Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

hej hej:):)🌼 Reniulka hmmm lańska to może się nie spodziewałam,ale,,,,,,w każdym razie jest ok:):):) w pracy dajemy z siebie dużo ,bardzo dużo ,,,,,oj wiecie jak jest:):) ,,,,,to co napisałaś to jest bardzo smutne i faktycznie czasami ja też myślę,że \"góra \" źle czasami tym wszystkim kieruje,bo co zawiniło dziecioątko aby tak strasznie cierpieć,jest to niesprawiedliwe,,,,,, co się dzieje ?-dzieci katowane przez swoich rodziców-koszmar,,,pijane matki,które mają wszystko w d,,,-czy to jest normalne? Skorpionku nie wiem co masz na myśli mam nadzieje ,że tylko uśmiech oczywiście:):) prosiłam aby pacjentowi dostarczono kilka zeczy-bez echa się obyło,,,,,,(generalnie już nie wierzyłam ,że coś drgnie w tej sprawie)aż tu nagle-\"szok\" najważnuiejsze dla mnie to radość u starszego człowieka,uśmiech na jego twarzy,,,,,oczy wlepione w swoje dziecko-nie wiadomo ile jeszcze spędzi czasu wśród nas,w zyciu kazdy popełnia błędy,ma swoje za uszami a to znaczy ,że mamy pozbawiać Go wszystkiego?,,,,ide na kawke a Wy? napijecie się? pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuje za słowa otuchy, wytrzymam do urlopu, nie mam wyjścia, jescze tylko miesiąc i trochę ponad tydzień. To moje jęczenie to nawet grzech, czytając to co tu napisała re-ni. Ludzie przezywają prawdziwe nieszczęścia. A najgorsza jest bezsilnośc, chciałoby sie pomóc a nie mozna nic zrobić. Spokojnego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Malisanka mam na mysli Twoj usmiech.........:) bo jest Ci z nim do twarzy.... Buberku z przyjemnoscia poczestuje Cie jagodami.....tylko uwazaj bo......po ich zjedzeniu bedziesz wygladal nieco hmmm kolorowo....noooo bo one baaardzo farbuja buzie.... Rutkowski masz racje ..robali w lesie w tym roku tyle ,ze uuuuu ,ja tez wole nie ryzykowac i po prostu ide na latwizne czyli kupuje i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Jest blady swit a ja postanowilam napisac pare slow do Was bo moze juz zapomnialyscie o mnie tak dlugo sie nie odzywalam. U mnie pracowicie i zycie wypelnione po brzegi. Ciesze sie kazda chwila spedzona z mezem, bo juz niewiele czasu nam zostalo. 20 wylatuje a 21 sierpnia bede nad ranem w kraju. Strasznie szybko mija to co mile . Mam tylko nadzieje ze dostane znowu wize skoro grzecznie i o czasie wracam . Jakie tu u nas okropne upaly juz nie ma czym oddychac i jeszcze ta wilgotnosc - woda z nas leje sie strumieniami. Sorki ze nie poruszam zasadniczych tematow , ale nie nadazam czytac bo tylko raz w tygodniu mam czas i mozliwosc poserwowac po necie. Pamietam o was wszystkich , serdecznie was pozdrawiam i caluje. Wszystkim oraz kazdemu z osobna zycze samych radosci i oceanu szczescia. Szczegolnie pozdrawiam \"nowych\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...Hej !- Kropciu, jak się cieszę że się odezwałaś. Cały czas o Tobie myslę, właśnie wczoraj zastanawiałam się nad tym, że niestety zbliza się powrot do kraju. Powodzenia, wykorzystaj ostatnie dni jak tylko potrafisz, ściskam Cie mocno - duuuużo buziaków Pa. Malisańciu....DOBRY CZŁOWIEKU - nie jest Ci obojętny los innych ludzi,cieszysz się, że ktoś się cieszy, w dzisiejszych czasach to rzadkosć. Skorpoś.....ooooooo ! - jak dobrze że jagodki przyniosłaś, jeszcze nie jadłam. Raz gotowałam pierogi, tak wyszło że dla mnie zbraklo. Co roku robiłam w słoikach na zimę do makaronu, a teraz niestety - są w cenie 3 razy tyle co u Ciebie. Dobrej nocy - do jutra hej ! Kalusia.....jeszcze ponad miesiąc ?- pewnie że wytrzymasz, szczerze Ci wspołczuję. Rutkoś....buziaki dla Ciebie👄👄👄👄 Buberku....hej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni:) dobrze ze jesteś, bo gdzies wszyscy poznikali...wakacje , jakoś brakuje mi tu Białej.....ma jakiś urok w sobie:) nie powiem.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim........ale wczoraj mielismy niespodziankowego goscia :) Kropeczko jak milo,ze sie do nas odezwalas.......to znaczy ,ze nas nie zapomnialas....:)Mam nadzieje,ze po powrocie naklikamy sie z Toba za wszystkie czasy..... Re-ni no zobacz ..nigdy nie robilam makaronu z jagodami.....hmm ale musze sprobowac...to po prostu na makaron dodaje sie tylko jagody tak? Biala Buber ma racjeeee....mnie cIebie tez brakuuujeeeeeee......i Twoich opowiesciiii.......... Caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Skorpion taki ranny ptaszek to ja też was tak wcześnie powitam :) Ale nie musicie tak wcześnie wstawać .Ty Skorpionku też....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W i t a j c i e Oooooooo !!! - jeszcze jeden ranny ptaszek - jak to milo .Witaj Buberku, masz rację, a mowiłam ze bez Białej jak bez ręki ?, ma w sobie coś ta kobieta to prawda. ....Skorpioś....to najmłodszy syn od dziecka uwielbia makaron z jagodami. Świeże jagody trzeba rozetrzeć z cukkrem, a ze słoika są gotowe, mieszasz z makaronem i pychaaaaaaa. U mnie będą ocieplać blok, znowu będzie bałagan. Dobrze ze nie ma już takich upałow, bo przy pozamykanych oknach trudno byłoby wytrzymać. Biedne moje kwiaty balkonowe, niektore udało mi się umieścić w domu, resztę rozdałam. Na razie kochani, kawusię wypiję i jadę po wnusię. Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! - napewno już śpicie, a ja niedawno dotarłam do domu. Ale dostalam burę od mamy że pózno wrociłam. ...Nie ma z kim gadać, więc i ja zmykam. Dobrej nocy kochani - buziaki, buziaki i jeszcze raz buziaki dla WSZYSTKICH Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm hm witam....czuje.ze dzis bedzie rowniez niewielu gosci w kawiarence........:) ;) sezon urlopow i wyjazdow sie zaczal.....ale to nic....przeczekamy sobie....:)......stali bywalcy i tak tu wroca!!!!!!!! Re-ni widze,ze Twoj balkon wyglada jak u mojej mamy -czyli mnostwo kwiatkow.....jak miala wyjechac do syna na 2 dni ,to musiala corcia jechac aby je dwa razy dziennie podlewac........bo inaczej mama zrezygnowalaby z wyjazdu.......:) ;) Buberku ale z ciebie skoronko-sowa.....;) wczesnie wstajesz.....pozno chadzasz spac.....:) Spokojnego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak wcześnie wstajecie, skoro nie musicie? Ja muszę, zeby zdążyć do pracy, ale ma wrażenie że jutro będe spać, spać aż sie obudzę (hi hi). Przyjemnego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Malisanko____Deszczowo ciepło letnio przynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie deszczowo...letnio ....i sennie....:) Kala ja juz tak mam,ze latem budze sie prawie ze wschodem slonca ,natomiast zima jestem ospalcem......nie jakims straaaasznym ale lubie pospac do 6!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !, Hej ! - WITAJCIE I u mnie nareszcie deszczowo, chętnie bym sobie jeszcze pospała, ale przy mojej mamie się nie da. ..Wpadłam na kawkę jeszcze zaspana, parę łyków i dojdę do siebie. Słuchajcie - czy to normalne zeby się w tak upalnym lecie przeziębić ? Zimą od kilku lat nie chorowałam, a tu masz- teraz mnie dopadło. Skorpionku....no fakt ze nas mało, ale nie pozwolimy chyba na zamknięcie, jakoś przeczekamy ten kryzys. W najgorszym razie to i sama posiedzę, a może się nawet przeprowadzę jak będę miala juz dość co niektorych w domu. Jagqdusia......Ty chyba nigdzie nie wyjechałaś ?, a może cos przeoczyłam. NIKA, ERLEND....jak się macie ?. Ewunia.....tu \"ciocia\"- przesyłam Ci caluski, rośnij nam zdrowo. Miłego dnia KOCHANI pa,pa - biegnę do Apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faktycznie nikogo nie ma...Reni?? Skorpionek chyba usnął? Malisanka, też sie zapracowała a Toogra?? hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku......ja się melduję, a Dziewczyny ? - moze w swoich ogródeczkach, po deszczu dobrze się pieli.WPADNIJCIE NA CHWILĘ,NIE BĄDZCIE TAKIE. ....Toogrusia...Ty żyjesz ?, gdzie się zapodziałaś ?, pewnie urlopu nie mozesz się doczekać. A jak z tą propozycją zmiany pracy - skorzystarz ?, czy nadal masz obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:):) ,,,deszcz i zimno mnie już dobija-ja chce słoneczka:) tak,wszystkim było już za gorąco,teraz cały miesiąc deszcz nas nie opuści kto ma urlopy i się bawi ten ma ja niestety,,,, Reni przeziębiona jesteś,wcale dużo nie trzeba tylko mały przeciąg i gotowe,polecam witaminki+polopirynka mija i stawia na nogi w ciągu 2 dni:):)powaga sama przeszłam przez to:) ,,,własnie Toogra a co u Ciebie? Czemu się nie odzywasz? ,,,w moim miescie są Teatry uliczne,pogoda nie sprzyja, chociaż zeby nie padało eheh,,,, śpijcie dobrze,jutro nowy dzień a ja mam nadzieje ,że spotkja mnie jakaś miła niespodzianka,choć,,,,,,,,i na mojej twarzy będzie duuuży uuuuuśmieeech:papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼kawiarenka otwarta:):) ,,,kawka już jest, pierwsza z cukrem aby starczyło energii na cały dzień:) ,,,za oknem jeszcze ciemna noc,deszczowo,zimno,,, miłego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o tak Malisnko , u mnie zimno,leje deszcz tak straasznie spiaco i nizowo...kawka z cukrem to znakomity pomysl/:) Jejku dis sobota wiec sprzatanko....a tak mi sie nie chce........ Milego dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z bardzo desczowej Gdyni leje tak juz od wczoraj,,,,nie mam chleba na weekendzik,,,i nie bardzo mi sie chce wsciubic nos z domu.Dzieki,,ze sie o mnie martwicie.Jestem przed urlopem bardzo zapracowana,,,,co do propozycji zmiany w pracy,,powiem Wam szczerze ,ze sie obawiam,,,,nie mam pojecia o tej pracy,,,,nie lubie robic czegos na czym sie nie znam.Dowiedzilam sie,,,ze moje teraniejsze stanowisko jednak nie jest zagrozone,,nowy program komp.jego nie wyklucza,wiec chyba jednak jesli bede mogla zostane na straych smieciach.W poniedzialek wraca z Anglii kierownik dzialu markietingu,,,,chce z nim pogadac,,,,o tym,,,aby jednak szukal kogos innego.Wole robic cos na czym sie dobrze znam i nikkt mnie nie zagnie,,,,heeee.Poprostu tchorze ze mnie i tyle.pozdrawiam serdecznie,,,fajnie ,,ze pada,,bo pola i zbiory,,,,ale jak tak bedzie wygladal moj urlop to dzieki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W i t a j c i e Hej ! Dziewuszki żyjecie ?- jak minął Wam dzień. Ja miałam dziś wnuczkę przez cały dzień, więc się nie nudziłam. Pogoda dopisywała, słoneczna - taka w sam raz. ...Buberku.....a Ty co porabiasz ?, u Ciebie też pada ?, właśnie u mnie zaczęło, mam nadzieję że popada przez calą noc. ..Toogra...nie martw się, porozmawiasz z tym Anglikiem, nie musisz się godzic jesli masz obawy. Masz do myślenia - to prawda. TRZYMAJ SIĘ. ..Skorpioś.....wyobrazam sobie jak wszędzie lsni, wysprzątałaś pewnie na blysk. ...Malisańciu...o tej porze to ja się na drugi bok przekręcam, nawet zapach najpyszniejszej kawy mnie nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni____ Witaj:) U nie cały dzień było pogodnie :) Wieczorem jeździłem na rowerze:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie:):)własnie dotarłam do domciu ,hm troszke póżno i ciemno na dworku,deszczowo i zimno ale mi chumorek dopisuje ,chyba to wsystko przez to piwko:)dzisiaj miałam ostrą jazde w pracy ale celu dopiełam -może oberwie mi się za to ,,,hm-okaże się:) wi em jedno ,sprawiłam starszemu człowiekowi taką radość:):)zobaczyłam usmiech na jego twarzy,już nie bedzie musiał patrzyć w suffit,najwyżej mnie z pracy wyleją-trudno,kręci mi sie juz w głowie,z kolezanką poszłysmy na piwo-a wszystko to przez facetów ehhhehhh,,, to było tylko jedno piwko z soczkiem ale było tak zabawnie:) był to strzał w dziesiątke:) ,,,wsyscy chyba juz spią:) i ja tez juz ide :)papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Malisanciu....ja nie śpię, festiwal oglądam. Też piłam dziś piwko,czasami dobrze robi. Cieszę się że masz dobry chumor. ...Hej Buberku...nie liczyłam że ktoś tu dzis jeszcze zajrzy- miłych snów. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×