5 kg tygodniowo. Mi osobiście wyszło 1350 kcl z hakiem, żeby schudnąć 1 kg tygodniowo. Także myślę, żę ta moja dietka będzie odpowiednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufff juz po kolacji (jogurt naturalny i jablko ) za to jutro mam gosci wiec pewnie duzo jedzenia bedzie... ehhh ale bede sie trzymac :) w koncu to ja mam tu wladze heh a tak sobei pomyslalam ze chyab dorzuce do swoich cwiczen skakanke.. w koncu to calkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ooo mi wyszlo, ze jesli chce schudnac 1kg tygodniowo to musze zjadac dziennie 1636 kcal... hmm to wlasciwie dosc duzo wiec jesli bede zjadac mniej,to schhudne jeszcze wiecej na tydzien :P no calkiem fajne te obliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha i postanowilam ze co tydzien bede sie warzyc oraz mierzyc na udach i pasie... mzoe to pozwoli mi kontrolowac swoje poczynania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy prawdą jest to
ja też chcę się mierzyć i ważyć co tydzień, w niedizlę ;] Jutro zważę się i zmierze i rozpoczne dietke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×