Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Hej Hej ..witam wszystkich....... Rutkowski moze jestem paskuda ale jak czytalam te Twoja historie z aparatem i szpagatem to no wiesz ........chi chiiii no ..fajna i smieszna przygoda a i final niezly-nowe spodnie!:) ;) Malisanko u nas rowniez zaczyna padac....staraj sie byc dobrej mysli.....i nie trac tej malenkiej iskiereczki radosci bo....bedziesz smutna Malisanka.......a usmiechnieta Malisanka to juz sama przyjemnosc.... Jagodka ciesze sie,ze wypoczelas i masz tyle nowych wrazen....:) czyli akumulatorki podladowane tak?A Twojego GG tez nie mam niestety.... Piszecie o Licheniu ...i ja tam bylam....i odnioslam podobne wrazenie jak Ty i Re-ni...jakos tam \"malo\"Boga za to wiele przepychu,komercji i kupczenia..... Manny mieszkasz w domku jednorodzinnym czy bloku? co lubisz?to znaczy lubisz czytac czy grasujesz chetnie w ogrodzie...masz tam sporo znajomych,przyjaciol?Przepraszam,ze Cie tak wypytuje...to nie wscibstwo ja chce Cie lepiej poznac! Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manny____to mieszkasz w pieknej okolicy Przecież Ontario to kraina jezior :) Słyszałem że to ładna prowincja Kanady. No chyba ze mieszkasz bardziej na płd-wsch. tam trochę mniej jezior...Pozdrawiam serdecznie.Ty z pewnoscia przekręcasz sie na drugi bok bo u Ciebie dopiero 4 nad ranem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,,,narazie cos wykombinowałam moi rodzice są na działce ja nie pojechałam bo leje,,,wiec podprowadziłam tacie laptopa,,,,wiec narzie tu bede bywac.Witam nową kolezankę.,Jagoda ja mam twoj numer gg,,,,, Jutro wysłka monitora jest na gwarancji,,,wiec narzie nie bede się rozgladac za niczym nowym,,,,niedługo wracam do pracy ,,,to bede mogla tam was podgladac.Czy u Was tez takie deszczysko,,,narazie mam urlop do bani;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toogra nic nie mow..u nas w Wielkopolsce tak samo.....normalnie juz mam alergie na dzwiek deszczowych kropelek....a dzieci jak rozpczaja......niedlugo koniec wakacji i koniec taaaki moookry... Ciesze sie,ze bedziesz z nami w kontakcie literkowym :) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem na posterunku,dzisiaj mam wiecej pracy,jedna osoba wypadla/chora/ z naszego ogniwa i juz wsztstko sie rwwwie .Jutro wreszcie ma wolne.Skorpionku,mieszkamy w domku,wybudowalismy go w 1999,zostala tylko moja pralnia do skonczenia,ale o tym pozniej.Mam ogrodek i zyjemy baaardzo blisko z przyroda,jak Wam kiedys powiem jak blisko,to nie uwierzycie❤️.Pamietam,ze Ty wojujesz z Panem Kretem,a ja z Krolikiem.Kazdej wiosny przychodzi i niszczy cala moja prace,szczegolnie lubi cebulki tulipanow,Pewnego ranka,patrze przez okno:Krolik!!!.Jadlam bulke,rzucilam w niego zeby go wyploszyc,uciekl.Nastepnego dnia,o zgrozo!!! cztery Kroliki w moim ogrodku.Wyploszylam je,ale zemsta Krolicza nie kazala na siebie dlugo czekac.Przez jakis czas byl spokoj,az nagle,no wlasnie; szesc sliczniutkich,malusienkich Kroliczkow pojawilo sie w moim ogrodku!!.Przegralam... z okolo 90 tulipanow zostalo nedzne moze 20 Buberku,zgoda Kanada to ladny kraj,Ontario tez,my jestesmy w odleglosci ok.godz samochodem od Niagara Falls.Lato potrafi byc piekne,ale tez i uciazliwe(duza wilgotnosc powietrza),zimy potrafia byc dlugie i bardzo sniezne.Musze wracac do pracy,zycze milej Niedzieli,sprobuje odezwac sie przed wyjsciem do domu❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,jak sie wali ,no to naprawede sie wali..Jeszcze jedna osoba zadzwonila ze chora i jak ja znajde kogos do pracy w taki piekny dzien??? Eh, ide cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj, Hej - Witajcie ...Nareszcie się męlduję,nie mogłam wytrzymać zeby tu zajrzeć. Przez cały dzień piękna słoneczna pogoda, więc nie siedziałam w domu. Niedawno wróciłam, jak zwykle dostałam bure od mamy że za długo byłam. Idę zrobić jej kolację, bo siedzi zła jak osa, jeszcze nie zechce wypić lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie,Toogra napisz moj numer gg bede wdzieczna,wciaz nie moge znalez,jaka bieda,jakbym stracila jakis wazny przepis,dzis bylam juz w pracy,chodz u nas pogoda niezbyt vikendowa(nie wiem jak to sie pisze)pogadalam ze znajomymi i mialam bardzo niedzielnie,Manny ty tez jestes pasjonatka ogrodka,,,,,,,czy to znaczy ze u was kroliki to tak jak u nas krety,jak tam trafilas,tak daleko od kraju,ponoc nigdy nie przestaje sie tesknic(tak mowi kolezanka ktora tez tam mieszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANNY......te króliki to jakieś bezpańskie ?, tak sobie przychodzą kiedy chcą jakby nigdy nic. To takie miłe stworzonka, rozumiem że marchewkę, ale żeby cebulki tulipanów ? Ciekawe jaką pogodę mają Urlopowiczki - Asia, Li-lcia i Biała. Mam nadzieję że są zadowolone, wrócą niebawem wesołe, wypoczęte z pozytywną energią . Dobrej nocy Kochani - Malisańciu, Kalusia, NIKA Dla EWUNI👄👄👄 MANNY i oczywiście K R O P E CZ K O Nie jestem pewna czy Kogoś nie pominęłam, pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-ni,milo jest uslyszec od Ciebie,witam.Co do krolikow,to niestety gania ich tutaj cala chmara,nie tylko tulipany,ale nawet nawet jak gruszka spadnie z drzewa,to tez zjedza:( Nie lubia natomiast pomidorow i winogron,wiec te owoce sa dla mnie.Jagquda,witaj,milo ze odezwalas sie.Do Kanady trawilam chyba z racji wielkiego zamilowania do podrozowania,czy teskni sie za \"swoim\" Krajem? z walasnego doswiadczenia wiem,ze najgorsze to pierwsze 28 lat❤️❤️❤️.Podrawiam Was serdecznie,bede uciekac do domu,wroce we wtorek(jutro mam wolne,hurrrra).Praktycznie podpieram sie wlasnym nosem🌼👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam.....łllaaaaaaaaaaaaaaa ...to moje ziewniecie....:);)....jest ranek 5,40 ale jest tak ponuro i szaro jakby byla 4 rano1Czyzby znowu chcialo padac? Oj Manny :) to ja juz chyba wole moje wojownicze krety.....;) ....tak szybko sie nie rozmnazaja i nie sa takie\"odkurzaczowate\"to znaczy nie wciagaja wszystkiego lub prawie wszystkiego z ogrodka do swoich brzuszkow........... Re-ni czytam,ze Tobie wczoraj udalo sie nacieszyc slonkiem .......oj szkoda tylko,ze nasze Mamy maja takie niesloneczne hymorki.....;)bo i moja cos ostatnio mnie odwiedza to marudzi jakos ponad zwyczajna norme........moze to przez deszcz? Jagodka Ty pracowalas wczoraj ..w niedziele tak? ech zycie.......... Zycze wszystkim i sobie rozslonecznionego i udanego tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MIŁEGO DNIA W DESZCZOWY DZIEŃ:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: .....Wpadlam się przywitać - Pozdrawiam 👄👄👄 Na razie Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej wczoraj znowu lalo, a dziś słoneczko nieśmialo wychyla sie zza chmur, czyli pogoda zaiste w kratkę.....Wczoraj wybieraliśmy się z córcią na kryty basen, i tylko problem z tym, że nikomu nie chcialo się ruszyć liter z ciepłej kanapy, i tak otulona kocykiem przekimalam cały dzionek-oj wstydż się Ewa, wstydż. Za to dzisiaj ,już za moment..., jedziemy do Ostravy do zoo-malpki sobie pooglądać, a jak!!!Starsze dzieciaki w środę wieczorem pojechaly na kolonie do Powidza, i jeszcze nie zdążyły zadzwonić!!!! W zasadzie gdym nie zadzwoniła w czwartek rano, to chyba bym nawet nie wiedziała czy dojechali....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi nie przyjmuje mi hasła, kilka razy w weekend pisała, i nic, zobacze czy teraz sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! - czy jest tu kto ??????, mam piwko, sama mam pić ???? .......Babeczki co porabiacie, taka cisza, jak minął dzień ? Bo u mnie nic nowego, mama jak zwykle ma fochy, jest coraz gorzej. Dobrze że mam te wnuczki, przynoszą tyle radości.Własnie jutro młodszej są urodziny, zrobiłam mały torcik, mam nadzieję że będzie milo. .......Jestem zmęczona i chce mi się spać, dopiję piwko i zmykam. Dobrej nocy Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol piwka wypilam,slodkie odpada,dzis robilam porzadki w oficynie(budynki gospodarcze)i tez chyba pojde sie polozyc,dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochani........dzis dzien wolny od pracy wiec chwilka wytchnienia.......i pospac mozna dluzej...chyba,ze tak jak ja po prostu \"musze sie\"budzic wczesnie ......bo tak sie dziwnie \"nastawia\"moj organizm.....:) ;)..... Re-ni.....to Mamcia daje Ci niezle \"w kosc\"....wiesz....czasem sobie tak mysle,ze dopuki bede w pelni wladz umyslowych(bo potem to nie odpowiadam..) zrobie wszystko,by nie byc taka marudna ,wymagajaca i uciazliwa mama.......Moja mnie odwiedzila wczoraj niespodziewanie ....i wiesz jaka byla moja pierwsza reakcja jak wjezdzala na podworko?Zdenerwowanie i strach......,ze znowu cos wy[atrzy i bedzie krytykowac.......Przeciez to chora sytuacja by corka reagowala tak na najblizsza osobe.......ale coz hmmm......i tak bywa! Rutkowski....Ty wcale nie czuj sie winna ,ze przekimalas dzien podkocem......a co \"Nie wolno Ci?Kto zabronil?Troszke lenistwa uszczesliwia :) ;) wiez zadnego wstydu prosze......Dzieci juz dzwonily?Jakie pierwsze wrazenia z Powidza?A jak w zoo?Jako osoba patrolujaca stwierdzasz,ze zoo warte odwiedzenia?:) ;) Kala oj Ty to masz pecha z haslem....ciekawe czego to wina hmmmm Milego dnia zycze -oprawionego w sloneczne promienie.......(deszczykowi mowimy dziekuje)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to Ty wczoraj musialas miec ale wene na porzadki.....pomieszczenia gospodarcze sa zawsze najstraszniejsze do sprzatania ...i sa tam paaaaajaakkiiiiiiiii....a ja ich nie lubieeeeee...sa przeokropne...myszy i zaby sie nie boje...dzdzownice wezme w reke ale PAJAK ......to normalnie silna biologiczna bron na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuniuuu ale rozespanie mnie jeszcze chyba nie opuscilo ..ostatni wpis o porzadkach to do Ciebie Jagodka....wybacz nieuwaznej.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam....nadal u mnie awaria,,,rodzice wracaja z dzialki,,,wiec pewnie laptopa mi zabiorą,,,,,buuu JAQODA to twoj numer732719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam powiedziec Wam Dzien dobry.Dzisiaj ciezki dzien,wczoraj mialam wolne,zrobilam pranie,wyschlo na polu w ciagu chyba godzin.I jeszcze zrobilam..no wlasnie ,kto zgadnie.Jest to polska potrawa,zaczynajaca sie na litere P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej - Witajcie ...Witaj MANNY......czy to chodzi o pierogi ?, bo nic innego w tej chwili nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeee♪♪♪♪♪mamy zwyciezcce malego konkursu.Re-ni,nie tylko pierogi,ale pierogi z bialym sercem.Moj syn nazywa je Caddillac wszystkich potraw.Dzieki za udzial w konkursie,a tak powaznie to jak sie masz?Mam nadzieje ze weekend minal spokojnie.Odezwe sie jeszcze,musze troche popracowac🌼🌼.♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i swięto zleciało. Twoje Skorpionku życzenia w moim przypadku się spełniły. Przez cały dzień była piękna, słoneczna pogoda i bardzo miło. Tort urodzinowy się udał, szkoda że nie mogę Was poczęstować, bo nic nie zostalo. Był oczywiscie tez szampan i dla chętnych winko. ......Toogra....moze rodzice będą tak łaskawi i przynajmniej będą Ci pożyczać laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×