Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Rutkowski nie wiem co sie swieci...moze to ta 13 tak Cie rozstroila.....ale mysle,ze jestes za surowa dla siebie.......kazdy z nas staje czasem na zakrecie....ale za nim jest prosta droga..a Ty jestes..madra dziewczynka...a z okazji rocznicy slubu zycze Wam szczescia ,pogody w milosci i usmiechu do poznej starosci!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski___no własnie Skorpionek mnie uprzedził, dokladnie to chciałem rzec moz e troche inaczej ale : nie masz za co przepraszaći p[o drugie dlaczego tak siebie surowooceniasz? Co meża pogonilaś na tę 13 ?:D I Przylaczam sie do życzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ____z tymi zakrętami czasem jest tak ,ze za tym pierwszym jest kilka innych i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkoś dzisiaj masz swoje święto nie mozesz mieć doła w każdy inny dzień tylko nie dzisiaj ja Ci zabraniam słyszysz?Zabraniam i już! Dużo zdróweczka ,słoneczka i uśmiechu na prostej drodze,a zakrety są po to aby je mijać:):)🌼🌼🌼wszystkiego naj,,,,,,,, ,,,,,uśmiechnij się,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wtedy...co wtedy.......wtedy nalezy zazyc lek przeciw chorobie lokomocyjnej ;)..zacisnac zeby i pokonywac zyciowe kilometry wierzac bardzo mocno,ze za tym zakretem to juz tylko prosta i rowna autostrada i nigdy,nigdy sie nie poddawac ,bo wtedy bedzie sie przegranym.A przegrany to ktos ,kto nie probowal walczyc,natomiast pokonany to ten,co byl zdolny do walki ....a o szczescie,spokoj ,siebie.,zycie....zawsze nalezy WALCZYC! EEEE juz nic madrzejszego nie wymysle,ten deszcz dziala obezwladniajaco na umysl! Rutkowski do diabla nie daj sie!I nie jestes zadna S.!!!!!!!!!!!!!!Przetrwalas tyle,dasz rade i temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Malisanko,masz racje ,ze tak zle i tak niedobrze ale.......pokonany walczyl czyli probowal,.robil cos ,staral sie ...nie poddal sie bezwolnie wyrokowi Losu tylko probowal dzialac tak,aby go zmienic jak najbardziej na swoja korzysc.Poddanie i rezygnacja to najgorsze wyjscie z trudnej sytuacji....tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rutkos,,,,,,,,a zapomniałas..co nas nie zabije to wzmocni::))))glowa do gory,,,,,,,Pozdrawiam wszytskich,,dzis mam straszy dzien w pracy jescze siedze od 6 rano,,,,jutro ostatni dzien orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku ja też tak mysle choć czasami,,,,głową muru sie nie przebije:) Toogra już myślałam ,ze całkowicie zapomniałaś o Nas,straszny pracuś jesteś:) oby Nas niepowodzenia nie zabiły oby:) Rutkoś jak sympatycznie widzieć Wasz uśmiech :) ,,,nie wiem jak u Was ale u mnie nie wesoło sie zapowiada z tym deszczem oby nie było powtórki z 1997 roku,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuu Malisanka miejmy nadzieje,ze nie bedzie powrorki z 1997 roku!!!!!!!!! Rutkowski........no nareszcie widze Twoja usmiechnieta buzie.....ufff co za radosc!!!!!! a tak odbiegajac od tematu......to co chcialas napisac po tym\" i...............\"powiedzzz proszeeeeeeeeeee :) ;)........nie drecz mnie niepewnoscia i domyslami!!!!!!!Bo dlugo tak nie wytrzymam...och ty Ty...:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko,,,,jestem pracus nie z wlasnego wyboru,,,,dopiero niedawno wrociłam do domu,,,a Tu młody ma bałagan na maksa,,,nie dosc ,,że u siebie to jescze mi kanape zarzucił swoimi rzeczami...powtarzam sobie w myslacj 1,2,3,,,,spokoj,,tylko spokoj.Jutro pobudka 4-30....i do pracy.....a sroda deszcowy urlop ale perspektywy heeee.Pozdrawiam wszystkich ,,,,całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowski
może Tobie trzeba jaie zaopatrzenie do tego kicia podesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich......powiem slowami piosenki\"Ciagle pada\"...........,kolejny szary i smutny dzien....fujjjj i bleeeeee..... Toogra Zalewski w radiu mowol,ze pod koniec tygodnia ma sie wypogodzic wiec Twoj urlop pogodowo zapowiada sie nie najgorzej....:) Oj damy rade w taki ponury dzien cooo....??????Damy!!!!Na pewno!!!!!!!ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,tragedia,,,,,,tragedia,,,,,,,,,i pływamy,,,,,,,,,,,,koniec świata,,,,,,,,,,, całą noc wszyscy walczą z woooddddąaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanka____wiem , słyszałem w wiadomosciach radiowych..., ale mozę nie będzie tak źle..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,leje ,leje leje leje,,,,,,,,Buber już jest żle!!!!! jak tak dalej pójdzie ,,,,eh eh ,wszystkim słońce przeszkadzało!!!!! gorąco!!!! a teraz ? ,,,,woda i ogień nie ma nic gorszego!!! mam tylko jedno marzenie:niech wreszcie przestanie padać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko...... Rozumiem Cię, ale mysłe ze natura w odpowiednimmomencie okaze sie laskawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko...och wyobrazam sobie jak jestes przerazona...na taka potege zywiolow niestety my -ludzie nie mamy wplywu......albo mamy wplyw minimalny...mozemy tylko czekac i liczyc na to,ze Natura tym razem bedzie laskawa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Pozdrawiam, nie myślcie o mnie żle że się nie odzywałam - tak wyszło. Mam w domu młodszą wnunie, zgodziłam się na kilka dni. Nie mogę się w tyłek podrapać, wlaśnie kończy roczek, wszędzie jej pełno. Krok w krok trzeba za nią chodzić żeby coś jej się nie stalo, nie da się nawet na chwilę usiąść do kompa. A jak śpi to mamą się zajmuję, jest taka zazdrosna. Nie czytałam wszystkiego dokładnie, więc nie wiem co napisać, może jutro mi sie uda. Jeszcze raz Wszystkich pozdrawiam - moc buziaków, i oczywiście dobrej nocy zyczę. PA,Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko widzialem w TV co sie dzieje na Dolnym slasku .Prawdziwa powódź. I nie dziwie sie Twoim dramatycznym slowom. Pozdrawiam . Reni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,, chyba niebezpieczeństwo mineło,,,,:):):) nie pada już deszcz:):):) ,,,niby woda i ogień to przyjaciel człowieka a ile może narobić zła,,, ,,,cóż,,, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber a co myslałeś ,ze ja to co, sobie żarty strzelam nie nie nie w takich sytuacjach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,chyba zaczne wierzyć ,ze jednak marzenia czasem mogą sie spełnić,,, ,,,teraz trzymam kciuki ,,,,,, oby wszystko sie szczęsliwie skończyło,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisanko,,,wspolczuje bardzo,,,,walki z zywiołem...mam nadzieje,,,ze powoli wszytsko dochodzi do normy.Pozdrawiam wszystkich serdecznie ,,,widze ,ze calkiem przepadły Bielusia i Jaqoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.......u nas nie pada...mam nadzieje,ze u Ciebie Malisanko rowniez i mozecie juz nieco spokojniej oddetchnac.... Oj Reni takie malenstwo potrafiwywampirzyc z energiii....ale swoim wdziekiem i slodycza wynagradza wszystko.. Toogra dziewczyny wyjechaly na urlop:) ;) to znaczy Biala a jagoda hmmm...pewnie jest zagoniona! Pozdrawiam wszystkich.......udanego i spokojnego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabona
Witam miłe Panie. Czy można przysiąść w Waszej kawiarence?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej ! - W i t a j c i e Bojabona....witaj - ZAPRASZAMY, tylko trochę tu ostatnio pusto. Tym się nie zrażaj, dziewczyny powyjeżdzaly, wrócą wypoczęte, uśmiechnięte z miłymi wrazeniami, więc znów będzie gwarno. ..Malisańciu...sytuacja juz chyba opanowana prawda ?, nawet nic nie wiedziałam bo nie oglądam telewizji. Nie mogłam Ci wspołczuć, a Ty się tak biedna martwiłaś. ..Rutkoś....miałaś \"doła\"- każdemu się zdarzy, no ale nie ztrzymalaś go chyba przy sobie na dlużej. Kto jak kto, ale nie Ty - tak myślę. ..Skorpioś....masz rację, takie maluchy umęczą, ale dają też tyle radości że zapomina się o wszystkim. ..Toogra.....odliczanie to dobry sposób na nerwy, też tak robię.Trzymam kciuki za pogodę na Twoj urlop. ...Buberku...pozdrówka dla Ciebie. Jagqdusia.....gdzie Ty się zapodziałaś, nie odzywasz się do nas. Daj jakiś znak że zyjesz. NIKA, ERLEND....pewnie jestescie zajęci Ewunią. Trzymajcie się -duzo wytrwałosci Wam życze, w miarę mozliwości odzywajcie sie. Milego popołudnia:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×