Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Fajnie, że trochę zaczyna nas łączyć. Jesteś już ponad tym wszystkim - Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. bede sie juz dzis zegnac bo zaraz uciekam do domciu musze sie przespac bo dzis dzien mi sie zaczol o 4.30 i troche mnie spanie zbiera. do jutra dziewczynki🌼 milego wieczoru i owocnego oczywiscie :D buziaczki 🖐️pa,pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli gdy ty będziesz miała poprawiny ja będę miała pierwszą rocznicę, a staż to chyba ja mam najdłuższy (prawie) rok po ślubie a wcześniej byliśmy 9 lat ze sobą żegnam się już z wami i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry 🖐️ Witam wszystkie kobietki :D Alez tu ruch byl wczoraj! :) Padlinko to wszystko Twoja sprawka ;) Jak Wasze samopoczucie? Gabi fajnie,ze znowu jestes z nami 🌼. Ciesze sie,ze pojawilo sie pare nowych dziewczyn :) Jestem tu jeszcze przez pol godzinki a potem pedze nianczyc dzieciaczki. Dziewczyny moze znacie jakis dobry sposob na oparzenie sloneczne.Wczoraj bylam w parku i spalilam sobie kompletnie ramiona,czerwone mam jak rak :(. Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gosiak na oparzenia ja zawsze stosowalam kefir lub zsiadle mleko od razu byla ulga a po kilku kuracjach juz nie boalo bo kerfi sciaga:D jak mi sie dzis nie chcialo wstawac co prawda sloneczko u mnie jest ale troche chlodno:) naszczescie jeszcze tylko jutro i wolne :) a co u Was? no gabi Ty kochana to masz dopiero staz:) narazie znikam .zaraz wroce gosiak milego dnia Ci zycze i oby szybko zlecial!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Padlinko, niestety tu nie ma kefiru a tym bardziej zsiadlego mleka :( A moze byc jogurt naturalny albo maslanka? Do soboty musi sie zagoic bo mam impteze i ide w bluzeczce odslaniajacej ramiona. U mnie nic nowego, @ i bol brzucha.W ogole jestem od tygodnia jakas rozdrazniona i o byle co placze :( Ach widze dziewczynki,ze mam z Was wszystkich najkrotszy staz, we wrzesniu minie nam 3 lata :) U mnie znow piekny,letni dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też słoneczko od rana. Jutro przyjeżdża po dwóch długich dla mnie tygodniach mój przyszły mężuś! Ależ się będziemy przytulać. Zawsze taki piątek jest cudowny po rozstaniu. Strasznie mnie dzisiaj bolą jajniki. Ostatnio codziennie. Nie wytrzymam! Oszaleć można. Pozdrawiam was dziewczynki! Jestem to do 15. A później w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak moze byc maslanka jak najbardziej!!!! Moli moli ciesze sie ze do nas dolczylas :D jak mi sie dzis nie che siedziec w pracy to koszmar gdzie tam do 15.00 wczoraj cale popoludnie ogladama test ciazowy bo nie moglam uwierzyc ze mi sie udalo! do tej pory zreszta tak jest gdybym miala objawy ciazy to bylabym spokojna a tak to poza sennoscia i jak cos zjem z rana to mi sie odbija i dzienwie uczucie na zoladku to nic nie czuje zadnej roznicy!!!! teraz musze cos zjesc bo mnie strasznie ssie no i mam agromny apatyt!!!! to ja sie niedlugo zamelduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się cieszę za ciepłe przyjęcie. Padlinko tylko Ci pozazdrościć. W pozytywnym słowa znaczeniu. Też pewno mi ciężko byłoby uwierzyć. Teraz tylko to pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciaz nie moge w to uwierzyc!najchetniej poszlabym juz do gina na USG zeby sie upewnic ale musze poczekac bo USG robi sie dopiero pod koniec 4 na poczatku 5 tygodnia a ja jestem jak mysle w 3 tygodniu.wyliczyl mi to kalkulatorek dnia zaplodnienie co prawda nie jest to nic pewnego ale badz co badz to chyba tak na zdrowy rozum 2 albo 3 tydzien wiec musze jeszcze poczekac i pojde dopiero23 maja.chodze prywatnie a wiadomo wszytko sie liczy wizyta + USG i jak mi tak przyszlo chodzic i wydawac co tydzien pieniadze to wiadomo....wiec wole poczekac i miec nadzieje,ze czas szybko zleci.przynajmniej bede miala dobra wiadomosc potwierdzona przez lekarza bo bedzie dzien matki no i moje imieninki :D wszytsko ladnie sie zgra w czasie 🌼 ciesze sie bardzo.... a wczoraj tak sobie przypomnialam jak bylam u lekarza i kazal mi po seksiu nogi brac do gory no i za pierwszym razem sie udalo a nie wierzylam w to i na kilku topikach dziewczyny tez mowily ze za 1 gora 2 razem sie udawalo wiec moze sprobujecie????? a pozatym slyszalam ze jedna dziewczyna przez 5 lat sie starala i nic w koncu dostala od znajomej pieluche na szczescie i po dwoch miesiacach zaszla w ciaze.bo dzwonilam wczoraj do kolezanki i mi to mwoila ze miala mi dac pieluche ale sobie zapomnaiala wiec jej mowie ze juz nie potzebuje...:D moze warto to wyprobowac...mnie te nogi do gory pomogly :)wiec moze warto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie profilaktycznie:D glowa mnie cos zaczyna bolec :( spac mi sie chce do domciu bym juz poszla....jakas marudna jestem,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taki dzień - wszyscy senni! Zwariować można a gdzie do 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie tam do 15.00 ja juz normalnie lece twarza na biurko :) a gabi-> pracuje ciezko bo nawet nie wpadnie do nas..! gosiak -> fapie fach ...bawi dzieciaczki kto wie moze jej sie juz niedlugo to przyda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi ostatnio znaleźć chwilkę aby tu wpaść taki kocioł mamy, ale nie ukrywam dwa dni temu leżałam z pół godziny z nogami w górze tak że zobaczymy co z tego wyjdzie, a mam chyba dni płodne bo od wczoraj mam upławy, więc zobaczymy padlinka ty kiedyś wspomniałaś że twój mąż tak samo jak mój, ma chore serduszko, powiedz mi czy miał kiedyś krwotoki wewnętrzne, objawiające się tak jakby strasznymi siniakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi -> mam nadzieje,ze Ci sie uda w tym miesiacu ja po kazdym seksiku bralam nogi do gory az mi cierply i widac nie na darmo :) a co do serduszka nie mial zadnych krwotokow a Towj ma to moze powinien isc do lekarza bo z [serce[ nie ma zartów!!! wiecie co jakosnadal nie moge uwierzyc a moja ciaze i boje sie msylec co cos mogloby byc nie tak jej...nie iwem czy tylko ja mam takie mysli czy wszytskie kobiety na poczatku ciazy??? ale sie boje jak juz wyjde od lekarza to moze bede spokojniejsza. poszlabym wczesnije ale wyczytalam ze 1 USG robi sie w 4 -5 tygodniu wiec ja musze jeszcze poczekac a juz sie nie moge doczekac i obawa tez jest!!nawet tak mysle zeby isc w czwartek 18 zeby nie czekac!!! co o tym myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko każda się marwi, czy aby na pewno wszystko dobrze. To jest normalne bo bardzo tego dziecka się pragnie i dlatego. Wszystko będzie dobrze. Choć można czasem zwątpić czytając inne tematy! Nie martw się bądź optymistką! życzę wszystkiego dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moli Moli dzieki jestes kochana.juz chyba jestem zdecydowana isc do gina w czwartek za tydzien dluzej nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany jak ten czas sie wlecze...... jeszcze 2 dlugieee godzinyyy... marzy mi sie pyszna ciepla zupka ...najlepiej biału żurek jak nie padne od razu po pracy do lozka to musze sobie zrobic:D tak w ogile to dzis zdjadlam juz 3 bulki jak nigdy ...ja to wszytsko widze bardzo kolorow bede jak slonica chodzila ale apatyt jest ogromny. a Wy jestescie szczuplutkie czy w miare fajne???? ja mam tycie genetycznie uwarunkowane co prawda bylam szczupla po slubie troche przybralam no i teraz...bedzie troszke duzo:) a Wy nadal ciezko pracujcie?? szefa nie ma wiec latam po internecie dla zabicia czasu :) czekam na Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza.... ja bede sie juzzegnac bo za niedlugo do domciu :) do jutra dziewczynki🌼 milego wieczoru i owocnego z nogami u gory :D!!! do jutra.trzymajcie,pa,pa🖐️ czekam jutro na was. Gosiak-> jak tam Twoje ramionak lepiej cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PADLINKA !!! Aż mi się mordka ucieszyła ! Super, dbaj o siebie, tzn o was i tzrymaj się cieplutko. Gratki i pozrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ostatni pracujacy dzionek :) co tam u was slychac? gosiak jak ramionka bola jeszcze? gabi->a co z Toba? ja ide zrobic herbatke i za niedlugo wracam:) Moli Moli-> czekam na Ciebie:) no i zycze nam aby ten piatek szybciutko nam zlecial w pracy i oby do 15.00 xaxa-> dziekuje ze wpadlas i za pamiec :D.dbam o sibie czyli nic innego nie robie jak jem i spie na przemian:D tak juz widocznie musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry wszystkim 🖐️ Moje ramionka duzo lepiej, czerwone juz prawie zeszlo.Smarowalam sie maslanka i jakas emulsja,ktora kupilam w aptece. Przy okazji kupilam tez witaminki dla kobiet przygotowujacych sie do ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gosiak :) ciesze sie ze ramionka juz sa ok.:) a witamini wrto brac i nozki do gory po kazdym seksiku :D jestes dzis z nami czy idziesz bawic dzieciaczki???? ale nie chce mi sie dzis tu siedzec ...poszlabym jzu do domciou gabi-> a gdzie Ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Mam dzisiaj straszny lu z w pracy. Kierowniczka wzięła sobie wolne. Zanudzę się dzisiaj. A ważne, że piateczek i ukochany przyjeżdża! Nic i nikt nie jest chyba w stanie zepsuć mi humoru! Robiłam sobie test tak z ciekawości i nic buuuu Szkoda ale mam trzy dni na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Moli :) Fajnie,ze do nas dolaczylas. Ja dzis w domku. Musze troszke posprzatac,zrobic pranie itd. Padlinko, u mnie jeszcze dzis i jutro @ a potem jak najbardziej bede praktykowac metode nog w gorze :) Pogoda cudowna, ale w weekend ma sie popsuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak ja wam zazdrosze ze macie taki luz w pracy u mnie pewnie znowu będzie kocioł i nie będę mogła do was zaglądać, ale obiecuje postaram się ja wczoraj znowu wisiałam z nogami w górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gabi! to sie ciesze ze macie nozki w gorze juz \"po\" sama w to nie wierzylam a tu prosze licze ze i Wam sie uda :D gabi milej pracy Ci zycze i wpadnij w miare wolnym czasie :D gosiak ja tez musze posprztac mieszkanko jak wroce z pracy . oj jak mi sie nie chce pracowac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka nie bylo mnie dwa dni w pracy. Dzis jak weszlam na forum to od razu na twoj topik iiiiiiiiiiiii niespodzianka. Az mi lzy w oczach stanely jak przeczytalam ze w koncu ci sie udalo. Wiem co oznacza to czekanie bo sama tak mialam ale warto. Widzisz moze i moje trzymanie kciukow sie do tego przyczynilo :) Życze ci zeby wszystko bylo dobrze i wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Bede czasami wpadac czytac co u ciebie chyba ze zmienisz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×