Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesprawiedliwe to wszystko

Bezpłodne nie doceniają tego co mają

Polecane posty

Gość foivfv
Pani.Kara ja myślę że to jest po prostu obrona przed ludźmi którzy z kolei twierdzą, że jeśli ktoś nie chce być tą "krową rozpłodową" jest egoistą, materialistą i zwyrodnialcem pozbawionym wyższych uczuć. Osobiście jednak uważam, że wyzywanie się nie zmienia faktu, że świat jest po prostu niesprawiedliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
jestem matka czwórki dzieci ,czy było to takie proste wcale nie po trzeciej cesarce przeprowadzono styrylizację miałam czwartą cesarkę znowu styrylizacja nie ma gwarancji 100% jest zawsze 99,9% teraz po latach są nowe problemy z menopauzą mam 43 lata , nie ma najlepszej opcji na być w ciąży, nie mieć dzieci, to indywidualna sprawa każdej kobiety jak współżyjesz musisz się liczyć z ryzykiem zajścia w ciąże jak miesiączkowałam bolało tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjak
Wiesz co, obie sytuacje znam - nie chciec ciaży i się jej bac - oraz chciec ciaży i sie bać, ze jej nie będzie nigdy. I zdecydowanie lżejszym problemem jest strach przed ciażą i zabezpieczanie się. Jesli nie chcesz nigdy miec dzieci - wysterylizuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
byłam bardzo płodna i byłam też bezpłodna każdy stan ma coś w sobie macieżyństwo nawet nie wiecie jak teraz miło się wspomina wtedy był inny wiek inne myslenie potem po styrylizacji taaak komfort był seksualnosc wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjak
Proszę mnie źle nie zrozumieć, ja nikomu nie chcę mowić, że "jak bedziesz w ciaży, to zobaczysz". Tylko sam tytuł topiku jest bardzo niezręczny. "Bezpłodne nie doceniają tego co mają". Bezpłodne, jesli wiedzą, że są bezpłodne, to wiedzą zwykle dlatego, bo im zajście w ciażę nie wychodzi. Jak sie takiej osobie powie, zeby sie ze swojego stanu cieszyła, to ona się przeciez zwyczajnie rozryczy. Trochę więcej wyczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
moje kochane kobiety to nasze ciało jest jakie jest -niedoskonałe ale nasze, można je poznawać całe życie, można ....ja też nie byłam przygotowana na to ,że zostanę matką czas mnie nauczył ,że nie zawsze jest tak jak chce co ja nie stosowałam czego nie próbowałam ....:) ale nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
nie wszystkie zostaną matkami kiedyś taka bezpłodność była nie do zaakceptowania nie produktywność teraz panie mogą być zaangażowane w pracę nie chcą mieć dzieci nie ma przymusu nie mogą mieć dzieci adopcja puścić tatusia na bok to zart zeby się tam nie podnniecac za bardzo albo mamy rodzine są bratankowie bratanice to też rodzina prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole znowu to samo
i kolejna debilka(bo już nie ma słów na takie) która co miesiąc uraja sobie że jest w ciąży, ja pierdole jakbym miała co miesiąc przeżywać katusze i wpadać w histerię bo 'mogę być w ciąży' to bym przestała współżyć, do momentu aż nie zmądrzeje, i wam też radzę, seks na bok dzieci, skoro nie wiecie, że tabletki to zabezpieczenie praktycznie w 100%, (a skoro stosujecie inne metody, to przerzućcie sie na tansy, ewentualnie plastry) wmawianie sobie urojonej ciąży co miesiąc to właśnie 'urojenie', a urojenia się leczy, zamiast seksu wizyta u psychologa by się bardziej przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkoo jedyna
Wiola TY JESTES MATKĄ???I masz 43 lata?PORAŻKA!!!! Popatrz jakie błędy robisz,nie rozumiem ani jednej Twojej wypowiedzi!!!! Brak znaków interpunkcyjnych,chaostyczna wypowiedź,niespójność,o co Ci chodzi kobieto! I takie niewykształcone osoby niestety też są matkami...o zgrozo czwórki dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkoo jedyna
"nie wszystkie zostaną matkami kiedyś taka bezpłodność była nie do zaakceptowania nie produktywność teraz panie mogą być zaangażowane w pracę nie chcą mieć dzieci nie ma przymusu nie mogą mieć dzieci adopcja puścić tatusia na bok to zart zeby się tam nie podnniecac za bardzo albo mamy rodzine są bratankowie bratanice to też rodzina prawda " Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć chociaż na j.angielski?? TAKIE NIEDOUCZONE OSOBY WYCHOWUJĄ PÓŹNIEJ MAŁO INTELIGENTNE DZIECI-żal mi tych dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
ciekawa jestem jakie koleżanka ma poczucie rzeczywistości i wiek żeby kogoś oceniać radzę przemyśleć i czasami potraktować troszkę mniej abstrakcyjnie temat osobiste kłucie kogoś to nic mądrego :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12667
tabletki 100% aleś się wysiliła :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazdolnegoslaska
Witam. Teraz wy mnie zjedziecie, bo mam tylko 18 lat i powiecie mi, że mam się stuknąć w głowę, bo kiedyś zmienię zdanie. Jestem obecnie w 3 klasie technikum, kilka moich znajomych w moim wieku już urodziło, a mnie to obrzydza. Ze swoim chłopakiem jestem już prawie 2 lata i planujemy dalszą przyszłość, jest pięknie. Chcę iść na studia, dorobić się ładnego samochodu. Wiek po studiach to 25lat, zanim się dorobię, wyszaleję, to już będę miała lat 30. Chciałabym też zwiedzić trochę świata. Nie widzę w swojej przyszłości dzieci... to spora inwestycja, a wychowywać dziecko w biedzie byłoby jeszcze gorsze więc uważam że też chciałabym być bezpłodna. Lubię dzieci, ale swoich nie chcę nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteraDzika102
Ale z was pojeby!!! czy wy naprawde uważacie że kobiety są stworzone tylko po to żeby sie piepszyć i rozmnażać? GÓWNO PRAWDA! jesteśmy stworzone po to aby żyć dla SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM każdy z nas musi zaspokajać swoje potrzeby ale do cholery rodzenie bahorów nie jest potrzebą tylko ma zapewnić ciągłość gatunku!!!! kto chce mieć bahory prosze bardzo mnie to wisi ale gardze takimi kobietami które uważają że są stworzone WYŁĄCZNIE PO TO żeby mieć dzieciary... po prostu dać na odstrzał takie prymitywy ja np nie NAWIDZE bahorów brzydze sie ich po prostu i nie piepszcie mi że kiedys zmienie zdanie i wogle sratatata bo ja zdania nie zmienie nie każdy jest taki jaK WY PRYMITYWY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiax3
Popieram autorke i nie obchodzi mnie zdanie innych ! uwazam ze dzieci w zyciu nie sa najwazniejsze .. osobiscie tez chcialabym byc bezplodna poniewaz za duzo stesu przezylam w oczekiwaniu na okres badz wyniku testu ciazowego , uwazam jednak ze niektore z Was mialy racje piszac ze autorka zle sformuowala topik ze bezplodne MAJA LEPIEJ poniewaz niektore wrecz pragna dziecka i nie wyobrazaja sobie zycia bez niego a my plodne zawsze mamy jakis wybor , lecz nie nalezy jej za to obrazac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam juz synka
Mam juz synka kocham go najbardziej na swiecie -jest dla mnie najwazniejszym skarbem-nigdy nie lubialam dzieci , nie lubie i lubic nie będę , a już najbardziej nie nawidziałam być w ciązy-nie wiem jak mozna nazwac to błogosławionym stanem !!!Popieram kobiety ktore chcą mieć dzieciaczki i to sporo , ale ja Juz nigdy ale to nigdy nie chce ich miec ...zADAJE SOBIE pytanie dlczego skoro już mam dziecko nie moge w tym powalonym Kraju legalnie podwiązac jajnikow !!!???Przeciez to nasz wybór -są kobiety które nadaja sie na mamy sa tez takie jak ja -nie jestem zła mama i nigdy nie byłam -ale nie mam podejścia do dzieci takiego jak inne, czego im zazdroszcze !!Sama myśl o tym ze mogłabym miec dzieci jeszcze napawa mnie strachem Urodzilam jako młoda mama -teraz studiuje mam plany chce postwaic na swój rozwój ...Nie chce juz nigdy zmieniac pieluch i być uzalezniona od dzidziusia-pewnie zaraz posypią się gromy-ale mam prawo nie chciec -tylko dlaczego panstwo mi to uniemożliwia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz podwiązać jajników bo sie ich nie podwiązuje. podwiązuje się jajowody, ale w Polsce (i nei tylko) istotnie nie przeprowadza się tego - bo jest to proces nieodwracalny. a co bedzie jak Ci sie zachce jednak kolejnego dziecka? to nigdy nie wiadomo, teraz sie mowi ze nie, a za 5 lat moze byc roznie. lekarze nie chca brac na siebie takiej odpowiedzialnosci i ciezko im sie dziwic. aborcją tez nie wszyscy sie zajmują i mają do tego prawo. panstwo niczego Ci nie uniemozliwia - jest tyle metod antykoncepcji poza podwiązaniem jajowodów że naprawde nie wiem czemu niby akurat na tym tak bardzo Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 45678
skoro zazdrościmy innym kasy, samochodu to dlaczego nie tego ? ja ZAZDROSZCZE bezpłodnym i ja zrobiła bym wszystko żeby być bezpłodna. dla mnie dzieci to ochydztwo bleeeeee. ten poród i rozcinanie pochwy na żywca, ciąza i to tycie, roztepy a po ciązy tyle kłopotów z tymi płaczami, karmieniem noszeniem ble dosłownie żygam tym. dla mnie szkoda na to kasy,czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhfghyft
autorko ty masz chyba nie po drodze do psychiatry???nie wiesz co to antykoncepcja?Ja biorę tabsy i jakos nie drże co miesiąc ze jestem w ciązy,ty masz chyba shizy!!!!seks uprawiam bo to nie tylko słuzy do płodzenia dzieci ale zbliża ludzi,daje przyjemnośc.Wez idz po dobre tabletki albo załoz spirale i nie pierdol na kafe smutów ze bezpłodnym zazdrościsz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 45678
nhfghyft, ale nie rozumiesz że lepiej jak dla mnie by było żebym była bezpłodna bez łykania tabletek, przyklejania plastrów itp po co mam tracić kase na tabletki jak i tak nie chce mieć bachorów no jak kto woli dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się dzieje
MÓDL SIĘ O SZYBKĄ MENOPAUZE I BĘDZIESZ SIĘ BZYKAĆ DO WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSHEEEEEEEEEEEEEEEEE
CO TO ZA TEMAT WOGÓLE TO WOŁA O POMSTE DO NIEBA !!! CO ZA KRETYNKA Z CIEBIE AUTORKO BEZPLODNE NIE DOCENIAJA TRGO CO MAJA :o:o BRAK SŁOW IDZ SIE LECZ DEBILKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 45678
temat jak każdy inny jest dobry, dlaczego bezpłodność niektórzy traktują jako koniec świata i coś mego złego. dla mnie to by było zbawienie ! coś PIĘKNEGO. ja nie nawidze, nie cierpie, nie znosze wstrętnych małych benkartów. na ich widok żygać mi sie chce bleee jak można mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angremala
Ja też bym mogła mieć tą bezpłodność mam 26 lat , nie chce dzici czuję że sama nim jeszcze jestem i czuję potrzeby bycia matką !!! Nawet jak widzę dzicko małe roczne trzymałam go na rękach nic nirmalnie SKAŁA > ono beczało ośliniło mnie całą a ja o Boże weźcie to ze mnie !!!! Nie mam pojęcia czy mogę mieć dzieci , nie chodzę też do ginekologą moją zmorą było by sciągnąć cokolwiek z siebie - dla tego i tej bezpłodnosci nie mam jak sprawdzić . Powiem wam jedno jedyną drogą legalną jaka jest to modlić się do Boga żeby waszą bezpłodność dał rodzinie która pragnie dziecka . Ja rzadko sie modlę ale obiecałam że jesli da mojej rodzinie dziecko to bedę bardzo szczęśliwa . Wiem że modlitwa potrafi czynić cuda przez rok modliłam się o coś i cud się stał ..... Nie powiem co ale modlę się by moja kuzynka miała dziecko a ja nie .....!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 45678
angramella to módl sie też za mnie żebym nigdy nie miała dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angremala
No tak tylko że ty nie wiem z jakich przyczyn bo jesli z takich że nie chcesz brać tabletek i jak najdłużej bawić się z facetem to raczej jest to nie możliwe . Ja się modlę bo boje się szpitalu , bólu i wszelkiego rodzaju co się łączy z porodami więc mam nadzieję że Bozia wysłucha próźb . Ale tylko po to by sobie tym dobrze zrobić to myslę że to tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka 45678
ja nie chce mieć dzieci nie dlatego że chce sie bawić ale ja na prawde nie chce być matką. blee dla mnie dzieci są ochydne, podcieranie brudnej dupy nie jest dla mnie mam wyższe aspiracje niż wstawać w nocy i karmić płaczącego i śliniącego potwora. a jeszcze ta ciąża blee tycie, roztępy i ochydny poród. ja stosuje tabletki ale niestety nie dają one 100%-owego bezpieczeństwa a wystarczy że okres mi sie spóźni a ja panikuje że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angremala
Myślę że najlepszym sposobem na bezpłodność jest złe odżywianie co spowoduje że zaniknie miesiączka , słyszałam że jej przywrócenie jest długotrwałe i bolesne choć nie wiem dokładnie jak go sie przywołuje z powrotem , mogą też wystąpić anomalia typu tylko nie wiem czy to też jest prawda że wyrośnie broda lub owłosienie zmianami w hormonach cos w tym stylu. Natomist brak miesiączki to tak jak by przyśpieszona menopałza ..... Powiem wam że jeśli rzeczywiście przez znak okresu miała bym nie mieć dzieci to powiem wam że może mi wyrosnać taka długa broda jak u Dumbledora z Harego Pottera :) ( Zawsze sie depilowałam , to teraz będę się golić ) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magii

 Wtrąca swoich kilka groszy.  Rozumiem obie strony i dobra każdy moze chciec czegos innego ale  nie ma sensu krzyczec na siebie na wzajem. Wiadome jest ze jak ktos vos ma to ma to pozytywne i negatywne strony i mowienie ze ktos czegos nie docenia  jest bez sensu. Bo wszystko ma swoje pozytywy i negatywi. Dla os ktore wiedza ze nie chca miec dziecka nigdy bezplodnosc jest ulgą ale tez pozvawieniem mozliwosc zmiany zdania (choc moze nigdy nie zastapic). Dla kobiet ktore chca miec dziecko jest to straszne przeżycie i wiele by oddaly za mozliwosc mimo tej wygofy jaka czasem bezplodnosc daje.  Zanim stwiedzimy ze ktos czegos nie docenia albo ze coś chcieli bysmy miec pamietajmy ze nie zawsze jest to tak kolorowe jak my to postrzegamy z swohej perspektywy. To co dla kogos jest ratunkiem dla innego jest najgorsza z kar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×