Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

cos mi sie za duzo razy przycisnelo :) gasiak->co porabiasz,poprasowalas juz wszystko???? zjadlabym cos dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja tez mam nadzieje,ze moj @ pojawi sie w terminie, na brak @ nie licze :( Gabi pewnie pochlonal remont. Ja chyba tez poszukam jakiegos zajecia, by nie myslec ciagle o...no wiadomo o czym. Jutro znow dzien leniuchowania co, Padlinko? :) Jesli moge zapytac skad jestes? Ja w Polsce mieszkalam na wsi (niedaleko Kielc, a wlasciwie pomiedzy Kielcami a Radomiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
W sumie nie za duzo poprasowalam, ale reszte zrobie jutro, albo wieczorkiem. Ja podjadam ciasteczka, baardzo pyszne, ale baaardzo niebezpieczne dla sylwetki hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam niedaleko Krakowa w malym miasteczku :) czyli w sumie te same rejony :) taka mam nadzieje,ze jutro bedzie cieplutko zebym mogla polezec na sloneczku, moze zlape cos sloneczka bo jestem bialutka ze ho,ho..organizm domaga sie sloneczka :D co tam gasiak przygotujesz na objad dzis ?bo ja mam na cos ochote ale nie wiem na co ? szczegolnych pomyslow na objad tez nie mam :( a cos jesc trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi droga nie mow o ciasteczkach jak nie jadalam slodyczy to bylo supera odkad wyszlam za maz i maz przepada za slodyczami to przybralam troche na wadze i teraz jest problem ze zgubieniem tego.bylam chudziutka a teraz taka w miare wszyscy mowia ze wreszcie nie wygladam jak anorektyczka ale ja sie zle czuje i tak sobie myel ze teraz mam problem zeby zgubic 5 kg a co bedzie po ciazy?????ja bede musiala zgubic nie 5 a wiecej oj nie bedzie dobrze......i tego sie boje bo jestem szczupla ale mam tendencje do tycia po mamci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Nie chce mi sie zbyt dlugo siedziec w kuchni wiec dzis bedzie risotto z tzw. Ceasar salade (chyba salatka cesarska). Risotto milanese czyli z szafranem (kupilam gotowe) do tego salara lodowa + piers kurczaka w kostke (smazona)+ pomidorek w wieksza kostke + tarty Parmezan i sos cesarski. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Mialo byc "salata lodowa". Ja lubie slodycze, zwlaszcza jesli przegryzam je czyms slonym np.chipsy.Ale staram sie ograniczac, bo wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to juz przepadlam...ale narobilas mi smaka chetnie wprosilabym sie do Ciebie na objadek ale za daleko mieszkasz :D widze ze z Ciebie niezla kuchareczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ach, zadna ze mnie kucharka. Staram sie tylko jak najmniej uzywac gotowych produktow np. zupy z puszek albo calkiem gotowe dania, ktore trzeba tylko wrzucic do mikrofali. Tu to bardzo popularne. Tak naprawde to strasznie tesknie za polskim jedzeniem, bo smaczne i zdrowe. Tu wszystko naladowane chemia i hormonami, a biologiczne produkty sa bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczne to nasze jedzonko ale nie zle wchodzi w biodra :D za dwie godzinki do domciu cos ten czas dzis wyjatkowow szybko leci i dobrze. nie wiem jak sie pzrestawie od przyszlego tygodnia .czlowiek rozbity a tu znowu trzeba bedzie pracowac 5 x w tygodniu i gdzie tam znowu do dlugiego weekendu..... tak zajsc w ciaze i czas poswiecic wylacznie dla sobie jej... kiedy mnie to spotka? wciaz mam w podswiadomosci wrozke ze dopero w 2008roku to dopiero dołujace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Padlinko nie wierz w zadne wrozki, tym barzdziej takie co wysylaja wrozby przez sms! A ja Ci zazdroszcze, ze pracujesz, bo ja siedze w domu i juz mnie zaczyna trafiac szlag (sorry za wyrazenie). Czasem wydaje mi sie,ze nigdy nie znajde pracy :( Staram sie wypelniac sobie cza jak moge, robie kursy, w marcu zdalam panstwowy egzamin z holenderskiego. Chce sie uczyc wloskiego (kiedys troche znalam ten jezyk) i poprawic moj kulawy francuski. Inaczej chyba bym zwariowala. No i teraz ten stres zwiazany z ciaza :( Ty chociaz spedzasz czas miedzy ludzmi, no i masz blisko rodzine a ja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mam prace ale tez nie pewna mieszkam w malym miescie i pracuje w panstwowej firmie a jak wiadomo panstwowa firma nie ma pieniedzy i tez nie wiadomo jak dlugo ona jeszcze pociagnie mowi sie o jej zamknieciu ale juz tak od kilku lat mowia i poki co dziala..ale u mnie w miescie jest straszne bezrobocie ... Ty przynajmniej znasz jezyki ja jeden ale juz duzo zapomnialam... a wyobraz sobie gdybysmy zaszly w ciaze to byla by praca pelno etetowa :D a jaka przyjemna :) sataram sie nie myslec o tych wrozbach....w jedyne co staram sie wierzyc to ze 1 bedzie dziewczynka bo bardzo chce miec 1 corcie a potem podobno ma byc chlopiec i tak mi kiedys przepowiedziala wrozka ktora wrozyla w Krakowie na rynku pare zeczy sie sprawdzilo wiec moze i to ..ale z ciaza to nie chce czekac do 2008roku to duzo czasu...a zreszta to chyba od gory najwiecej zalezy no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja tez chce miec najpierw corcie, moj ukochany tez ;) Juz nawet sobie wymyslilam jak pokoik dla niej urzadze,jakie mebelki i tapety. Ale jak bedzie synus to tez cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wymarzylam corcie 1 i tak ma byc podobno no coz zobaczymy co wyjdzie :D ja mam juz łózeczko i ubranka dla dziewczynki dlatego bardzo chce a poza tym te ubranka dla dziewcztnek , wloski bym czasla, czytala ksiazeczki eh..kiedy to nastapi?????? chcialabym doczekac chwili kiedy zajdziemy w upragnione ciaze i bedziemy najpierw opisywaly swoje nastroje, dolegliwosci ciazowe a potem porod i jak radzic sobie ze szkrabami :D myslisz ze dotrwamy????? teraz najwazniejsze jest zeby zajsc a to nie lada wyczyn!!!!!!! juz niedlugo zmykam uciekam dzis wczesniej obecnie jest nas 2 w biurze !!!cisza a ja taka glodna jestem .... chyba cos dzis upieke dla mezusia ...wzielo mnie na pieczenie:)to sie mezus ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,padlinka,gosiaczek. niezagladalam ostatnio bo staram sie niemyslec o tym wszystkim,ja sobie dalam na luz i wiem ze w tym miesiacu napewno nic z tego niebedzie. Gaabi - przykro mi ze nic w tym miesiacu ci niewyszlo. mialam isc do lekarza ale nieposzlam boje sie ze cos jest nie tak,ale wiem ze musze isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak tak sie rozmarzylyscie to ja tez... tez bym chciala miec corcie,z tych samych powodow co wy...eh podoba mi sie jak dziewczyny w 5 -6 miesiacu chodza w takich troszeczke dopasowanych bluzkach(ale niezabardzo) i tak cudnie widac ksztalt brzuszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc padlinka niezapomniala o was... jak twoje starania? ja wiem ze nic z tego niebedzie bo w tym cyklu to przytulanko bylo tylko dwa razy,mamy remont i postanowilismy nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie fajnie to wyglada ale znajac moje szczescie to pewnie bede w ciazy w zimie i nie bedzie widac brzuszka spod kurtki :( no coz nie wazne kiedy oby tylko zajsc i urodzic zdrowe dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w niedziel mam @dostac a lez nie bedzie i testu nie bdzie bo i tak nie wyszlo.robilam badania i prolaktyna za wysoka i od 1dnia cyklu zaczynam barc leki. a potem to juz zobaczymy co wyjdzie jestem dobrej mysli przynajmniej sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkiedys jak chodzilam ze swoim przyszlym mezem,okres mi sie spoznial prawie miesiac czasu,jak ja wtedy plakalam,niechcialam byc w ciazy,a teraz... tak sobie mysle ze to kara takie glupie gadanie,ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalam twoja jedna wypowiedz ze bedziesz pic jakies herbatki ziolowe czy lekarstwa z ziolami? podasz nazwe? tez sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobnie tez mowilam ze to jeszcze nie czas na dziecko a teraz...chcialoby sie teraz byc w tej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa leki ziolowe glownie na bole przed@ , przeedluzenie II fazy cyklu i obnizenie prolaktyny.duzo czytalam i wiele dziewczyn po tym mialy regularny okres, mialy owulacje po lekach gdzie wczesniej nie mialy i udalo im sie zajsc w ciaze te leki bierze sie 1 dnia cyklu i przestaje jak sie zajdzie w ciaze bo moga szkodzia. te leki to casagnus kosztuja ok.11zli sa bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czesc Migotko, to moj drugi cykl staran, wiec dopiero zaczynamy. Ja wczesniej tak jak Ty modlilam sie o okres, gdy mi sie spoznial (raz to bylo 3 tygodnie, bylam prawie 100 % pewna,ze to ciaza, choc 3 testy byly negatywne). Teraz cieszylabym sie jak glupia gdyby @ sie nie pojawil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kuracja trwa 3 miesiace niekotre dziewczyny poprzestaly na 2 opakowaniu bo byl trafiony zatopiony!zobaczymy jak u mnie staram sie byc dobrej mysli mozesz sprobowac nie zaszkodza a moga pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazda z nas to przezywala a teraz znowu kazda czeka na ten moment ...i oby nadszedl szybko super sie z wami pisze a jak pomysle ze ja 40 minut bede szla do domciu 😭 to dopiero w czwartek poklikmay bo licze ze bedziecie goasiak na pewno !!!! gabi moze dojdzie no i migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Fajny taki dlugi weekend, tu w Holandii zapowiada sie taki na Zeslanie Ducha Sw. pod koniec maja. Holendrzy choc nie sa religijni to obchodza Zeslanie i pozniej Wniebowstapienie. Ja jutro mam umowionego fryzjera, czas na wiosenne zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×