Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbp

jak zgrubnąć?

Polecane posty

Gość Mik
Posuchajcie ja mam większy problem niż wy!Mam na imię Dominika waże 40 kg mam 13lat (wzrost)mierze 170cm! jem dużo mięsa! Jestem naprawdę fajna i super ze mnie laska! Mój sposób na grubnięcie: Rano wstać o 6:00 i begać 30min zrobić codzienne czynności 1 śniadanie zjeść o 8:00 co na pierwsze śniadanie: bułki (ztym co się lubi) kakao 2 szklanki płatki owsiane kółeczka nestle chirois (1 porcja) lub tosty,sandwitche,bułki na ciepło lub jajecznice i martadele! po 1 śniadaniu należy odpocząć 30 minut i umyć zęby(5min) 2 śniadanie zjeść o 10:30 co na 2 śniadanie: owoce i warzywa jogurty 2 2 actimele 2 zupki amino 2 mleka smakowe po drugim śnadaniu należy się wykompać i leżeć (siedzieć)w wannie przez 30 minut i kąpać się lub (myć)i umyć zęby(5min) Obiad należy zjeść o 14:00 co na obiad: Ziemniaki z mięsem(np.kotetem)+surówka+sos+kompot rosól z kury+maga zupa pomidorowa+śmietana zupa ogórkowa+sól (tyko nie za dużo soli bo potem będziecie chorzy na nerki i będziecie leżeć w szpitalu) frytki+keczup frytki+wegetta frytki+śmietana frytki+sól (tyko nie za dużo soli bo potem będziecie chorzy na nerki i będziecie leżeć w szpitalu) barszcz z uszkami+krokiety pierogi z kapustą+śmitana naleśniki z dodatkami(np.dżem) placki ziemniaczane bigos fasolka po brytońsku spaggetti makaron+mleko ryż+mleko+cukier (ale nie za dużo curu bo możecie trafić do szpitala czyli możecie mieć cukrzyce!) itp. po obiedzie najlepiej odpocząć 30minut a potem trzeba iść na dwór uprawiać sporty nawet w zime (np.plywać na basenie z 1godz.lub skakać na skakance)i umyć zęby!(5min) Podwieczorek nałeży zjeść o 17:00 co na podwieczorek: słodycze mnustwo słdyczy (ale bez przesady żeby nie mieć próchnicy ani żeby nie mieć wizyty u dentysty) pizzy,zapiekanki,hod-dogów,hamburgerów,cheesburgerów,kebabów różnych innych fastwódów sałatek mnustwo ciast,casteczek,babeczek,pierników itp. potem należy napić się wody(kropla beskidu) i należy też umyć zęby (5min) należy też poleżeć tyle ile w brzuchu nie będzie wody,należy potańczyć 15minut i też pośpiewać,pograć,pooglądać telewizje.itp. Kolacje należy zjeść o 19:30 co na kolacje: to samo co na 1 i 2 śniadanie oraz sok z porzeczki i glucerny lub inny ale ja wole ten! no i myć zęby(5min) no i dużo jeść kcla wtedy się grubnie i niezapominać też o formie sylwetki a jak ktoś chce mieć ładny tyłek to tylko należy nim ładnie kręcić strojić się itp. jeżeli niektórzy nie będą grubnieć to się nie przejmować tym niektórzy mają to w genach po kimś! Mój nr.tel.603085542! Jestem do usług i porad. Zpoważaniem Mik@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda jestes w wieku 20-21 kobiecie przybywa sporo tkanki tluszczowej nawet moza wtedy przytys ok 5kg wiec na razie nie panikuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_Me
Nie wiem co mam zrobić żeby zgrubnąć... To jest poprostu katastrofa, nie jem słodyczy prawdę mówiąć, ale jem 5 razy dziennie. Powinnam jesć około 2500 kalorii, a jem około 4000! Prosze pomóżcie (mam 152 cm, a waże niecałe 35 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam 17 lat waże 45 kg na 160 cm moze i jestem w sam raz ale wolała bym mieć troche wiecej ciałka i chciala bym przytyć,jadam na tyle duzo ze powinnam wazyc 60 a ja ciagle od dwoch lat stoje z waga w miejscu ;/ probowałam juz diete nabiałową i jedzenie posiłkow mniejwiecej w tych samych porach a moja waga dalej wynosi 45 kg.moze zgłosic sie do jakiegoś dietetyka ?.bardzo prosze o porady.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jesli macie takie problemy z tym aby przytyc to po 1 polecam wizyte u dietetyka... a poza tym w aptece mozna dostac takie specjalne napoje (opakowanie maja jak aktimel, sa w roznych smakach) ktore sa dla osob leczacych sie z anoreksji i osob starszych... w tych napojach jest bomba kaloryczna... moze warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka22
aby najzdrowiej zgrubnac trzeba jesc duzo makaronu, klusek, knedli, pyz itp. .jesc kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtOOs
Ja mam 188cm i ważę około 72 kg !! to niesamowite !! Próbowałem już wielu rzeczy ale nic nie pomaga mi zgrubnąć ;/ Obiadu jem więcej niż mój ojciec słodycze to norma śniadań nie jadam a kolacje jem nawet bardzo obfite ... Ogólnie wyglądam dobrze ale za chudo ... ;/ Chodzę regularnie na basen jestem ratownikiem WOPR bardzo dużo sportów uprawiam i bardzo często nie poświęce tego wszystkiego tylko po to by zgrubnąć ... Może poradzicie co mogę zrobić aby przytyć i nie rezygnować z treningów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśa
ja mam 15 lat i bardzo chciałabym przytyć mimo że wokoło inni chcą zrzucić parę kilogramów.ważę 39 kg.. Chciałabym przytyć,ale nie wiem co mam jeść ,ewentualnie jaką dietę stosować aby w krótkim czasie choć trochę przybrać na wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STERYDY
Mam sterydy jeśli ktoś chce przytyć to pisać na gg 12750952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolicia12
Mam 16 lat i chce przytyc pomuzcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snovik
myślę ze może dietetyk poradziłby tu jakąś dietę lub ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaG
Witam! Mam ten sam problem ważę 54kg i mam 172cm wzrostu i straszne cienie pod oczami nie wiem już co mam robic. Nawet jak byłam w ciąży to przytyłam tylko 10 kilo ale po urodzeniu dziecka po kilku dniach ważyłam tyle samo. Wszyscy pytają mnie czy coś jem bo kości mi wystają. Wkurzają mnie takie komentarze, no ale ja chcę zgrubnąc ale ni cholerki się nie da. Pomocy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMSS
HeY mam 155 cm i waże 35 kg, wiek - 15 lat miałam w styczniu Co mam zrobić żeby zgrubnąć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreatyna
najedzcie sie kreatyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajsonik
poprostu trzeba uwiezyc w masarnie a nie przez okienko zagladac i czwiczyc najlepiej w domciu muza na fula i jazda pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asztunka
duzy obiad to podstawa! po obiedzie co najmniej 30 minut zjesc tuczacy deser, kolacja tez powinna byc duza, i moze byc pozno. dobrze jest zjesc 5 posilkow dziennie (sniadanie 2 sniadanie obiad podwieczorek i kolacja) pomaga popoludniowe lezenie, zeby ladnie sie to ulozylo raz albo 2 razy na tydzien jakies cwiczenia albo basenik. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfcia
172cm..48 kg :] nie fajne :P Powiem tak :) ja tez jestem chudziutka.. ten sam problem.. środek..dośc taki bo ( jak to juz slyszalam) mam zgrabna okraglutka pupke i cycuchy akceptje jakie sa :) ale reszta to gałązki.. :/ takie chude kościste... jak żarłam swego czasu to mi w nic nie szlo tylko w brzuch. i mialam nie gruby ale wydęty :/ :( to wygladlądalam jak patyczak w ciazy :/ jestem chora na tarczyce i wiem ze to od tego jest sie albo chudym..albo grubszym..albo wysokim albo niskim ... ale jakos sobie z tym radze...:) jak ?? no to słuchać mnie :) 1) nie chodzi o ilość !! Lekarz kazał mi jeść ( podobnie jak cukrzykowi ) przynajmniej 5 posilkow dziennie..co przynajmniej 2 godziny.. to pomaga.. i lepiej sie czuje :) nie musicie sie obzerac!! gdy wybije ta godzina pomyslcie o jednej rzeczy na ktora macie ochote..I POŻERAJCIE!! :D chodzby to mialo byc pol obwarzanka.. to dobre i to :) 2)nie chcecie byc "tłusci" tylko wieksi?? to tez mi lekarz tlumaczyl :D nie wpipszac fast foodów.. i tłustego tylko... to co ma tluszcz ale naturalny..czyli (bez paniki:P) BOCZEK.. TŁUSTE MIESO I WEDLINKI ale takie same z siebie tluste :D to naparwde dziala :) po tym bedzie was wiecej...ale nie wiecej waszego tluszczu..bedzie wiecej was :D 3)idzcie sobie zrobic badania!! upewnijcie sie ze to nei tarczyca !!:( ja gdy bylam mala mialam wycieta polowe.. i teraz mam z tym lipton...wiec ze tarczyca odpowiada za bnaaaardzo duzo rzeczy w oorganizmie... jak przed tem pisalam..za wzrost..za wage. jesli bedzie cos u was zle np z tarczyca.. to bez pomocy lekarza nie przytyjecie ( upewniam sie o tym co miesiac wiec wiem :P) 4) ktos tam pisal o tyłku.. tylek rosnie od makaronu na bank :) albo od .. seksu :) ale tylko w pewnych pozycjach ;) pamietajcie ze tylek jest caly czas tylko ta nie znosna pupa, ktora kazda z nas chce miec ładna :) trzeba go tylko ładnie podkreslic :) ja mam okraglutki i sie bardzo z tego ciesze :D ale nawet ja mam w niektorych spodniach go plaskiego jak nalesnik :P trza tylko spodnie odpowiednio dopasowac...powiedzmy go za pomoca spodni podciagnac do gory :D to w czym chodzisz zalezy od tego jak wygladasz :).. skro modelki to wieszaki... to dlaczego czasami w ladnych ubraniach wygladaja ładnie ??:P cos w tym musi byc ;) 5)wiem ze inni mysla ze my PATYCZKI nie mamy probemow bo nie jestesmy "więksi".. " co ty chcesz od swojego ciala..przeciez jestes chuda..." tak tak tez to slyszalam ;) nie przejmujcie sie :) zawsze moglibysmy miec ten dylemat ze musielibysmy sobie duzo rzeczy odmowic zeby ozbyc sie zbednych kilogramow :) w naszej sytuacji zycie moze byc pelne rozkoszy, które nawet powinnismy jeść :D wykorzystajcie to że możecie spokojnie wsoować takie pyszne jedzonko :D a ciałko samo do was przyjdzie :) będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szkapa xD
maże około 37 kg a wzrost mam 1,59m nie mam pojęcia jak zgrubnąć...jem nawet sporo tylko, że albo potem jade na rower albo biegam itd. :) więc tak to sie wszystko kreci w kółko i wkurza mnie to już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilka...
Ja mam 13 lat 154 warze zaledwie 38 kg!! wstydze się tego a le wiem że nie jestem w najgorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkmfws
do autorki - zwariowałaś? ja mam 176 cm i ważę 62 kg i jestem gruba i staram sie teraz schudnac do twojej wagi a ty jestes ode mnie niższa i chcesz wazyc tyle co ja? nie rob tego sobie, ja nie moge na siebie juuz patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilka...
mam13lat 154 wzrostu i warze 38 kg co mam zrobić ??plis odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilka...
hej!! mam 13 lat tak jak pysia-mysia 154 i warze 37.....to było tak: pojechałam na wakacje było fajnie miałam chłopaka ale wiem ze podobałam mu sie taka jaka jestem ale po3 września powiedziałam NIE tak nie może być będe jadła za dwoje !! no cóż teraz jest 5 czerwiec a ja warze 38 kilo no cóż chociaż jeden kilo////....ale może za jakiś 2 lata będę fajną szczupło laską?? kto wie... pozdrawiam szczupłych papa trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościotrup
Ja jem za czterech (w tym dużo produktów uznawanych za tuczące: chipsy, frytki, mięcho, słodycze...), a mimo to wyglądam jak szkielet pokryty skórą. Wszystko przelatuje na wylot! Zazdroszczę ludziom, którzy mają fajne fałdki tłuszczyku na brzuchu :-(. Ech, studenckie życie i ten wieczny stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy jest jaki jest
jak mialam 18 lat wazylam 42kg przy wzroscie 157...robilam wszystko zeby przytyc... w wieku 23 mialam 53kg i nadal swoje 157 i robilam wszystko zeby schudnac:D wreszcie sobie odpuscilam z mysla co bedzie to bedzie i...teraz mam 47kg i nadal niezmiennie 157cm ;) i teraz jest mi dobrze, jem wszystko na co mam ochote, mam duzo ruchu w pracy, oragly tylek, fajny biust, niewielki celulit i zyje pelnia zycia :))czego i Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathe
Ja jestem już totalnie załamana. Ważę 41,4kg, mam ok. 164cm wzrostu i 18 lat. Jem bardzo dużo, poza normalnym jedzeniem jem dużo słodyczy i nie umiem przytyć ;( Wyglądam koszmarnie, nie radzę już sobie ze złośliwymi komentarzami, że wyglądam jak anorektyczka... Pomocy, błagam... Ps. Byłam na wszelkich badaniach i jestem zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×