Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erosik

wytrysk u kobiety?

Polecane posty

Karan to że podczas uzywania wibratora wypływa ci więcej śluzu to dlatego że usciskasz na gruczoły wydzielajace sluz ktore znajdują sie wokól wejscia do pochwy a to ze jest biała jak sperma to wynik szybkich ruchów wibratora i po prostu białko ktore tam jest ubija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_prawda
ten film jest na to niepodważalnym dowodem. Mam dokładnie tak samo! Kiedy kocham się ze swoim chłopakiem i mam orgazm to są tego normalnie litry. Po takim orgaźmie wszystko jest mokre, wersalka, podłogi, fotele, ostatnio zauważyłam nawet niewielkie zacieki na suficie. To niesamowite!!!!! Pomimo,że nikt nam w to niewierzy to najważniejsze,że mój chłopak jest zachwycony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aalma
To nie jest mocz ja też tak mam.Mam wobec tego pytanie, nie wiecie może co zrobić potem z tym płynem? Bo szkoda żeby się to marnowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w sobote wieczorem
przeciez widac ze to sie wydobywa z cewki a nie z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enceterra
to naprawde nie jest mocz ja wam to mówię. To dziwne, ale mój facet tez ma takie wytryski z tym płynem właśnie. To jest po tym normalnym wytrysku jak ma z nasieniem, potem ma ten drugi. Jak on tryska to fontanna taka jak niagara w góre, na dół, na boki, normalnie wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaryna
A jataki wytrysk raz miałam, że pół kamienicy zalało!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyhunter
miałem przyjemność doznać i przeżyć to wyłącznie z jedną,jedyną kobietą - na początku uczyliśmy się swoich ciał, aż wreszcie nadszedł taki pierwszy i potem kolejne "mokre" orgazmy.spodziewam się że stymulacja punktu G jest faktycznie konieczna, bo udawało się to gdy robiłem jej "ciacho" jednocześnie pieszcząc ją palcami - albo miewała takie wytryski gdy to ona była na górze, a żadne inne pozycje nie kończyły się fontanną. Nie jest to popuszczanie moczu!!!!plamiła pościel płynem który nie był ani żółty, ani też nie czuć go było siuśkami.Muszę przyznać że bywało tego co najmniej z pół szklanki, i jest to fantastyczne uczucie(zwłaszcza będąc pod dziewczyną) kiedy jej orgazm oprócz okrzyku zakończony jest oblaniem ciepłym kobiecym wytryskiem.Ci goście którzy twierdzą że to mocz mieli najwyraźniej do czynienia z partnerkami unikającymi wizyt u urologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!dumny jestem że przynajmniej w części te fontanny to moja zasługa, laska która się krępuje pewnie nie dopuści do tego ze strachu przed domniemanym negatywnym odbiorem przez faceta...tak więc musiała mi ufać i musiało być jej świetnie ze mną:):)niedowiarkom pozostaje zazdrościć, a Wam dziewczyny z tą świetną przypadłością gratuluję - jeśli jest Was tylko 10%.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
butterflyhunter [zgłoś do usunięcia] miałem przyjemność doznać i przeżyć to wyłącznie z jedną,jedyną kobietą - na początku uczyliśmy się swoich ciał, aż wreszcie nadszedł taki pierwszy i potem kolejne "mokre" orgazmy.spodziewam się że stymulacja punktu G jest faktycznie konieczna, bo udawało się to gdy robiłem jej "ciacho" jednocześnie pieszcząc ją palcami - albo miewała takie wytryski gdy to ona była na górze, a żadne inne pozycje nie kończyły się fontanną. Nie jest to popuszczanie moczu!!!!plamiła pościel płynem który nie był ani żółty, ani też nie czuć go było siuśkami.Muszę przyznać że bywało tego co najmniej z pół szklanki, i jest to fantastyczne uczucie(zwłaszcza będąc pod dziewczyną) kiedy jej orgazm oprócz okrzyku zakończony jest oblaniem ciepłym kobiecym wytryskiem.Ci goście którzy twierdzą że to mocz mieli najwyraźniej do czynienia z partnerkami unikającymi wizyt u urologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!dumny jestem że przynajmniej w części te fontanny to moja zasługa, laska która się krępuje pewnie nie dopuści do tego ze strachu przed domniemanym negatywnym odbiorem przez faceta...tak więc musiała mi ufać i musiało być jej świetnie ze mną niedowiarkom pozostaje zazdrościć, a Wam dziewczyny z tą świetną przypadłością gratuluję - jeśli jest Was tylko 10%......... KOBIETY NIE MAJĄ WYTRYSKU......, A KTO MA PROBLEMY UROLOGICZNE TEN MA. żADEN FACET NIE BĘDZIE SIĘ MĄDRZYŁ W TYM TEMACIE, BO JAK JA SIĘ UPRĘ, ŻE FACECI MAJĄ OKRES TO UDOWODNIĘ TO W SĄDZIE ĆWOKI I CIEKAWE JAKIE ARGUMENTY ZNAJDZIECIE, ŻE TAK NIE JEST. A TWOJA DZIEWCZYNA butterflyhunter WYTWARZA NADMIAR TEGO, CO WYTWARZA PRZECIĘTNA ZDROWA KOBIETA. TO JEST TAK JAKBYM JA BYŁA DUMNA, ŻE MÓJ FACET SPUSZCZA SIĘ W ILOŚCI ODPOWIADAJĄCEJ PÓŁ WIADRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkabronka7
a ja wam powiem, że szczerze zazdroszczę kobietom które mają wytryski... oglądałam już wiele filmików z takimi orgazmami i wierzcie mi że tak jak one je przeżywają to masakra. Szczęściary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyhunter
pikusiku KOBIETY NIE MAJĄ WYTRYSKU......, A KTO MA PROBLEMY UROLOGICZNE TEN MA. żADEN FACET NIE BĘDZIE SIĘ MĄDRZYŁ W TYM TEMACIE, BO JAK JA SIĘ UPRĘ, ŻE FACECI MAJĄ OKRES TO UDOWODNIĘ TO W SĄDZIE ĆWOKI I CIEKAWE JAKIE ARGUMENTY ZNAJDZIECIE, ŻE TAK NIE JEST. A TWOJA DZIEWCZYNA butterflyhunter WYTWARZA NADMIAR TEGO, CO WYTWARZA PRZECIĘTNA ZDROWA KOBIETA. TO JEST TAK JAKBYM JA BYŁA DUMNA, ŻE MÓJ FACET SPUSZCZA SIĘ W ILOŚCI ODPOWIADAJĄCEJ PÓŁ WIADRA nie masz takich orgazmów to się rzucasz jak piskorz i obrażasz męską część internautów, więc udowodnij w Hadze że faceci mają okres(być może dostaniesz nagrodę Darwina:):)Jeśli czujesz się "gorsza" to tylko Ci współczuć, a ja się nie wymądrzam, wiem swoje i ani mi w głowie przekonywać Cię że jest inaczej...nadmiar wydzieliny jest lepszy niż jej niedomiar - tak dla komfortu obydwu stron, ale coś co się pojawia w końcowych sekundach przed orgazmem kobiety w dość sporej ilości,jest gwałtowne - trudno nie porównać do wytrysku - nieprawdaż????????????????? a co do Twojego faceta - cóż...podobno przed wojną jak się kawaler spuścił to można było cielę napoić, a teraz nie ma czym znaczka na pocztówce przylepić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyhunter
nie twierdzę że sex z taką laską co oblewa partnera szczytując jest lepszy od sexu z dziewczyną nie mającą takiej przypadłości -to tylko egzotyka, coś innego i wydaje się dość nietuzinkowego. adres mam podać tej dziewuchy żeby każdy mógł zapytać czy tak ma??a ona się napewno przyzna:):):)nie?????? i tak mam wrażenie że kobiety w większości nie są szczęśliwe jeśli im się to przytrafia, bo się obawiają że kolo stwierdzi iż laska go "olewa" zamiast się ekscytować numerkiem w jego ramionach...więc rtudno się dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj obecny facet twierdzi ze je mam ..ja ciagle myslalam ze to tez mocz...ale jak mi pokazal to ...no to nie mocz..i funduje mi takie orgzmy prawie codziennie ..zauwazylam jednoczesnie ze wtedy mam je jak stymuluje punkt g i przezywam pochwowy orgazm...zajebiste uczucie..choc na poczatku sie balam ..bo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama34
pewnie ze mamy wytryski,ja mam orgazm lechtaczkowy ale jest zajebiscie moj maz jest w siudmym niebie ze doprowadza mnie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
butterflyhunter piskorz to ty. napisałeś więcej ode mnie, co jest dowodem twojej histerii. a dygresja jest taka,że to forum jest o naszych wytryskach, a nie o Twoim spuszczaniu się na" znaczki". XD Poszukaj rozwiązania swojego problemu w dziale filatelistycznym. KOBIETY NIE MAJĄ WYTRYSKU! ĆWOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyhunter
sama jesteś ćwok - ja Ci wieśniaro nie ubliżam, a dygresja jest taka że o wytryskach u ludzi ,zwierząt i roślin najwięcej wie pikusiku i maria skłodowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
upuszczam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
cyt. butterflyhunter [zgłoś do usunięcia] sama jesteś ćwok - ja Ci wieśniaro nie ubliżam, a dygresja jest taka że o wytryskach u ludzi ,zwierząt i roślin najwięcej wie pikusiku i maria skłodowska "ćwok"-->jest rzeczownikiem rodzaju męskiego "wieśniaro"--> nie zgadza się, ponieważ nie jestem z prowincji "najwięcej wie pikusiku" --> to akurat prawda "i maria skłodowska"--> całkiem możliwe KOBIETY NIE MAJĄ WYTRYSKU! ĆWOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbowystrysk
a właśnie, ze maja, poczytaj ja też mam tylko taki gęsty i brązowy, ale mój kiciuś to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arto
Ja uważam że jednak jest to sikanie, ale to też jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterflyhunter
do "pikusiku" pierwsza mnie nazwałaś ćwokiem - choć mnie nie znasz:):)ale obrażać ludzi lubisz?!uświadamiasz mnie cóż to "w nadmiarze wytwarza moja dziewczyna" - (której też nie znasz) ja dla Ciebie więc pozostanę ćwokiem...tak jak Ty dla mnie; 1- ćwokiem (rodzaj męski) 2-głooopią cipą(rodzaj żeński) i 3- pikusikiem(rodzaj nijaki) i zakończmy ten bezsensowny spór:) bo z ILOMA dziewczynami Ty to robiłaś ekspercie??????????????sorry - ekspertko(rodzaj żeński)...Twoja wiedza zaczyna się i kończy na Twojej waginie... Kazimiero S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
boosshheee........ jaki zawzięty......... butterflyhunter......aż się bać zaczynam...... Ty sie tak nie steresuj bo jeszcze wytrysku nie dostaniesz hih no właśnie, a prawda jest taka,że sam go nie masz dlatego tak Ci zależy żeby twoja laska go miała. I to teraz wiele wyjaśnia -->sto dziewięćdziesiąt wzrostu, wielkie bary, włosy na klacie buuuhehe..... A ty to 50kg,gibki, wiotki, uczesany....... haaaaahahahhahaahahahahahahahahahahahahaaha.... umarłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
a w ogóle to mi .... na emeryta jakiegoś pasujesz, albo bezrobotnego impotenta. Łazisz po różnych zboczonych forach, wymyślasz sobie jakieś laski z wytryskami . Ciekawe ajk długo myslisz zanim coś napiszesz ??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusiku
chyba że masz takiego mikroba, że moją "waginie" to tylko sobie możesz wyobrażać....... pfffiiiiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×