Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Cześć !!! Hungerka witaj cieplutko. Miło, że znów jesteś. Miałam nadzieję, że do nas wrócisz. U mnie waga znowu stanęłam w miejscu. Chociaż muszę przyznać, że jej w tym pomogłam. hehe!!. W poniedziałek tzn. 30.IV miałam urlop czyli miałam 4 dni wolnego i muszę powiedzieć, że nie robiłam praktycznie NIC oprócz leżenia i jedzenia (zjadałam prawie całą pizzę carbonarę z Telepizzy - uwielbiam ją). Nie opuściłąm tylko aerobicu. Miłego dzionka. Trzymajcie się dziewczynki. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) ale tu gwarno :D :classic_cool: to dobrze :P mi zaraz nogi do dupy wejda!!!!! Tyle sie dzis orobiłam ze hej!! Mam nadzieje ze troche kcal spaliłam, bo nic nie ćwiczyałam!! Moze jutro wyciągne miśka na rolki, bo samej jakoś tak dziwnie!! Pozdrawiam Was z pomarańczowego pokoju :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli wierzyc serwisowi dieta.pl to dzis spaliąłm ponad 700 kcal!! Jak policzyc to malowanie pokoju, odkurzanie, mycie podłogi, scieranie kurzy!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo żarcia, duzo kalorii, duzo lenistwa!! Napewno jakies 1500 kcal!! Jutro w ramach pokutu jem tylko nabiał!! Tzn jogurty!! Hungerka dobra i godzinka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam przygotowanie do obrony tzn. szukam odpowiedzi na pytania!! Jak się da to coś poćwicze!! od jutra siedze w domu na L4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mie to
1500 brzuszkow dzis :D 10 km na rowerku i 20 minut krecenia biodrami :) tylko, ze od tego wszytskiego nogi mnie bolą :O ajjjj ale ja to wytrzymam :) pozdrawiam Miłe Panie 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubodło mnie to jakże blado wyglada moje niespełan 20 minut przy Twoich wyczynach!! Eeehhhh A ja własnie się ucze na obronę a przynajmniej staram się :) ale musi byc dobrze, prawda?? :D A obrona już w czwartek (Hungerka przypominam :P ) Dzis mam w planach ćwiczenia, ale jak dam rade, bo wczoraj troche sie spiekłam na solarium!! Poszlam gdzie indziej niż zwykle, i chyba były nowe lampy i mam spieczony tyłek, nogi brzuch i twarz! Ale bywało gorzej!! Dobra zmykam do czytania!! Odezwe się potem co i jak Buźkaaa papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja na razie zaczęłam od szybik spacerów- zamiast tramwajem idę trzy przystanki do pracy. jak dla mnie to już sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie pobiebałam 20 minut, ale to nie koniec!! Musze jeszcze godzinke pocwiczyc, moze dzis dla odmiany na rowerze stacjonarnym pojezdze!! Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
gagatka... bo Ty nie masz tyle czasu co ja. Studiuję zaocznie, nie pracuje, nie mam faceta :P więc mam cały dzień dla siebie :) ja własnie cwiczylam 1,5 h :D i wiecie co? lubię to :) teraz jeszcze szybki obiadek, poczekac az sie strawi i znowu to samo :D ehh, życie jest piękne :D a marzenia się spełniają, tylko trzeba dużo ćwiczyć ;) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubodło mie -------> jaka ładana definicja :D ja tez własnie jestem po cwiczeniach, 50 minut :) a ile ważysz i ile masz wzrostu jeśli można wiedziec????? Ja robię wszystko żeby się tylko nie uczyc, nawet sobie dziś Klan oglądnełam, a nigdy nie ogladam!! No ale już jutro ..... bede sie uczyc :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungreka biedactwo !! Ja też na zwolnieniu, ale lewym tylko ciiiii :) Ja grzecznie zjem sniadanko i zabieram sie za naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem chora. Mam gorączkę, boli gardeło i mam katar. Kicham normalnie co 3 minuty. Mam dość. Cały tydzień nie chodzę na aerobic, bo nie mam siły. Ale niestety do pracy muszę chodzić. Dużo zdrówka!! pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
podsumowanie dziesiejszego dnia ;) 30km na stacjonarnym, 1000 brzuszkow i 20 albo 30 minut krecenia biodrami, nie pamietam, wiec niech bedzie, ze 20 ;) wzrostu mam 170 cm:) a waże duzo za duzo, jak dojde do 60kg niezwlocznie poinformuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane to jutro ladnie trzymac kciuki :classic_cool: bo juz jutro bede pania licencjat!! I oby jak z najlepsza ocena!! A jak dzis czytalam swoja prace, to tyle rzeczy bym w niej zmienila, tyle mi sie tam nie podoba!! eehhhh dzis z tego wszystkiego pocwiczylam 50 minut!! jeszcze mala powtorka, wyprasowac bluzke i do spania!! A Wy wracajcie do zdrowia kochane :) Odezwe sie jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool::classic_cool::classic_cool: 5 mam :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Hurrrrra :D jestem przeszczęsliwa!!! Teraz jescze tylko magister, studia podyplomowe lub doktor :P heheh Jestem troszku otumianona, powoli do mnie dochodzi, ze już mam to za soba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zjadłąm kolację!! ale zaraz bede biegac, potem pojezdze na rowerze stacjonarym a potem z rozpędu brzuszki porobię!! Własnie ogladałam stare zdiecie przed 2 lat, jaka ja byłam chuda, az mi kolacja w gardle staneła!! :P no nic teraz bede spalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być tak pięknie, a było tylko 40 minut ;/ no ale lepszy rydz niz nic!!!!! A wy chorowitki jak się czujecie???? w ogole to ja mam doła!! Nie mam sie do kogo przytulic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
40 minut to i tak dużo :) ja się nie mogę ruszać od 2ch dni, bo za dużo szalałam ;) ale norme i tak wyrabiam :D zaraz czeka mnie seria 10 km i 500 brzuszkow ;) gagatka... gratuluję 5 ;* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo co z Wami???? :D ja właśnie jem śniadanie, wczoraj nie ćwiczyłam, to z lenistwa!! Dzis nie wiem, co to bedzie, dis jade na 2 dniowa impreze ze studiów, bedziemy drinkowac :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bry :P ja już po obiadku, zaraz wskakuje do wanny :P chciałam sie pochwalic, ze cwiczyłam godzinkę dzis :D:D:D:classic_cool::classic_cool::classic_cool: cale szczescie ze na tej imprezie oprócz alkoholu bedzie świniak i tańce :P przyjamniej sie człwoeik porusza cosik :P To lece :) miłej sobotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
a ja dzisiaj tylko 300 brzuszkow :O ale za to 50 km :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_84
Hej dziewczyny, pozwoicie ze sie na chwilke przylacze? Bardzo Was podziwiam, ze tak cwiczycie i chudniecie... od siebie moge dodac, ze naprawde aerobic dziala (chodze juz kilka lat, niestety z przerwami), takze na kondycje i ogolna gracje np w tancu, poruszaniu sie.do tego jest swietny na stresy-jak nie cwicze, to zle spie i jestem nerwowa.Zapewniam tez, ze im dluzej sie cwiczy, tym bardziej sie to podoba i z czasem przechodzi len i organizm sam sie domaga ruchu, a apetyt maleje! A jesli chodzi o chudniecie to zdecydowanie sprawdza sie niejedzenie po 20, wczesne jedzenie obiadu 13-14 i jedzenie produktow o niskim WW - pelnoziarnistego ryzu, chrupkiego pieczywa, ciemnej maki... Polecam tez jogurty typu activia i odchudzajace herbatki. jesli sie tak je, uwazajac na slodycze i na pory jedzenia, mozna jesc wszystko tylko w rozsadnych ilosciach i sie chudnie, a do tego lepsza jest przemiana materii i ze tak powiem samopoczucie zoladkowe :))) chcialam Was bbb poprosic o wrzucenie mi jeszcze raz wszystkich filmikow, ktore macie z cwiczeniami i aerobikiem, i to jak najszybciej mozecie.... bardzo bardzo prosze bo ich pilnie potgrzebuje, niedlugo wyjezdzam i musze je miec do tego czasu, a megaupload ma straszne limity i nic mi sie nie chce sciagnac w rozsadnym czasie :( pozdrawiam i zycze wytrwalosci i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_84
Doprecyzuje- oczywiscie wrzucic na jakies wrzuc to, albo moze mozecie wyslac mi co mniejsze mailem? na razie mam tylko dance it out i taki fajny intensywny 8 min trening Tae Bo - moge udostepnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wczoraj umierałam :) po sobocie!! Było całkiem sympatycznie, zabawa do biłąego rana, poszłysmy spac tylko dla tego ze robiło sie jasno!! :D wczoraj troche cierpiałam ale na szczescie ze dzis juz czuje sie lepiej :) dzis mam za soba godzinny spacer i obtarte nogi!!! BOLIIIII :(:(:( a tak w ogole to chce juz byc w domu, ubrac kapcie i mój dresik :D Byle do 16 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_84
no hej, ja mam tego murzyna wlasnie :) co ma wieksze na szerokosc dwa bicepsy niz klatke piersiowa - ledwo chodze!!! jeden ma 8 min a drugi 40 b fajne cwiczenia, sciagnelam bitcommetem z Wtorrent, jest tez na torrentreactor wystarczy wpisac WORKOUT :) mialam nadzieje ze Wy sie orientujecie w temacie wysylania, bo ja nie mam pojecia... jest jakis portal wyslij to gdzie to sie podczepia czy jakos tak, nie? ja na razie mam TBC.001 i 002 - niewiele tego... aha i ultimate workout - sciagnal mi sie z torrentow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) już w domku :) ja mam z filmików tak (uwaga bede wymieniac) *Chce miec taki brzuch *Chce miec takie pośladki ----> obydwa sciągniete z neta przez program DC++ *the ultimate dance workout -----> ściągniety ze strony megaupload czy jakoś tak, ale sie zacina kazdy filmik po 10 minutach!! *Pilates *Aerobic z Carmen Elektra ale to raczej sa ćwiczenia przed aerobiciem *Aerobic z Diane Youdale (chyba tak to sie nazywa) *fat burning -------> płyty DVD Polecam zakupic sobie gazetkę Cwicz razem z nami, koszt jakies 10 zł!! Polcam :) Ja własnie po obiadku, dzis zamierzam cwiczyc ale ile, i czy w ogole to sie okaze!! Aha kiedyś na www.wizaz.pl na forum były zamieszczone cwiczenia do sciągnieca, ale topik został zablokowany przez administratora :( a szkoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×