Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

MANNY.....ale z samym serem ?, bo ja dodaję trochę kaszy gryczanej, albo mannej. Syn uwielbia polane śmietaną, a reszta domownikow z tluszczem takim za skwareczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku........co do mamy to ja tez tak mam, jak wracam troche pózniej do domu to też czuję strach, nie jest to normalne, ale co zrobić. Bać się własnej matki i to w tym wieku ? ...Malisańciu.....jak się masz ?, tylko nam pomachałaś, no ale dobre i to. ...Kalusia, Jagqdusia, Buberku.....POZDROWKA. ...Kropeczko,Biala, Asia, Li-lcia.....WRA-CAJ-CIE !!! - nie moge się doczekać. ..NIKA, ERLEND....napewno jestescie zabiegani przy EWUNI, bedzie milo jak wpadniecie na chwilę.Czy Wasz wyjazd za granicę nadal aktualny ?, czy może sie coś zmienilo ? Jesli kogos pominęłam to proszę o wybaczenie👄👄👄👄 D O B R E J N O C Y MANNY......według mnie z kaszą lepsze, bo z samego sera są takie rzdkie że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkt tu juz dzisiaj nie zaglada,a ja ide do domu,wiec powiem:Dobrej Nocy,spijcie spokojnie.Jutro wpadne❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Drodzy ......Nie do wiary !!!, ja otwieram ??????, chociaz raz. Wsawać ŚPIOCHY-nowy dzień nastał, u mnie piękny, słoneczny, a u WAS ??? .....Woda na kawkę nastawiona........Miłego dznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOO !!!, widzę że nie tylko Kawiarenkę, ale i stronę. A to mi się trafiło, jak slepej kurze ziarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Juz Re-ni wstaje ,wstaje....dobrze,ze mnie obudzilas...:) ;) cos ostatnio jestem czasami ospalcem..... U nas pogoda sloneczkowa........i niech taka pozostanie ....... Manny pierogi z serem sa pyszne,corcia ostatnio robila pierogi z jagodami ..robila samodzielnie i musze stwierdzic,ze dziecie ma talent..:) ;) ......zlozylismy zamowienie na nastepnie....nie jest tym zachwycona :) ;) ......i stwierdzila ,ze\"nie warto ujawniac swoich zdolnosci \"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WM ***************************** ......U mnie też słoneczko swieci, aż chce się żyć, ale nie siedząc w chacie. Nie wiem czy wspominalam że ocieplają moj blok. W związku z tym nie można otwierać okien, pełno steropianu - najmniejszą szparką się przedostanie. Więc tylko obiad dokończę i zmykam z mamą gdzieś na ławeczkę. .....Skorpionku....nie mam Cię za ospalca bo to Ci się bardzo rzadko zdarza. .....Buber..... .....Malisańciu....jak to dobrze ze i u Ciebie w końcu słoneczko świeci,oby na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo nas ostatnio,Biala dopieszcza meza na urlopie ,moj juz wrocil do pracy,kropeczka tez jeszcze w odleglych krajach,,,,,Toogra dzieki ,ja tez przestawiam sie powoli na tryb pracy,ale na targach to roznie bywa ,chyba powinnam pomyslec o zmianach,,,,,,,,dobrej nocy zycze,Mannyty pewnie przed kolacja,powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra chcialam ci podziekowac za gg ale ja nie mam twojego,wie wszem i wobec ,,,,,,,,,,,,,,,,,,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! - MANNY....jesteś jeszcze na stanowisku ?, czy zbierasz się już do domu. Ja jeszcze nie śpię, wpadłam na chwilę żeby się z Tobą spotkać - POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re-nu,ja jeszcze na stanowisku,ale zaraz uciekam,dzisiaj ogladam program w T.V/chociaz w zasadzie bardzo malo czasu spedzam przed szklanym ekranem/.Wiem,ze ogladalyscie\"Dance with the stars\",ale nie wiem czy ogladacie\"So,you think you can dance\" w wolnym tlumaczeniu \"Myslisz,ze potrfisz tanczyc\".Dzisiaj jest ostatni odcinek.Re-ni,co sie stalo,przeciez jest juz bardzo pozno,nie mozesz spac?Spojrz na moj cytat na dole i powiedz,czy to nie jest zyciowa prawda.Kiedys te piosenke spiewal S.Krajewski z Czerwonych Gitar.Tak na marginesie,to bardzo lubie caly zespol.Kilka lata temu mieli tutaj koncert,alez bylo fajnie.Dawno temu lubilam sluchac Czeslawa Niemena,biegalam na chyba wszystkie jego koncerty,ale to bylo dawno.Teraz bardziej lubie jazz.Pozdrawiam Was wszystkie ❤️ bardzo mocno/Bubera tez/👄. 🌼🌼🌼 to dla jutrzejszego piewszego rannego ptaszka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!Ale buszowalyscie do pozna......dla mnie godzina 22.30 to szczyt mozliwosci....:) ;) Manny i ja lubie zespol \"Czerwone gitary\"mam ich plyty.....a poza tym ich piosenki kojarza mi sie z milymi wspomnieniami.....grano je u mnie na studniowce.....a moja dawna sympatia z lat szkolnych dedykowala mi w radiu piosenke \"Anna Maria\"..............i oczywiscie rownym sentymentem darze Piotrusia Szczepanika......tak pieknie bylo tanczyc w rytm jego piosenek:) ;) Jagodka a jakie Ty zmiany masz na mysli jesli to nie tajemnica?Myslisz o przebranzowieniu? Re-ni noo Ty to nie jestes \"sowa\"tylko \"super sowa\"....ile Ty godzin snu potrzebujesz co?:) W domu mam troszke spokoju,syn wyjechal do siostry meza ,ma ona syna w wieku mojego dziecieciaa poza tym .....jest tam piekny ,kryty basen ze zjezdzalnia wiec Mlody ciagle tam siedzi z Filipem jak zaba we wodzie!!I jest przeszczesliwy!!!Dla dziecka mieszkajacego na wsi to wieeelka atrakcja! Zycze milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam znowu pada,,nie dane mi pogodnie spedzic urlopu,,,,,,wczoraj nie moglam sie dostac na tlen,,,pisało ,,ze jakis blad strony,,,,,ale chyba bylo tylko tak u mnie ,,bo widzę,,że Wy wchodziliscie bez problemow.Pozdrawiam wszystkich serdecznie,,,,,,widzę,że Many juz się tu zaaklimatyzowała na stale ,,,i dobrze,,czym nas wiecej tym weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Witajcie .......Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, pięknego słonecznego dnia życzę takiego jak u mnie. ....MANNY.......ja mogę spać i to bardzo dobrze, ale o 22.30 tak jak Skorpioś, to dla mnie stanowczo za wczesnie. Urzędowalysmy z kuzynką przy winku. Przyjechała z Irlandi na urlop, bardzo się lubimy,nie mozemy się nagadać. ...Skorpionku....mowisz ze \"super sowa\"....hi,hi,hi,hi....obojętnie o ktorej się połozę,wstaję najpózniej o 8.00. Nastawiam zegarek żeby nie spać do południa, 7-godz. snu mi wystarczy. No to na razie, trzymajcie się, ja zmykam smażyć jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :-D Niedlugo sobie z wami pogadam ...to juz za kilka dni.Jak ten czas szybko leci...niedawno wyjezdzalam a tu juz czas powrotu nadszedl 😭 Bardzo mi smutno ze juz wkrotce bede sie musiala rozstac z ukochanym czlowiekiem i znowu znosic samotnosc 😭 Dobrze ze jest to forum to czasami przyjde sie tu wyplakac lub posmiac z Wami ❤️ Wiecie tyle dni byly tu upaly , ktore nas zabijaly a dzis leje deszcz i tak ma byc do mojego wyjazdu...czyzby to takie pozegnanie ! bardzo boje sie tego lotu , bo jak wiecie w swietle ostatnich wydarzen nie jest to mile. A i odprawy trwaja cala wiecznosc- kipiszuja co sie da...obled. Sloneczka zycze Wam milego dnia...sorki u was juz popoludnia i przesylam caluski ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropciu.....no nie będzie Ci łatwo się rozstać, wspołczuję Ci. Jeszcze w dodatku lot samolotem, też bym się bala. Trzymaj się, będzie dobrze, będę się za Ciebie modliła. Jak będziesz na miejscu, odrazu daj znać, bo będę się martwila. Ściskam Cię mocno👄 ....Cześć Manny....Witaj na stanowisku-MIŁEJ PRACY. Nie będę wścibska jak zapytam czym się zajmujesz zawodowo ?, jeśli to nie tajemnica. Podejrzewam że masz jakiś własny biznes, bo martwilaś się, ze nie znajdziesz chętnego do pracy. Białaaaaaaaaa, Li-laaaaaaaaaa, Asiaaaaaaaaa !!!!!!!!!- kiedy wracacie ?????? - ALE BĘDZIE WESOŁO, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOP, HOP !!! - POMOCY !!!!!!! ....Znacie moze jakiś lek na manię przemeblowywania ?, dostanę \"fisia\" na tym punkcie. A moze ja już go mam ?????, czy ktoraś z Was też tak ma ? Ciągle przestawiam meble, przez jakiś czas jestem zadowolona, a potem zmieniam.Od wczoraj znow mnie napadlo, ILE TO NERWOW MNIE KOSZTUJE. Doszlam do wniosku ze ze mna cos nie tak, tylko sie ze mnie nie smiejcie - proszeeeeee .....Ide myslec dalej - jak by tu jeszcze przemeblowac / przez to myslenie nie zawekowalam sloikow /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko oj kropeczko....to baardzo trudne rozstawac sie z ukochanym....ale macie Wasz wspolny skarb-SIEBIE i WASZA MILOSC .....z pewnoscia bedzie jeszcze razem ........:) a za Twoj szczesliwy lot i ja bede trzymala kciuki!!!!! Manny Tys zagniona i biegasz jak taka iskierka........zwolnij troszenkeee..bo za Toba nie zdarzymy..:) Re-ni Ty nasz przemeblowaczku...hmm mnie tez czasem napada mania przemeblowania ....wtedy przeciagam wszystko co sie da....budzi to zrozumiala zgroze i strach u mojego slubnego:) ;)wiec najczesciej salwuje sie ucieczka.....Ale Re-ni...to nic groznego....:;)przezyjesz Ty i Twoje meble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj:skonczylam prace,pozegnalam sie z Re-ni,zjechalam winda trzy pietra w dol,zmienilam ubranie,wzielam swoj rower/a tak!/ i w 17 minut przebylam 5 km,tzn dotarlam do domu,zeby ogladac wyniki konkursu na najlepszego tancerza/tancerke/.Moje typowanie bylo:Heidi,ona odpadla pierwsza,pozniej mysle:Trevor,niestety wygral Benji co tez jest dobrze,bo to byla wspaniala zabawa.Skonczylo sie o 22.🌼 Dzisiaj:podpieram oczka czym tyko moge,roboty cale:) mnostwo/nie,niestety nie prowadze wlasnej firmy/. Jutro:mam wolne,nie tylko jutro,ale i sobote i niedziel Odezwe sie przed wyjciem>Zycze /juz sama nie wiem/chyba przyjemnego wieczoru wszystkim Paniom i Buberowskiemu❤️e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionku,to o piosence Anna Maria ja wydrukuje i wysle Twijemu mezowi,ha ha .A tak naprawde to ja jeszcze lubie \"Jesien idzie przez park\".U nas wlasciwie wiosny nie ma,ale jesien to jest tak piekna jak w Polsce,z pieknymi kolorowymi liscmi,ktore tak szeleszcza pod nogami i w ogole jesien jest piekna,to tez miesiac moich urodzin.U nas w domu wszystkie wazniejsze wydarzenia sa liczone:przed Mamy urodzinkami,albo po .Nawet ostatnia przeprowadzka byla w 1999 oczywiscie na Mamy urodzinki.Taka zwariowana rodzinka:).Teraz uciekam :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×