Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Czy juz śpicie ?- chciałam chwilę pogadać. Wnunia nareszcie zasnęła więc mogę spokojnie usiąść przy herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko Wam pomacham to był kolejny dzień pełen emocji dla innych i dlamnie,,,,,🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochani - śpijcie dobrze. Nie macie czasu, rozumiem to.Herbatkę wypilam, poczytałam sobie i zmykam. Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z ranka:) Juz drugu dzien mojego urlopu narazie nie pada,,,,,wczoraj jezdziłam po sklepach,,zaopatrywałam się w zywność,,,,bo chce od soboty wyjechac na działke,,,nigdzie dalej się nie wypuszczę.Chociaz nie wiem czy i to wypali,,,bo rodzice mają jakies tam swoje plany działkowe,,,zaprosili znajomych,,,chociaz wiedzieli,,,ze Ja mam urlop i chciałam tam jechac.Ale nie martwie sie jakby co Gdynia tez jest oki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Toogra mam nadzieje,ze pogoda dopisze i wypoczniesz na dzialce a Twoi Rodzice daja Ci wypoczac w spkoju...:);) U nas zapowiada sie nareszcie bezdeszczowy i troszke nawet sloneczny dzien wiec i humor od razu robi sie lepszy..taki sloneczny! Dzis troszke sie denerwuje ......zarejestrowalam corke do lekarza skarzy sie na bol w lewym boku od dluzszego czasu a powiedziala mi o tym dopiero wczoraj!Ech dzieci......Mam nadzieje..,ze to nic zlego!Tylko ,ze ja jestem troszke \"skrzywiona zawodowo\"i zaraz wyobrazam sobie jakies straszne schorzenia........i nic na to nie moge poradzic! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpioniku przy takiej mamie jak Ty jestem o twoje dziecko spokojna:))napewno wszytskiego dopilnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chlopaki pisze od kolezanki,,,siadl mi komp.....monitor chyba sie zepsupl buuuuuu nie wiem kiedy sie do was odzwe ,,,,,bede tesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ....Skorpioś....czy wyjaśniło się z córką ?, wcale Ci się nie dziwię że się denerwowałaś,mam nadzieję że wszystko dobrze. ....Toogra....siadł Ci komp i co będzie - znów o jedną mniej. Dobrze że powiadomiłaś nas, nie będziemy się martwić, ale napewno będziemy tęsknić. Więc postaraj się aby to zbyt długo nie trwało. DOBREJ NOCY Pa,Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Analiza Chemiczna Przedmiot badań: Kobieta Symbol: Ko Odkryta przez: Adama Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m. Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych. Właściwości chemiczne: a) Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami. b) Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji. c) Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny. d) Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym). e) Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej. Własności fizyczne: a) Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników. b) Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny. c) Topi się po jej właściwym potraktowaniu. d) Gorzka jeśli używać niewłaściwie. e) Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy. Zastosowanie: a) Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. b) Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy. c) Pomocna przy wypoczynku. Testy: a) Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci. b) Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop. c) Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. d) Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Re-ni na szczescie z corka to nic groznego......dla pewnosci dostala skierowanie na usg i badanie krwi..po prostu zla die ta-odchudza sie wiec zyje jogurtami i kawa a kawa dziala drazniaco na trzustke.....ech te ich odchudzania ...juz ja ja teraz dopilnuje..... / Manny nnie przejmuj sie i nie miej smutnej minki...kawiarenka juz otwarta a i kawa czeka... Toogra i ty nas zostawiaszzzzzzzzzzzzz i ja bede tesknic .......och te zlosliwe kompy i monitory Rutkowski wnioskuje,ze masz dobry humorek i nas jeszcze nim zarazasz...:) ;) a o centymetry sie nie martw-kochanego ciala nigdy dosyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, u mnie tez pada, ale malisanka- ja w przeciwieństwie do Ciebie lubię deszcz, a słonce dla mnie mogłoby nie istnieć. Jestem zapracowana, zabiegana i nie mam czasu nawet was poczytac. Pa, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! -Witajcie ....U mnie też Malisańciu pada, trzeba się z tym pogodzić - nie ma rady. Pewnie że lepiej jak słoneczko swieci, ale upały rownież nam przeszkadzały. Nie smućmy się, to jeszcze nie powód by wszystkiego się odechciewalo. ....Skorpioś......nie wiem czy Twoja córka powinna się odchudzać, bo niktorym jest to potrzebne dla zdrowia, a nawet wskazane. Ale w mojej rodzinie jest ktoś kto naprawdę nie ma z czego,wręcz przeciwnie, przydałoby się troszkę ciala. Nie tylko sama się glodzi, ale i dzieciom nie wolno dać jabłko czy ciastko poza wyznaczoną godziną. W tym przypadku nie jest to normalne, ja jako matka starałabym się z tym walczyć i w jakiś sposób wybić to córce z glowy. ..Masz rację że zamierzasz tego dopilnować -popieram. Miego dnia......Pa,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem goscinnie u sasiadki na necie....kochanii zapowiada sie ze dlugo mnie nie bedzie u siebie na kompie.Walnął monitor w poniedzialek idzie na naprawe az do ZABRZA:((((((((tam jest serwis,,,i moze trwac do miesiaca.:(((((((((((((((((nieutulona w zalu wielbicielka tego forum ps,ale mi sie super zaczely wakacje a niech do ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Skorpion13
Czy to znaczy, że jesteś z 13, no i jesli skorpion to rozumiem,że z listopada. Pytam bo też 13 listopad to data moich urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni____piszesz o tym jedzeniu...otóż, będąc ktoregoś razu zżoną zna zakupach na bazarku, slyszymy jak młoda mama mowi do swojej coreczki(ok 5-6 lat): Wiesz kochanie już nie dostaniesz tych wafelkow, wiesz,ze nie mozesz jesc tyle weglowodanów..\" Zdziwieni uważniej spojrzeliśmy na dziewczynkę.Dziewczynka w normie jeśli chodzi o tusze polska a nie amerykańska:) popatrzylismy na siebie jeszcze bardziej zdziwieni...Hmm..co niektórzy powinni oda czasu do czasu korzystać z porad psychologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra......przykro mi że na tak dlugo mozesz nas opuścić. Wymyśl coś, a może olać ten monitor i kupić nawet używany gdzieś w komisie. Chyba nie jest to kosztowne, tak mi się wydaje, bynajmniej u mnie jest to możliwe i to naprawdę za niewielką kase. Ale Ty wiesz lepiej co zrobić, więc działaj, bo będziemy tęsknić. A w razie co, w miarę mozliwości chociaż pomachaj nam od sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja, bo zupełnie zapomnialam o MANNY. .....MANNY....czy to znaczy że więcej do nas nie zajrzysz ? A może Ty tylko po nocy buszujesz, więc na wszelki wypadek nie będę dziś zamykać. MANNY przynajmniej nie bedzie musial /a stac pod drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zaproszenie,oczywiscie,ze skorzystam z otwartych drzwi i sadowie sie przy stoliku gdzie podaja pycha kawe.Na pewno bede musiala sama chlipac,bo Wy juz wszystkie na pewno spicie.Prosze nie myslec,ze wlocze sie po nocy/bron Boze nie nazywac mnie NOcnym Markiem/.Jutro wyjasnie cala sprawe,jestem zmeczona no musze pic te kawe,sama!!!!!!!!!!.Tak na marginesie,pisze z Kanady,czy drzwi beda nadal otwarte?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,gdzie moje dobre wychowanie? na pewno poszlo w gleboki las kanadyjski:) Witam wszyskie Panie i oczywiscie Bubera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×