Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

powderka

kolagen naturalny

Polecane posty

Gość gość
I to sa rewelacyjne suplementy które tak naprawde dają efekty i je widac, zwłaszcza po wygładzeniu zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim okresie od przyjmowania zobaczyliście efekty na skórze samego działania kolagenu ? Czy wygładza zmarszczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie trafiłam na kolagen w proszku tej firmy http://kolagen-ncn.pl/ czy możecie mi powiedzieć jaka jest różnica między tym w tabletkach a tym w proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole zdecydowanie w tabletkach. Class a Collagen Naturalny kolagen klasy A, z ryb morskich dodatkowo jego formula wsparta jest o kwas hialuronowy oraz witaminy i mineraly jak cynk i selen. Kolagen wspomaga prace skory i odbudowuje ja jak male cegielki wbudowuje sie w rusztowanie wzmacniajac ja od srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handlarze macą Wam w głowach, by upłynniać swoje wynalazki. Nie ma lepszego kolagenu jak spożywanie go w postaci płynnej do wewnątrz organizmu. Mięso z pręgi wołowej, skórki wieprzowe należy gotować tak długo aż wszystko się rozgotuje. Na wolnym ogniu minimum 5 do 8 godzin. Płyn można poporcjować i zamrozić. Wykorzystać do sporządzania zup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowskaaleksandra
Dla mnie jednym z najlepszych kolagenów na rynku jest ten od: http://www.proto-col.pl/ Bardzo długi czas męczyłam sie z chrząstkami stawowymi w biodrach i przetestowałam większość dostępnego kolagenu na rynku. Tylko ten podziałał w sposób jakiego chciałam. Dodatkowo włosy i paznokcie stały sie mocniejsze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga kolagen morski jaki mam w tabletkach Pure Collagen. Warto w coś takiego zainwestować. Wydajne opakowanie, duża zawartość samego kolagenu, ale też jest witamina C, która jest niezbędna, żeby cała synteza kolagenu w organizmie była możliwa. Na pewno na super efekty po tygodniu czy dwóch nie ma co liczyć, ale po 1-2 miesiącach stosowania widać po skórze że się zmienia. Mój mąż nawet niedawno stwierdził, że wyglądam o kilka lat młodziej i myślał, że to zasługa kremów...;) Kremów raczej nie używam, głównie uzupełniam kolagen właśnie w tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole zdecydowanie w tabletkach. Premium Collagen5000 Naturalny kolagen klasy A, z ryb morskich dodatkowo jego formula wsparta jest o kwas hialuronowy oraz witaminy i mineraly jak cynk i selen. Kolagen wspomaga prace skory i odbudowuje ja jak male cegielki wbudowuje sie w rusztowanie wzmacniajac ja od srodka. https://www.naturalspharm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje komórki rozbudziłam Kolagenem naturalnym Medica. Po prostu sama nie spodziewałam się takich efektów jeśli chodzi o wygładzenie zmarszczek i przywrócenie jędrności skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka mi kupowała krem z kolagenem do nakładania na noc parę miesięcy temu i widzę poprawę. To jest akurat krem od Noble Health (znalazłam go u nich na stronie -noblehealth.pl/produkt/krem-na-noc-class-a-collagen). Kolagen tutaj jest o tyle okej, że jest naturalny, lepiej go skóra toleruje i to faktycznie widzę u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie

a moje ostatnie najnowsze odkrycie to kolagen do picia (doppelherz). Jest super bo w formie takich porcji na raz. Smakuje bardzo dobrze i przede wszystkim zaczynam widziec poprawe, jesli chodzi o skóre. W koncu udalo mi sie kupic cos co dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japala

również kupiłam ten kolagen od dh, jestem zadowolona z efektów. Nie sądziłam że coś takiego może naprawdę działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziołcha

kolagen Doppelherz u mnie świetnie się sprawdził, polecam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×