Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość re ni

Kawiarenka dla pań w średnim wieku.

Polecane posty

Asia______ dokładnie tak ja i tatry:) Ale od Ciebie nic nie dostałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale skoro dostałas ode mnie maila to tam jest moj adres...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga - zaczynam wysyłać. Z góry przepraszam za złą jakość zdjęć ale coś tam zabaczycie, mam nadzieję. Asia- masz bardzo sympatyczną rodzinkę. Jesteś podobna do jednej mojej koleżanki z Liceum, którą ja bardzo lubiłam. Ta sama miła twarz i serdeczny uśmiech. A Wnuczątko piękne !!! (ja też takie chcę !) Buber-super !!!. Ale mnie zaskoczyłeś bo zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. Nie wiem czemu wbiłam sobie do głowy, że jestes czarnowłosy i z wąsami !!! Ale rzeczywistość lepsza. A za ten napis na koszulce to Re-ni Cię chyba jeszcze bardziej lubi. Czy to przypadek czy też przynależność do Bractwa Przyjaciół P...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu moj emal jest wporzadku napisz ejescze raz: toogra wp.pl oczywiscia @miedzy nimi nie pisze razem aby spam mnie nie dopadl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala zdjecia doszly troszke niewyrazne ale tak sobie Ciebie wyobrazalam masz ladna corcie i psiaka rowniez Toogra wysylam ponownie moze tym razem sie uda Buber przesylka doszla...........Reni a gdzie sa Twoje fotki ,Lila,Skorpionku......ja z niecierpliwoscia czekam i oczywiscie od pozostalych dziewczyn rowniez.Witam Malisankoco Ty tak znikasz...................Zycze wszystkim milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - dziękuję za miłe słowa. Malisanka 🖐️ A gdzie pozostali ??? Oglądacie mecz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Rutkowski z ciebie to prawdziwy detektyw....tak zakamuflowałaś mejla że ani podejrzeć , ani zapisać fotki. Mam się za niezłego informatyka, ale ty dziewczyno pobiłaś mnie na całego. Tedy zwracam się z uprzejmą prośbą o rozszyfrowanie swojego mejla w celu wiadomym......chcę obejrzeć ciebie i twoją rodzinkę buuu 😭 Biała dzięki za brakujące fotki....no , no ja bym powiedziała nawet że cukiereczek i córka śliczna....chyba się nie pomylę jeśli powiem że do ciebie bardzo podobna. W Ropuszku zakochałam się od pierwszego wejrzenia jest taki słodki.Kocham psy i koty ale cóż mogę je podziwiać tylko z daleka....mam alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - jesteś bardzo łaskawa. Dziękuję. Ja sobie nie wyobrażam mojego domu bez zwierząt, biedna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! ...Bielusia....wlasnie podziwiam Ropuszka,przypomina mi moją suczkę. Taka była kochana, jak szkoda że już jej nie ma. Co do koszulki-ha,ha,ha. ale Ty spostrzegawcza jesteś. Ja nie zwrociłam na to uwagi. ...Malisańciu...witaj, też Cię pozdrawiam. Buziaki👄 ...Kropciu.....biedactwo - współczuję. ...Li-lcia.....do szpitala i do tej sytuacji się nie przyzwyczaisz, ale bądż dzielna, dasz radę. Tak bardzo by chciało się pomóc, a tu niestety. Dziś miałaś ciężki dzień, trzymaj się jakoś. Manny, Mario,Kalusia,Jagqdusia,NIKA,ERNEST Ja wierzę że wkrótce dacie znak życia. ....DOBREJ NOCY KOCHANI....wyjątkowo jestem dziś wyczerpana.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 64
Witam wszystkich juz popijam 2 kawke zaraz budze najmlodsza latorosl wolne mi sie skonczylo i czas ruszac do pracki a bylo tak dobrze Pozdrawiam i dalej czekam.............................na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Biała___dziekumę zdjecia dotarły:) Biała..no , no.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ U mnie dzisiaj zimno i nie mam humoru bo strasznie mnie boli głowa. Mam trochę pracy i nie wiem jak wysiedzę do 16.00. Moze mi przejdzie. Asia - ale z Ciebie ranny ptaszek. Buber - a co !! Re-ni - biedactwo. Całuski. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a jak to? wszyscy śpią czy jak? mamy słoneczko:):) coprawda wody nie mam ,dachu też,,,jest zajefajnie,juz tak zaakceptowałam stukanie, pukanie ,że dzisiaj rano jeszcze sobie siedze a tu cisza nic głucho hmmm dziwnie ,moja radosc nie trwała zbyt długo,niestety wszystko wróciło do normy:) odrobiny chęci i do wszystkiego człowiek może sie przyzwyczaić i zaakceptować,,,, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj ! Witam! Asiu Twoje fotki ostalam :) -jestescie wszyscy przesympatyczni,a powiedz prosze ,te loczki na Twojej glowie to dar natury czy jej troszke pomoglas?Sa sliczne:) Malisanka a u Ciebie jeszcze remonty..jejkuu jak ja ich nie znosze a zwlaszcza halasu.Strasznie mnie meczy ale jak trzeba przezyc ten nawal decybeli to trzeba prawda? Biala do mnie Twoje foto nie dotarlo! Poprosze Cie o wyslanie ich jeszcze raz jak Ci przejdzie migrena,moze jutro albo kiedys ! Najpierw poczuj sie dobrze i odpocznij! Re-ni odnosnie mojej chrzesniaczki -pierwszoklasistki...jej mama poszla do pani dyrektor powiadomic ja o tym zdarzeniu,niestety owa pani jest serdeczna przyjaciolka tej nauczycielki ...ale puki co,zwalnia dzieci do toalety aczkolwiek robi to niechetnie.Brat myslal o przeniesieniu dziecka do innej szkoly ale jego corcia nie chce,boi sie nowego srodowiska i zmian.Mam nadzieje,ze pomalenku wszystko sie wyciszy! Wczoraj wyruszylam na zakupy,chcialam kupic sobie spodnie z jeansu ...takie do grasowania po domu.Dziewczyny ,myslalam,ze mnie cholera wezmie,same biodrowki...normalnie trzymajace sie chyba no oooo na wlosach lonowych.Ja sie w takich nie czuje!Wynalazlam w koncu sztruksy konczace sie na wysokosci pepka .Ufffffff ...udalo mi siea juz myslalam,ze nic nie kupie! Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani. Re-ni i wszyscy pozostali. Wpadłam tylko aby się z Wami pozegnać. Jesteśmy dopięci na ostatni guzik bo w sobotę lecimy do Szwecji już na stałe. Erlend i wszystkie potrzebne nam rzeczy juz na nas czekają. Ja się strasznie boję bo nie znam języka (angielskiego też) ale czego się nie robi dla rodziny. Mieliśmy straszne urwanie głowy bo likwidowaliśmy dwa domy. Strasznie się cieszę bo starsi państwo będą z nami. Mamy tam duży dom więc miejsca będzie dla wszystkich. Boje się jak Ewunia zniesie podróż.... POZDRAWIAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY. MOŻE SIĘ JESZCZE ODEZWIEMY JAK SIĘ URZĄDZIMY. Do szybkiego napisania. Pa. PS.Piszę z grzecznościowego komputera.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani. .....Nie wiem czy tym razem uda mi się wyslać wiadomość. Kilkakrotnie dziś probowałam i nie moglam, jeszcze coś takiego mi się nie zdarzylo. NIKA, fajnie że się odezwałaś i przekazałaś nam tą wiadomość. Życzę Wam powodzenia, napewno na początku nie będzie łatwo, ale jak to nowym miejscu, trzeba się zaklimatyzować. Mam nadzieję że nie zapomnicie o Kawiarence. Jak już ochłoniesz odezwij się proszę. Martwisz się jak Ewunia to zniesie, napewno wszystko będzie dobrze.Pokazala już jaka jest dzielna, trzeba być dobrej mysli. Duże buziaki dla Was i Ewuni. Teraz muszę zmykać, niedługo wrócę.Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ___ta koszulka z reklama piwa to przypadek. Dostałem ją od kuzynki ktora jest dyrektorem finansowym w Grupie Żywiec. Wiec od czasu do czasu rozdaje rózne gażety:) I obowązkowo skrzynke piwa gdy nas odwiedza lub gdy my ja nawiedzamy. A tym zdjeciem przypomniała mi sie pewna anegdota : podczas tego pobytu w Tatrach (słowackich) wedrowała z nami nasza znajoma ze swoją mlodziezą. Ona miała czerną koszulke z napisem UOP a ja czrną z napisem Warka. SZlismy szlakiem szczytowym, oni pierwsi a my z synem kawałek za nimi. W druga strone wedrowała para mlodszych od nas ludzi. Gdzy mnie mnięli kobieta nie wytrzymała i rzuciła taki komentarz: \"O co za wycieczka ! najpierw mijaliśmy UOP a teraz browar!!:) Nieżle mnie tym rozbawiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja pomacham wszystkim... Asiu nie doszło do mnie od Ciebie nic,,dziwne od innych dostalam.,,,,,,jakos nadrobimny innym razem.Teraz slucham bardzo nastrojowej muzyki,,,,,,Shade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie doczlapalam do domu jeszcze jutro i wolne ciesze sie ze fotki doszly ale od R eni i Skorpiona i reszty niedostalam ale czekam dalej cierpliwie milego wieczoru jeszcze sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toogra przed chwileczka wyslalam jeszcze raz moze tam razem sie uda jesli tak to wyslij swoje sprawdz teraz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! .....Asia.....jestem bezradna, nie wiem dlaczego nie otrzymujesz fotek. Błądzą biedactwa, za daleka droga dla nich czy co ?- hi,hi,hi. Żarty żartami ale ja nie wiem co robić. Puki co czekam na Twoje. ....Malisańciu....ja przezyłam remont bloku. Teraz opłakuję krzewy. Przez cały remont przetrwały,tak się cieszyłam ze udało się niektore ominąć. Ale niestety jak się zbierali ze sprzętem to wyniszczyli. Nikt według mnie o to nie dbał, nie mogłam tego przetrawić, tym bardziej że taki piękny bez sama sadziłam. ....Biała....jak tam główka ?, jeszcze Cię męczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutkowki patrol
Kropeczko, wysłałam Ci wczoraj drugiego majla, bo zorientowalam się że z tamtym dość zdrowo zakręciłam, tylko czy Ty aby go dostałaś???? Buziaczki dla wszystkich, ja mam dziś baaardzo melancholijny nastrój-brrrr, nie lubiętego, ale tak mam co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia...dopiero przeczytalam że fotki doszły, bardzo się cieszę. Dziewczyny ten wpis z 19.16 to nie ja. Pomarańczowa Re-ni, MILEGO WIECZORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja Wamjeszcze nie mówiłam, że KOCHAM Stachurę!!! Gdybym mogła, Gdybym tak mogła Wydrzeć sobie serce I być bez serca, Byłoby mi lepiej, Dużo lepiej, Byłoby najlepiej, Chociaż nie wiem, nie wiem. Smutno! Smutno! Smutno! Ten wiersz, jest piękny, zresztąjak cala poezja Stachury, i jeszcze Bursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ale chyba mnie niezrozumialas Twoja poczta do mnie niedotarla a moja do Ciebie chyba podziemie sie zapadne co ja robie zleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×