Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Oj kropeczko jak Ty nas dobrze zdiagnozowalas!Jestesmy rozne ale i pdobne.I to wspaniale,ze jestesmy takim koktajlem osobowosci!W tym Nasza sila!I wcale nie zabrzmialo to moralizatorsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki może mi się uda wysłać Wam wiadomość. Mąż dzwonił, że jedzie, będzie do środy. W miarę możliwości będę do Was wpadać. Bawcie się dobrze - u mnie bardzo zimno ale się przejaśnia więc życzę Wam słonecznych dni. Grace - szampana mi zostaw kieliszeczek a na serniczka jeszcze wpadnę. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczyny czy u Was tez tak pada , bo u mnie strasznie ...wyc mi sie poprostu chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowciu baw sie cudnie tylko na Boga nie pokazuj mezowi naszych wczorajszych wpisow bo sobie o nas pomysli ze wariatki jakies i jeszcze nie pozwoli ci sie z nami zadawac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala zycze Ci rowniez mnostwa szczesliwych i radosnych chwil!!!!!! Kropcia u mnie pada prawie od rana.Slyszalam,ze cos wyje ale myslalam ,ze mam omamy sluchowe!A to TY!!! ;) Sluchaj kobieto :) ;) biada mi tu wyc!To nieelegancko i mozesz uszkodzic sobie struny glosowe-a pomietasz,ze wczoraj nadwarezylismy je spiewem co nieco!! Wlacz sobie ukochany utwor muzyczny .... albo wypij lampke winka-moze pomoze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ja tu taszczę pełne siaty do naszej kawiarenki-jest karton szampana(żeby nie brakło tak jak wczoraj),jest piwo,karpatka,serniczek i koreczki,wchodzę ,patrzę a tu Grace mnie uprzedziła i już przygotowała imprezkę-no to kochane dziś bawimy się do rana!!!!RE-NI czy słyszysz mój dziki skowyt i skamlanie???? to ja biedny mały detektyw żebrzę o choćjednego(no może byćwięcej) malutkiego gołąbeczka.:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIAŁAAAAAA!!!!!!! nie odchodz nie zostawiaj nas same na ten tak dłuuuuugi weekend ,no dobra skoro musisz to idz a my będziemy tęsknići płakać,wylejemy całe morze łez, którew końcu zaleje naszą kawiarenkę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki bawcie sie milutko i wypijcie za moje zdrowko. Ja ide sie neronic jak mawia jedna z nas. Bol glowy mnie dopadl i musze go odlezec To przez ta wredna pogode. Do milego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie! U mnie też leje od samego rana i w zawiązku z tym nie wyjechaliśmy dzisiaj, jak mieliśmy w planach. Nie ma żadnej sprawiedliwości na tym świecie. Cały tydzień do pracy i słońce, jak człowiek może wyjechać na kilka dni to zimno i mokro. Ale jutro raniutko i tak wyjadę, czy będzie gradobicie, ulewa, wichura i tak jadę! 🌼Skorpionku, zazdroszczę Ci takich pamiątek, ja właściwie mam tylko zdjęcia. Bbabci, u której się wychowywałam, która była najlepszą osobą na świecie, najmądrzejszą i najbardziej dobrą , kilka lat temu wszystkie dla niej ważne pamiątki włożyliśmy do trumny. A drzewo genealogiczne moje dzieci robiły, doszły do szóstego pokolenia. Mnie po prostu fascynuje przeszłość, gdybym miała dużo pieniędzy i czasu chyba zaczęłabym jeździć po rodzinach i zbierać dane o przodkach. Dlatego tak uwielbiam czytać biografie. 🌼Kropeczko, byłaś dzisiaj rzeczywiście refleksyjna ale słowa z Twoich ust padły piękne! O NAS! 🌼Biała, baw się dobrze z mężem, tylko nie zatrać oddechu z tej radości! Szampana Ci zostawię i serniczka również, chociaż nie, serniczka upiekę tym razem i będzie świeży. Bo jak sobie wyobrażasz, że wchłoniesz w środę czy czwartek sernika z soboty? O nie! A tak nawiasem mówiąc to coś pusto dziś u nas! Zapracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja myslalam ze Wy bawicie sie w najlepsze a tu tak cicho. Co sie dzieje czyzby powietrze z nas uszlo po wczorajszej zabawie. Mnie juz glowa nie boli i chetnie bym wzniosla toascik szampanem Grace lub Rutkowskiego ale kto mi poleje? Nie wspomne o serniczku na dzwiek ktorego dostalam slinotoku. Czeeeeeeeeeeeeeeeeekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz cos na rozweselenie duszy w ten deszczowy wieczor. Wywod profesora Miodka na temat naszego narodowego przerywnika Kiedy się człowiek potknie albo skaleczy woła \"O kurwa!\". To cudowne, lapidarne słowo wyraża jakże wiele uczuć począwszy od zdenerwowania, rozczarowania poprzez zdziwienie, fascynację, a na radości i satysfakcji kończąc. Przeciętny Polak w rozmowie z przyjacielem opowiada np.: \"Idę sobie stary przez ulicę, patrzę, a tam taka dupa, że o kuuurrrwa.\" Kurwa może również występować w charakterze interpunktora, czyli zwykłego przecinka, np.: \"Przychodzę kurwa do niego, patrzę kurwa, a tam jego żona, no i się kurwa wkurwilem no nie?\". Czasem kurwa zastępuje tytuł naukowy lub służbowy, gdy nie wiemy, jak się zwrócić do jakiejś osoby płci żeńskiej (\"chodź tu kurwo jedna!\"). Używamy kurwy do charakteryzowania osób (\"brzydka, kurwa nie jest\",\"o kurwa, takiej kurwie na pewno nie pożyczę\"), czy jako przerwy na zastanowienie (\"czekaj, czy ja, kurwa lubię poziomki?\"). Wyobraźmy sobie, jak ubogi byłby słownik Polaka bez prostej kurwy. Idziemy sobie przez ulicę, potykamy się nagle i mówimy do siebie: \"bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które znienacka narażają mnie na upadek. Nasuwa mi to złe myśli o władzach gminy\". Wszystkie te i o wiele jeszcze bogatsze treści i emocje wyraża proste \"O kurwa!\", które wyczerpuje sprawę. Gdyby Polakom zakazać kurwy, niektórzy z nich przestaliby w ogóle mówić, gdyż nie umieliby wyrazić inaczej swoich uczuć. Cała Polska zaczęłaby porozumiewać się na migi i gesty. Doprowadziłoby to do nerwic, nieporozumień, niepewności i niepotrzebnych naprężeń w Narodzie Polskim. A wszystko przez jedną mała kurwę. Spójrzmy jednak na rodowód tego słowa. Kurwa wywodzi się z łaciny od curva czyli krzywa. Pierwotnie w języku polskim kurwa oznaczała kobietę lekkich obyczajów, czyli po prostu dziwkę. Dziś kurwę stosujemy również i w tym kontekście, ale mnogość innych znaczeń przykrywa całkowicie to jedno. Można z powodzeniem stwierdzić, że kurwa jest najczęściej używanym przez Polaków słowem. Dziwi jednak jedno - dlaczego słowo to nie jest używane publicznie (nie licząc filmów typu \"PSY\", gdzie aktorzy prześcigają się w rzucaniu kurwami), praktycznie nie słyszymy aby politycy czy dziennikarze wplatali w swe zdania zgrabne kurwy. Pomyślmy o ile piękniej wyglądałaby prognoza pogody wygłoszona w następujący sposób: \"Na zachodzie zachmurzenie będzie kurwa umiarkowane, wiatr raczej kurwa silny. Temperatura maksymalna ok. 2 st. Celsjusza, a więc kurewsko zimno kurwa będzie. Ogólnie, to kurwa jesień idzie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej jaki tu nastrój! Przepraszam nie było mnie eh, miałam troszke obowiązków.... a potem byłam u koleżanki. Jest tu jeszcze ktoś czy już wszystkie poszły spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam tak sobie czytam i czytam.Nawet nie wiecie jak mi jest miło,jaka ja jestem szczęśliwa że do Was dołączyłam Ja mam tylko rodziców.Mam znajomych nie powiem ,że nie ale tak naprawde to czasami czuje sie bardzo samotna.Wiecie jak to jest Prawie każdy ma rodzine ,dzieci .Kobiety samotne nie lubiane są dlaczego? Nie wiem mogę jedynie sie domyslać.Jestem zagrożeniem.Przyzwyczaiłam się do tego Nie szukam na siłe miłośći i przyjażni . Zdaje sobie sprawe z realiów otaczającego życia. Czasami mam pretensje do losu dlaczego ja,za co mnie tak ukarał, chociaż nie tak do końca.Dane mi było przezyć przepiękną i jedyną młodzieńczą miłość ,która skończyła sie na slubnym kobiercu.Było to uczucie bardzo silne,prztrwało nie jedną próbę.Nikt nie akceptował naszego związku Nie żałuje ani jednaego dnia mimo wielu potknięć,upadków.Cóż nasze drogi sie rozeszły widocznie tak miało być,takie było nasze przeznaczenie.Dzisiaj ten mężczyzna jest bardzo szczęśliwym człowiekiem tak myśle, ja mu życze tego z całego serca.Mam wspomnienia bardzo dobre jednak również bardzo złe.Nie żyje przeszłością i nie chce zyć..... Cieszę sie bardzo ,że panuje w kawiarence taka swojska atmosfera,śmiejemy sie ,bawimy ,pijemy szampanka ,piwko,wódeczke,opowiadamy dowcipy,poużalamy sie nad sobą.Jest to wszystko wirtualne przecież ,ale ile daje radości... Kochane ide do łóżeczka śpijcie dobrze i kolorowych snów.Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Hej !!! Czy juz śpicie ?, wpadłam chociaż na chwilę zobaczyć co słychac, dzis wyjątkowo jestem padnięta,dobrze że to koniec dnia, jutro będzie lepiej. .......Dobrej nocki -miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem podła małpa! Oglądałam film a tu kobiety czekają na picie! Kropko, choć nie jest dzisiaj tłoczno w naszej kawiarence wypijmy za zdrówko tych kobietek, które nie mogą, nie chcą podejść do kompa. Tekst na temat pana Miodka jest bardzo interesujący i jakże prawdziwy, skąd go wytrzasnęłaś? Idealnie odzwierciedla naszą polskość. Malisanko, pij z nami szampanika,aaaaaaaaa zapomniałam Kropko, że polowałaś na serniczek. Proszę bardzo, częstuj się, dziś pewnie tak bardziej kameralnie i spokojnie. Malisanko, chyba wróciłaś od koleżanki nie w takim humorze, w jakim powinnaś być, mam rację? Szybciutko przeszłaś na nurtujący Cię temat i to tak jakoś smutno, tak troszkę użalając się, wspominając, wyrzucając z siebie. Czasami tak trzeba. Pomaga. Masz prawo, tak jak każda z nas ma prawo użalić się czasami nad włanym życiem. Powiem Ci, co ja zrobiłabym na Twoim miejscu. Ale pamiętaj-to ja mówię o sobie. Mam lat /ile masz?-37?/37, jestem więc dorosła, wiem czego a raczej kogo oczekuję od życia. Umiem patrzeć i oceniać. Absolutnie na 100% dałabym temu szanse, bo szkoda życia, szkoda każdego dnia! Oczy dorosłe widzą już inaczej, z pierwszych zdań już można odczytać, jaki jest człowiek, potem oczywiście wychodzi więcej, ale już na początku można ocenić: dać szanse czy nie? nieeeeeeeeeee! Dalej nie napiszę, bo dostanę ochrzan! Ale szanse trzeba dać i szukać, to nic nie kosztuje! Usta do góry, głowa do góry, oczka roześmiane i działaj. Czasami trzeba się ruszyć z miejsca, żeby coś znaleźć. To jest trudny temat i temat obszerny, bo....już ja bym Cię ruszyła, gdybyśmy się znały, za nogi pociągnęła do działania! Tylko pamiętaj, trzeba chcieć, mam podobną sytuację ze znajomą, ale ona jest uparta. I co jej ztego przychodzi? Nic, siedzi w domu i umawia się z koleżankami. A to nie wszystko, sama oczekuje ale nic nie robi. A jest już duża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właściwie, to ja też już się pożegnam z Wami, może jutro rano jeszcze zajrzę ale nie jestem pewna. Jutro spadam w przyrodę, wracam w środę, odezwę się po powrocie jak dzieci dadzą mamie kompa. Będę tęsknić za Wami i......nie piszcie tak dużo jak ostatnio, że doczytać nie można było. Dobrej nocki, udanych wolnych dni i dużo słoneczka! 👄👄👄👄🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......Malisanko - głowa do góry, co dobre jeszcze może Cię spotkać.Tak myśląc nic nie stacisz, a możesz zyskać. To nie jest kara, a może tak musiało być? by w przyszłości mogło być lepiej ?. Często nie wiemy dlaczego coś się wydzarza, dopiero w perspektywie czasu jest bardziej dla nas zrozumiałe. ..Nie pozwól, by przeszłość miała negatywny wpływ na Twoją przyszłośc.Widzisz, nie znamy się, a jednak można wywnioskować że jesteś dobrym człowiekiem, przede wszystkim mądra i jakoś sobie poradzisz, musisz tylko chcieć. O jej ! to już ta godzina?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace - słoneczka wesołego, i duzo, duzo radości, my też będziemy tęsknić, ale odpoczynek Ci się należy. Więc odpoczywaj i baw się dobrze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!Tyle mnie omineloooo i pyszne jedzonko i madre rozmowy i refleksje i wyklad profesorski... Mnie wczoraj bylo malo,bo u nas spalil sie glowny transformator od pradu.Energetycy wymienili go dopiero nad ranem ....... i zaraz o 6.00 pobieglam -a wlasciwie poczlapalam przeciagajac sie jescze,do kompa przywitac Was i poczytac. Poniewaz u mnie w ogrodzie zaczyna kwitnac migdalek,przynioslam kilka galazek do wazonu do naszej kawiarenki.Jego bialo-delikatnorozowe kwiatki przypominaja mi maliny ze smietana! Mniam mniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim i kazdej z osobna ,przepraszam ale wczoraj bylo u mnie pracowicie komuter byl zajety przez synka /Moze zniego kozystac tylko wolne dni od szkolycale szczescie corka ma wlasny bo ja bym nigdy nie mogla nic napisac/ dzis za oknem pochmurno tylko zeby nie padalo bo tu jak zaczyna padac to pada przez tydzien albo dlurzej BIALAbardzo sie ciesze w koncu bedziesz mogla sie nagadac ,poprzytulac i.t.d........... domyslam sie bo przez kilka lat mialam podobnie Grace czy okruszek serniczka zostal dlamnie Kropka bol minol czy czesto cie boli glowa? Re-ni jaka jest dzisiaj pogoda u Ciebie? Widze ze Skorpion tez jusz wstal a myslalam ze tylko ja dzis w ten wolny dzien wsalam tak wczesnie 🖐️ pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaneczki,witam! Tam, dokąd jadę leje!!!! Ale jadę. 🌼Asiu, oczywiście, że dla Ciebie jest serniczek, zostawiłam dziewczynom w kawiarence, niech Cię częstują! 🌼Skorpion, jaki ja miałam dziś okropny sen przez te wczorajsze wspomnienia, trumny, świce, dzielenie majątku, śmierć...wstałam roztrzęsiona. 🌼Malisanka, czy dziś lepsze nastawienie do świata? Proszę mi tu bez łkań za przeszłością, proszę myśleć o przyszłości. 🌼Reni, dziękuję za słoneczko i radość, miło jak ktoś mówi, że będzie tęsknił. Wiesz, jak to stawia człowieka na nogi...? Będę wypoczywać na pewno, oby tylko choć troszkę wyjrzało słonko! Czekamy jeszcze na córcię, która nie może się podnieść z wyrka, bo jest leniuszek, nic jej się nie chce. I ruszamy,buziaczki dla każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sę przywitać. Witajcie Kochane 🖐️ U mnie potwornie zimno i pada deszcz. Odżałowć nie mogę, że wczoraj mnie ominęła imprezka zu Grace. Ale nadrobię to, nadrobię. Skorpionku - ja też mam w ogródku migdałka. Bardzom wdzięczna roślinka czyli krzaczek chociaż mój to już drzewko - taki wysoki. Ja na pracach ogodowych kompletnie się nie znam. Moja mama mi radzi co robić bo ja antytalent. Mam totalny chaos i już. Asia - ty też jesteś nasz ranny ptaszek. Wiecie dziewuszki. Jednak na razie nie będę cioteczną babcią. Nasi młodzi stracili swojego dzieciaczka. Strasznie mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - witaj Mateczko. Grace - dużo słońca i wracaj szybko. Malisanka - uśmiech na twarz i pierś do przodu - to rozkaz. życie jest piękne. Kropeczko - wszelkie bóle a kysz, a kysz od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE TAM WDOWA
nie zgrywaj sie....znajac ciebie szbko ci przejdzie "straszny zal"....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Humor dzis mam taki jak pogoda i jeszcze szyja mnie boli...zle chyba spalam. Oczywiscie wyjazd odlozony na termin blizej nie okreslony.Wszystkie plany i odpoczynek diabli wzieli. Skorpionku jak znowu slyszysz jakies wycie za oknem to znaczy ze to ja.Tak leje u nas ze rozpacz. Nie wiem czy ktos lub cos moze mi dzis poprawic humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia Ty to chyba tez jestes poranny skowronek :) ;),milo mi -bo w naszej kawiarebce to sammmeee sowki :) ;) Grace starzy ludzie mowia,ze takie sny ma sie -gdy ma padac deszcz!Sen mara -Bog wiara-to tez ludowa madrosc!!! Biala rozumiem Twoj zal-napatrzylam sie dosc w szpitalu na cierpienia matek tracacych swoje dzieci.To najwieksza tragedia dla kobiety ktora chce byc matka!!!!Ale jeszcze zycie przed nimi,doczekaja sie dzidziusia uwierz mi.Moja znajoma miala az 6 poronien,teraz jest mama 2 dziecii..Koncze bo maz szycha na kpmpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny deszczowy dzionek.Nie chciałam ,aby moja wypowiedź zabrzmiała tak pesymistycznie.Grace szkoda ,że więcej nie napisałaś wcale bym nie miała Ci tego za złe,może pomogło by mi to-kto wie.Nie ochrzanie Cię.Masz racje szkoda ,że sie nie znamy,może te nogi byłyby dobrym wyjściem.Nie chce żyć przeszłością zapewniam Cię.Re-ni dziekuje, jest trudno ale nie pozwalam przeszłości rujnować mojej przyszłości.Poradze sobie,przeciez kobiety maja tyle siły w sobie. Biała wdowa rozkaz wykonam.Życie jest naprawde piękne. Kropeczko -Uśmiechnij się!Ciepełko nadchodzi.Prognozy pogody są optymistyczne. Dziewczynki dziekuje Wam bardzo za ciepłe słowa:) pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Witam i pozdrawiam. Jeśli miłe Panie pozwolą będę Waszym wykidajłą, ochraniarzem i pomocnym ramieniem. Lat 38. Opole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×