Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

a ja sobie poćwiczyłam 30 minutek, w i popołudniu jeszcze na rowerze jeżdziłam 25 minut :) więc nie jest źle!! jutro do szkołu, pojutrze też, od poniedziałku do roboty!! koniec lenistwa!! A było tak fajnie :):classic_cool: a z ta pracą wszystko byłoby ok gdybym do domu wracała wcześniej, a nie po 17 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Wróciłam właśnie ze stepu. Jestem wykończona. Jutro leżę w łóżku do 11 !! A codziennie będziesz pracowała do 17.00 gagatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to znaczy ja bede pracować do 15:30 (oprócz poniedziałku bo do 16) ale autobus mam o równej 15:30 i nie bede się przeciez codziennie zwalniac, no moze gdybym przychodziła wcześniej, a i tak na styk bede tam przychodzić, pracę zaczynam o 7:30. A następny autobus mam dopiero o 16:35 za nim dojade i dowlekę się razem z aytobusem do domu to akurat bedzie po 17!! No ale nic przezwyczaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście kiepsko z tymi autobusami. Może kiedyś zmieni się rozkład jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
Chcecie schudnąć? znam bardzo prosty sposób. Niech kazda z was zgłosi się do dentysty i poprosi go o zdjęcie szkliwa chociaz z 2 zębów. Po 3 miesiacach jedzenia przez słomke juz na wiele lat odechce wam sie jesc i patrzec na jedzenie. To jest 100% sposób. Nikogo nikt nie oszuka!!! Tu nie trzeba siły woli, ani zadnej siły, poprostu. Wszedłem tu przypadnkiem bo akuram mam taką "karę Bożą." A i dziwi mnie dlaczego w kazdym programie o ludziach z nadwaga kazdy mówi co jesc zamiast czegos itp. PO PROSTU, JAK JUZ BRZYCH NIE MOZE TO SIE NIE JE!!!zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co myślicie o piciu zielonej herbaty. Podobno ma bardzo dobre działanie dla naszego organizmu. Pijecie może? Ja niedawno zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobry wieczorek :) ja dzis cały dzień w szkólce, no moze prawie :):D potem byłam na kawce ze znajomymi z roku, a potem poszłam do mojego faceta, a potem poszliśmy na zakupy tzn on poszedł!! Kupił sobie spodnie i ja też całkiem przypadkiem sobie kupiąłm przecena była, 80 z hakiem na 49 zł :classic_cool: a teraz dodatkowe spodnie mi się przydadzą, tylko sie trochę przeraziłam jak zobaczyłam ile tam pisze ze mam w biodrach!! No ale mniejsza z tym nie bede się dołować :o z racji tego dzis nie cwiczyłam, jutro się postaram, ale nie obiecuję :) ja piłam zieloną herbatkę i chyba do niej wróce jak do pracy pójdę, i nawet ją lubię :) a poza tym to czekam na okres (spóżnia mi się już miesiąc ....) pozdrawiam papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) nie martwię się :D bo jakieś 2 tygodnie temu zaopatrzyłam się w test :) także wisz :) ja dziś powinnam poćwiczyć, ale to juz wieczorową pora!! Była tzn jest tak ładna pogoda, że az głupio siedziec na zajęciach, wiec sie zmyłam!! Teraz siedzę w domu i jeszcze bardziej mi głupio :) za godzine idę do koscioła, a potem kawusia :) a potem to juz tylko stresy przed jutrzejszym dniem w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka - trzymamy kciuki. Będzie OK. Ja wczoraj w ogóle nie ćwiczyłam i dzisiaj będę nadrabiała. Mam zamiar ćwiczyć z Tamilee - na pośladki. Ja zauważyałam, że po tej zielonej herbatce nie jestem taka opuchnięta. Miałam problemy z opuchniętymi nogami i rękami (słabe krążenie) i ze wzdęciami. Teraz mój brzuszek zrobił się płaski. Ale nie wiem czy to dzięki tej herbatce ? Czy taki zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe żartowałam :P:classic_cool: ale idę juz naprawde spać :D bo jutro budzis dzwoni mi o 5:55 :o papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam kregosłup mnie boli od tego siedzenia na dupie, w pracy na razie tak se, bo nie mam na arzie swojego biurka, dzis siedziałam jako radca prawny :classic_cool: cały czas coś robiłam, wiec na nude nie mogłam narzekac!! i już w pierwszym dniu nie polubiło mnie ksero, bo mi papier zeżarło!! Ale nie dałam się i mu go z gęby wyciągnełam !! dzis chyba nie bede ćwiczyc :) na razie wychodze, choć nie chce bo dopiero przyszłam!! Ewka jak tam tyłeczek Twój?? Powiem Ci że tez mam te ćwiczenia , ale z 2 powodów je nie wykonuje, jak zobaczyłam je to się przeraziłam, ze chodzic nie bede mogła i siedziec, a pozatym płyta mi się zacina, wiec już nie ćwicze :) tzn nie ćwiczyłam tego w ogole!! dooobra dzieczynki lece paapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Pupa i uda bolą bardzo, a dzisiaj idę na step. Jak ja będę ćwiczyła? Mam nadzieję, że jakoś dam radę. gagatka>>> do siedzenia powoli się przyzwyczaisz. Jak jak przyszłam do pracy to myślałam, że przez okno wyskoczę i nogi pod biurkiem połamę, bo normalnie nie mogłam wysiedzieć. Ale teraz już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja nawet mało zjadłam dziś, ale podejrzewam że to taki chwilowy kaprys!! Idę do wanny teraz a potem to spac :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Dzisiaj wracałam z pracy na nogach. Ale chyba dopadło mnie osłabione wiosenne, bo od wczoraj jestem strasznie senna. Nawet nie miałam siły wczoraj ćwiczyć. Od następnego tygodnia może będę chodziła na siłownię. Koleżanka mnie namawia, ale nie wiem czy się zdecyduje, no bo kiedy znajdę jeszcze na to czas. Ale z drugiej strony bym chciała. Zobaczymy. gagatka>>>po czym jesteś taka zmęczona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy!! ale zaraz sobie pocwiczę choc z poł godzinki!! W końcu łaskawie dostałam okres!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! hungerka>>> To super zakupy !! a gdzie można kupić takie tanie rzeczy ? Jeżeli oczywiście możesz zdradzić. Ja też muszę sobie kupić buty i to w dodatku kilka par. Bo w tamtym roku przez to chodzenie wszystkie wykończyłam... Wczoraj wracałam na nogach z pracy i wiecie co, był taki wiatr, że mi do ucha nawiało i teraz mnie boli. Auaaa!! Za basenem nie przepadam. Kiedyś jak chodziłam to dostałam gronkowca złocistego właśnie w uszach i laryngolog powiedział, że to najprawdopodobniej na basenie się zaraziłam. Teraz mam jakiś uraz. czasami oczywiście idę, bo u mnie jest taki fajny park wodny, ale żeby chodzić tak regularnie to nie za bardzo. hungerka>>> Jak tam w pracy. Powiedz co robisz itd. Podoba Ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to skoro chwalimy się zakupami, to ja też nie bede gorszam a co tam :classic_cool: wiec tak we wtorek kupiłam sobie eleganckie spodnie za jedyne 84 zł!! Ale ładne, brązowe w prążki :) i 2 bluzki w sumie z mojego konta ubyło 200 zł!! A kiedyś kiedys na promocji kupiłam sobie super golf za jedyne 24 zł (przeceniony z 79 zł ) A ogólnie moje miasto do promocji nie jest przyjzane :( wczoraj poćwiczyłąm moze z 20 minut, dziś bedzie wiecej, bo mam wiecej enegrii niż wczoraj!! :) wczoraj nornmalnie padłąm o 21:30 😴 a i załatwiłam sobie z pania Skarbnik ze bede 2 razy w tygodniu sie zwalniac 5 minut zeby na autobus zdążać !! Tak na prawde to bede sobie wychodziął tak 8 minutek wczesniej :) i bedzie super :D Ewka na razie jestem w podatkach!! I teraz zajmuje sie paierami do archiwum!! A co bedzie potem to nie wiadomo!! :* Kwiatki dla każdej 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już cię ucze :) 🌼 [ kwiatek ] (bez spacji) :classic_cool: [ cool ] 😴 [ spioch ] 😭 [ beczy ] [ zlosc ] oczywiście wszystki bez spacji, podejrzewa, ze wiekszośc minek mi nie wyjdzie bo sama sobioe je wymyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegałam sobie w miejscu i albo mi sie zdaje, albo brzuch mi spada!! Czy to jest możliwe??????????? okres na szczescie ma sie ku końcowi ufffff teraz idę brzuszki porobic, a potem plum plum ;) Buziaczki kobietki :D ja to Was podziwiam, a w szczególności Ewkę!! To do domu na piechotkę, to aerobic, to step!!! A Agatka może sobie pobiega troche i brzuszków porobi!! Leniwiec ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dziś wyjątkowo nie w szkole, wolne mam (chyba :D ) dowiem sie jutro :) zaraz zabieram sie za sprzatanie, potem sobie cos pocwiczę, może pranie, a wieczorem idę do kina, na Testosteron, no zobaczymy czy śmieszne czy nie !! :P :classic_cool: więc tymczasem borem lasem, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobiegałam sobie 22 minutki :D jest git :classic_cool: a jak przyjde z kina to moze brzuszki sobie porobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym zjadła coś słodkiego !! Już nie mogę. Zjadłam kawałek ciasta, ale nadal mi się chce. Gdyby nie ta okropna pogoda poszłabym na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×