Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

ja trzymam sie dzielnie i nie zjadłam jeszcze ani jednego kawałka ciasta. Ale niestgety chyba nie potrwa to długo, bo zaraz przychodzą goście i przy stole na pewno nie będę potrafiła sie powstrzymać. hungerka chyba juz schudła i nie zagląda do nas, więc jak na razie zostajemy we dwie na placu boju. Ale będziemy trzymały się dzielnie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda :D ja od jutra zaczynam dietkę!! Już mi się nie chce tzn chce, ale najgorsze to ten głód!! Ja juz po śniadanku zaraz do kościoła ide :) bużka pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, ale z Ciebie ranny ptaszek. Ja wstałam dopiero o 11-tej. Do kościoła idę na 18.00, bo widzę, że u mnie latają z wodą. Może później będzie lepiej. Wczoraj zjadłam tylko jeden kawałek ciasta i cukierka.dzisiej rano się ważyłam i mam już 60 kg. Zaraz zmienię stopkę. tralala...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a Ty się waższ na jakiej wadze??? Bo ja zawsze ważyłam się na zwykłej i moja waga wynosiła 56 maksymalnie, ale ostatnio wazę się tylko na elektronicznej i jest 58!! Maskakra!! Ale podejrzewam, że zawsze tyle ważyłam tylko waga zwykła ujmuje!!! No ale nic od jutra to się zmieni!! Zaczynam się odchudzać!!!!Chciałabym tak co najmniej z 4 kg!! Ale zobaczymy :) nie mówię hop :D A że wstaję tak wcześnie, to już z przezwyczajenia, budzę się koło 7 i koniec!!!! A jutro znowu do pracy, hurra bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka_
Hej to jesteśmy już 3. Ja do wakacji zamierzam schudnąć jakieś 15 kg ,więc mam co zrzucać :/ Od jutra przechodzę na dietę niskokaloryczną, zaczynają się pojawiać tanie,zielone warzywka więc będę miałą co jeść :) Pozdrowionka i do nastepnegowpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową osóbkę i oby zabawiłą dłużej niż inne \"nowe\" osoby!! Ja już po pracy, zaraz bede jadła skromny obiad, dziś na śniadanie I łyżka sałatki, jedno jajko z chrzanem i maca z szynką, na drugie sniadanie 2 łyżki słątaki i 2 plasterki szynki, teraz bedzie jakieś mięsko z buraczkami, a na kolacje danon activia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! witam Cię basiulka. Miło, że do nas dołączyłaś. Razem zawsze raźniej. A co to za dietka?? Jakaś specjalna czy sama sobie wymyślasz co jeść. Ja tak właśnie robię. gagatka staram się jeść ciemne pieczywko, prawie w ogóle nie jem białego. Na śniadanie jem np: bułeczkę wioloziarnistą z chudym serkiem wiejskim lub wędliną i pomidorem. Można też muesli z chudym mlekiem. na drugie śniadanie jem marchewki. Potem obiad i tutaj już coś wymyślam, bo jak są pierogi albo kopytka to je zjadam (ale mało) albo jem zupę ale bez makaronu i mięsko z surówą (bez ziemniaków). Potem zjadam jakieś warzywko albo jogurt a kolacji juz nie jadam. Czasami oczywiście mam chwile słabości i pochłaniam znacznie większe ilości pożywienia, ale od następnego dnia wracam do \"normy\". Zaraz lecę na aerobic nie byłam ponad tydzień i juz nie mogę wytrzymać. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka_
Hej:) wymyśliłam swoją,jakoś wtedy lepiej mi wychodzi bo jak mam napisane co mogę a czego nie to zawsze wychodzi na odwrót :P Ale przede wszystkim zrezygnowałam ze słodyczy i kolacji,dużo warzywek i owoców.Do tego dorzucam ćwiczonka-w sumie to ćwicze już od października i jakieś tam efekty są.Postanowiłamjeszcze oddzisiaj zacząć 6 Weidera więc latem bedzie na brzuchu poprostu drabina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, że nie moge wytrzymać na ściśle określonej diecie. Wolę sobie samać coś wymysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kilka grzeszków było, ale mysle ze 1200 kcal nie przekroczyłam!! Ale za to co najmniej 2 godziny spędziłam na nogach!! Gdzie ja dziś nie byłam!!A z książki wyjść wypisywałam sie tylko 3 razy!! od kilku dni mam problem z wydetym brzuchem tzn boli mnie trochę i robi się jak balon!!! Nie wiem dlaczego, grochu nie jadam (już nawet zrezygnowałam z czerwonej fasoli do sałatki), może to przez zbliżający sie okres, może przez zieloną herbatę, może ostatnio za dużo piłam pepsi!! Nie wiem!!! Nie lubie takiego tanu, zwłaszcza ze wyglądam jak w 4 miesiacu ciąży!! Już nawet activia nie pomaga!! Pozdrawiam Was serdecznie :) i dobranoc życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :P a czemu taka cisza tutaj?? ja dzis ładnie nawet, ćwiczyłam tzn biegałam :) i co najważniejsze oparłam się pokusie jedzienia pizzy zamiast tego wybrałam sałatkę :D jestem z siebie dumna ;] teraz wracam do nauki, bo w neidziele egzamin ostatni juz ;D bużka ppapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka to gratuluję silnej woli. A moja silna wola jest bardzo słaba. Ja dzisiaj na piechotkę wracałam do domu z pracy, ale wczoraj okropnie obtarły mnie nowe buty i jak przyszłam do domu to miałam dość i nie poszłam dzisiaj na aerobic, bo stwierdziłam że dam moim nogom trochę odpocząć. Kupiłam sobie dzisiaj w aptece specjalne plastry żelowe na odciski. Muszę te nogi trochę wygoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobryyyy :D ja własnie wszamiam śniadanko ciemna buułke z serem żółtym, wiem że lepszy byłby biały ale tylko to znalazłam w lodówce!! Dziś mam wolne i zaraz siadam do nauki :) pozdrawiam papappa miejmy nadzieje, że Hungerka nie zapomniała o Nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zlansowany mózg od tej nauki, myślałam że to bedzie naprostszy egzamin bo mamy wykładów tylko 20 godzin, a tu lipa!!!!!! Nauki okropnie duzo, sama książka ma tylko 400 stron a to i tak połowa wiedzy jaka musze zdobyć !! W sumie od tego egzaminu zalezy moje byc albo nie byc tzn czy moja srednia przekroczy 4,01 czy nie!! Na razie wynosi równe 4,0!! Jest jeszcze druga opcja moge spaść na 3,9!!!!! Dobra wracam do nauki, umysł troche odstersowałam bo biegałam!! Dziś sie zważyłam na wadze elektronicznej rano: waga wynosi 57,4 zobaczymy !! Az pojde zwazyc sie teraz bo jak nzmay zycie to waga mi podskoczyła!! Momencik :D tak jak przypuszczałam przeszło 0,5 wiecej!!!!!!!!!! Gdzie sens i logika????? DObra wracam do tej mojej sceny ploitycznej po 89 roku!!! Pozdrawiam i odezwe sie póżniej pappapa sorki za błedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ewka jak stopy???? Boże jak pięknie na polu, jak przyjemnie, jak zielono!! CUDNIE :classic_cool: kocham wiosnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nogi dużo lepiej. Dzięki. Te plastry, które kupiłam są super. Trzymają się nogi jak druga skóra i w ogóle się nie odklejają. Dzisiaj miałam iść w końcu na siłownię, ale koleżanka się rozchorowała i znowu nic z tego nie wyszło. Już wątpię czy w ogóle uda nam się tam wybrac, ale w zamian za to idę na step. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale bym sobie na rolki poszła!! ehhh ale sama nie pojde!! Panicznie boję się zjezdzac z górki!! Jestem w trakcie pisanai pracy licencjackiej!! bleeeeee tzn jeszzce tylko zakończenie i bibliografię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! gagatka to można powiedzieć, że masz kuż pracę napisaną. Gratulacje!! A kiedy oddajesz?? Ja dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam sobie nowe buty - reeboka. Nietstey ,moje stare mimo usilnych starań rozpadają się. I kupiłam jeszcze bluzę, bo była w promocji. Teraz idę już spać, bo oczy mi się zamykają. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ewka dziś oddaje prace !! I dzis mam do tego egzamin poprzedzony zajeciami o 14:00 a potem egzamin!! Maskara!! Ja na arzie zakupów nie planuje!! Czekam na razie na wypłąte, która za 2 tygodnie!!! Pozdrawiam ide na śniadanko a potem do szkoły!! Trzymajcie kciuki :) A czy my czasem znowu nie zostałyśmy same ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka_
Po chwilowej nieobecności powróciłam :)zakuwam biologię do matury. hurra dzisiaj się zważyłam i jest mnie już o 2 kg mniej - wiem ,że teraz to tylko woda ze mnie zeszła ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Wiesz już gagatka kiedy masz już obronę? Fajnie, że już masz prawie wakacje. Ja nie wiem czy w tym roku dostanę chociaż 2 tygodnie. W weekend w ogóle nie ćwiczyłam, ale nadrobię w nadchodzącym tygodniu. basiulka super już już schudłaś. 2 kg to nie tak mało. Ja na razie stanęłam w miejscu i ani w dół ani w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) nie odzywałam sie bo nie miałam neta!! Wczoraj zjadłam niby mało, chociaż nie wiem czy 3 małe kawałki pizzy to jest mało!!! Ale jednego dnia robię sobie dyspenze!! A pozatym w pracy cały zcas muszę cwiczyc silną wolę!! Bo one kupują sobie pizze, cheesy!!! Ale nie daje się, jak już to sałatkę!! Obronę mam chyba 10 maja, ale to nie ejst jeszcze pewne!! :) zaraz bede maila pisała do promotorki!!!! dziś sobie pobiegałąm 20 minutek :) i już mi jedna noga napieprza!!!! wrwrwrwrr Pozdrawiam papap Basiulek fajnie ze ubyło Ci 2 kg!! Ja się nawet nie waże teraz!!MOze pod koniec kwietnia!! A pzoatym czekam na okres, który lada chwila ma nadejść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś bardzo ładnie mi idzie odchudzanie, na sniadanie łyżka sałatki ( z tuńczykiem, ale na bazie jogutrtu naturalnego), na drugie śniadanie 3 łyżki sałatki i 3 plasterki szynki, a na obiad uwaga :P łyżka sałatki i sznycelek :D zrobiłąm tyle tej sałatki, że jem ją już normalnie 3 dzień i nie ubywa!!! :) Bronić się jednak nie bede 10 maja, tylko gdzieś w czerwcu :) jak dla mnie może być :) koło 19 bede biegać :) i zrobię sobie jakieś brzuszki!! Normalnie czekam na ten okres i czekam i przyjść nie może !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przyjechałam ze sklepu. Dzisiaj zjadłam pół pączka i cukierka czekoladowego z wiśnią. Ale za to wracałam na nogach z pracy. Na aerobic idę jutro, bo dzisiaj byłam jak śnięta ryba, ale to chyba przez tą pogodę. Trzymajcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w końcu dostałam okres!! jak na razie zjadłam małego jogurta naturalnego i na wiecej nie mam ochoty!! Jestem już na 3 nospach, dzieki nim mogę funkcjonować normalnie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie biegałam po mi noga nawalała!! ale za to ćwiczyłam przeszło 30 minut!! Boze gdzie sie podziały czasy ze 40 minut to była norma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×