Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

powderka

kolagen naturalny

Polecane posty

Gość grabarka
gdzieś czytałam, że kolagen nie jest wchłaniany przez skórę...jedynie z pokarmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
gdzieś czytałam, że kolagen nie jest wchłaniany przez skórę...jedynie z pokarmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miam
do aa... tak jak najbardziej tez pod oczy i na powieki i im wczesniej tym lepiej. Kup sobie Platinum z Colway. Jak chcesz tylko pod oczy to 30 ml wystarczy, jest bardzo wydajny. Tylko pamietaj - zgodnie z instrukcja. Po nalozeniu go nie smaruj juz innymi kremami (ich skladniki moga zniszyc ta potrojna helise, od ktorej tam tak wiele zalezy). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam o kabinach Effect Collagen. Wyglada jak solarium, ale w srodku sie stoi. No i nie opala i nie ma takich szkodliwych czynnikow. Nie znam profesjonalnego opisu, ale znajoma chodzila i mowi, ze skora jej sie mniej swieci i pory jej sie zwezily. Ma blizne po operacji sprzed kilku lat i troche tez juz sie zmienila. W zasadzie do ta kabina Effect Collagen ma za zadanie opozniac oznaki starszenia, ale ponoc super! Wiem, ze we wroclawiu kiedys mozna bylo z tego korzystac na Sepa-Szarzynskiego, ale juz niestety nie ma tego salonu. Teraz otworzyl sie nowy na Swidnickiej - Donna - tez to maja. Ja bede chodzic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogata6
Kolageny czyli białka są przeróżne. Ale najlepszy jest ten, który swoim składem i budową jest najbardziej zbliżony do składu i budowy kolagenu ludzkiego, bo po wchłonięciu pomaga odbudować w naszym organizmie coraz słabsze z wiekiem włokna kolagenowe. I to jest cały cud. I tak się składa że kolagen firmy Colway ma właściwości wchłaniające przez te pierwsze warstwy skóry głębiej-czego nie mają żadne nawet najdroższe kremy. Stosuję od 4 lat ( z małymi przerwami) i rzeczywiście jest skuteczny. Mam 45 lat - prawie bez zmarszczek, skóra delikatna i gładka, a przede wszystkim piękne ręce. A przecież to po rękach najbardziej widać wiek (robią się żylaste i w plamy). Ja stosuję SILVER do wszystkiego. Jedyny feler - dla mnie- wzmacnia cebulki włosowe i trzeba częściej depilować oczywiście przede wszystkim twarz. Ja uważam że za ten kosmetyk ktoś powinien Nobla dostać. Acha, zapomniałam dodać - wyleczyłam przy okazji trądzik różowaty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do tych skórek wieprzo
wych przecież goloneczki to wieprzki, więc chyba skorka z golonek to jest to?! ile tych skórek trzeba dziennie zjadać, bo to troszkę tluste jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilamkolagen
firmy jadwiga, jeszcze nie stosowalam nigdy, ale zdziwilo mnie ze jest to jakby woda.. czy to ma byc w takiej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita344
aktywny kolagen jest w postaci żelu, gęstego żelu. Osobiscie polecam ten z http:/www.kolagen-inventia.pl pozdrawiam, Jowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodycollagen
Kolagen Naturalny jest rewelacyjny, to prawda. Sam używam - najwięcej na ręce. Jedzenie kolagenu w różnych postaciach oczywiście daje efekty. Chodzi o to, że on jest najpierw trawiony i dostarcza aminokwasy, które służą do budowania włókien kolagenu własnego. Ale i tak maksymalnie 30% białek jest trawiona, a znaczna większość po prostu spalana. Ale jeść trzeba. Chodzi szczególnie o prolinę, która jest przekształcana w obecności wit. C w hydroksyprolinę. A bez tej, nie będzie kolagenu!!! Stąd palacze strzeżcie się, bo nikotyna zabija witaminę C i z kolagenu nici - chyba, że całe ciało się ostrzyka i tak uzupełni niedobór. Kolagen w postaci fibryli i włókien nigdy się nie wchłaniał przez skórę i nigdy się nie wchłonie, bo jest nieaktywny biologicznie i za duży - to jakby próbować przecisnąć wierzowiec przez otwór kanalizacyjny... Co innego Kolagenem Naturalnym - on jest produkowany nie z włókien, ale z kolagenu jeszcze rozwojowego - potrójnej helisy. One się na skórze rozpadają na aminokwasy i bez problemu przedostają. On działa faktycznie rewelacyjnie, o czym piszecie w swoich postach. Ja sam wyprowadziłem sobie kolano po kontuzji - smarowałem się nic i po 3-4 miesiącach kompletnie się zagoiło. Stosowałem Graphite na kolana - 50 ml wystarczyło mi na 4 miesiące. Więcej ciekawych info na www.bodycollagen.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha29
a czy komuś kolagen zaszkodził ?? w początkowej fazie stosowania ? jak stosuje od dwóch tygodni i mam straszny wysyp na twarzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkarska
No tak, teraz taki zakup sie opłaca ponieważ z okazji majówki mozna kupic 20% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmak
a ja przez kilka miesięcy stosowałam http://mojaptekarz.pl/181898/collagen-oryginal-kolagen-naturalny-hair-nails.htm miałam ogromhy problem z włosami - mam dlugie, prawie do pasa ciemne włosy,a el uwielbiam stosować prostownicę. po jakimś czasie codziennego stosowania włosy były strasznie zniszczone, porozdwajały się koncówki i nie tylko koncówki , bo na całej długości było widać "jodełke". fryzjerka poleciła mi stosować ten kolagen w domowym zaciszu i faktycznie włosy stały się mocniejsze (rozdwojone końcówki musiałam obciąć, ale teraz kondycja wlosa jest zdecudowanie lepsza). prostownicy nadal używam,a le po stosowaniu kolagenu laudine nie jest to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepszy platinum,platinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie sie z tym zgadzam. Zreszta sama oprócz stosowania odpowiednich kremow przyjmuję też i suplementy jak Collagen Noble Health, aby równiez wzmocnić paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orland
Cudownie działa aktywny kolagen. Koleżanki rozpływają się w zachwytach...i młodnieją. Tu można preparaty znaleźć z nim. Najlepszym i polskim! https://grace.colwayinternational.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Tutaj na pewno trafiłas w 10 tke bo wiem sama jak stosowałam przez 3mc efekty były mega rewelacyjne. I tutaj własnie dobrze ze postawiłas na takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega założył sklep www.pieknomat.pl i 20 % zniżki na zakupy na wszystkie produkty jest :)) Polecam kolegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie myslałyscie o tym zeby obok zastosowania takiego kremu jeszcze zacząć przyjmować suplement Kolagen Medica ? Tutaj postać kapsułki pozwala na szybsze wchłanianie i dzieki temu mozemy tez działac na naszą skórę od środka. Efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×