Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Klub Milosnikow Kotkow

Polecane posty

Gość Rokkitka
Hej japec no trudno go dostrzec,ale jest ślicznota, gdybym troszkę blizej mieszkała to odrazu bym go wzieła,ja mam 6 miesieczną kotkę a moi rodzice 3 kotki (4-ta niedawno przeszła w świat wiecznych łowów). A tak przy okazji to witam wszystkich też mam manie na punkcie kociaków (w sumie to wszystkich zwierzaków):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to myślę,że mam coś z oczami.Dalej nie widzę. Niestety,jeden to już dla mnie zbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japec
kliknij pobierz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japec
AMITA-po klinieciu na link pokaze sie zdjecie .Potem nalezy kliknac nw lewym gornym rogu zdjecia ,,pobierz,,Wtedy pokaze sie zdjecie w powiekszeniu.A tam jest widoczny b.wyraznie kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kotek jest. Tylko slabo widoczny Kasiula -- wszystkiego dobrego 🌼 Super, ze Felus przybiera na wadze. I jaki fajny prezent :P Ale Amita dobrze mowi - przeciez zelazka nie przyniesie, hihi A nasza Natka ma sie dobrze. Rosnie w oczach. Bryka na calego, wychodzi z zalozenia, ze wszystko zostalo stworzone do zabawy dla kota ;):P Dalej spi z nami, ale uwaga, sukces! robi pobudke o 6, nie o 5 ;) Nie lubi wolowiny, ale kręćka dostaje na tunczyka:P Nie daje sie cwaniara sfotografowac, bo wlazi w obiektyw :P Trzeba ja z zaskoczenia. No i ogolnie jest super. Tak smutno by bylo bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japec, a moze znalaqzby sie choc kawalek piwnicy dla tej kotki z dzieciakami? Domy sie znajdzie - uwierz - ale na to trzeba odrobinke czasu. No i koty do stanu uzywalnosci trzeba doprowadzic. Transport na terenei calej Polski - tez da sie zrobic :) Byleby ten kawalek dachu nad glowa i jedzenia na teraz sie znalazl. Kasiula - jeszcze raz gratulacje :):):) A zdjecia Natki beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Miś z okienka? Wieki całe tu nie zaglądałam, ale teraz, kiedy mam prawdziwe zmartwienie liczę na Waszą pomoc. Moja Kicia ma guz gruczołu mlekowego do usunięcia. Lekarz zaleca jednocześnie sterylizację. Wiem, że tylko ona chroni przed rozwojem nowotworu, ale czy ochroni kotkę, która ma już 14 lat, i jest już chora? Jest jeszcze nadzieja, że to jakaś torbiel, że nie ma zmain nowotworowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mawia moj wet - pewnosc ma tylko Pan Bog. czy usuwana bedzie listwa z jednej strony czy calosc? Prawde mowiac operacja jest bardzo rozlegla wiec kastracja naprawde jest tylko przy okazji: skoro ma podwyzszyc szanse kocicy na dobre zycie to sie nie wahaj. Normalnie to bym powiedziala \"ale zbadaj krew przed zabiegiem\" ale tu to chyba nie ma sensu bo jak rozumiem alternatywa nie istnieje. Pozostaje trzymac kciuki za powodzenie i szybka rehabilitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to co napisze to nie jest wiedzaq merytoryczna tylko gdzies mi wpadlo w oko i po glowie sie kolacze. Mianowicie czytalam, ze mniej obciazajaca dla organizmu kota jest narkoza wziewna. Moze warto o nia spytac, takze o to czy moje wiadomosci nie mijaja sie z prawda w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że w klinice, w której będzie operacja stosuje metodę wziewną, wcześniej będą też przeprowadzone wszelkie badania, krwi, rtg, ekg. To wszystko jest dziwne, Kicia w ogóle nie daje po sobie poznać, że jest chora, zachowuje się całkiem normalnie, je, bawi się, normalnie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kotach bardzo dlugo nie widac choroby, tym sie nei kieruj! Powodzenia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kicia już po zabiegu, ja z jednego stresu popadłam w następny, kotka co kilka minut rzuca się, próbując wstać. Lekarz mówi, że to jeszcze efekt wybudzenia z narkozy. Szkoda mi jej strasznie, ale dzięki temu będzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELBLA
      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄      🌼       👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELBLA
      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄      🌼         👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BELBLA
      🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄       🌼         👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłośników kotków. Założyłam juz topik ale bez odzewu dlatego moze Wy coś wymyślicie. Prosze pomóżcie mi, jak dogadać ze sobą dwa koty, jeden mieszka ze mną 13 lat a drugi maleńki od dzisiaj. Stara kocica jak sie można domyslić warczy syczy na młodego. Co robić ?? Ile to moze potrwać? macie jakieś doświadczenie w oswajaniu dwóch kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chce kupic karme Royal canin moze znacie jakis tani i sprawdzony sklep internetowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.krakvet.pl Negocjujesz cene - jesli znajdziesz gdzies taniej to oni od tej nizszej ceny dadza jeszcze 2% rabatu. A RC nie warto. Sa lepsze i tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo? Jest tu kto? W sumie mnie tez dawno nie bylo Natusia ma sie dobrze. Rosnie jak na drozdzach, juz taka duza jest. Teroryzuje nas pod lodowka domagajac sie smakolykow :P Krecka dostaje na mysl o tunczyku. Jest coraz wiekszym pieszczochem, ale na kolana nadal nie przyjdzie :P Uwielbia sie z nami ganiac po mieszkaniu. Tzn. tak ze ona ucieka a ja lub Polówek ja gonimy. Malo lapek nie zedrze tak szybko ucieka, hehe. Nadal rozpycha sie w lozku, nadal lezy pod prysznicem jak sie kapiemy. Jest kotem brodzącym, bo lubi spac, lezec, turlac sie w brodziku :P Mam fotki, tylko nie wiem jak tu je wrzucic. Przez fotosik? Pozdrawiam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym tygodniu stanę się posiadaczką nowego kotka (piątego już) i właśnie zdałam sobie sprawę z jednej rzeczy, otóż mieszkając w domu kuwetę mam na parterze, a kotek jest przecież mały i będzie mu sprawiało trudność schodzenie po schodach (drewnianych z dziurami, niezabudowane) więc przydałaby sięjeszcze jedna na piętrze, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem z moim kotkiem. Od kilku dni na oczka zachodzi mu taka biala blona. Wydaje mi sie, ze wypada mu trzecia powieka. Mam zamiar isc z nim do weterynarza, ale chcialabym wczesniej miec jakies pojecie jak to sie leczy. Czytalam, ze czasem pomaga zakrapianie oczek, a czasem potrzebny jest zabieg. Czy ktos mial taki problem ze swoim kotkiem? Ile to wszystko moze kosztowac? No i po jakim czasie widac poprawe? Pomozcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przez net sie nie da odpowiedziec na Twoje pytania. Pojawiajaca sie trzecia powieka moze byc symptomem wielu chorob, mniej badz bardziej powaznych. Bez weterynarza sie nie obejdzie i to im szybciej tym lepiej: choroba zdiagnozowana na poczatku trwa krocej i ... kosztuje mniej. Skad jestes? Kciukasy za kociaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Niestety, do weterynarza pojde dopiero w niedziele. Wczesniej nie dam rady. Ja jestem z katowic, ale kotek mieszka u mojego dziadka 100 km ode mnie. Praca i studia nie pozwalaja mi wyrwac sie wczesniej. Z kociakiem pojade do zawiercia. Jest tam specjalista chirurg zajmujacy sie tylko kotkami. Zastanawiam sie tylko ile taka wizyta i ewentualne leki moga kosztowac? Prawde mowiac w ogole nie jestem zorientowana w cenach. Ale i tak niezaleznie od tego ile bede musiala zaplacic, wylecze kociaka! astra4, dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoglam przeciez. Trudno tez wyrokowac ile zaplacisz bo to sprawa zalezna i od gabinetu i od schorzenia oczywiscie. Czy kociak ma jakies objawy typu biegunka, osowialosc. wyciek z nosa lub oczek? U siebie za wizyte z badaniem ogolnym i podaniem antybiotyku w zastrzyku place 20-35 zl. Ale do tego moze dosc odrobaczenie, jakies specjalistyczne badania krwi, badanie w kierunku wirusow czy odrobaczenie wowczas suma rosnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedzieli mam drugiego kotka w domu . Cindy roczna kotka strasznie była zła na Rudzie fukała na mała i warczala od wczoraj juz jest dobrze probuja sie bawic tz. mała zaczepia duża :). Rudzia - mala kotka jeszcze sie boi nie lubi jak sie ja bierze na rece i tula woli bawic sie z cindy. A ona jest taka słodka powiedzcie mi jak przyzwyczaic kotke zeby sie nie bała i lubiła tulac?? ( z Ciny nie było takich problemów to był tulak od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×