Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBAA

!!!!!!!...........................CWICZMY RAZEM I CHUDNIJMY..............!!!!!!

Polecane posty

wlaśnie siedzę z kotem na kolanach :) ładnie mi mruczy :D zaraz zabieramy się za pisanie pracy licencjackiej :P No i oczywiscie dzis nie zapomnimy tzn ja nie zapomne o cwiczeniach!! Jak dam rade, bo okres dostałam i brzusiu boli :o Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kicia po ciężkiej chrobie mi zdechła bubububububububu :( Kurcze, a 1,5 miesiąca temu miałam jeszcze 4 koty, a teraz został mi jeden i to najstarszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatum :( niestety :( Ja właśnie uczę się na jeden egzamin, z doktryn politycznych (beeee) !! I piszę pracę :) Dobra to na razie tyle, bo Monteskiusz mnie woła!! Miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 20 stycznia :) wykłada gosciu, niby prof dr hab a czytam wszystko z kartki!!! A na egzamin przyjedzie z zona (niby do pilnowania) heeeh Powiem Ci co było u mnie :P (bede miec test)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Ale wstrętna pogoda. Wieje i leje!!! Jestem załamana. Przytyłam 4 kg. Chce mi się płakać. Jak otwieram szafę i widzę te ubrania, w które nadal nie mogę się zmieścić to mam ochotę je wyrzucić do śmieci. Jestem wkurzona sama na siebie i swoje nieposkromione łakomstwo. Chyba jestem nienormalna !!! Jak można jeść tyle słodyczy?. Poza tym miesiąc nie chodziłam na aerobic i nie ćwiczyłam w ogóle. Ale w tamtym tygodniu kupiłam karnet i zaczynam znowu... Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Ewka :D już myslałam, że o Nas zapomniałaś :P Ja dziś ćwiczyłam 45 minut aerobicu :P właśnie ocieram pot z siebie :) Jutro mam ten nieszczesny egzamin bleee prosze trzymać kciuki :D Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego :) właśnie zrobiłam parnie, teraz wybieram się do babci, wieczorem ide na impreze :D Nic mi sie nie chce :P (tzn pisać pracy mi sie nie chce :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam ale tylko 20 minut :) ale jeszcze pojde na spacer (idąc na imprezkę) bede łączyła przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :D napisałam już jeden rozdział pracy ( co prawda ostatni, ale jakbym miała pisac od pierwszego to nigdy bym nie zaczeła :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywka22
hmmm...to cos o mnie(ten Topic)..tez chce schudnac, cwiczyc...pracy nie chce mi sie pisac..cholerne nauki polityczne...fuj:p co do cwiczen to...nie lubie biegac, lubie jazde na rowerze i siatkowke.....nie daje rady z cwicz.na brzuch a tak bym chciala miec ladny,plaski...ehhh...moze pociwcze wieczorem... pozdrawiam dziewczyny,powodzenia we wszystkim:) ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywka22
aaa...no widze ze tylko ja tu pomaranczowa...mam nadzieje ze nie razi was ten kolor hihi zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrzywka Witamy w naszych skromnych progach :D Nie razi nas pomarńczowy kolor :) A co studiujesz?????? Ja dzis planuję poćwiczyc może i z godzine jak się uda :D Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Plan na dziś wykonany :) 55 minut ćwiczeń :) a przy tańcu oj spala się i spala :) Ja jutro ide też na imprezę i na pewno tez bede tańczyc :) a przed wczoraj tez byłąm na imprezie, ale nie tańczyłąm, tylko piłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytałam, że podczas tańca spala się 500 kcal (podczas godzinky) a ja na pewno spedziłam na parkiecie 2 godzinki!! Ale dzis senny dzionek :o tylko spowrotem połozyc się do łóżka :D buziaki papapap A gdzie się podziewa moja imienniczka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nijak nie idzie!! Do dupy idzie :P tzn ze mało ćwicze (można nawet śmiało stwierdzic ze w ogole) cały dzien spedzam przy kompie, grajac w gre!!!!!! Zycie tylko sobie marnuje!! A sesja, hmmm no cóż :) 2 egzaminy w ten przecudny weekend sie szykują !! Jeden ze statystyki nic nie umiem, ale liczę na cud :D a drugi z dydaktyki edukacji obywatelskiej :> Wykładowca powiedział, żeby sie nie matrwić wiec się nie matrwię!!! Także w niedziele okaże się czy jestem juz po egzaminach czy może nadal przed :) opcja pierwsza bardziej wskazana :P:P:P:P Bardzo bardzo powli pisze prace, mam juz III rozdział, jeszcze tylko 2 pierwsze :)!! To w sumie tyle :D Dobranoc :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie okaże dzis czy zaliczę te egzminy czy nie!! Dalej nic nie umiem, bo nie mam tuszu w rukarce i nie wydrukowałam ściąg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !! Nadal chodzę na aerobic, chociaż w ostatnim tygodniu przez tą koszmarną pogodę nie chciało mi się. Ale byłam dzisiaj na stepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka jak będziesz miała wyniki to daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :D:D:D U mnie całkiem miło ze statystyki dostałam 4 (nie wiem jakim cudem ,ale widocznie cuda się zdarzają) i nawet samam robiłąm zadania heeheh :) Jutrzejszy egzamin odwołany bo gościu nie może być w 2 miejscach jednocześnie i gzdieś tam też ma egzamin, wiec jutro wolne!! Póki co zabieram się za pisanie pracy bo wypożyczyąłm książke z czytelni i mam ją do poniedziałku do 9 !! Wiec Agatko do dzieła praca licencjacka czeka :D Ewka własnie ćwicz ćwicz :) ja skupiam się na pisaniu, bo tak do 24 lutego pasowało by mi oddac ehhehe !! Hungerka gratuluję 5 :):):):):) bardzo ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaja
Dziewczyny!! Macie moze linki do cwiczen abs, blagam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mamy linków, tzn ja nie mam!! Kuknełam tylko na chwilkę, jak na razie w wielkim bółu powstały 2 strony, a oczka same mi się zamykają!! No ale nic napiszę jeszcze z jedną stronę i do spanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do czytelni, strasznie się nie wyspałam!! Jak ja mogłam codziennie wstawać o 6!!! Maskarka dziś w końcu pasuje poćwiczyć, bo nic nie robie tylko jem, jem i jem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja codziennie chodzę na aerobic.W tym tygodniu schudłanm 1,5 kg. Dzisiaj też idę i w piątek. Jutro idę na nowe zajęcia: cardio-ręce i brzuch. Podobno na tych zajęciach te partie ciala, z których chce się spalić tłuszczyk owija się folią spozywczą i tak się ćwiczy. Jutro idę na nie pierwszy raz, wię c jka sama sprawdzę to napiszę coś więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) a ja sobie siedze w domu i jem!! Czasami też wychodzę z domu aby coś zjeść!! Ostatnio pochłonełam 5 zapiekanek brrrrr!!!! Ale spoko, to już sa moje ostatki!! Od poniedziałku zaczynam pedałować na rowerku stacjonarnym !! Miejmy nadzieje,. ze pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dziś jeżdziąłm po raz pierwszy na rowerku, 42 minuty, 300 kcal mi ubyło i przejechałam całe 19 kilosów :) fajna sprawa taki rowerek :) muszę sobie zakupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na czczo 30 minut :) spalone 250 kcal :P ale za jakieś 2 godzinki jeszcze sobioe pojeżdzę z poł godzinki :P a wczoraj z tego wszystkeigo az sobie jeszcze 20 minut poćwiczyłam, czuję ze się powoli odradzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×