Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Klub Milosnikow Kotkow

Polecane posty

zakocona kociara ----> wlasnie o to mi chodzilo. To wielka odpowiedzialnosc wypuscic w swiat kociaki. A moj kocur jest i duzy i tlusty. Pozostale chlopaki tez duze a waza ok, 2-3 kg mniej. Za to mam malenka koteczke - 2,3 kg wagi - i ona te kocury po katach rozstawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi coś wiem na temat małych ustawiających po kątach kotek! :-D Dziękuję tylko że żaden z czterech nie chce spać na mojej glowie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce psuc Ci radosci ale do tej pory zaden z 6 nie chcial spac na mej glowei :) Do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D dobre!! A mnie powoli już szlag trafia, dzwonie se po wetach u mnie w Rybniku, pytam po ile testy na białaczke i fiv, a każdy mi mówi, że on tego nie robi bo to trzeba więcej testów kupować i jak się to otworzy to trzeba to szybko zużyć itd. No w szoku jestem! Za chwile rzeczywiście wyjdzie na to, że będę robiła u tego swojego za 150. Ale jadę do niego po pracy osobiście, sama chcę się przekonać na własne uszy! Najwyżej nagadam jak świni do koryta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra -- glupie pytanie. Napisałam nowy wątek na tym forum, tylko nie wiem jak go wyslac. Nigdzie nie widze przycisku w rodzaju \'wyslij\' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, a ddo Katowic mozesz dojechac? Tam w Fundacji testy bedziesz miala za 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytrzymam
Bogunia ma trzecia ruje ja pierdziele jedna sie skonczyla mialam na sterylke a tu nastepna jutro wyjezdzam i kolezanka bedzie sie nia zajmowac, mam nadzieje ze niezasika calego domu!!!juz niemam sily do tych sikow osilama koszule nocna koc, narzute. jakas szmatke i posadzke na przedpokoju moze ona jest chora? juz niewiem co o tym myslec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadla w ruje permanentna. Teraz mniejszym zlem bedzie podanie zastrzyku hormonalnego (oczywiscie wet decyduje) a po min. 2 tygodniach kastracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astruś Kochana, jak będziesz miała chwilkę proszę napisz mi co to za Fundacja i gdzie się dokładnie znajduje i dlaczego tak tanio! ja w końcu znalazłam weta Jedyny w Rybniku, który robi testy za 95 zł. (czy ten test wygląda tak jak ciążowy -podobnie- daje się krew i po 15 minutach jest wynik tak? Do Katowic miałabym maksimum godzinę drogi a auto na gaz więc niższe koszty by były, tylko moja druga połowa musiałaby jechać, ale myślę, że to nie będzie problem. Zawsze mam wyjście iść u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fundacja For Animals. Dziewczyny kupily testy w cenach hurtowych i maja i odstepuja potrzebujacym. Na miau na pw podam Ci telefon do Asi, juz zna sprawe. Nie wiem czy wet Asi jest dobry. Asia mowi, ze tak ale ja nie polecam czegos czego sama nie sprawdzilam (zreszta mam tylko jednego ktorego polecam :) ). forever ---> Maria dziala, nie niepokoj sie! Z Luna lepiej ciut :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytrzymam
hej astra to co isc jutro zrobic ten zastrzyk? kurde bo ja jutro wyjezdzam i niechcem zebby byly z nia jakies klopote przez ten czas co mnie niebedzie?????odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, trudno wydawac diagnozy przez net:( Ale powiem Ci, ze gdyby to bylo MOJE zwierze i mialo ktoras z kolei uciazliwa ruje to gdyby nie bylo przeciwskazan zdrowotnych to podalabym (po zaakceptowaniu przez weta) jednorazowo zastrzyk hormonalny na wyciszenie a nastepnie wykastrowalabym kocice. Jesli moge Ci radzic - kota pod pache i do weta. Zastrzyki bardzo podwyzszaja ryzyko ropomacicza ale Ty i tak ja zoperujessz a uciazliwe ruje bardzo wyniszczaja organizm kotki. I Twoje mieszkanie :( Kocica moze byc troszke obolala po, ruja zaniknie nie natychmiast tylko stopniowo po kilku dniach (sprawa osobnicza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astruś dzięki znalazłam już stronę tej Fundacji. Jedna prośba, jak mam się do Ciebie zwracać, bo na pewno masz imię :-) i chciałabym się z Tobą kontaktować nie tu tylko na GG albo inny kontakt, np. na Miau.pl, ale nie wiem pod jakim tam nickiem występujesz. O Fundacji poczytałam, czy filia Krakowa i ten adres mailowy to Twój? Też jesteś Kasia? Żal mi tylko że trochę daleko do Was mam, tak miałabym częstszy kontakt, tutaj nie ma nikogo kto mnie rozumie, zamiast pracować dzwonie po wetach, a dziewczyny pukają się w czoło :-O Dlatego zostaje mi tylko internet. Buziaki, muszę uciekać spać, bo jak Frania będzie chciała się miziać to do 4 rano niewiele czasu zostało. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kontakt krakowski to ja. Jestem Kaska tez :) Odezwe sie na miau do Ciebie z nr gg itp - nie chce podawac takich danych tutaj. Dobranoc :) Mam nadzieje, ze bede dzie miala kota z glowy :) Doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że nie tu. A ja siedzę i czytam o Fundacji choć miało mnie tu już nie być. Jakoś mi się teraz lepiej zrobił, wiedząc że tyle przyjaznych osób :-) , może przyjdzie czas, że i ja pomogę. Bardzo bym chciała. Najlepiej to przygarnąć jakiegoś mruczka. Ale na razie priorytet Felek, bardzo się o niego martwię, tylko śpi i je. 😭 ale może już taki charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam Ci i nr tel i moje gg. Zaraz napisze jeszcze swoj nr tel jakbys chciala na szybko cos zapytac. A koci swiat - ten prawdziwy - jest strasznie brutalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewytrzymam
TO JUTRO Z RANA ZADZWONIE I ZAPYTAM mam nadzije ze nic jej niebedzie po zastrzyku , kurde juz tyle tu o tym pisalam ze ide na sterylke a zobacz ona ma ruje jedna za druga masakra !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego trzeba to przerwac i zrobic porzadek zanim kocicy porobia sie jakies cysty czy cholera wie co. Powodzenia i napisz jak poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a co ty na to jakbym napisala do ciebie na gg? podam ci moj nr bo tak na forum to zle sie pisze za wolno jak dla mnie.?hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewytrzymam to ja koko69 jesli mozesz popisac to napisze ci maila jarson75@wp.pl wyslij swoj nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra, DZIEKI DZIEKI DZIEKI!!!!! Dostalam odpowiedz. Mam jeszcze kilka pytan, ale mam problem. Zapomnialam loginu :O:O Mam go na kompie w pracy, wiec jutro sprawdze i sobie zapisze :P Tymczasem milych snow Kociary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz, forever, moge Ci podac ale to chyba sie mija z celem :) Wiec odezwij sie jutro :) Koko, podaj mi nr swojego gg, wlasnie stalam sie podsiadaczka nowego konta: ahalazja@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra czy ten nr konta to do Cibie? (ahalazja...) Matko znowu nowy dzień pełen roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×