Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbp

jak zgrubnąć?

Polecane posty

Gość Katrin555
kasia sama nie wiem jak ci pomuc bo tez mam ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksi-
ja też byłam szczupła gdy chodziłam do czwartej klasy podstawówki,jednak wszystko się zmieniło w klasie piątej zaczełam jesc rano sniadania w szkole jesc obiady i ograniczalam slodycze zaczelam wiecej cwiczyc rano i wieczorem typu pampki brzuszki przysiady itp. jesli chcecie zgrubnac rubcie to co ja i niejedzcie przez równe 2 tygodnie ryzu napewno zauwzrzycie poprawy tak jak ja warzylam 25 kilogramuw a teraz warze 30 kilogramuw:):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatex
Mam 14 lat i waże 33 kg na wzros 155 . Mam strasznie chude nogi i ręce. źle się z tym czuje. Koleżanki cały czas mi mówią że mam anorekcje. Ale to nie prawda ponieważ mam szybkie spalanmie materii. Ale nie będe ukrywać że chciałabym przytyć. Bo sama na siebie patrzeć nie umie. Pomożcie mi ! . Może znacie jakąś dobrą diete ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 5
Ja też mam podobny problem większość dziewczyn w mojej klasie dziewczyny nażekają że powinny przytyć na wadze .Zazdroszczą że jestem szczupła i też chciały być takie jak ja .Moim problemem jest to że chciałabym przytyć waże 45kg niewiem co mam robić prubowałam wielu sposobów ale nie mogę czekam na POMOC!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macka
boże znalazłam kogoś kto chce zgrubnąć!!!ja wszystkiego próbowałam, najpierw zrobiłam wszystkie badania, krew tarczyca cukier mocz no wszystkie wyszły REWELACYJNIE hee??to co jest grane ?? mam 165 cm wzrostu i warze 46 kg nie jest jeszcze tak źle ale ja się czuję chu...o!!brałam syropy na apetyt - parę rodzaji gdzie tam pomogły teraz wiem że mam zasuszony zołądek i trzeba jeść mała ale bardzo często żeby go obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barus
zeby przytyc trzeba jesc nieregularne posilki i przede wszystkim jesc kaloryczne posilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka i chudziutka
hej. Mam 16 lat i przy wzroście 160 ważę 45 kg ;/ Chciałabym jakoś przytyć. Nie wiem już co mam robić !! Ciągle sie opycham i nic. Jestem malutka i chudziutka :( A chciałam bym wreszcie wyglądać bardziej kobieco :D Moja mama w moim wieku też była bardzo chuda .. czy to może być genetyczne ?? Czy to znaczy że nie mam szans utyć ?? Proszę pomóżcie mi jak mam przytyć ?? pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula8810
pomoc wszycscy mysla za mam anoreksje jestem potwormie chuda mam170 i waze 46 kg masakra mam najprawdopodobnie tasiemca albo robale jakies posozyty ktore pasozytuja na nas musimy sie ich pozbyc bbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnniiiiaaaaaaaaaaaaa badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula8810
rubcie badania na tasiemiec uzbrojony albo nie uzbrijony zazywa sie tabletke i tak go cz zniszczy on bedzie wu=ydalany razem z kalem po trochu przypominam on ma 6-11 m dlugosci ale damy rade testuje to na sobie zobaczymy jak co to pizcie aniabartusia20@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOO
MOJE ZDANIE JEST TAKIE ŻE, JEŻELI DZIEWCZYNA JEST CHUDA I MIESCI SIE W ROZM.36 TO PRZECIEZ SUPER LASKA A NIE JAKIES LASKI CO WBIJAJA SIE W ROZM.40 JA NP.NOSZE ROZMIAR 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilasz
heheh ja waze 51 przy wzroscie 179 i za hiny nieumie przytyc ajem za 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reggae
Witam . Jak zgrubnac ? Zadam wam kilka pytan . prosze na nie mi szczerze odp na nr GG 8490229 -Palisz . ? -Pijesz Piwo ? -Jesz Obiady dziennie - Kolacje dziennie -Sniadanie ? -Jaka ilosc wody wypijesz dziennie ? -Czy zjadasz slodkie ? I jeszcze jedno Gdy domnie napiszesz Podam Calodniowy Menu Jak jesc regularnie . Pozdrawiam , Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njf
mam problem wczesniej wazylam wiecej i schudlam mam 1.50wzr i waze 45kg i na dodatek pale papierosy wiem ze to nie dobrze ale jestem w nałogu:(tak bardzo chce przytyc ale nie wiem jak:( moze powinnam zucic palenie?ale dla mnie to nie jest proste bo pale juz 3 lata:(prosze dajcie jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1122
mam problem... mam 18 lat i waze 46,4 kg..... cchciałabym troche zgrubnąć .. jem normalnie wsumie nie mam zadnego obrzydzenia do jedzenia.. i bardzo nie wiem co zrobić.. jestem wysoka mam 174 wzrostu..czekam na odp i na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudzielec...
ja waże 40 kg a mam 161 cm ... mam 14 lat.. czy jest jakaś szansa, że ja przytyję ?? jem mało to fakt ale naprawde mam strasznie szybką przemiane materii a do tego tańczę w zaawansowanym zespole więc mam duużo ruchu :( jestem jak chuda , że nie mogę na siebie patrzeć ..... załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaxD
Łojojoj. Ja mam 10 lat i ważę 30 kg ;] czy czyimś zdaniem ważę za mało? wzrowtu mam 130 cm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymon90
byłem chudy w wieku 18 lat wazyłem 60 kg zrobiłem sobie dorbra diete z białka brałem odzywki tzn mega mass puzniej metanabol teraz waze 90 kg i jestem bramkarzem na dyskotece:) wiec nie przejmowac sie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyszkaa.**
hejj mam 15 lat i waże 52kg a mam 177cm.Jestem strasznie chudaa i chce coś z tym zrobić.Od dziecka taka jestem, mam taka szybka przemiane materii i choć durzo jem to i tak nic nie grubnee.x/ .prosze powiedzcie mi coo mam jećść zeby choś troche zgrubnąć? maze o tym by wazyś 60-70 kg. W szkole zle sie z tym czuje bo jestem najchudsza z klasyy.x/ prosze powiedzcie mi co zrobic zeby zgrubnąć?! bardzo mi na tym zalezy dlatego bardzo prosze napiszcie.;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama daj sobie spokuj....
Ludzie wy nie wiecie jak to jest jak ma sie 18 lat 173 wzrostu żrycie wszystko co się da a efektow wogole nie widac.... To moze ladska tam pod spodem hmoj...bo Ty pewnie zjesz co chcesz i już ci gacie pękaja...a fet Ci bokami wyłazi... nikt nie wie jak to jest w głowie mić tylko jedno aby przytyć a tuuu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTkA//
OOOO LOL .. jakie wy tu bzdury wypisujecie.. masakara to zalezyyy jaki kto ma organizmmm haaa.. ja jemi jem maze 60 wzrotu mam 173 i nic,, ciegle czekam .. robie wszystko co moge.. zero efektuu .. mi zalezy zeby tylko zgrubnac w nogach bo tylko na to nazekam:] CyA.. ^^ :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulcia
Cześć nazywam się Paula mam 14 lat i mam 163 cm i ważę 42 kg. Jem więcej od moich koleżanek które są albo za grube do swego wzrostu albo po prostu nie są ani za chude ani za grube. Nie wiem jak to się dzieje że ja jem dużo i jestem za chuda do swojego wzrostu i wieku a one nie. Chciała bym przytyć z 6 kg i nabrać ciałka i żeby mi jeszcze piersi urosły bo są takie sobie. Zwracam się z prośbą o to abym mogła znaleźć dla siebie taką dietę żebym w krutkim czasie przytyła te 6/7 kg, jak mi lekarka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pither
ja tesz mam ten problem jak zgrubnac wzrze 70kg wzrost 183 i jestem za chudy pomocy moje gg 4521832 piszcie piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pither
czesc wszystkim ja tesz mam ten problem warzylem 85kg a teras 70 i sie wkurszylem zaniedbalem sie imprezy itp wzrost183 cm i chce spowrotem swoja wage plis pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyśśś
Ja to mam dopiero problem: 30 kg. i 151 cm wzrostu! Boję się że wpadnę w anoreksje... Jak trochę zjem czegoś to jestem już pełna;( Jak ja mam pobudzić apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..............
22 lata. Waga między 48-50 kg / 168 cm. Może nie jest to aż tak niska waga, ale ja wyglądam strasznie chudo. Najgorzej jest z rękami - jak patyczki, obojczyki mi wystają. W lato bardzo rzadko ubieram bluzki na ramiączkach, bo wstyd pokazać te rączki. Jem dużo, nie ograniczam się, słodycze, fast food. I nic. Najbardziej denerwuje mnie moja matka, która ciągle powtarza mi, że powinnam zgrubnąć(zeby to było takie łatwe) a jak naogląda sie TV to twierdzi, że jestem anorektyczką :/ Ona chyba nie wie, co to znaczy anoreksja. Tragedia normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała chudzinka
Cześć wam mam taki problem.. chciałabym mieć grubsze nogi i nie wiem co mam zrobić!!!Od pasa w góre wygladam ok.. tylko moje chude nogi strasznie wyglądają.. błagam pomóżcie mi bo nie weim co mam robić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdelbergensis
to może zacznij ćwiczyć mięśnie nóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała chudzinka
i od samych ćwiczeń przytyję w nogach? Mam coś też zmienić w diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHoda
Ja chce zgrubnąć i nie moge.. co mam jeść..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×