Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Hungerka nie przejmuj sie mi sie nie szybiej sciagało (tydzien) wazylam asie dzis i jest 57 :)a do soboty musze schudac 2 kg :) albo kupic sukienke ktora nie uwidacznia mojego brzucha tylko go kryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien tylko czasami tak to mialam wieczorami wlaczony. Własnie pje sobie winko na znieczulenie bo bede sie masakrowalam depilatorem :) a wiec musze sie odstresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baby:) Wczoraj wyslalam Wam foty z Rodosa.Wreszcie znalazlam.Dajcie znac czy doszly.Mialam malo czasu i chyba cos popieprzylam.Nie wiem czy sie nie zalapaly te poprzednie. Moje drogie dzis waga moja pokazala 62.9kg:):):)Nie pisalam Wam ale od tygodnia jestem na diecie kapuscianej i widac efekty!Do konca tygodnia mam zamiar zejsc do 60 kg i bedzie git.Tak sie ciesze bo ostatnio wazylam tyle jakies 2.5 roku temu.Mezus tez zadowolony.Jak skoncze diete to wracam do cwiczen silowych no i brzuszki,brzuszki,brzuszki... Jak chcecie to przesle Wam ta diete.Tak naprawde to efekty widac po 2 tygodniach stosowania.Ja zaczelam wlasnie 2 tydzien.Slaba juz jestem ale tak sie zawzielam ze wytrzymam.Tylko cycki troche cierpia:( Hungerka a ile Ty masz wzrostu? Agatka to Tobie szykuje sie jakies mega wesele.Jeny ja przy swoim slubie umieralam ze stresu.A bralismy tylko cywilny... Kiedys chyba pytalyscie czy jesc przed czy po cwiczeniach.Z tego co ja wiem to przed sie nie je bo organizm nie ciagnie wtedy z zapasow tluszczu ktory chcemy stracic tylko z tego co wcielismy.Po cwiczeniach jest jak najbardziej wskazany posilek bialakowy.A powiem Wam jeszcze jedno co wyczytalam z pewnej ksiazki:po cwiczeniach istnieje tzw.,,magiczna chwila\'\' tz.ze wtedy mozemy zjesc sobie bezkarnie np.batonika czy inny smakolyk.Taka magiczna chwila trwa ok godziny po cwiczeniach.Oczywiscie przy tych cwiczeniach trzeba sie troche spocic.Najlepiej pomieszac aeroby z silka. No wreszcie troche popisalam z Wami:)Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska ja dostałam :) slicznie zdiecia, widoczki :) i czego Ty chcesz od siebie :) ładnie wygladasz :) Ja sie nie wazylam ale nadal na diecie jestem :) dzis pol kromeczki (profilktycznie zeby mi z buzi nie jechalao) potem bułka grahamka z szynka i pomidorem a potem zupa bez smeitany i tyle :) Mysle ze w 1000 kcal sie wyrobilam :) wczoraj tylko cwiczylam 25 minut ale przez 2 godziny latałam po sklepach, ale za to moj michal byl dzielny (pomimo tego ze kupilam sukienke ktora mierzylam 2 ale w innym sklepie na drugim koncu miasta) no ale kupilam potem polcialm w niej do krawcowej bo cycki mam male i moglaby mi w plasach zleciec :) w srode [pocwicze wiecej :) a Ty MIska jestes na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrobie jak juz bo na razie tylko te pol kromeczki i kawa :) A przed slubem jest tragicznie, klocimy sie z michalem o wszystko, wczoraj mu powiedzialam ze jak go nie zabije przed to bedzie dobrze (bo jemu sie czasami wlacza - podokuczaj Agacie- i dokucza mi caly czas i wie ze ja jestem wkurwiona na maksa! Poza tym glupie mysli czy to na pewno ten... wiem ze go kocham i ze bez niego sobie zycia nie wyobrazam ale przed slubem chyba to naormalne!! Noa najbardziej mnie wkurza ze on ma na wszystko czas i ze wszstkim zdazy!! Juz mu od wczoraj tłuke do jego czarnego łebka ze w neidziele po bozym ciele kedziemy do krakowa z zaproszeniami, bo potem powie ze mu nie mowilam!! Wiec takie to sa uroki zycia na 2 miesiace (no przeszło 2.5) przed slubem. Zyc nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jak Cie czytam to doslownie jakbys byla mna przed slubem.Ja tez sie tak telepalam a moj M mial wszystko w dupie.Juz nie wspomne o awanturach.Oj bylo goraco...I tez sie zastanawialam czy to ten wlasciwy:)Ja mialam troche inna sytuacje bo moja ,,milosc\'\'jest sporo starszy ode mnie no i mial juz swoja... jak to sie mowi,,przeszlosc\'\'. Ale wszystko przezylam.Najwazniejsze zeby nie dac sie zjesc stresowi.Powiem Ci z wlasnego doswiadczenia ze jak juz ,,odbebnisz\'\'ta ceremonie i bedzie juz po wszystkim to poczujesz sie najszczesliwsza na calym swiecie i bedziesz sie dziwic ze mialas te watpliwosci czy to wlasnie ten:) Co do naszej klasy to wiele razy mialam ochote tam wskoczyc ale tak sobie mysle...za duzo danych trzeba podac,cholera wie co w przyszlosci moze z tego wyniknac.Moze to jest myslenie czlowieka z epoki kamienia lupanego ale raczej sie nie skusze.Mam kumpla policjanta i on unika naszej klasy jak diabel swieconej wody.Mam nadzieje ze Was nie przerazilam tym co napisalam.Ja taki troche dzikus jestem:P Hungerka gdzie jestes????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A facieci to sa wredne kreatury!!! Mowie Michałowi ze w niedziele (ta co była) wspomnialam mu w sobote wieczorem ze jedziemy do mojej chrzestnej (drugie podejscie) aa on mi w niedziele mowi ze przeciez tylko wspominalam!! Zabic to za mało :( zreszta nie bede Was tu zanudzac ale takich sytułacji mam pare dziennie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo gdzie sie podziewacie??????????????????????????????? Ja wlasnie pije zielona :) bo zielono miii :D A tak na serio to głodna jestem :) ale wytrzymam do 12 i bede jesc :) wczoraj nie cwiczylam i zjadlam pol kielaski z grilla :) ale za to kosilam trawe :D milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.... Tez jestem glodna...juz mi galy z orbit wychodza z glodu....ale do piatku wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) I Jak sie czujesz Hungerka?? Lepiej?? Sciągneły Ci się ćwiczenia juz?? Ja wczoraj wymeczyłam 55 minut cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ale tu cicho :( ja juz po weselu :) na szzcescie dzis mam wolne :) a potem dwa dni do pracy :( i znowu wolne :) az 4 dni :D heheh chyba pocwicze z 30 minut :) paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj marynarzu :D gagatka come back:) 👄 no ewentualnie czasami moze mi sie myslic i bede sie podpisywala jako agatka_wariatka :) ale i to i to to zem ja :P no I juz długi weekend ma sie ku koncowi :( nastepne wolne pod koniec lipca :) Nie wiem co Ty scoagnełas, mi sie sciagneły te cwiczenia :) a patrzyulas na wszystkie pliki?? Ide do wanny :) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo odbiór :) :) jestem :P heheh ja mam zrywy raz aktywność jest codziennie po godzinie (M. ma akurat drugie zmiany), a raz sporadycznie po 10, 30 minut :) ale cosik tam robie. tak szczerze powiedziawszy to ja cwiczyłam tylko arz te cwiczenia, wkurza mnie mpj dywan nie jest przytwierdzony i se lata razem ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie na polu a czlowiek kisi sie w pracy wczoraj nie cwiczyłam bo mi sie odechciało robal po mnie jakis łaził i jestem cała pogryziona - nie wiem ugryzienia wygaladaja jak od komarow ale to chyba ten robal - nie wiem gdzie skad sie bierze!! No ale za to byłam na sparcerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co walcze z robalami, dywam juz wypieprzylam na pole, łozko bede zmieniac!! Jestem cala pogryziona! Mam dosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobity! Walka z robalami...hm powodzenia:) Ja walcze z ogrodem i studiami.Obrona niestety musi poczekac do wrzesnia:(Nie ma mojego recenzenta...a nie chce pisac podania o innego...Nie pasi mi to no ale mowi sie trudno... I dupa mi urosla...znow...z 62,5 na 63,6kg a cwiczyc mi sie nie chce:P Jutro wybywam z mezusiem do Wilna.Strasznie sie ciesze!!! No i juz popisalam...k...wa chwili spokoju nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to sa pchły czy co!! nie wiem skad to sie wzieło, podejrzewam ze w dywanie siedziały!! starsznie jestem pogryziona! Na arzie 2 razy dziennie piskam i myje na przemian podłode, do pokoju wchodze tylko po ciuchy ktore spradzam przed ubraniem, jestem na kupnie łozka!! Niie cwicze bo po ostatnich cwiczeniach mam cale plecy załatwione (na dywanie cwiczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja nie cwicze, nie mam czasu :( albo pomagam mamie albo siedze z michałaem, albo tropie robale! Ale dalej jestem na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote wazyłam o kg mniej :) fajnie dietkuje sobie dalej :) ale nie cwicze bo nei mam kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×