Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

dziendobryyyy :D ale wczoraj u mnie lało, cwiczyłam wczoraj godzinke co jakis czas musiałam psa przytulac bo burza była, a biedak sie bał!! Co tam u Was?? Ja własnie siedze w pracy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
u mnie lało w nocy, a w dzień słonko było nawet się chwile poopalaam ;) niestety wczoraj tylko 500 brzuszkow, bo cos mi w krzyżu przeskakuje i szczerze mowiac, boje sie, zeby mi sie cos nie stało :O dzisiaj za to chyba skakankę dołożę :) pozdrawiam 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a czemu tu taka cisza?????? ja właśnie w pracy siedze :) pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja czekam na kolezanka i idziemy na rowery :) dzisiaj zrobilam juz (albo tylko :O ) 300 brzuszkow, 10 minut krecenia biodrami i 1500 na skakance. w krzyzu mi nadal cos przeskakuje :O znacie moze jakies zastepcze cwiczenia dla brzuszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu lepiej się czuje i lecę dzisiaj na aerobic. Już nie mogłam się doczekać. ubodło mię to>>> ja też jestem zdania że powinnaś na jakiś czas przestać robić brzuszki. Juz jakiś czas temu wydawało mi się że za dużo ich robisz. Przy tym ćwiczeniu właśnie przciąża się krzyż i może dla tego Cię boli, a Ty robisz bardzo dużo brzuszków. Tak samo jest zresztą z innym ćwiczeniami. Podczas gdy ćwiczy się jedną partię ciała inną się przeciąża i żeby nie doszło do żadnych urazów nie można robić zbyt dużej liczby powtórzeń tych ćwiczeń, bo dochodzi do kontuzji np: podczas robienia przysiadów ćwiczy się pośladki i uda, ale przeciąża kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D ja dzis jestem z siebie zadowolona z dzisiejszego dnia, godzine chodziłam po miescie, godzine cwiczyłam :) jest ok czy krecenie hula hopem ale bez hulahopu cos daje?? bo własnie zaczełam krecic!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
jesli bedziesz robic to energicznie i tak 20- 30 minut dziennie to na pewno cos da :) ale po sobie nie widze efektow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) ja w pracy siedze :o chce juz do domu!! kregosłup mnie boli, wszystko mnie wkurza, zbliza mi sie okres, na pou zimno i w ogole do dupy dzien! i na dodatekwczoraj niepotrzebnie nakrzyczałam na mojego!! No ale nic dzis go przeprosze :D mam tylko jedno marzenie: wyjsc z tej pracy!! Dzis ambitnie na drugie sniadanie kupiłam sobie 2 jogurty naturalne !! Ciekawe czy je zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja po tych dwoch dniach jedzenia nawet nie chce sie wazyc!! Poczekam az mi sie skonczy okres (ktorego nota bene jeszcze nie dostałam :P ) i dopiero potem sie zważe!! przez 2 dni wypiłam 10 piw!!!!!!!!!! :D dobre no nie??!!! :) i nawet nie chce wiedziec ile piwa maja kcal!! i nawet mi nie piszcie!! Proszę :P w ramach pokuty ide o 18 cwiczyc! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
witam dziwuszki ;) ja w łikent tyle zjadłam, że szok :O nawet na lody się rzuciłam :P w związku z tym dzisiaj 10 min. krecenia biodrami, 30 km na rowerze, 1000 brzuszków i godzina na skakance (jakieś 4000 skoków). zadowolona jestem z dzisiejszego dnia :D i nic dzisiaj nie zjadłam, wypiłam tylko Kubusia, zmiksowanego banana, 3 herbaty i kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieńdobry :) ja właśni pije kawke :) i siedze w pracy :o byle do 15:30! A Hungerka gzdie masz praktyke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka mam neta w pokoju, na stałe od poniedziałku i anwet właśne biurko mam :) bo przedtem nie miałam :o no chyba ze kosgos nie było!! Teraz sie przeniosłam do innego wydziału i jest ok :) dzis nie cwiczyłąm, ale uwazam ze jestem zwolniona bo 1,5 godziny plewienia na działce robi swoje!! Prawda?? a teraz ide posprztam w kuchni, potem do wanny a potem relaksik przed tv :D a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! wlaśnie umieram, bo okres dostałam!! żeby już było po!! jestem po jakze obfitym śniadanku czyli małym jogurcie!! no i po 2 tabletkach!! Chciałbym juz byc w domku!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) good afternoom :P co tam kobitki!! czemu nic nie piszecie?? ja juz czuje sie lepiej, zaraz bede robic pranie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja wlasnie znad jeziora wrocilam :) sie opalalam caly dzien, az mi sie plecy z lekka spalily :P dzisiaj tylko 30 km na rowerku i nic wiecej nie chce mi sie robic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) jak dobrze, ze już piatek tylko szkoda, ze jeszcze 3 godzinki w pracy!! Ale blizej niz dalej!!!!!!!!! :) dziś jak się wazyłam to waga wskazywała 54, ale to było na zwykłej wiec na pewno jakies 2 wiecej waze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
54 przy moim wzroście byloby idealnie, 56 też ehhh... może kiedyś :) dzisiaj mi się totalnie nic nie chce :O ale pewnie to minie, a póki co, idę poszaleć z odkurzaczem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja właśnie wróciłam z rowerka. Byłam pierwszy raz w tym roku. Super było!!! Ale trochę się zmęczyłam. Miłego dnia. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :D a ja na żadnym rowerku nie byłam, za to duzo zjadąłm lodów, poćwiczyłam 20 minut, byłąm na godzinnym spacerze!! A mój brzusio juz był taki fajny :(!! Idę jeszcze troszkę poćwiczyc, a potem spać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh ciężki dzień miałam dziś!! Hungerka widze że ty też :) w pracy byłam cała godzinkę dzis!! Bo to badania okresowe, to latanie po jakies ciastka do cukierni, to wyjazd słuzbowy, zeby roznosić jakies obiady!!! Z tego wszystkiego zjadłąm dziś: 3 kromki wasy z twarożkeim, szynka i pomidorem, mała drożdzówke z budyniem, owocami i serem!! Potem talerz surówek, kotleta małego i 5 kawałków placków weselnych!! (nie wiem kogo było to wesele ale placki były ok :P) Teraz idę prasowac ciuchy bo za niedługo nie bede miaął co ubrac na dupe!!! Hungerka fajnie ze Ci waga leci!!!! Mi ani ani :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest godzina prawie 10 a ja jestem juz po placku z truskawkami, budyniem i biszkoptem!! (mało kaloryczne prawda??) i lodzie ehhh!! Dlaczego w tym moim pokoju cały czas sie je placki itp!!!!!!!!!!???????????? jeraz siedze i zdycham!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! gagatka >>> u mnie w pracy było to samo. Bez przerwy jakieś jedzenie, ale powiedziałam w końcu, że się odchudzam i nie jem żadnych słodkości, żadnej pizzy czy lazanii. I dziewczyny też przestały. Wyobraź sobie, że teraz piją zielone herbatki, jedzą owoce, a niektóre nawet zaczęły ćwiczyć. Pojechałyśmy nawet razem na wycieczkę rowerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D ja już w pracy!! dobrze ze dziś już czwartek!! :) jak na razie zjadłąm skromne sniadanko zwykły chleb z serkierm, szynką i pomidorkime!! mam jeszcze 2 kromki!! dziś akurat jem chleb, ale i tak dobrze bo ograniczam sie z chlebem jak już to jem ciemny, wieloziarnisty!!! a czasmi trudno odmówić, zwłaszcza ze moja kierowniczka sie obraza jak się odmawia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupowaty dzien!!! :( w sensie pogody i samopoczucia!! przez3/4 dnia ziewałam i sie obijałam!! :) a tak w ogole to dziś tez zjadąłm ciastko ktos tam miał urodziny!!Fuck!!! szkoda gadac!! zaraz biorę się za swój pokój, potem za swoje ciuchy a na końcu za swoje ciało!! :) 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszy kszy :) gdzie jesteście???????????? smętny dzień!! Pada, grzmi. mgła typowo poscielowa pogoda!!! Szybciutko posprztam, i sobie cosik poćwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubodło mię to
ja sie ost. zaniedbałam od czwartku nie cwiczylam, w dzien dziecka zjadlam cala czekolade, a wczoraj wieczorem lody :( :( :( ale dzisiaj juz 1500 na skakance i 10km na rowerku :) po obiedzie brzuszki ;D nie poddam sie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka co się dzieje?? Jakieś problemy z facetem??? Jak dobrze, że 4 czerwca 2007 minął !!! Dziewczynki zaczełam robić a6weidera!!!!!!!!!!!! Tzn dziś zaczełam!! Na razie nic mnie nie boli!! Dziwne!! Czy któras to robiła??? Proszę o opinie na ten temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że juz dobrze :) Ja własnie jem drugie śniadanie mniam mniam :) Tez bym se poszła na wesele, najblize to chyba moje (czyli jeszcze jakies 2,3 lata) no chyba, ze moje kuzynki maja jakieś ukryte plany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×