Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

Gość wtopa...
Rozumiem, ze nikogo nie obchodzi ta herbatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzy Agatka :):):):) No co to za herbatka ??? :D A ja zaraz idę robić sałatkę wedłu Agatki :):P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Herbatka zwie sie..Pu-erh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) to herbate to ja juz przerabiałam, inaczej zwie sie czerwona :P czasami ja jeszcze pijam, ale rzadko ;) dzis sie wazyłam i moja waga wynosiła ra 53, raz 54,4 raz 55,6 !!!!!!!!!!!!! Tak wiec lekko zgupiałam i nie wiem ile waze :) Dzis daruje sobie sniadanie bo dopiero co wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy świętują :) ja poczekam az mi się sałatka ładnie w żołądku ułozy i poćwiczę tak z pół godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
ale ta herbatka to dobra jest..przynajmniej u mnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Serdecznie dziękuję za życzenia. Bardzo mi miło, że o mnie pamiętałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_85
ja dzis zrobilam 200 brzuszkow, ale dobije do 300, cwiczenia, cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia! to recepta na ładne cialo .Od wczoraj 650 cwiczeń na tyłek I uda, a poza tym biegalam (tych na rece nie licze) I TAK JUZ ZAMIERZAM DO CAŁY CZAS :) Kurcze, musialam sie pochwalic. Ktoras z was mowila ze nie cwiczy, ale mniej je, polecam odwrotnie. 1.70, 64kg waga docelowa 55(moze 53)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy kotek :) na szczescie drugi wrocila z prawie tygodniowej włoczegi!! uffff ja dzis cwiczylam 25 minut, moze po 9 cos jeszcze pocwicze z jakies 20 minut :) a wlasnie wrocilam z pizzy i 2 piw :P a co tam :P a w pizzeri taki ruch i tlok, jakby ludzie zapomnieli ze wlasnie sie skonczyly swieta!! Wiem wiem sama jestem nie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama zazdroszczę zapału do ćwiczń, mój wyczerpuje się po 20 minutach!! Zresztą nic mi się nie chce, a przede wszystkim uczyć :o a leniwca w kieszeni też mam :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Szczęśliwego Nowego Roku 2007 :) Ja zaczynam z postanowieniem: Odchudzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku 2007 !! Dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Jakie macie postanowienia noworoczne??? Bo ja odchudzić sie ( w te świeta naprawdę przesadziłąm z żarciem, a mój brzuch jest duży!!), znaleźć pracę i zapisać oraz obronić prace licencjakcką!! :D Jak na razie to się odchudzam :) hehe a zaraz zabierma sie do nauki, bo w piatek ogromniasty egzamin a ja nic nie umiem :o Buźka pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) czy można się do Was przyłączyć? Z wielką chęcią zacznę regularnie ćwiczyć tylko powiedzcie od czego zacząć żeby na pierwszy raz nie było zbyt dużo. Chciałabym jutro wstać z łóżka bez większych problemów ;) Nie prześledziłam całego topicu więc jeśli macie jakieś filmiki, stronki z ćwiczeniami, przykładowe treningi, to bardzo proszę podrzućcie linki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewałam się aż tak szybkiego odzewu :) Witam cieplutko i już zasysam filmiki :) Mam pracę typowo za biurkiem i już czuję jak kręgosłup mi siada więc najwyższy czas zacząć aktywniej spędzać wolny czas :) Nad zajęciami w klubie muszę się ciężko zastanowić, bo na tzw. pipidówku mieszkam i jak mam się 40min tłuc w jedną stronę, to zaczyna mi się odechciewać ;) Więc na razie poćwiczę w domu, a później pewnie rower i bieganie z psem, którego mam zamiar kupić na wiosnę :) Pozdrawiam gorąco i dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Hungerkę i Ewkę no i moją imienniczke 👄 Jak już to polecam zakupic sobie gazete Cwicz razem z nami, koszt jakies 10 zł, płyta DVD !! Ukazuje się co miesiąc, zazwyczaj z aerobikiem (to ja jestem ta od tych ćwiczeń domowych :P) A co do tej strony co podała Hungerka to może być problem, bo podobno straszna draka była, że udostępniane są tam pliki z ćwiczeniami, a jak teraz jest to nie wiem !! Ja też jestem tutaj ostanio z przezwyczajenia, coraz mniej ćwicze, ale od przyszłego tyg biorę się za 2 rzeczy: pisanie pracy i ćwiczenia :) A jutrzejszy dzień spędzam na nauce, w piątek ogromniasty egzamin z stosunków międzynarodowych :o:( bleee Pozdrawiam goraco :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziś jak dobrze pojdzie poćwiczę choć z 20 minut :) muszę znowu przywrócic mój fajny brzuszek :P A co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Czuje, że sie tu nie nadaje...no nic...zycze powodzenia w dalszym odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtopa głowa do góry :) Ja od jutra zaczynam ćwiczyć, czy w ciagu 3 tyg uda mi się znowu ujedrnic brzuszek, a tak strasznie z nim nie jest!! Po prostu przez 2 tyg nie ćwiczył!! Jka bede przez minimum pol godz dzioennie ćwiczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Tylko wiesz, ja mniej jem, wiecej pije tej herbatki i chudne, a wy cwiczycie i o tym piszecie:) Ja nie mam co pisac, bo tego nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a powiedz mi wtopa ile pijesz dziennie tej czerwonej herbaty?? Ile kubków, kiedy i ile juz schudłaś, i jescze od ilu ją pijesz?? :D Bo ja już dziś wypiłam 3 kubki, kiedys piłam ale bez zadnych skutków, teraz zobaczymy! A co do naszych ćwiczeń, to ja np nie ćwiczyłam od 2 tyg i co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym godzinnym maratonie ćwiczeń dziś mnie wszystko boli :) ale coż zaraz bedećwiczyła dalej, jakieś 30 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Pije...hymmm...trudno powiedziec. Jak nie zapomne to 5 razy dziennie, roznie to bywa. Pije ja od jakies 3 miesiecy i schudlam...jakies ok.4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtopa...
Poprawka..2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka no i jak?? Ja dzielnie ćwicze codzienne, ale róznie raz godzinkę, raz pół, wczoraj akurat było 22 minuty, ale za to przez jakas godzine po miescie łaziłam :) Piję też czerwoną, no zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednka ćwiczenią poprawiją humor :) nie ma to jak dobrze się spocić :) A co się dzieje z Ewką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×