Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Muszę się trochę wziąść za robotę - chatę ogarnąć, bo bajzlu się nazbierało ...Skorpionku mówisz że masz cygański typ urody, kiedyś zdaje się pisałaś że masz bardzo gęste włosy, mam nadzieję że się nie pomyliłam / a nie sposób wracać sie i czytać/, myślę że jesteś super babką, taki typ właśnie mi się podoba. ..Kalusia - jeśli nas czasami czytasz - odezwij się, mówię Ci - w grupie rażniej, cokolwiek by się nie działo. ..Kropciu masz rację to istny kabaret, słuchałam niejednokrotnie, po to by wyrobić sobie własne zdanie.Przytoczyłaś dobry przykład, mój brat wydrapałby Ci oczy, tego nauczył się od Ojca Rydzyka - czy to jest normalne? Niewiele brakowało, a zerwałby ze mną kontakty tylko dlatego, że mam negatywne zdanie o O.Rydzyku - przecież to chore jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko - a czemu Ty płaczesz ??????? Czy ja Cię broń Boże czymś uraziłam ?- napisz coś kochana, zmartwiłam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ale mi się podoba to ostatnie zdanie, w którym ujełaś wszystko - ale mądrze, nic dodać nic ująć. Jak ja się cieszę że trafiłam do takiej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki....piszcie a ja sobie pomilcze...czytam ,czytam ,czytam w necie i bedzie dobrze,przejdzie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to jest dziwne, Malisanko, ja dziś miałam skowronki w głowie i właściwie nadal je mam, a Ty płaczesz. Już mi smutno, kobieto! Głowa do góry, czego beczysz, co Ci zrobić, w czym pomóc? Bo ja też będę płakać razem z Tobą, chcesz? W grupie raźniej, tak piszą dziewczyny, więc popłaczę z Tobą, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Kochani 🖐️. Ostatnio strasznie trudno mi przychodzi dopchać się do kompa. Ot ironia losu. Rano miałam humor potem mi go popsuto. Dzwoni do mnie córcia ale słyszę, że coś nie bardzo \"w sosie\". Niby żartuje e myślami daleko. Pewnie ma zmartwienie. W koncu mówi, że coś się stało Ropuszkowi bo rano nawet na spacer szedł jak paralityk. Rany boskie.Leciałam do domu jak błyskawica a mój piesek nawet się nie podniósł. Zadzwoniłam po brata,psa w samochód i do lekarza. A non obejrzał psa i mówi: Nie była z nim pani w lesie ostatnio ? -Byłam w niedzielę a co. - A bo piesek ma kleszcza w pachwinie i dlatego nie może chodzic. Ludzie, kamień mi spadł z serca. Ropuszek ma 11 lat i ja się boję, że niedługo mi zacznie chorować a tu taki numer. Trochę mnie to kosztowało nerwów ale już piję kawkę i czytam ulubioną stronkę więc nastrój też mi się poprawia. A Ropuch szaleje po domu bo bawią się z córcią piłeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko Andrzej Rybiński tak ładnie śpiewał ...Pocieszankę... ja Ci ją od siebie dedykuję Nie płacz maleńka szkoda łez Życie jest takie jakie jest Mogę ci gwiazdkę z nieba dać Na tyle tylko dziś mnie stać Włóż pod poduszkę swoje sny Na lepsze niech czekają dni Niech procentują parę lat Będziesz bogata tak jak ja Ref Więc otrzyj łzy nie rozpaczaj Dziś nawet małe dziecko wie Pogoda jest dla bogaczy Dla nie bogaczy są prognozy złe (raczej złe) Nie płacz maleńka, nie płacz nie I do nas los uśmiechnie się Zamku na lodzie trochę żal Chcesz zbudujemy domek z kart Więc otrzyj łzy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni - tak to w życiu bywa, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na fotografii i to też zależnie od tego, jak się człowiek ustawi. Ja na temat Radia M mam swoje osobiste zdanie, chociaż głośno go nie wypowiadam.Z powodu moich poglądów straciłam już wielu \"przyjaciół\". Nawet moja teściowa, osoba głęboko wierząca rzuca \" kur...mi\" na jego komentarze i wypowiedzi.Ja osobiście nie oceniam go jako osoby duchownej ale jako człowieka, który nie ma nic do powiedzenia a strasznie się pcha do mikrofonu. Malisanko- ja się tak nie bawię!Skoro piszesz, że płaczesz to po to jesteśmy,aby Cię z podłego nastroju wyciągnąć.A nawet jeśli Ci to ulży popłaczemy z Tobą. Erlend- tak trzymać!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace____ wiesz Francja nie jest tania, a te 15 euro u tych siostr to jest cena średnia, choc malo jest mioejsc gdzie jest taniej .Generalnie na na zachod od nas (z wyjatkiem Hiszpanii) jest o wiele drozej jeślichodzi o turystyke. Zresztae...w naszych górach Stolowych ceny zaczynają sie od 40 zł od osoby a i są po 60 zl, więc moze jednak ten nocleg u zakonnic nie wychodzi tak strasznie?;) Reni byc moze jeszcze w maju będę w Lublinie...jelsi bede wiedział napewno to Ci dam znać na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat RM i polityki nigdy się nie wypowiadam, po to tylko, aby właśnie nie było różnicy zdań pomiędzy osobami, z którymi jestem, które lubię, po prostu siedzę cichutko jak mysz pod miotłą. Nie lubię swarów i nieporozumień. 🌼Biała, mojemu pieskowi już wyciągnęłam 6 kleszczy, dwa odpadły same. W tym roku jest straszny wysyp i widać to, ponieważ piesia przynosi je nawet po spacerze w parku w środku miasta. A to takie obrzydlistwo i ja muszę je wyciągać! bleee! 🌼Kalusia!!! gdzież Ty jesteś? daj znać! machnij choć łapką! 🌼Reni, niestety ja nie Zofia, ale może wykombinujemy którąś z nas na Zofię? Tylko jak tak będziemy kombinować, to często pewnie będą imprezy. Ale ta Twoja zagrycha byłaby w sam raz! 🌼Reni i🌼Skorpionek, dobrze, że ja nie doświadczyłam takiego momentu, jak Wy, jeżeli chodzi o opiekę nad kimś. Miałam różnego rodzaju sytuacje w życiu i tak się składa, że zawsze mogłam liczyć na siostry. Nie zaznałam, jak na razie odmowy w pomocy, słów, które by mnie zraniły, które by bolały, nigdy nie powiedziałyśmy sobie nic, co później niepotrzebnie by się pamiętało. Ja po prostu wyrosłam w zgodzie i uśmiechu, tak staram się żyć i nie umiem wyobrazić sobie takich sytuacji. Jeżeli mnie to kiedyś spotka, pewnie nie dam rady psychicznie, ale wtedy....pomożenie choć słownie, prawda??? 🌼A Ciebie, Kropeczko podziwiam, z takim talentem..? Piszesz gdzieś, wydajesz swoje gryzmołki? 🌼Jagduś, czy już coś upichciłaś z tych nereczek? Udało się? Panowie nam zaginęli! Nawet nie machną do nas paluszkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ,ja myslalam,ze mroz usmierci te latajace i ssace zarazy jak-komary,meszki i kleszcze ale one sa nie do wymrozenia i zabicia.Nasze koty to normalnie stanowia banki krwi dla kleszczy!Codziennie je im wyciagamy! malisanka widze po usmiechnietym emotku,ze napad smutku i łzawienia masz juz za soba!Pokonalas go-jestes wielka! Ty Grace tez nie placz bo to sie kurcze udziela :) ;) bo i mnie sie zbierze na łzy,to chyba zaraza jakas!Ide sie rozchmurzyc kieliszkem winka!U Was tez juz jest tyle chrabaszczy?Lataja wieczorem jak opetane! Pamietacie jak chlopcy w szkole wrzucali nam je za koszule?Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Skorpionku, mnie mąż też częstował winkiem przed momentem, ale odmówiłam! Wczoraj, jak wypiłam kieliszek, to...hahaha spuchłam i poszłam spać o 9. Bajer, prawda? ale się chociaż wyspałam! ...Buber, ja w ubiegłe lato wędrowałam po całych Sudetach i spałam w pięknych agro...za 15 zł!!!!! w pięknych pokojach i pięknych domach. Farta miałam? ...Malisanka, o jak dobrze, nie muszę już płakać, uśmiechamy się? Uffff, to dobrze, bo mi nadal dziś wesoło! LUBIĘ WAS WSZYSTKICH!!!! Buziaczki dla wszystkich! I uśmiech dla wszystkich! Nie jestem po winie! tylko po piwie, haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała wybacz mi że będę się wymądrzać, ale uważam że prawdziwy przyjaciel kocha Cię i szanuje taką jaka jesteś ze wszystkimi twoimi wadami i zaletami tudzież poglądami. Może się z tobą nie zgadzać w wyrażaniu opini na jakiś temat, ale odwracać się! Ciesz się że odeszli w diabły bo to nie byli przyjaciele. Grace jestem zażenowana i powtarzam jeszcze raz to nie ja byłam autorką wszystkich tych utworów tylko 2 były moje. Wiesz jak się człowiek na coś wkurzy to albo złorzeczy, albo pisze na pohybel komuś. Ja etap złorzeczenia mam za sobą wolę kąsać w cywilizowany sposób. Jak coś mi się uda to wysyłam pod pseudonimem na strony www tylko tyle , a może aż tyle...sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobranoc Jej pierwszy raz On: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usiądźmy sobie wygodnie. Ona: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to się robi? Tyle o tym słyszałam od koleżanek. On: Najpierw weź go do ręki. Ona: ALE OBLEŚNE On: Zapewniam cię, nie ma w tym nic obleśnego. Chwyć go za główkę jedna ręką. Ona: Tak? I co dalej? On: Tak, a później pociągnij druga ręką. Ona: Ach tak On: No właśnie, widzisz jak dobrze idzie? Ona: I co teraz? On: Teraz possij. Ona: NO Ty chyba żartujesz??? On: Nie, nie żartuję. Zacznij ssać. Ona: Obleśne. Naprawdę ludzie tak robią??? On: Tak. Ona: Jesteś pewny? On: Tak, mówiłem ci ze jestem doświadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz. Uwierz mi. Possij chwile. Ona: (ssie) Hmmmmmmmm... On: No, co uważasz? Ona: Słonawy w smaku. On: No, to chyba dobre nie? Ona: Nawet nie głupie. I co teraz? On: Teraz rozsuwasz nóżki. Ona: CO, co ty powiedziałeś?? On: Rozsuwasz nogi. Ona: Tak miałeś na myśli? On: Tak, tylko musisz bardziej odgiąć nogi bo będzie ciężko dojść. Pokażę ci. Ona: A, rozumiem. On: Właśnie. I znowu bierzesz go w rączkę. Ona: Hmmm... On: Jak go już wyciągniesz to wsadzasz go do buzi. Ona: Taaak. On: Ooo, właśnie tak. Ona: A co zrobić z tym żółtawym? To tez się połyka?. On: Zależy od upodobania. Można połknąć jak się chce. Ona: Spróbuję... Hmmmmmmmm. PYCHAAA On: Hmm, no nie głupie. Ona: --- On: Popatrz teraz na mnie. Spróbuję wyciągnąć to różowe palcami. Ona: Ooooo? On: Czasem są małe problemy. Można sobie wtedy pomoc ustami. Ona: Hmmmmmmmm On: Można tez trochę possać, to czasami pomaga. Ona: (sucks) Hmmmmmmmmmmmm On: Aaa Teraz poszło Ona: Taaak, czułam. On: I jak? Smaczne było? Ona: Musze się przyznać ze nie głupie. On: Chcesz więcej? Ona: Tak, chętnie. Powiedz mi tylko czy to musi być tak cholernie skomplikowane??? On: No, kochanie, ja ci na to nic nie poradzę. Tak się je raki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje do diaska ??/ Znowu mój komp chodzi jak paralityk jakiś.I stale mnie wywala. Kropka - dlatego pisałam \"przyjaciele\" czyli w cudzysłowiu (czy cudzymsłowie\"?) Grace i Skorpionek - są specjalne obroże antykleszczowe dla zwierząt. Tylko, że mój Ropuszek dostaje po nich takiego uczulenia, że myslałam, że całkiem wyłysieje. W tej chwili nawet szamponem dla psów nie moge go kąpać i używam szarego mydła. Malisanka - nie smuć się dziecko bo nie warto. Acha Grace - napisz proszę jak się nazywa twoja psina - ja lubię wiedzieć. Ja zmykam bo cos zle się czuję. Wiecie \"te\" sprawy. A jutro będzie jeszcze gorzej ale przeżyję. Miłych snów życzę pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Przyszłam tylko pomachać do Was.Atmosfera rodzinna u mnie dalej polega tylko na milczeniu.Ciekawe ile to jeszcze tak będzie trwało.Męczy mnie to cholernie,cóż- nic na siłe...U mnie też bywają rodzinne wpadki. pozdrawiam , miłego dnia i dużo uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Znow Malisanka mnie ubiegla :) .Malisanka nie martw sie za bardzo,wiesz-ich to milczenie na pewno tez meczy i zle sie z tym czuja.Wiec z pewnoscia przerwia\"zmowe milczenia\" Czesem tak bywa ,ze do oczyszczenia atmosfery i powietrza potrzebna jest burza,potem to juz jest sam\"ozon\"i swierzosc!!!!!:) ;) Gracy-o rany,dlaczego Ty puchniesz po winie?To jakas alergia czy jakas taka \"opuchlowatosc\"innego rodzaju :) ?No straaasznie jestem ciekawa ;) ? Biala-dzieki za rade z obroza,choc nasze niezalezne koty to chyba nie daja sie osaczyc w owo ustroistwo ;) ,masz dzis ciezki\"fizjologicznie dzien\".Wiecie co?To kurcze niesprawiedliwe,ze my kobiety tyle mamy z tym hmm nooo dyskomfortu.Dla mnie pierwsze 2 dni sa zawsze tez \"wykreslone \"z zyciorysu.Z uplywem lat mialo byc lepiej,lekarz mowil\"urodzisz dziecko to sie zmieni\"Nie zmienilo!Potem..\"urodzisz drugie wszystko sie ureguluje\"A figa!Jest tak samo!Wtedy zazywam sobie 2pyralginy i nospe aby moc funkcjonowac.A najgorsze jest to,ze corka odziedziczyla to po mnie ,tylko ze jej dochodza do tego jeszcze wymioty!Biedne my stworzeniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest już dobrze,taka jestem szczęsliwa,pierwsze lody przełamane,no moze nie jest to jeszcze pełnia szczęścia,ale leszy ryc niż nic:):):)🌼serce moje już nie krwawi Odrazu inny mam humor .... dużo uśmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🖐️ co u was poranne ptaszki kawka juz wypita?MALISANKO tak sie ciesze ze jest lepiej po burzy wyszlo slonce zycze ci duzo usmiechow dzisiaj:)jest dobrze a bedzie lepiej...........Skorpionku co tam dzis u ciebie dzisiaj tez zapowiada sie u mnie sloneczny dzien ateraz siedze sobie i popijam druga kawe?Aty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️🖐️🖐️ U mnie piękny dzień - sama radość życia. Skorpionek - to ja mam tak jak twoja córcia.W doatku miewam krwotoki a w pracę mam taką, że stale siedzę i myślę...... Malisanka - no widzisz. Tylko zawsze trzeba cierpliwie poczekać. Wiem, że to trune ale uwież - naprawdę warto uzbroić się w ciepliwość. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala 🖐️duzo usmiechow dzisiaj:) Cale szczescie ze te orzypadlosci mnie niedotycza ja mam tylko silne bole glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! ...Witajcie ranne ptaszki, ja niedawno wstałam,jeszcze kawki nie piłam. Pozdrawiam milutko i pięknego dzionka życzę - niech wszystkie troski idą precz. Hej !!! buziaki dla wszystkich👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaneczki, pracuję w pocie czoła, wcinam rzodkieweczkę i od czasu do czasu Was czytam. 🌼Bielutka, na moją piesię kochaną wołamy Florcia. Obroża na kleszcze tzn.przeciw , nie nadaje się do niczego. Kleszcze i tak włażą. 🌼Skorpionku, ja nie wiem dlaczego spuchłam po winie, może było jakieś nie tego...? Dłonie i stopy nie były ale czułam jakby były banie, źle się czułam, jakaś ogłupiała. Mój organizm toleruje tylko wina wytrawne i to dobrej marki, a to było jakieś słodkie i ziołowe. No ale za to smacznie chrapoliłam już o 9-ej i byłam wyspana na drugi dzień. Za to dziś spać nie mogłam, budziłam się często w nocy. Czy była dziś pełnia? Ktoś wie? buziaczki,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×