Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

powderka

kolagen naturalny

Polecane posty

Jeśli chodzi o przemiany białek to akurat mi tłumaczyć nie trzeba bo biochemię i biochemię kliniczną miałam na studiach 3 semestry. A co do skórek to można kupić w mięsnym...tanie jak barszcz tylko z czyszczeniem jest trochę zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka2828
podobno w Łodzi są łowcy skór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAJJJ
zatem wszystkim zycze smacznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smacznego
heh jedzcie na zdrowie co nie znaczy że kolagen naturalny jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oork
se kupilam tego kolgena, a co tam se bede zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
bo tylko kolagen naturalny,jest de facto najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oork
zreszta ja nie kupuje w ciemna, mam znajome co kupuja i jakos nie poprzestaly na jednej butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuuu
a jest kolagen w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
kolagen jest równiez w galaretkach owocowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest i w tabletkach
jest i w tabletkach a konkretenie to w kapsulkach , ceny rozne bo i tabletki rozne, jedne sa oparte na zwierzecym inne na rybim kolagenie. Obecnie z tego co mi wiadomo to tylko Inventia produkuje kapsulki z rybiego kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a c....
a mozecie polecic jakies w kapsulkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Działa
kolagen tylko ten przez skóre,w tabletkach jest nie przyswajalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
no jak nie przyswajalny?przeciez wszedzie sie trabi ze kolagen ma za duze czasteczki aby przeniknac przez skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no baa
moze i nie przysfajalny, mnie to tam nie interesuje, w kazdym badz razie na moje zmarszczki dziala. Reszta mnie nie interesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Własnie przez skóre jest przyswajalny a nie w tabletkach,hehe to nie kolagen działa na Twoje zmarszyki:)a reszta mnie nie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie życia
tia, to skoro kolagen w tabletkach nie działa to po co ortopedzi każą go jeśc na stawy ? Tak sobie dla zabawy ? Od miesiąca codziennie jem galaretkę owocową i mimo że przestałam smarowac się kremami na celulit i rozstępy, te wygladają o niebo lepiej niż wtedy gdy regularnie dwa razy dziennie masowałam się pod prysznice, wcierałam dwa razy dziennie jakies mazidło i co drugi dzień robiłam specjalny peeeling. To chyba daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakllllll
Ja kupiłam kolagen naturalny i po 2 tygodniach widzę efekty. Zbladły mi np przebarwienia posłoneczne (takie wieloletnie). Jestem naprawdę zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Lekarze wszystko pisza co wymysla koncerny przeciez z tego żyja,do myslenia daje tez fakt że w srodowisku kwasnym kolagen rozkłada sie helisa nie trzyma wiazan i staje sie bezwartosciowa:)to podstawa wiedzy o kolagenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbata
Oczywiscie że kolagen naturalny w żelu na skóre działa bardzo dobrze,wchłania sie znakomocie i nawet dostaje sie do ustroju wiec tez wpływa na stan organów wewnętrzynych oraz stawów kosci i nawet zastawek żylnych czyli ,żylaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen onosnie
kolagen z kapsulek czy tabletek tez dziala. Tyle tylko ze ma mniejsza moc. To nie prawda ze kolagen nieaktywny jest bezuzyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheffff
a najlepsze sa roznego rodzaju kremy z kolagenem. Jak sie spojrzy na sklad INCI to collagen jest gdzies na szarym koncu. Im dalej tym mniej jest w skladzie ilosciowo kolagenu. Zwracajcie na to uwage dziewczyny. Nie dajcie sie oszukac na kremy za 20-30zl. Tam jest tego kolagenu tyle co kot naplakal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela_Rafalik
kolagen Inventia jest dobry na cellulit, ja stosowałam Silver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colvitaaa
ja stosuje od miesiąca narazie tylko na twarz i dekolt efekty.... plama na nosie zrobilła sie jasna (wczesniej była brązowa ) dekolt się wygładził. teraz zaczełam stosowac na roztępy które mam po porodzie.JAK BĘDĄ MNIEJ WIDOCZNE TO NAPISZĘ. Ten specyfik kupiła mi córka i powiezdziała że pani ktora jej sprzedała to ma 54 lat a wygląda na 30 (mowiła że stosuje kalogen od 4 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miam
Ja tez uzywam kolagenu, ale tylko rybiego! Wyleczyl mi chorobe skory, z ktora meczylam sie jakies 2 lata i na ktora pomagaly (tylko tymczasowo) sterydy. Najlepszy przed i po opalaniu. Skora nie jest czerwona. Wazne aby stosowac go zgodnie z instrukcja, to delikatne bialko zle znoszace interakcje. Jestem osoba anty nastawiona do specyfikow typu kremy, zele, mleczka do ciala, sklady jakie tam sa i konserwanty skutecznie mnie odstraszaja. Kolagen naturalny uzywam od 2 lat i nie zauwazlylam zadnych negatywnych skutkow, a cere mam bardzo wrazliwa i jestem alergikiem. Nie uzaleznia co jest bardzo wazne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
miam --- a czy mozna uzywac kolagenu pod oczy mam 30 lat i kurcze nagle wielkie kurze lapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
mnie niestety nic a nic nie pomógł...nie rozjaśnił plamek na twarzy, wywalona kasa! zmarszczki jak były tak są ale próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×